Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 09/10/2004 11:07
Duży + za nowy sposób zmiany działu ! ! !


Dziękuję :)
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 11/10/2004 15:20
Już po pewnym okresie forum powiem co i jak. Według mej oceny na plus nowego forum jest:

plusy:

-możliwość sprawdzania dzisiejszych postów
-profil użytkownika mam na myśli wszystko ładnie jest pokazane kto co ma np. nr. gg gwiazdka i takie tam rzeczy
-na forum nie ma pokazane ile kto ma postów, troche osób ograniczyła sobie nabijanie bezsensownych postów
-forma ostrzeżeń,, idealny pomysł, przystudzi troche osob
-forma graficzna nie wiele sie zmienila aczkolwiek widać zmiane na lepsze np. w cytowaniu czyjeś wypowiedzi

minusy:
- w dziale opisującym forum nie ma napisane jednoznacznie na wszystkie informacje np. gwiazdki
- brak tematów z hyde parku i typowanie na głównej stronie. Wydaje mi się że po dwa tematy z każdego z tych działów mogły by się znajdowac na stronie głównej.


No to wszystko co chciałem napisać. Reasumując stwierdzam, że forum jest lepsze od poprzedniej wersji.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8183 dni

**




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 14/10/2004 17:13
Wielki plus za to, ze po napisaniu posta pokazuje sie ostatnia strona tematu, a nie pierwsza, jak to zawsze bylo. Dzieki temu moge obejrzec mojego posta bez wybierania strony.
Wielki plus za "ukrycie" liczby postow.

Minusow nie wychwycilem.

Pozdro :)


1948
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 15/10/2004 20:45
troche zoptymalizowalem dzisiaj skrypt - predkosc generowania stron powinna sie zwiekszyc ;]


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

****




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 21/10/2004 14:25
mnie tam sie podoba


MW'03
JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 26/10/2004 17:36
jak juz blokujecie tematy forum to moze podmieniajcie je na glownej na jakies nie zablokowane bo forum to nie ksiazka-tu sie tez pisze

dzieki


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 28/10/2004 22:19
Duży PLUS za szybkie działanie dla adminów i moderatorów :) ilośc zbędnych i dublujacych sie tematów spada w zastraszającym tempie. Trochę co prawda śmierdzi cenzurą ale to śliski temat. Zamiast tego proponuje troche dopilnować kultury na forum, to że ktoś jest tu dłużej nie oznacza, że może bezczelnie obrażać innych użytkowników. Tak sobie ostatnio myśle, że te wszystkie gwiazdki to jakaś wielka ściema (wg mnie niepotrzebna). pozdro


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7311 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 29/10/2004 17:49
Mam pytanie, czemu nie chodzą w pomocy takie działy jak: Pisanie postu,Rodzaje użytkowników,Twoje IP,Gwiazdki,Ostrzeżenia,Profil użytkownika,Przeszukiwanie forum ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 29/10/2004 18:55

  ..::śmiel@q::.. napisał:  
Mam pytanie, czemu nie chodzą w pomocy takie działy jak: Pisanie postu,Rodzaje użytkowników,Twoje IP,Gwiazdki,Ostrzeżenia,Profil użytkownika,Przeszukiwanie forum ?




Zadaj to pytanie tutaj, a wszystko stanie się jasne! :)


JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 13/11/2004 12:22
czemu na głównej sa linki tylko do forum Pogon Szczecin a nie hyde park ????????


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 13/11/2004 12:28

  ..::śmiel@q::.. napisał:  
Mam pytanie, czemu nie chodzą w pomocy takie działy jak: Pisanie postu,Rodzaje użytkowników,Twoje IP,Gwiazdki,Ostrzeżenia,Profil użytkownika,Przeszukiwanie forum ?



czesc z tego juz napisalem, ale dalej nie mam weny zeby wymyslec na 3 pozostale ;]


  JamroH MKS napisał:  
czemu na głównej sa linki tylko do forum Pogon Szczecin a nie hyde park ????????



poczytaj ten temat troche to zrozumiesz, temat byl ciagle walkowwany po wprowadzeniu v.2 forum
moge powiedziec tyle ze niedlugo zostanie cos zmienione


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
UI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7197 dni

*




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 17/11/2004 14:51
no to dobrze macieq ze sie niedugo zmieni ebndziemy czekać;)
pozdrawiam..


Obrazek gif wstawiony na forum
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 21/11/2004 16:13
No i teraz ładnie można wejść ze strony głównej do tematów z większości działów :D Pozdrawiam...


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7699 dni

**




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 23/11/2004 19:51
A ja mam taka sugestie. Otóż w objasnieniu działu Pogon On-Line napisane jest "(..) związane ze strona www.pogononline.pl" a powinno chyba być "ze stroną"...Także możnaby to poprawić... ;) Pozdro!


Llibertat per a Catalunya!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 24/11/2004 00:23

  Hanki napisał:  
A ja mam taka sugestie. Otóż w objasnieniu działu Pogon On-Line napisane jest "(..) związane ze strona www.pogononline.pl" a powinno chyba być "ze stroną"...Także możnaby to poprawić... ;) Pozdro!



poprawione :)


Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7699 dni

**




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 24/11/2004 19:08

  Cobra_S napisał:  
poprawione :)



No i elegancko, od razu lepiej wygląda... :)


Llibertat per a Catalunya!
MN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7139 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 06/12/2004 18:44
Jest super, ale mam jedną uwage:
Weług mnie powinny byc opisy dla najaktywniejszych uczestników forum ,złoże banalną propozycje np wzorowy kibic, z Pogonią na dobre i na złe, fałszywy kibic itd.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 12/12/2004 14:54
zaktualizowalem emotki, usunalem kilka i dodałem nowych kilkanascie w tym kolo 6 Pogoni od Gryfusa
mam nadzieje, ze sie podobaja ;)


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7134 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 31/01/2005 22:48
Mam pytanie na które już pewnie odpowiadaliście, ale co tam ;)
Czy byłaby możliwość wprowadzenia jakiegoś przycisku na dole strony którą czytamy, aby powrócić do góry??? podobnie jak na górze jest przycisk umożliwiający zjazd na koniec strony.

Boże wiem, że to zagmatwane ale mam nadzieję, że mnie zrozumieją. ;)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Forum PogonOnline.pl ver. 2.0!! - 12/04/2005 19:18

  Niebuszewiak napisał:  
Mam pytanie na które już pewnie odpowiadaliście, ale co tam ;)
Czy byłaby możliwość wprowadzenia jakiegoś przycisku na dole strony którą czytamy, aby powrócić do góry??? podobnie jak na górze jest przycisk umożliwiający zjazd na koniec strony.

Boże wiem, że to zagmatwane ale mam nadzieję, że mnie zrozumieją. ;)



o to samo pytałem w" odnosnie serwisu" ale jakoś nikt nie kwapi sie odpowiedzieć mam nadzieje że doczekam sie reakcji serwisantów


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005