Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5960 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 16/10/2009 08:49
A ja przypominam, że tego dnia gramy ze Stilonem ! Pole do popisu dla MW ;)


PS
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 03/11/2009 20:16
Dla osób które pomagały w powszednim roku i które miały chęć pomóc w tym roku, spotkanie w Czwartek o 19 na Grunwaldzkim. Od razu zaznaczam że nie ma co liczyć na "fajerwerki" w tym roku, ale na skromnie można coś przygotować. To odnośnie samych miejskich obchodów. Niewykluczone że w zamian pojawi się inna, atrakcyjna opcja o której powinno być coś więcej wiadomo do czwartku. Zapraszam.

Ostatnio edytowany przez: BTR, 3 listopada 2009, 21:59 [1 raz(y)]


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7247 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 09:44
"Fajerwerków" w tym roku nie będzie mniejsze z tym dlaczego. Spotykamy się o 11.30 na placu Grunwaldzkim pod pomnikiem ofiar komunizmu i idziemy razem na obchody ;)


Muła
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6521 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 12:45
UWAGA, z góry wyjaśnienia odnośnie mojego postu. Pikieta, o której poniżej informuje nie jest żadną konkurencją dla działań organizowanych przez kibiców Pogoni. Początkowo nasza manifestacja miała być organizowana w takich godzinach, żeby nie kolidowała z działaniami kibiców. Niestety z przyczyn niezależnych nie byłem w stanie określić o której godzinie rozpocznie się przemarsz kibiców, a musiałem ustalić godzinę naszej pikiety i stąd niewielka różnica czasu (jak już wiemy kibice zbierają się o 11.30, nasza pikieta rozpoczyna się o 12.00). Po rozmówieniu się z pewnymi osobami wrzucam to info, osoby zainteresowane mogą się skontaktować ze mną (dane kontaktowe poniżej). Ewentualnie rozpoczniemy z kilkunastominutowym opóźnieniem, tak, aby można było wziąć udział w obydwu zgromadzeniach.


Informacja prasowa oddziału szczecińskiego Narodowego Odrodzenia Polski z dnia 03.11.2009 r.

W dniu 11 listopada br., o godz. 12.00, na Placu Grunwaldzkim w Szczecinie, Narodowe Odrodzenie Polski organizuje pikietę przeciwko okupacji Unii Europejskiej. W programie zgromadzenia m.in. przemówienia, rozprowadzanie materiałów informacyjnych, oraz symboliczne rozprawienie się z okupantem.
Stojąc u progu całkowitej utraty suwerenności przez Naród Polski i wchłonięcia go przez superpaństwo – Unię Europejską – tworu na wzór Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, Narodowe Odrodzenie Polski w dniu 11 listopada br. wyjdzie na ulice Szczecina by protestować przeciwko brukselskiej okupacji.
Wraz z umacnianiem się tzw. eurokonstytucji (Traktat z Lizbony) coraz bardziej zmniejszają się szanse na niepodległy byt narodu polskiego jak i innych, wyrosłych z cywilizacji łacińskiej, narodów europejskich.
Dzisiejszy świat podstępnymi działaniami ogarnięty został obłudną demoliberalną propagandą. I tak pojęciom nadano nowe, paradoksalne znaczenia; mordowanie nienarodzonych to wolność, wypaczony „intelekt” i moralna zgnilizna – postęp. Podobnemu zabiegowi poddano Europę, pod maską integracji, zastępując wolne ojczyzny totalitarnym państwem.
Okupant u bram. A więc… do walki narody europejskie! Narodową rewolucję czas zacząć! 11 listopada, godz. 12.00, Plac Grunwaldzki w Szczecinie. Czas na odrodzenie… narodowe odrodzenie!

Związek Socjalistycznych Republik Europejskich? - Nie, Wielka Polska!



Odpowiedzialny za kontakt z mediami:
Arkadiusz Rzepiński
Tel. 0 697 334 911
E-mail: [email protected]

NOP Szczecin

http://i36.tinypic.com/29okftk.jpg

Zainteresowani czynnym udziałem w manifestacji mogą skontaktować się z organizatorem:
Gadu-gadu: 7578329, Tel. 0 697 334 911

Czołem Wielkiej Polsce!


