Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4518 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 22:21
Cieszy że obrona grała całkiem dobrze dzisiaj. Trochę oddaliśmy pola Arce w II połowie i w tym okresie nie było większych baboli w obroni. Rudol nieźle - miał kilka ważnych interwencji. Trochę wkurzająca była dzisiaj niedokładność, w szczególności w środku pola. Musimy się tego wystrzegać. Kilka razy przez to zaprzepaściliśmy kontry. Ogólnie rzecz biorąc mecz na plus. Arka była bezsilna generalnie. Mam nadzieje, że już żadnemu trenerowi nie przyjdzie ustawiać Adama na obronie, bo pomimo jego wad (które wszyscy znają) ma coś najważniejszego - piłka go szuka w polu karnym. I cecha ta występowała też gdy strzelał bramki jako obrońca. Poza tym dobrze się zastawiał i parę razy ładnie zgrał z pierwszej piłki.

P.S. Mam nadzieje, że Matrasa jakoś zatrzymają. Wykonuje niesamowitą robotę.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3901 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 22:25
Frączczak pisze historię

Dodatkowo do tego co w tekście:
"Adam Frączczak jest pierwszym piłkarzem Pogoni Szczecin w XXI w., który strzelał po 2 gole w dwóch kolejnych meczach w Ekstraklasie"


Ostatnio dużo tej historii. Nasz węgierski Adam też zapisał się do historii ostatnio. Czas na pierwsze historyczne trofeum :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3699 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 22:40

  tm_tomcio napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dokładnie. A twittery podają plotki, że kusi go Termalica (wkleję później bo teraz coś się tam zepsuło).


Już się naprawiło - wklejaj ;)



Proszę. Mam nadzieję, że to tylko ploty.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4876 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 05:12

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dokładnie. A twittery podają plotki, że kusi go Termalica (wkleję później bo teraz coś się tam zepsuło).


Już się naprawiło - wklejaj ;)



Proszę. Mam nadzieję, że to tylko ploty.



Ja pierdole , znowu sprzedawca płynu do chłodnic , dał newsa.. Przecież tego Jego twittami nie ma co zaśmiecać forum..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 12:39

  M.K 74 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dokładnie. A twittery podają plotki, że kusi go Termalica (wkleję później bo teraz coś się tam zepsuło).


Już się naprawiło - wklejaj ;)



Proszę. Mam nadzieję, że to tylko ploty.



Ja pierdole , znowu sprzedawca płynu do chłodnic , dał newsa.. Przecież tego Jego twittami nie ma co zaśmiecać forum..



Dzisiaj na stronie Tylko Ekstraklasa przeczytałam ,że Matras jest łączony z Lechią Gdańsk...


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3699 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 13:38

  paula22szczecinpogon napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dokładnie. A twittery podają plotki, że kusi go Termalica (wkleję później bo teraz coś się tam zepsuło).


Już się naprawiło - wklejaj ;)



Proszę. Mam nadzieję, że to tylko ploty.



Ja pierdole , znowu sprzedawca płynu do chłodnic , dał newsa.. Przecież tego Jego twittami nie ma co zaśmiecać forum..



Dzisiaj na stronie Tylko Ekstraklasa przeczytałam ,że Matras jest łączony z Lechią Gdańsk...



To niech idzie. Wiadomo - menago zarobi grubą sumę, Maras pewnie też ładnie zgarnie za podpis i trudno się dziwić bo facet chce zarobić na emeryturę. Tylko, że potem będzie grzał ławę przy Slavczevie i 3000 innych pomocnikach w kadrze Lechii. Przy ich systemie gry jest tam miejsce dla jednego defensywnego pomocnika.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3473 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 13:42
Leci powtórka na nSport+


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 20:05

  Cytat:  
– To prawda. Trochę spotkań mam za sobą. Dodatkowo nie jestem już młody. Wymagam od siebie więcej. Jeśli będę miał stabilną pozycję w drużynie pod względem miejsca, na którym gram, to myślę, że będzie dobrze. Jeśli znów będę rzucany po pozycjach, to moja gra może być w kratkę. Wiem, że to moja mocna strona, ale nikt na to nie zwraca uwagi. Jeśli przygotowujesz się w tygodniu pod kątem konkretnych zachowań, a przed meczem wiesz, że grasz na innym miejscu, to trudno w jednej chwili się szybko przestawić. Nie mówię, że muszę grać, bo występować powinni najlepsi, ale nie jestem najmłodszym piłkarzem i chciałbym dać z siebie więcej.
I chciałby zostać w ataku- mówi Adam Frączczak.



