Autor
Wiadomość
   Kibice -> Lech -Pogoń 11-09-2016 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Lech -Pogoń 11-09-2016 - 01/09/2016 20:21
Co z wyjazdem do Poznania ? Gdzie będą bilety ? Wyjazd samochodowy ? Pociąg ? Do meczu 10 dni a na forum cisza .


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6914 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 01/09/2016 20:53
Przecież była informacja, że nie będą organizowanie wyjazdy...a przynajmniej nie na takich zasadach jak dotychczas.


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7727 dni

****




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 01/09/2016 21:59

  weteran58 napisał:  
Co z wyjazdem do Poznania ? Gdzie będą bilety ? Wyjazd samochodowy ? Pociąg ? Do meczu 10 dni a na forum cisza .



Cisza bedzie do samego wyjazdu !!!


Surowi rodzice
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 10:34

  db1948 napisał:  
Przecież była informacja, że nie będą organizowanie wyjazdy...a przynajmniej nie na takich zasadach jak dotychczas.



Ok. jak brzmią te zasady ?


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2947 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 12:27
Janki najebańce i patola rozwalająca pociągi, nie będzie miała podstawionego pociągu pod nos. Jeśli ktoś będzie chciał jechać na jakikolwiek wyjazd, to myślę, że musi "pofatygować" się na młyn i tam popytać.


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7727 dni

****




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 13:20

  Lisu1948 napisał:  
Janki najebańce i patola rozwalająca pociągi, nie będzie miała podstawionego pociągu pod nos. Jeśli ktoś będzie chciał jechać na jakikolwiek wyjazd, to myślę, że musi "pofatygować" się na młyn i tam popytać.



I na tym proponuje zakończyć temat!!!


Surowi rodzice
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5820 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 13:53

  Lisu1948 napisał:  
Janki najebańce i patola rozwalająca pociągi, nie będzie miała podstawionego pociągu pod nos. Jeśli ktoś będzie chciał jechać na jakikolwiek wyjazd, to myślę, że musi "pofatygować" się na młyn i tam popytać.



Tylko te jak to nazwałeś Janki najebańce i patola to w dużej części osoby siedzące na młynie albo przynajmniej osoby znane w środowisku. Zróbcie najpierw porządek u siebie na podwórka (czyt. KUMACI) a dopiero uporządkujcie innych. Wszyscy jeżdżący na wyjazdy wiedzą kto robi patole w pociągach i są to cały czas te same osoby.
Zobaczymy jak na tym wyjdziecie. Jak na razie z jednej z lepszych ekip wyjazdowych w Polsce staliśmy się cieniasami. Wyjazd do Poznania pokaże w jakim jesteśmy stanie. Po powrocie do e-klapy nie schodziliśmy poniżej 900 osób. Teraz zapewne tyle nie będzie


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 14:25

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Lisu1948 napisał:  
Janki najebańce i patola rozwalająca pociągi, nie będzie miała podstawionego pociągu pod nos. Jeśli ktoś będzie chciał jechać na jakikolwiek wyjazd, to myślę, że musi "pofatygować" się na młyn i tam popytać.



Tylko te jak to nazwałeś Janki najebańce i patola to w dużej części osoby siedzące na młynie albo przynajmniej osoby znane w środowisku. Zróbcie najpierw porządek u siebie na podwórka (czyt. KUMACI) a dopiero uporządkujcie innych. Wszyscy jeżdżący na wyjazdy wiedzą kto robi patole w pociągach i są to cały czas te same osoby.
Zobaczymy jak na tym wyjdziecie. Jak na razie z jednej z lepszych ekip wyjazdowych w Polsce staliśmy się cieniasami. Wyjazd do Poznania pokaże w jakim jesteśmy stanie. Po powrocie do e-klapy nie schodziliśmy poniżej 900 osób. Teraz zapewne tyle nie będzie



cieniasy bo co, bo nie umiesz sam się ogarnąć? znasz tylu kumatych jak piszesz, wiesz co robią, gdzie robią i kiedy robią, to czemu sie z nimi nie zgadasz? w ogóle czego jęczysz, ci co chodzą na piekło wiedzą co gdzie i jak. a jak nie wiedzą, to wiedzą do kogo podpić w sprawie.

