Autor
Wiadomość
   Kibice -> PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PS_onTour
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5494 dni

****




PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 11:48
Zapisy na wyjazd do Lubina będą krótkie, ale intensywne - potrwają zaledwie 4 dni. Startujemy po meczu ze Śląskiem.
Dlaczego dopiero po tym meczu? Ano dlatego, że nie wszystkim chętnym będzie dane pojechać na ten wyjazd.
Wprowadzona zostaje jasna zasada - chcesz zapisać się na wyjazd? Podczas zapisów musisz pokazać potwierdzenie zakupu biletu na sektory 10, 11, 12 z poniedziałkowego meczu ze Śląskiem.
Czas wrócić do pełnego Piekiełka !

Podsumowując - chcesz jechać do Lubina?
- kupuj bilety/karnety na sektory 10, 11, 12 i śmigaj na Młyn!
- przy zapisach okazujesz potwierdzenie i jedziesz.

Zapisy prowadzone w pubach Kicker/Joker w dniach 2-5 sierpnia.
Koszt biletu: 15 zł.
Jedziemy transportem samochodowym.



Obrazek jpg wstawiony na forum


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6765 dni

****




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 12:20
nooo, brawo Panowie, bardzo dobra decyzja jak dla mnie, mam nadzieję, że to nie tylko jednorazowa akcja na Lubin :)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 12:25
Też mam nadzieje, że nie jednorazowa. W przypadku innych wyjazdów zrobiłbym to na zasadzie ostatnich 2/3 meczy u siebie. Jeśli na żaden z nich nie kupiłeś biletu do młyna-nie jedziesz. Pikniki się spinają, ale ciężko będzie im to wytłumaczyć...
#E: Trzymajmy się tej zasady na każdym wyjeździe, niech wyjazdy będą dla fanatyków.

Ostatnio edytowany przez: Lisu1948, 28 lipca 2016, 12:43 [1 raz(y)]


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4238 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 13:02

  Lisu1948 napisał:  
Też mam nadzieje, że nie jednorazowa. W przypadku innych wyjazdów zrobiłbym to na zasadzie ostatnich 2/3 meczy u siebie. Jeśli na żaden z nich nie kupiłeś biletu do młyna-nie jedziesz. Pikniki się spinają, ale ciężko będzie im to wytłumaczyć...
#E: Trzymajmy się tej zasady na każdym wyjeździe, niech wyjazdy będą dla fanatyków.



Abstrahując od głównego wątku - mogę się założyć że nie jeden z tych pogardzanych przez Ciebie "pikników" spoza młyna ma staż na Pogoni wielokrotnie wyższy od Ciebie i większości Twoich ziomków z sektora. Wszystkim nam są bliskie granatowo-bordowe barwy więc może szanujmy siebie nawzajem i przestańmy kategoryzować co ? Żyjących Pogonią "fanatyków" spotkasz nie tylko na młynie czy wyjezdzie.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3557 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 13:13
Może warto zachęcić do przyjścia na młyn, a nie zmuszać? Kazdy wię jak teraz jest, według mnie dobry pomysł lecz, trzeba poprawic jakość dopingu, a ilość sama wzrośnie :)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 13:24
Czy uważasz, że jest sens brać na wyjazdy ludzi, którzy siedzą na sektorze (na wyjeździe) i robią tylko frekwencje? Kibicowsko wstyd, że na wyjeździe połowa ludzi dopinguje, a druga połowa sobie siedzi i gada. W innych klubach bilety na ważne wyjazdy są rozprowadzane tylko wśród swoich. Uważam, że wyjazdy (nie wszystkie) powinny być dla tych, którzy wspierają Pogoń nie tylko biletem na mecz, ale i dopingiem z młyna. Oczywiście szacunek dla ludzi z prostej, którzy pojawiają się na meczu i w ten sposób wspierają klub, ale wyjazdy to już inna bajka. Ps. Nie bawmy się w zachodnie kibicowanie, gdzie nie ma określonych zasad, każdy jedzie gdzie chce, robi co chce, śpiewa co chce i kiedy chce, chleje ile wlezie itd...


