Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni

*




Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 09/09/2010 21:24
Tak jak w temacie szukam najlepszych miejscówek w Szczecinie i w okolicach.

Ostatnio edytowany przez: Kluczyk, 11 września 2010, 21:52 [1 raz(y)]


Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5791 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Ognisko , Ryby , Grzyby) - 09/09/2010 21:44
Polana harcerska okolice Głębokiego - parę ciekawych miejsc i kompleksów w tych laskach.


PS!
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8157 dni

*




Odp: Najlepsze miejscówki ( Ognisko , Ryby , Grzyby) - 09/09/2010 21:56
Jak ktos chodzi na grzyby to polecam sie zaopatrzyc:
3M ULTRATHON na komary kleszcze

Kleszcze moga sporo zdrowia napsuc wiec warto pare groszy wydac na mocny srodek. Na kleszcze jeszcze nei stosowalem ale na komary dzialalo tak, jak nic innego do tej pory- 0 ukaszen;)


MKS
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni

*




Odp: Najlepsze miejscówki ( Ognisko , Ryby , Grzyby) - 09/09/2010 22:10

  Vega napisał:  
Jak ktos chodzi na grzyby to polecam sie zaopatrzyc:
3M ULTRATHON na komary kleszcze

Kleszcze moga sporo zdrowia napsuc wiec warto pare groszy wydac na mocny srodek. Na kleszcze jeszcze nei stosowalem ale na komary dzialalo tak, jak nic innego do tej pory- 0 ukaszen;)



Fajnie dzieki za środki , ale nie wiem gdzie ta miejscówka.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Ognisko , Ryby , Grzyby) - 09/09/2010 23:49
Jeżeli chodzi o ryby to polecam jeziora w okolicach Lipian, Barlinka i Myśliborza.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6407 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Ognisko , Ryby , Grzyby) - 10/09/2010 08:23
Miejscówka na ognisko Puszcza bukowa - "Lwia Paszcza" - miejscówka w środku puszczy bukowej z dala od śródmiejskiego zgiełku. obok jest nawet strumyk w którym można schłodzić browarki lub wódeczkę.

więcej szczegółów tutaj Puszcza Bukowa

Nie wiem czy odbudowali ten daszek ze stolikiem (3 fotka). Swego czasu ktoś go wykorzystał na ognisko;/

Lub możesz jeszcze na Widoku sobie zrobić ognisko. Jest tam cała potrzebna infrastruktura:) Minusem jest że przewija się tam dużo ludzi.

Ostatnio edytowany przez: Rch., 10 września 2010, 08:29 [1 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6655 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Ognisko , Ryby , Grzyby) - 10/09/2010 09:19
miejscówka na grzyby:
Za Myśliborzem a przed Dębnem
ekspresówka na Goleniów odbijasz w prawo na nadleśnictwo Kliniska
dobre miejsce jest za Rurzycą ale trzeba odjechać dość spory kawałek bo grzybiarzy nie brakuje a już noce zimne i coraz mniej jest

ognisko
tak jak wyżej kierując się na nadleśnictwo jest miejsce wystarczy tam z nimi uzgodnić

ryby
na ryby można polecić dziką plażę Czarna Łąka, najlepiej mieć łódź, ale wprawny wędkarz zawsze coś wyciągnie:D


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Reo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5791 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Ognisko , Ryby , Grzyby) - 10/09/2010 09:24
Obrazek png wstawiony na forum

Na tych terenach (dróżka z Głębokiego) znajduje się kilka ciekawych miejsc na ognisko, obok chyba bramki, więc i futbolówkę pokopać można (kwadratowe, ale są) i boisko z dołami :P

Obok 3 takie budki drewniane na ogniska i piwko Aeja oooo

Jak ktoś dokładniej potrafi to opisać, to niech pisze, bo ja tam bywam gościnnie usmiech


PS!
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni

*




Odp: Najlepsze miejscówki ( Ognisko , Ryby , Grzyby) - 11/09/2010 21:22
Fajną miejscówke proponuje za Gryfinem miejscowośc Widuchowa , jest tam jezioro a na środku jeziora wyspa , zajebista miejscówka na totalny melanż , ryby tez niczego sobie. Jesli chodzi o ryby o większe sztuki to proponuje rejsy po bałtyku na dorsza .
Fajna miejscówke polecam Regalica (tzw kwadrat) .