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 13:21
W polityke sie nigdy nie wpieprzalem.Mam kolegow o roznych pogladach, ale ten wpis to jakas slaba propaganda....Zrob sobie pikiete w jakis kurwa inny dzien...i sie zdenerwowalem.


Sami przeciw wszystkim!!!
Muła
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6521 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 14:25
To jest tylko informacja, która może mieć duże znaczenie w kwestii organizacji obydwu zgromadzeń. Żadna propaganda.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5875 dni

**




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 15:03

  Muła napisał:  
To jest tylko informacja, która może mieć duże znaczenie w kwestii organizacji obydwu zgromadzeń. Żadna propaganda.



P. chodziło o to że zamiast w chwili ciszy i zadumy a następnie zaśpiewaniem hymnu uczcić to święto to NOP organizuje pikietę przeciwko UE... jak napisał P. nie w ten dzień


Muła
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6521 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 15:11
No to właśnie dlatego jest to organizowane. Żeby uczcić tych, którzy walczyli o niepodległość, a nie tych, którzy sprzedali Polskę. To normalne, że patriotyczna pikieta jest organizowane właśnie w Święto Niepodległości Polski, a z takimi wypowiedziami to z lewakami byś się dogadał, dla nich to jest "agreswyny patriotyzm".


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5875 dni

**




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 15:38

  Muła napisał:  
No to właśnie dlatego jest to organizowane. Żeby uczcić tych, którzy walczyli o niepodległość, a nie tych, którzy sprzedali Polskę. To normalne, że patriotyczna pikieta jest organizowane właśnie w Święto Niepodległości Polski, a z takimi wypowiedziami to z lewakami byś się dogadał, dla nich to jest "agreswyny patriotyzm".


slow brak...
patriotyczna pikieta a protestowanie przeciw UE too dla mnie rozne rzeczy;) nie mozemy wszystkiego upolityczniac, a do lewactwa to sobie mozesz kolegow porownywac


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 15:57

  Muła napisał:  
No to właśnie dlatego jest to organizowane. Żeby uczcić tych, którzy walczyli o niepodległość, a nie tych, którzy sprzedali Polskę. To normalne, że patriotyczna pikieta jest organizowane właśnie w Święto Niepodległości Polski, a z takimi wypowiedziami to z lewakami byś się dogadał, dla nich to jest "agreswyny patriotyzm".



Sorry kolego, ale na temat Unii Europejskiej pikietujcie sobie 1 maja (bo to jest właściwa data odnośnie tematyki UE), a Dzień Niepodległości wypadałoby uszanować i skupić się tylko na jednym. Pomyśl jaki byłby bajzel gdyby 11 listopada na Grunwaldzkim w samo południe oprócz was pokazali się jeszcze ubodzy emeryci, demonstrujący stoczniowcy albo kochający inaczej...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 19:01

  Muła napisał:  
No to właśnie dlatego jest to organizowane. Żeby uczcić tych, którzy walczyli o niepodległość, a nie tych, którzy sprzedali Polskę. To normalne, że patriotyczna pikieta jest organizowane właśnie w Święto Niepodległości Polski, a z takimi wypowiedziami to z lewakami byś się dogadał, dla nich to jest "agreswyny patriotyzm".



Z lewakami bym sie nie doagadal, ale z takim debilem jak ty pewnie tez nie.To kurwa uczcij tych co walczyli, ale wypierdalaj z jakimis przedstawieniami, i przemowami.Kibice Pogoni jako ogol na pewno nie bede wmieszani w jakas tego typu idiotyczna akcje.
Ile ty w ogole masz lat?


Sami przeciw wszystkim!!!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7328 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 19:02
Ludzie z NOP już chyba chcą być świętsi od największych patriotów.. I aż dziw bierze, że to właśnie oni nie rozumieją charakteru tego święta.
Kraj mamy jeden, święto także.. więc zamiast się dzielić powinniśmy przynajmniej 11 listopada się łączyć. Poglądy, które każdy ma swoje, można prezentować czas, przede wszystkim w momentach dużo bardziej do tego odpowiednich. Widać nie wszyscy to rozumieją..