i jak dla ciebie wyznacznikiem "jakości" jest masowy wyjazd do Poznania, to w zasadzie nie mamy o czym dyskutować. gdzie te wszystkie właśnie masy są na innych wyjazdach? do Krakowa, do Łęcznej, do Niecieczy? skończyły się dni morza w pociągu do Poznania i widać, że bardzo cię to boli, że sie nie napierdolisz i nie będziesz kozakiem w oknie na peronie. jeju jakie to smutne:(. a jeśli taki nie jesteś to w ogóle nie wiem po co się tutaj mażesz.

osoby ze stowarzyszenia, podjęły takie a nie inne decyzje i od ciebie zależy co dalej zrobisz:
1. możesz się dostosować, wyciągnąć wnioski i działać;
2. możesz się mazać w necie i płakać na forach dalej;
3. jak chcesz wspierać Pogoń, to robisz to niezależnie od wszystkiego, chyba, że jednak nie Pogoń jest dla ciebie najważniejsza (patola? melanż? alko?), a w takim wypadku sajonara.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5820 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 15:00

  x napisał:  

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Lisu1948 napisał:  
Janki najebańce i patola rozwalająca pociągi, nie będzie miała podstawionego pociągu pod nos. Jeśli ktoś będzie chciał jechać na jakikolwiek wyjazd, to myślę, że musi "pofatygować" się na młyn i tam popytać.



Tylko te jak to nazwałeś Janki najebańce i patola to w dużej części osoby siedzące na młynie albo przynajmniej osoby znane w środowisku. Zróbcie najpierw porządek u siebie na podwórka (czyt. KUMACI) a dopiero uporządkujcie innych. Wszyscy jeżdżący na wyjazdy wiedzą kto robi patole w pociągach i są to cały czas te same osoby.
Zobaczymy jak na tym wyjdziecie. Jak na razie z jednej z lepszych ekip wyjazdowych w Polsce staliśmy się cieniasami. Wyjazd do Poznania pokaże w jakim jesteśmy stanie. Po powrocie do e-klapy nie schodziliśmy poniżej 900 osób. Teraz zapewne tyle nie będzie



cieniasy bo co, bo nie umiesz sam się ogarnąć? znasz tylu kumatych jak piszesz, wiesz co robią, gdzie robią i kiedy robią, to czemu sie z nimi nie zgadasz? w ogóle czego jęczysz, ci co chodzą na piekło wiedzą co gdzie i jak. a jak nie wiedzą, to wiedzą do kogo podpić w sprawie.

i jak dla ciebie wyznacznikiem "jakości" jest masowy wyjazd do Poznania, to w zasadzie nie mamy o czym dyskutować. gdzie te wszystkie właśnie masy są na innych wyjazdach? do Krakowa, do Łęcznej, do Niecieczy? skończyły się dni morza w pociągu do Poznania i widać, że bardzo cię to boli, że sie nie napierdolisz i nie będziesz kozakiem w oknie na peronie. jeju jakie to smutne:(. a jeśli taki nie jesteś to w ogóle nie wiem po co się tutaj mażesz.

osoby ze stowarzyszenia, podjęły takie a nie inne decyzje i od ciebie zależy co dalej zrobisz:
1. możesz się dostosować, wyciągnąć wnioski i działać;
2. możesz się mazać w necie i płakać na forach dalej;
3. jak chcesz wspierać Pogoń, to robisz to niezależnie od wszystkiego, chyba, że jednak nie Pogoń jest dla ciebie najważniejsza (patola? melanż? alko?), a w takim wypadku sajonara.