Jesli chodzi o Ognisko to NIE polecam Dziewoklicza zajebiscie przypałowe miejsca..
Nastepne przypałowe miejsce na ognisko to Głębokie.
Chyba najlepsze miejscówki na ognisko to puszcza bukowa , działki itp.

Ostatnio edytowany przez: Kluczyk, 11 września 2010, 22:58 [1 raz(y)]


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5464 dni

**




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 11/09/2010 23:22
Jak ktoś korzysta z łowisk płatnych to:
- odradzam Jeziezyce - było tak tak fajnie że wrócę za 5 lat
- polecam Biały Młyn w okolicach Gryfina
- polecam Jarosławki - tego nie trzeba polecac


Klima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 16/09/2010 20:22
Na rybki :
Kanał ujęciowy w Policach przed ZCH.


Za Pogoń ! Za MKS !
Pójdziemy aż po życia kres !
EmarMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5360 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 16/09/2010 21:43

  antyC napisał:  
Jak ktoś korzysta z łowisk płatnych to:
- odradzam Jeziezyce - było tak tak fajnie że wrócę za 5 lat
- polecam Biały Młyn w okolicach Gryfina
- polecam Jarosławki - tego nie trzeba polecac




W Jezierzycach juz nie ma ryb, chociaz gospodarz twardo upiera sie, ze sa :))

Bialy Mlyn ogladalem w tym roku ale do moczenia kija sie nie przekonalem - za maly troche akwen, a i te karpiki malutkie z tego co widzialem / slyszalem od ludzi.

Jaroslawki - za wysokie progi na moj sprzet Made in Turzyn :)).

Bylo jeszcze fajne lowisko z masa karpi 2-3 kilowych (widzialem tez wieksze wyciagane z wody) na trasie Szczecin - Gorzow w kierunku Pyrzyc (karczma Czarny Bawol i za 200 m skret w prawo w pola - tak na ok 20 km od Ploni). Niestety chyba wlasciciel sie nie znal za bardzo na prowadzaniu czegos takiego, bo bedac tam w tym roku dowiedzialem sie, ze zima zdechlo mu kilka ton karpia z powodu niedotlenienia :(


02:30 - dzieki Ci Boze za Ranigast
Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4236 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 16:07
miedzy Szczecinem a Berlinem

Obrazek jpg wstawiony na forum


Niemcy prawie ze nie zbieraja grzybów!


[email protected]
TP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4457 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 16:19
pany,gdzie wyskoczyc za leszczem w okolicach Gryfina?


"..A na drzewach zamiast liści,będą wisieć komuniści!"
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4257 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 17:40
legendarna Dolna Odra..

Chociaż nie byłem tam już z 3 lata.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6201 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 17:50

  mlostaaa0 napisał:  
legendarna Dolna Odra..

Chociaż nie byłem tam już z 3 lata.



A gdzie w Sz-n i okolicach można połapać, że tak powiem bez uprawnień? Łapałem na Heyki w kanałach to zaraz podpłynęli. Głebokie, goplana, dziewoklicz? Łapią tam? Może jakieś inne miejsce na spokojne pomoczenie kija?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4257 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 17:57
Nie jestem pewien, czy na wodach sumowskich przypadkiem nie można łapać mając same pozwolenie (bez karty wędkarskiej), które jest tanie, bo 49 zł za 12 miesięcy.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 18:07
Można ;)


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4257 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 18:11
A tak odnoście sumowskich.. był ktoś ostatnimi czasy na kanale Dębickim? Bo moje ostatnie kilka wizyt tam skończyło się porażkami.. Kilka godzin katowania wody na spinning i zdarzało się, że nawet brania nie było.

W zeszłym roku pamiętam, że były tam dużo lepsze efekty.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6201 dni




Odp: Najlepsze miejscówki ( Boiska, Ognisko , Ryby , Grzyby, ) - 02/10/2013 18:33

  mlostaaa0 napisał:  
A tak odnoście sumowskich.. był ktoś ostatnimi czasy na kanale Dębickim? Bo moje ostatnie kilka wizyt tam skończyło się porażkami.. Kilka godzin katowania wody na spinning i zdarzało się, że nawet brania nie było.

W zeszłym roku pamiętam, że były tam dużo lepsze efekty.



źle się wyraziłem, mam kartę, ale niechcę wydawać na pozwalenie tych np. 50 zł. Łapie powiedzmy raz do roku, a ze mam parę dni wolnego to bym pomoczył.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005