I pewnie byś się zdziwił ale nawet tak znienawidzeni przez Ciebie "lewacy" potrafiliby należycie uczcić to święto :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 19:34
po pierwsze to jebać lewaków komuchów i innych brudasów
po drugie - jeżeli chcieliście by" nie chcąco" dwie manifestacje ( wasza i kibiców) spotkały się o podobnej porze by nabić sobie frekwencji - to serdeczny chuj wam w dupe
tyle z mojej strony i koniec tematu dotyczącego tej manifestacji - te forum to nie jest miejsce do tego


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 19:39

  kijevo napisał:  
"Fajerwerków" w tym roku nie będzie mniejsze z tym dlaczego. Spotykamy się o 11.30 na placu Grunwaldzkim pod pomnikiem ofiar komunizmu i idziemy razem na obchody ;)



REASUMUJĄC. Już rok temu obchody staraliśmy się organizować nie jako kibice Pogoni, lecz jako Polacy - patrioci. Jako że 90% z Nas było z Pogoni, większość info było w tym temacie i część z nas była w barwach, wyszło że obchody ogarniali kibice Pogoni. Oprócz nas były też inne osoby, m.in. ze stowarzyszenia które robiło akcję Szczecin w Monopoly, czy osoby identyfikujące się z NOP - nie wnikaliśmy, nikt miał się nie lansować i tego nie robił.

W tym roku z pewnych przyczyn, nie udało się obchodów zorganizować tak jak rok temu, pierwsze małe spotkanko osób zainteresowanych było wczoraj, ale chodziło raczej o to żeby ustalić miejsce z którego wspólnie, w kilku znajomych udamy się NA OBCHODY. Nawet nie mieliśmy pojęcia o tym że za pół godziny będzie akcja NOPu i to w tym samym miejscu. Oficjalnie kibice Pogoni nic nie organizują na same obchody, i kto gdzie chce iść - niech tam idzie.

W związku z tłokiem jaki może powstać na "Grunwaldzie", chętni iść na obchody w towarzystwie zbliżonym do zeszłorocznego spotykają się o 11:45 na placu sprzymierzonych (tam odbędą się obchody miejskie o 12) przy kiosku.

Ostatnio edytowany przez: BTR, 6 listopada 2009, 19:45 [1 raz(y)]


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 19:45

  BTR napisał:  

  kijevo napisał:  
"Fajerwerków" w tym roku nie będzie mniejsze z tym dlaczego. Spotykamy się o 11.30 na placu Grunwaldzkim pod pomnikiem ofiar komunizmu i idziemy razem na obchody ;)



. Oficjalnie kibice Pogoni nic nie organizują na same obchody, i kto gdzie chce iść - niech tam idzie.



Oficjalnie nic nie organizują - lecz oficjalnie będą w nich uczestniczyć
Podsumowując - każdy któremu na sercu ojczyzna 11 listopada obecny na obchodach !!!


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Muła
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6521 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 06/11/2009 23:18

  Kasztaniak napisał:  
po pierwsze to jebać lewaków komuchów i innych brudasów
po drugie - jeżeli chcieliście by" nie chcąco" dwie manifestacje ( wasza i kibiców) spotkały się o podobnej porze by nabić sobie frekwencji - to serdeczny chuj wam w dupe
tyle z mojej strony i koniec tematu dotyczącego tej manifestacji - te forum to nie jest miejsce do tego



Chyba jesteś jedynym, który zrozumiał po co tu wrzuciłem to info. Właśnie chodziło o to, zeby sie komuś nie pojebało. Data, miejsce jak i godzina były ustalone już 3 listopada - patrz kiedy informacja była wrzucona na nacjonalista.pl, a wtedy chyba jeszcze nie byla ustalona godzina zbiorki kibicow. Dowiedzialem sie o trym wczoraj, wiec poinformowalem, ze w tym czasie i my mamy pikiete.