Kurcze tyle pytań i zarzutów że nie wiem jak sie za to zabrać.
Tak więc cieniasy ponieważ patrząc na liczby wyjazdowe z tego sezonu a z tamtego to jest mizeria straszna (patrz Zagłębie, Piast). Po drugie nie martw się o moje ogarnięcie, mam kilkadziesiąt wyjazdów i nie potrzebuje twojej pomocy przy zakupie biletu, załatwieniu pociągu poradzę sobie (ale dziękuję że się martwisz). Szczerze to cieszę się że skończyły się dni morza w pociągu do Poznania i innych pociagach, bo to co się działo w tych wagonach to nawet patologia takich rzeczy nie robi. Tylko szkoda że uderzyliście takim sposobem w osoby które jeździły i zachowywały się normalnie. Myślę że są inne sposoby na usunięcie patologii z wyjazdów. Takim sposobem może być niesprzedawanie biletów osobom które coś odjebały. Bądźcie po prostu konsekwentni w tym co robicie. Nie raz czytałem regulamin wyjazdowy i byly tam takie punkty jak cyt. osoby które będą robiły borutę w pociągu i będą wyżywały się na rzeczach martwych wylatują z pociągu. Szczerze to chyba nie spotkałem się z takim przypadkiem. Kolejny twój zarzut- piszesz co ma ilość do jakości. A no ma raczej. Nie powiesz mi że Ruch czy Legia którzy jeżdżą na wyjazdy po 1000-1500 osób to sami ogarnięci. Są wyjazdy na które jeździ się po 1000 osób a są takie na które jedzie 200 osób. Oczywiście ty i wszystkie fan-cluby, dzielnice jeżdżą wszędzie. A na koniec uwierz mi , niestety tylko na słowo że z tych kilkudziesięciu wyjazdach na których byłem nigdy nic nie odjebałem i szczerze mówiąc rzygać mi się chcę jak widzę to co się działo w tych pociągach. Nieraz zastanawiałem się jakim trzeba być za przeproszeniem bydlakiem żeby takie coś robić, czy osoby te takie same rzeczy robią we własnym domu
Ja się już dostosowałem tam gdzie mogę to jeżdżę. Nie zawsze mogę (praca, dziecko) i nie potrzebuję pomocy ani twojej ani SKPS ani przynależności do żadnej dzielnicy

Ostatnio edytowany przez: POGOŃ 1948, 2 września 2016, 15:09 [1 raz(y)]


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2947 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 17:20
@POGOŃ 1948
Nie chce mi się tutaj dużo pisać, bo to temat rzeka itd. Nie martw się o innych, martw się o siebie. Kto będzie mocno chciał jechać na wyjazd, ten pojedzie i nie trzeba być tu raczej w żadnym FC. Nie szukajcie wszyscy na siłę dziury w całym, tylko przychodźcie do młyna i działajcie.


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 19:09
W grudniu przed świętami wyjazd do Niecieczy mam nadzieje że niektórzy będą wtedy tak samo oburzeni nowymi zasadami jak są dziś ;)

Jak zwykle przed Poznaniem płacze żale i pretensje (był specjal źle, bo fc miały rezerwowane przedziały, mało miejsca i patologia a nie ma specjala to też źle, bo podziały kumaci itd. brakuje jeszcze pytania-klasyk czyli czy będzie oprawa)


  Cytat:  
Po powrocie do e-klapy nie schodziliśmy poniżej 900 osób. Teraz zapewne tyle nie będzie



"jakościowo" to było takie 900 osób, że połowa pojechała na nowy stadion Lecha i wycieczke specjalem a nie na Pogoń. Doping tam nigdy nie był jakiś szczególnie dobry (kojarze jeden wyjazd do Poznania gdzie doping był przyzwoity) Teraz będzie pewnie mniej osób, ale jestem pewny że lepiej się zaprezentujemy niż gdyby miało być 1000


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2947 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 02/09/2016 19:44
Lepsza dobra zbita banda od masówki i nikt nie powie, że nie!


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 03/09/2016 00:25
Juz nie pierdolcie, ze pojechac w 1000 nie jest ok.
Zbita banda bla bla bla.
Wlasnie pojechac w tysiaka, tyle ze po nowemu.Miejmy nadzieje, ze ogol sie ogarnie i mimo wszystko znajdzie sposob.Podbije gdzie trzeba, zalatwi samemu.
I wtedy w koncu moze wroci normalnosc i checi Chlopakow do organizacji czegokolwiek.
Szczecin to specyficzne miasto - tu zawsze 50% ludzi stoi okoniem i jest na nie...NIezaleznie co by nie bylo.
Przyszedl czas jesli chodzi o wyjazdy o troche samodzielnosci.