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 13:27
Pomysł nie jest zły, ale jak ktoś nie chcę pójść na młyn to i tak nie pójdzie. Jak zależy takiej osobie żeby jechać na jakiś wyjazd (tyczy się raczej masówek typu Poznań, Gdynia, Lubin) To nie pójdzie na 1 czy 3 strefę jak zazwyczaj, a kupi bilet na 12, zasiądzie na 14 i młyn się nie zwiększy od tego

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 28 lipca 2016, 13:34 [1 raz(y)]


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 13:30

  Ad napisał:  
Pomysł nie jest zły, ale jak ktoś nie chcę pójść na młyn to i tak nie pójdzie. Jak zależy takiej osobie żeby jechać na jakiś wyjazd (tyczy się raczej masówek typu Poznań, Gdynia, Lubin) To nie pójdzie na 1 czy 3 strefę, a kupi bilet na 12, zasiądzie na 14 i młyn się nie zwiększy od tego



Myślę, że tu nie chodzi tylko o zaciąganie ludzi do młyna, ale też o to, żeby na wyjazdy nie jeździli ludzie, którzy pojechali oglądać mecz ;)


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 13:31

  bark77 napisał:  
Może warto zachęcić do przyjścia na młyn, a nie zmuszać? Kazdy wię jak teraz jest, według mnie dobry pomysł lecz, trzeba poprawic jakość dopingu, a ilość sama wzrośnie :)



A wy myślicie, że ludzie wprowadzają pewne rzeczy, bo niby chcą źle?
Chyba każdy widzi jak wyglądał Młyn długi czas. Prośby, apele... można by tak długo i co - jakie efekty przez "zapraszanie" czy "proszenie" ?
Pasuje Wam taki stan rzeczy? Co zrobił każdy z Was by to zmienić?

Każdy chce dobrze - jestem tego pewien. Zapraszanie i nawoływanie na Młyn już było - nie przyniosło należytego efektu, zatem jak oczekujemy innych efektów(czytaj Pełnego Młyna) to nie można cały czas postępować w ten sam sposób - bo niby dlaczego nagle zaproszenia na Młyn miałyby przynieść skutek, jak do tej pory nie przynosiły?


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3971 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 15:00
Moim zdaniem dobra inicjatywa, mam nadzieję, że efekt będzie bardzo dobry. Widzę tylko jeden minus. Są osoby, które kupowały karnet przed sezonem na inne sektory. One też nie mogą jechać bez zakupu biletu na młyn? Tak pytam, bo nie chodzi akurat o mnie. Wreszcie będzie należycie wypełniony młyn na meczu z cwelami, bo potem wyjazd na Bułgarską. O ile oczywiście zamierzacie również kontynuować realizacje tego pomysłu na innych meczach.


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6894 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 17:31
Bardzo dobry pomysł. Miejsce fanatyka jest na młynie.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5826 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 23:05
A co z osobami które nie są ze Szczecina i nie mogą być na każdym meczu, też na wyjazdy nie mogą jeździć


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 28/07/2016 23:12
"Zasady dotyczą ludzi ze Szczecina" takie info na facebooku, więc się nie martw :)


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4094 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 29/07/2016 10:45
Brawo Panowie. Super decyzja. Duzo wyjazdowiczow wróci do młyna z prostej :) ja niestety robota i pierwszy mecz u siebie jak i wyjazd we wrześniu. Z fartem mordy!


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3462 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 29/07/2016 20:21
Pomysł dobry ale znając niechęć Polaków do wszelkiego rodzaju nakazów i prób uszeregowania przewiduję ,że może to nie wypalić...a może się mylę...?


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 29/07/2016 22:19
Brawo za pomysł i trzymam kciuki za pozytywny efekt. Bardzo dobra decyzja. Oby zostało tak na dłużej.


odli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4236 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 30/07/2016 01:04
Strzelacie sobie sami w kolano.Jestem z synem na wakacjach czyli nie moge jechac nie bedzie mnie na meczu ze Ślaskiem??? https://www.youtube.com/watch?v=b7lxsk0H2xs

Ostatnio edytowany przez: odli, 30 lipca 2016, 01:10 [1 raz(y)]


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 30/07/2016 09:41
Według mnie nie zmieni to frekwencji na młynie a na wyjazdach ją pogorszy. Na ten moment bilety na młyn nie sprzedają się w jakimś większym tepie niż ostatnio no ale zobaczymy.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3557 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 30/07/2016 11:10
Jak na razie tragedia, przez te rozwiązanie nie będzie ani ludzi w młynie, ani na wyjazdach, tak jak wcześniej pisałem, problem leży w samym młynie i jego organizacji...


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: PSonTour: (nie)Wszyscy do Lubina! - 30/07/2016 12:13
Wybraliście chyba najchujowszy moment na takie zmiany są wakacje! Ludzie już dawno pobrali urlopy,żeby sobie z rodzinką,dziewczyna czy kumplami pojechać na wakacje.
Jest to jakiś pomysł, czy wypali? Zobaczymy, ale termin jest słaby.

Moim zdaniem zarząd też powinien pomóc żeby rozkręcić młyn, coś w stylu " weź kogoś na młyn to płacicie 50% mniej za bilet" Parę meczy z 1k+ ludzmi i atmosfera sama by się jakoś rozkręciła :D!


 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005