Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 11/11/2008 17:23
:)


Nie będę ukrywał, że obaw miałem sporo. Do tego na placu wydawało się że jest nas mało, co dawało jeszcze bardziej przygnębiające wrażenie. Całe szczęście po zebraniu się w grupę jakoś zaczęło to wyglądać, no i jak się potem okazało była tam ta ''aktywniejsza'' część ludzi wybierających się na obchody, włącznie ze starszymi ''dziadkami'' którzy okazali się całkiem temperamentni. Hymn śpiewany w czasie wchodzenia na obchody, nasze oflagowanie w tym czasie, race na dachu kiosku, sektorówka, czy ''godne'' (głośne, donośne) śpiewanie hymnu + apel poległych, to rzeczy które powinny być zawsze, niestety, gdyby nie my to by tego nie było. Generalnie udało się zrobić wszystko co zrobić chcieliśmy, i wyszło to całkiem dobrze. Nie będę ponownie pisał tego co pisały powszednie osoby, fakt jest taki że nasi rodacy nie wiedzą jak świętować. No, my ale daliśmy przykład i trzeba to kontynuować!

Oczywistym jest że całą akcję robiliśmy trochę nieśmiale, do tego zrobiliśmy jakieś 40% rzeczy jakie sobie zaplanowaliśmy i ok. 10% tego co w ogóle można było zrobić. Efekt był zajebisty. Wniosek z tego taki że za rok będzie +90% lepiej! Już szykować się do urlopów na kilka dni przed ;)

Z tego miejsca chciałem podziękować każdemu zaangażowanemu w akcję, nie sposób tu wymienić wszystkich, i chyba nie ma takiej potrzeby, w końcu robiliśmy to jako jedna grupa. Najważniejsze że osiągneliśmy zamierzony cel. Jeszcze Polska nie zginęła...


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 11/11/2008 17:30

  Cobra_S napisał:  
jesli ktos ma jakies foto z obecnosci na pl. sprzymierzonych a dokladnie foto kibicow, z flagami, sektorowke, race itd prosze o kontakt
z racji innych obowiazkow nie cykalem fotek



Dokładnie. Wiem że kilka filmików jest, też można zamieścić gdzieś na Youtuba i podać linki.

polecam http://www.youtube.com/watch?v=x7H93FZyQrM

Ostatnio edytowany przez: BTR, 11 listopada 2008, 18:25 [1 raz(y)]


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6111 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 11/11/2008 18:11
Galeria zdjęć

Ostatnio edytowany przez: E., 11 listopada 2008, 18:27 [1 raz(y)]


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6491 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 11/11/2008 18:59
Pozdrowienia dla tych którym się chciało oddać hołd bohaterskim czynom naszych przodków i dla tych co nie zaspali :)

Również pozdrowienia dla ogarniającego towarzystwo , mam nadzieję że za rok nie będziesz osamotniony a ludzi i również będzie więcej choć dzisiaj nie było aż tak zle :)


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 11/10/2009 16:15
Panowie Świeto dokładnie za miesiąc organizujemy cos ?


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8111 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 11/10/2009 16:40
Miesiac to sporo czasu. Skupmy sie na poniedzialku.


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5875 dni

**




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 11/10/2009 16:42

  Psmks napisał:  
Panowie Świeto dokładnie za miesiąc organizujemy cos ?



w tamtym roku BTR ładnie wszystko ogarnął i zorganizował, myślę ze teraz też by to mógł zrobić:)
są już zaplanowane jakieś oficjalne obchody?

edit. antek niby tak niby nie:) jak chcemy żeby był tłumy trzeba akcje nagłaśniać


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7049 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 11/10/2009 18:57
Jak w zeszłym roku jestem zwarty i gotowy ;)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 12/10/2009 22:36
U mnie gorzej z czasem niż rok temu, ale ojczyzna po pierwsze :) Najprawdopodobniej za 2-3 dni podam jakąś datę wstępnego spotkania. Z mojej strony nie będzie raczej więcej niż rok temu, bo nie ogarnę, ale tutaj pole do popisu dla innych... myśleć nad pomysłami i sposobami na realizację. Generalnie w tym roku dobrze będzie tak obchody zrobić (i uwiecznić w jakiejś zgrabnej relacji), żeby za rok można już było szukać sponsorów i robić duuużo grubszą akcję. Na dzień dzisiejszy plan jest prosty, jak ostatnio: miasto robi swoją stypkę, a my ją musimy rozbujać. Jedyne co ja chcę zmienić, co rok temu było złe: obowiązkowo trzeba wydrukować dla wszystkich apel poległych, aby na Chwała Bohaterom ..."ziemia się trzęsła". Reszta po staremu + Wasze pomysły.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Szpaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5577 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 13/10/2009 00:54
według mnie mozna by było zrobic z tego plakatu tez ulotki i na meczu rozdawać moze tez by coś pomogło ;]
Dumni z Polskości :) !