Tyle, ze nie zaklamujcie rzeczywistosci, ze w Poznaniu byc w liczbie 100-250 jest fajnie...


Sami przeciw wszystkim!!!
matoder
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2797 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 03/09/2016 02:22
Brakuje osob z lat 90-00 ktore by spokojnie zrobily porzadek w pociagach jak i na mlynie


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 03/09/2016 07:30
Żeby chociaż połowa tego naszego młyna pojechała, chociaż 120 osób .Też będą sobie robić fotki ? Lansować się z gówniarami ? zapalić jakiegoś skręta ? Nie wiem czy to będzie fajniejsze od 900-1200 głów jakie zawsze do Poznania pojechało .Jadę sobie autem ....ale sam ,bo patologi nie zabieram .Dziękuję za informacje .


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7727 dni

****




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 03/09/2016 07:49

  weteran58 napisał:  
Żeby chociaż połowa tego naszego młyna pojechała, chociaż 120 osób .Też będą sobie robić fotki ? Lansować się z gówniarami ? zapalić jakiegoś skręta ? Nie wiem czy to będzie fajniejsze od 900-1200 głów jakie zawsze do Poznania pojechało .Jadę sobie autem ....ale sam ,bo patologi nie zabieram .Dziękuję za informacje .



Prosze. Z Panem Bogiem


Surowi rodzice
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 03/09/2016 11:07

  weteran58 napisał:  
Żeby chociaż połowa tego naszego młyna pojechała, chociaż 120 osób .Też będą sobie robić fotki ? Lansować się z gówniarami ? zapalić jakiegoś skręta ? Nie wiem czy to będzie fajniejsze od 900-1200 głów jakie zawsze do Poznania pojechało .Jadę sobie autem ....ale sam ,bo patologi nie zabieram .Dziękuję za informacje .



A czemu Ty sie gosciu tu obrazasz?
Nikt Ci nie kaze zabierac patologii, tak samo jak organizatorom poprzednich eskapad odechcialo sie brac odpowiedzialnosc za patologie, ktora miala wszystko podstawione pod nos, a nie umiala tego uszanowac.Nie umiala docenic wysilku tych zazwyczaj kilku/kilkunastu osob, ktore braly na siebie organizacje.

Wiec tak jak to juz bywalo, kazdy sobie, a kto bedzie mial ochote sie dostosowac do glownej grupy, to znajdzie sposob, aby razem z ta grupa pojechac.

I nie potrzeba tu damskich fochow, bo jesli w nicku cyferki to Twoj rocznik Weteranie to chyba jestes juz na tyle duzym chlopcem, zeby sie nie mazac o byle glupoty, nie wymuszac na innych, ze Ci pod nos nie podstawili pociagu/autokorow, tylko skrzyknac swoje auto/zaladowac sie do przedzialu, zorganizowac paru/parudziesieciu kumpli i pojechac do Poznania, pozniej na inne wyjazdy i na koncu do Niecieczy, by na sektorze wraz z reszta szczecinskiej Braci godnie dopingowac Dume Pomorza. Tyle..Do dziela!


Sami przeciw wszystkim!!!
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 03/09/2016 15:07

  P. napisał:  

  weteran58 napisał:  
Żeby chociaż połowa tego naszego młyna pojechała, chociaż 120 osób .Też będą sobie robić fotki ? Lansować się z gówniarami ? zapalić jakiegoś skręta ? Nie wiem czy to będzie fajniejsze od 900-1200 głów jakie zawsze do Poznania pojechało .Jadę sobie autem ....ale sam ,bo patologi nie zabieram .Dziękuję za informacje .



A czemu Ty sie gosciu tu obrazasz?
Nikt Ci nie kaze zabierac patologii, tak samo jak organizatorom poprzednich eskapad odechcialo sie brac odpowiedzialnosc za patologie, ktora miala wszystko podstawione pod nos, a nie umiala tego uszanowac.Nie umiala docenic wysilku tych zazwyczaj kilku/kilkunastu osob, ktore braly na siebie organizacje.

