Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 12/04/2005 21:23
ok, propozycja przyjeta, wkrotce zostanie zrealizowana


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 13/04/2005 22:10

  Macieq napisał:  
ok, propozycja przyjeta, wkrotce zostanie zrealizowana



Wielkie dzięki niby nic, ale jak pomaga .Nie wiem czy ktos zauważył. Jeszcze raz brawooooooo


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 04/06/2005 15:35
a ja chcialem sie zapytac co z waszym regulaminem :P
dokładnie chodzi mi punkt 2 i 5

chodze teraz po różnego rodzaju forum i widze ze tam mocno egzekwują te dwa punkty

a tu nic :P pytam o to bo widze ze coraz czesciej takie wypowiedzi


  Cytat:  
książki=syf



wywołują konfrontacje miedzy użytkownikami forum :P a nie wnoszą absolutnie nic :P


Obrazek jpg wstawiony na forum
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: temat ogórkowy - 11/07/2005 12:13
Wchodze na forum,loguje sie wszystko gra, gdy chce zmienic dzial wyskakuje jakies info i niby jestem zalogowany ale okienka do logowania puste??? Jako przegladarki uzywam Firefoxa.Ciekaw jestem czy borykacie sie z takim samym problemem(drobiazg ale wqrwia)?!


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: temat ogórkowy - 11/07/2005 14:28

  pogoniarz73 napisał:  
Wchodze na forum,loguje sie wszystko gra, gdy chce zmienic dzial wyskakuje jakies info i niby jestem zalogowany ale okienka do logowania puste??? Jako przegladarki uzywam Firefoxa.Ciekaw jestem czy borykacie sie z takim samym problemem(drobiazg ale wqrwia)?!



logujesz sie przez www.forum.pogononline.pl czy forum.pogononline.pl ? to jest roznica..
zalecam wchodzenie tylko przez forum.pogononline.pl (bez www.)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 11/07/2005 21:20
Na forum wchodze zawsze ze strony glownej,nie wiem czy to ma jakies znaczenie?


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 11/07/2005 21:47
Problem ciekawy.
Jak zmieniasz dzial?


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 14/07/2005 20:30
Wychodzac z dzialu na glowna strone forum.Moze jakbym przechodzil z dzialu do dzialu gorna ramka to bedzie ok. ale ciekawe ze nigdy tego wczesniej nie mialem dopiero od jakiegos czasu,trudno idzie przywyknac.Tak wogole jeszcze jedno pytanko a mianowicie chcialem wrzucic obrazek zamiast podpisu i chyba byl za duzy bo zostal usuniety,dlatego tez chcialbym wiedziec obrazki jakich wymiarow i ile max kilo mozna wrzucac w podpisie?! Z gory dzieki.

Ostatnio edytowany przez: 1973, 14 lipca 2005, 20:36 [1 raz(y)]


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 14/07/2005 21:33
Trudno mi znalezc rozwiazanie Twojego problemu skoro tylko ty sie na to skarżysz.. Wyglada to na jakiś problem u Ciebie. Trudno mi powiedzieć.
Co do drugiego pytania: przeczytales regulamin? :)


  Regulamin napisał:  
13. Podpis przy postach może mieć co najwyżej 100px wysokości - dotyczy to obrazków jak i podpisów tekstowych (100px to około 5 linii tekstu)


szerokosci regulamin nie okresla - ale nie powinno byc wiecej niż ok 600 px tak zeby na 800x600 strona się nie rozjezdzala


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

**




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 06/10/2005 22:20
nie wiem czy to jzu bylo nie che mi sie przewijac tematu od pocatku ale moe w profilu uzykwnika opcja wyszukaj wszytsjie posty??

spoko nikomu nie che bruzdzic ;)


Szlugi, wóda, gołe baby !
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 07/10/2005 12:48

  U-96 napisał:  
nie wiem czy to jzu bylo nie che mi sie przewijac tematu od pocatku ale moe w profilu uzykwnika opcja wyszukaj wszytsjie posty??



do tego musze przerobic wyszukiwarke, za co niedlugo sie wezme. narazie nie mam czasu.
dzieki za uwage.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7173 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 05/01/2006 10:54
Nie wiem czy pod dobry adres taką sugestie kieruje ...
otoż taka prośba czy można by było wprowadzić możliwośc wysyłania prywatnych wiadomości do użytkowników forum

P.S. jeśli ktoś proponował to już wczesńiej i z jakiegoś powodu jego prośba została odrzucona to sory nie zauważyłem ...

Czy można liczyć na jakąś odpowiedz?? z góy dziękuje :P.

Ostatnio edytowany przez: krzysieek, 18 stycznia 2006, 10:31 [1 raz(y)]


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

**




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 02/02/2006 17:02
hee to samo chcialem napisac, wiec jak bedzie z prywatnymi wiadomosciami? mysle ze baaardzo przydatna rzecz, i jak z moim pytaniem ktore zadalem 2 pietra wyzej ?? ;p


Szlugi, wóda, gołe baby !
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 02/02/2006 17:27
Wszystkie te opcje pozostaja narazie w planach.
Zrobie, ale kiedy nie ejstem w stanie okreslic


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7173 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 03/02/2006 13:12

  Mq napisał:  
Wszystkie te opcje pozostaja narazie w planach.
Zrobie, ale kiedy nie ejstem w stanie okreslic



Bardzo fajnie :D


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 04/03/2006 18:30
Dopiszę się do tego tematu.
Wydaje mi się że przy kolejnych zmianach powinno się pomyśleć o powiadomieniach o nawych postach poprzez e-maile...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 04/03/2006 18:54

  Plum napisał:  
Dopiszę się do tego tematu.
Wydaje mi się że przy kolejnych zmianach powinno się pomyśleć o powiadomieniach o nawych postach poprzez e-maile...



ale po co ? skoro masz opcje: pokaz tematy od ostatniej wizyty ?


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 04/03/2006 20:39
Jest to bardzo przydtane, kiedy bierzemy udział w jakiejś dyskusji na forum i nie chcemy aby nam nic umkneło. Pozowala to pozatym śledzić pojedyncze, intesujące nas tematy.
Nie upieram się aby to wprowadzić, tylko piszę żeby o tym pogadac, podyskutować w szerszym gronie itd.

Choć do dyskusji w szerszym gronie w tyn temacie nie ma co liczyć ;P


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 07/03/2006 08:15

  JuN napisał:  

  Plum napisał:  
Dopiszę się do tego tematu.
Wydaje mi się że przy kolejnych zmianach powinno się pomyśleć o powiadomieniach o nawych postach poprzez e-maile...



ale po co ? skoro masz opcje: pokaz tematy od ostatniej wizyty ?



Sorki, ale gdzie jest ta opcja?

EDIT: Już znalazłem :D


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
VvV
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 26/03/2006 09:50
Dlaczego nie ma mozliwosci pisania PW?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005