"Pikieta, o której poniżej informuje nie jest żadną konkurencją dla działań organizowanych przez kibiców Pogoni. Początkowo nasza manifestacja miała być organizowana w takich godzinach, żeby nie kolidowała z działaniami kibiców. Niestety z przyczyn niezależnych nie byłem w stanie określić o której godzinie rozpocznie się przemarsz kibiców, a musiałem ustalić godzinę naszej pikiety i stąd niewielka różnica czasu (jak już wiemy kibice zbierają się o 11.30, nasza pikieta rozpoczyna się o 12.00)."



  Szymen napisał:  
slow brak...
patriotyczna pikieta a protestowanie przeciw UE too dla mnie rozne rzeczy;) nie mozemy wszystkiego upolityczniac, a do lewactwa to sobie mozesz kolegow porownywac



Fajnie sie czyta jak osoba ze Szczerbcem w awatarze wypisuje takie rzeczy. Za pewne dla Ciebie wszystkie manifestacje organiowane w tym dniu przez Ruch Narodowy to poltyczna szopka... Gratuluje.
I jeszcze jedno. Nikogo do lewaka nie porownalem, a dalem do zrozumienia, ze oni podobnych argumentow uzywaja.



  Cytat:  
Sorry kolego, ale na temat Unii Europejskiej pikietujcie sobie 1 maja (bo to jest właściwa data odnośnie tematyki UE), a Dzień Niepodległości wypadałoby uszanować i skupić się tylko na jednym.



Na pewno Swieto Niepodlelosci Polski nie jest odpowiednim dniem na obrone niepodleglosci Polski...

Poza tym proponuje skonczyc to zbedna napinke, bo podobno nie chcecie polityki uprawiac. Ja tylko informacje podalem.

Ostatnio edytowany przez: Muła, 6 listopada 2009, 23:44 [2 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7854 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 07/11/2009 00:31
Masz rację Muła. W następnym roku 11 listopada to Ci, którym nie w smak taka manifestacja, pójdą śpiewać Odę do radości ku czci ich nowego panstwa jewrosojuza.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Elle
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6524 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 07/11/2009 20:36
[cytat=Muła]"Pikieta, o której poniżej informuje nie jest żadną konkurencją dla działań organizowanych przez kibiców Pogoni. Początkowo nasza manifestacja miała być organizowana w takich godzinach, żeby nie kolidowała z działaniami kibiców. Niestety z przyczyn niezależnych nie byłem w stanie określić o której godzinie rozpocznie się przemarsz kibiców, a musiałem ustalić godzinę naszej pikiety i stąd niewielka różnica czasu (jak już wiemy kibice zbierają się o 11.30, nasza pikieta rozpoczyna się o 12.00)."




czytanie ze zrozumieniem się kłania. Skoro nie umiesz, więc hmm może teraz trafi to do Ciebei, że kibice Pogoni nie organizują oficjalnie nic jako kibice będą jednak uczestniczyc w obchodach Świeta Niepodległości jako Polacy, którzy chca uczcić jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym kraju. Poza tym każdy ma prawo do własny poglądów itp. itd. jednak nie rozumiem po co to wszystko w tak ważnym dniu. Ale ćóż widocznie dla niektórych jest to dobry dzień jak każdy inny...

Ostatnio edytowany przez: Elle, 7 listopada 2009, 20:55 [2 raz(y)]


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 07/11/2009 21:08
Ja tam sie zgodze Muła ma racje... Święto Odzyskania NIepodległości ? Przecierz już nie jesteśmy Niepodlegli z dnie podpisaniem tego ścierwa Lizbońskiego... I W tym dniu własnie powiniśmy pokazac ze nie o to walczyli nasi dziadkowie na poczatku ( i nietylko ) XX wieku !!


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6849 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 08/11/2009 20:38
poniekąd PSMKS masz racje ale...Święto Niepodleglosci jest zwiazne z tym ,ze mozesz mowic po Polsku, pracowac lub nie itp...a ze nie jestesmy tak niepodlegli jakbysmy chcieli to fakt, tez jestem nastawiony na anty w stosunku do UE i chuj mnie obchodzi kto sobie na ten temat mysli.dlatego uwazam ze Święto NIepodleglosci obchodzmy po Polsku bez jebanych flag UE(, ktora kojarzy sie coraz bardziej ZSRR ) ale nie powinnismy uzywac tego święta do celow politycznych,zarobkowych itp.


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005