Siła płynie z krwią , duma razem z nią --> PS
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7247 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 13/10/2009 07:46
Jak już mówiłem na siłce również pomogę - myślę, że wydrukować należało by ludziom rotę i parę innych pieśni bo oprócz hymnu szliśmy wtedy cicho.
Ode mnie parę osób załatwię również.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5875 dni

**




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 13/10/2009 09:13
W tym roku ważne jest aby na ulotkach które będziemy rozdawać napisać o naszym zeszłorocznym sukcesie, a przede wszystkim kim jesteśmy że to organizujemy bo ludzie pękali że to jacyś naziole ogarniają:) sektorówkę którą rozłożyliśmy wtedy na placu zrobiła furorę, czemu by tego nie powtórzyć, a od BTR nie wymagamy cudów na kiju tylko kogoś kto podobnie jak rok temu pokieruje tym. Z tego co pamiętam to ty też załatwiłeś, plakaty eleganckie kolorowe to podejrzewam że w tym roku też to możesz zrobić:)
jak ktoś ma jakieś pomysły możliwe w realizacji to niech pisze:)

Czołem Wielkiej Polsce!


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 14/10/2009 18:55
Chętnie pomogę tylko mam pytanie... Kto to dokładnie organizuje, co macie zamiar zrobić i jak to wyglądało rok temu (nie było mnie niestety w Szczecinie)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5875 dni

**




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 14/10/2009 19:28

  Safe napisał:  
Chętnie pomogę tylko mam pytanie... Kto to dokładnie organizuje, co macie zamiar zrobić i jak to wyglądało rok temu (nie było mnie niestety w Szczecinie)



w tamtym roku miasto organizowało obchody święta odzyskania niepodległości 11.listoapda na pl.Sprzymierzonych my(w sumie to BTR wszystko zaczął) aby pokazać miastu jak olewa to świeto i robi to na odpierdziel zebraliśmy się na placu Grunwaldzkim po czym w cieniu biało-czerwonych flag śpiewając hymn przeszliśmy na oficjalne obchody, tam rozłożyliśmy sektorówke, na końcu zostały odpalone race i jeszcze raz odśpiewany hymn Polski. co do organizatorów to nie ma konkretnej osoby jak sam widzisz, każdy może rzucić pomysł i każdy może pomóc, w tamtym roku cieszyło oko gdy widziało się nie tylko ludzi młodych ale także tych starszych, a nawet całe rodziny! jeszcze co do ogarnięcia tego to rok temu były ulotki i plakaty:) także wpadaj na spotkanie którego termin będzie podany bo każde ręce chętne do pomocy mile widziane:)
pozdro!


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 14/10/2009 19:29
wszelkie kwestie związane z obchodami zostaną przedstawione niebawem


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 14/10/2009 20:40
mam nadzieję ;) Co do samego święta obchodzonego rok temu, to nie było, to w zupełności tak jak mówicie, bo mam przyjemność uczenia się w LO nr XVIII gdzie nauczycielem historii jest pan Cezary Jankowski, ułan który był współorganizatorem zeszłorocznych obchodów, a miasto dało jedynie kasę. Dziś rozmawiając z nim dowiedziałem się, iż w tym roku nic nie będzie organizowane gdyż 20tysięcy złotych które potrzebne jest na zorganizowanie imprezy na minimum zeszłorocznym poziomie miasto woli przeznaczyć na sylwestra i wystrzelić fajerwerki aniżeli obchodzić tak ważne święto. Już teraz wiadomo, że za rok będą pieniądze na to i impreza będzie lepsza od ubiegło rocznej (już załatwione są ckmy, bronie, ubrania itd.) a ja chciałbym właśnie dowiedzieć się jak to ma wyglądać i przedstawić to wcześniej wspomnianemu historykowi, gdyż ten jest ciekawy o co w tym wszystkim chodzi, bo dziś napomniałem mu o takiej akcji.
Pozdro i do zobaczenia ;)

EDYTA:
@Kasztaniak
poszedł mail na [email protected] ;)

Ostatnio edytowany przez: Safe, 14 października 2009, 21:15 [1 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 14/10/2009 20:58
czy jest możliwy kontakt z twoim nauczycielem?? - Jeżeli tak to prześlij mejla - np na adres stowarzyszenia


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 15/10/2009 20:21
Dla niecierpliwych, co piszą na gadu, sądzę że jakieś info pojawi się dopiero po meczu z Widzewem.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6111 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 15/10/2009 21:02

  Kasztaniak napisał:  
czy jest możliwy kontakt z twoim nauczycielem?? - Jeżeli tak to prześlij mejla - np na adres stowarzyszenia


napisz do niego na nk :D:D mogę podać Ci profil ;P też miałem przyjemność z tym panem ;]


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 15/10/2009 22:18
Jebany magistrat , żałować kasy na tak ważne święto... Musimy to ładnie zrobić bojak nie My to nikt tego niezrobi...
Ja mam nakrecone ksero do ulotek . Fajnie by było jakbyśmy w tym roku wzieli ze soba więcej gadżetów związanych z Ojczyzna szaliki Flagi itp...

Ostatnio edytowany przez: PSMKS, 15 października 2009, 22:24 [1 raz(y)]


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005