Wiec tak jak to juz bywalo, kazdy sobie, a kto bedzie mial ochote sie dostosowac do glownej grupy, to znajdzie sposob, aby razem z ta grupa pojechac.

I nie potrzeba tu damskich fochow, bo jesli w nicku cyferki to Twoj rocznik Weteranie to chyba jestes juz na tyle duzym chlopcem, zeby sie nie mazac o byle glupoty, nie wymuszac na innych, ze Ci pod nos nie podstawili pociagu/autokorow, tylko skrzyknac swoje auto/zaladowac sie do przedzialu, zorganizowac paru/parudziesieciu kumpli i pojechac do Poznania, pozniej na inne wyjazdy i na koncu do Niecieczy, by na sektorze wraz z reszta szczecinskiej Braci godnie dopingowac Dume Pomorza. Tyle..Do dziela!



Mażesz to się TY damski fochu ,całkiem niepotrzebnie ,bo głupio wyglądasz z rozmazanym tuszem .To że sobie pojadę autem bez patologi ,to akurat mi pasuje ,mogę też pojechać sobie sam pociągiem ,przynajmniej nie będą prowadzali mnie jak barana na stadion i z powrotem . Wreszcie normalnie można pojechać .Na koniec : kontroluj bajere ok? Pouczać to możesz sobie podobnych skakańców .

Ostatnio edytowany przez: Fryzjer Zwolaka., 3 września 2016, 15:39 [2 raz(y)]


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7727 dni

****




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 03/09/2016 15:47

  weteran58 napisał:  

  P. napisał:  

  weteran58 napisał:  
Żeby chociaż połowa tego naszego młyna pojechała, chociaż 120 osób .Też będą sobie robić fotki ? Lansować się z gówniarami ? zapalić jakiegoś skręta ? Nie wiem czy to będzie fajniejsze od 900-1200 głów jakie zawsze do Poznania pojechało .Jadę sobie autem ....ale sam ,bo patologi nie zabieram .Dziękuję za informacje .



A czemu Ty sie gosciu tu obrazasz?
Nikt Ci nie kaze zabierac patologii, tak samo jak organizatorom poprzednich eskapad odechcialo sie brac odpowiedzialnosc za patologie, ktora miala wszystko podstawione pod nos, a nie umiala tego uszanowac.Nie umiala docenic wysilku tych zazwyczaj kilku/kilkunastu osob, ktore braly na siebie organizacje.

Wiec tak jak to juz bywalo, kazdy sobie, a kto bedzie mial ochote sie dostosowac do glownej grupy, to znajdzie sposob, aby razem z ta grupa pojechac.

I nie potrzeba tu damskich fochow, bo jesli w nicku cyferki to Twoj rocznik Weteranie to chyba jestes juz na tyle duzym chlopcem, zeby sie nie mazac o byle glupoty, nie wymuszac na innych, ze Ci pod nos nie podstawili pociagu/autokorow, tylko skrzyknac swoje auto/zaladowac sie do przedzialu, zorganizowac paru/parudziesieciu kumpli i pojechac do Poznania, pozniej na inne wyjazdy i na koncu do Niecieczy, by na sektorze wraz z reszta szczecinskiej Braci godnie dopingowac Dume Pomorza. Tyle..Do dziela!



Mażesz to się TY damski fochu ,całkiem niepotrzebnie ,bo głupio wyglądasz z rozmazanym tuszem .To że sobie pojadę autem bez patologi ,to akurat mi pasuje ,mogę też pojechać sobie sam pociągiem ,przynajmniej nie będą prowadzali mnie jak barana na stadion i z powrotem . Wreszcie normalnie można pojechać .Na koniec : kontroluj bajere ok? Pouczać to możesz sobie podobnych skakańców .




P. Tylko spokojnie 😃


Surowi rodzice
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5577 dni

*




Odp: Lech -Pogoń 11-09-2016 - 03/09/2016 16:21
Zapowiedź


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005