Wielkie brawa za te słowa !!! Krytykuje go często bo grając na obronie czy nawet w pomocy najczęściej żal na to patrzeć.Natomiast te słowa przekonują mnie że to niedorozwinięci trenerzy robią z tego gościa pośmiewisko, dając chłopakowi przygotować się do gry na innej pozycji a potem wystawiając go gdzie indziej.Trzymam kciuki za to by pomimo słabej techniki i wielu piłkarskich braków grał Frączczak tam gdzie potrafii a nie tam gdzie wylosuje w trenerskiej teletom boli.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

**




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 20:31
A ten znów w żałosny sposób tłumaczy się ze swojej frączczakofobii...

Po prostu miej jaja, przeproś Adama i daj w końcu chłopu spokój.


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*****




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 21:14

  eM napisał:  
A ten znów w żałosny sposób tłumaczy się ze swojej frączczakofobii...

Po prostu miej jaja, przeproś Adama i daj w końcu chłopu spokój.



eM, do mlyna :).Razem wszyscy ! Pozdro


Sami przeciw wszystkim!!!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 21:24

  eM napisał:  
A ten znów w żałosny sposób tłumaczy się ze swojej frączczakofobii...

Po prostu miej jaja, przeproś Adama i daj w końcu chłopu spokój.



Przekaz mu moje przeprosiny bo sam się wstydzę.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

**




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 21:35

  EPSON napisał:  
Przekaz mu moje przeprosiny bo sam się wstydzę.



Jakoś to mnie nie dziwi.Cecha bardzo często spotykana u anonimowych hejterów.
Nie musisz więc przepraszać wstydnisniu. Po prostu zamilcz.


  P. napisał:  

  eM napisał:  
A ten znów w żałosny sposób tłumaczy się ze swojej frączczakofobii...

Po prostu miej jaja, przeproś Adama i daj w końcu chłopu spokój.



eM, do mlyna :).Razem wszyscy ! Pozdro



Skoro wszyscy, to i ja zapewne pojawię się ;) Pozdro Mordo :)

Ostatnio edytowany przez: eM, 22 października 2016, 22:55 [5 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 22:42

  eM napisał:  
[cytat=EPSON]Przekaz mu moje przeprosiny bo sam się wstydzę.



Jakoś to mnie nie dziwi.Cecha bardzo często spotykana u anonimowych hejterów.
Nie musisz więc przepraszać wstydnisniu. Po prostu zamilcz.


  P. napisał:  
[cytat=eM]A ten znów w żałosny sposób tłumaczy się ze swojej frączczakofobii...

Po prostu miej jaja, przeproś Adama i daj w końcu chłopu spokój.



Kazde Twoje wejście tu na forum to próba wywołania jakiegoś spięcia.Ani na temat sie nie wypowiadasz,ciśnienia nie trzymasz.Idż sie chłopie przejdź do parku może dopływ tlenu Cie trochę uspokoi.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

**




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 22:52
Odezwał się typek, którego każde wejście na forum, to hejty na Frączczaka. Cieszę się, że Adaś swoimi ostatnimi występami zamknął ci japę.

Z mojej strony wszystko. Wpadnę kiedy znów będzie okazja na "wywołanie jakiegos spięcia" :D

pozdro 700.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 23:11

  eM napisał:  
Odezwał się typek, którego każde wejście na forum, to hejty na Frączczaka. Cieszę się, że Adaś swoimi ostatnimi występami zamknął ci japę.

Z mojej strony wszystko. Wpadnę kiedy znów będzie okazja na "wywołanie jakiegos spięcia" :D

pozdro 700.



Tu masz ostatni mój "hejt"



  Cytat:  

Wyróznienia:
++ Nunes,Frączczak.
+Kudła,Rudol,Fojut,Matras.
=Murawski,Delev,Drygas
- Gyursco,Rapa
Dobra zmiana Lewandowskiego.



z dedykacją dla Ciebie.Wpadaj czeście.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3901 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 22/10/2016 23:57
A to się Bartosz Ława popisał. 0:2 dla nas, a on w przerwie wali tekst, że ma nadzieję na remis w tym spotkaniu.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3982 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 23/10/2016 14:25
Największe wyjazdowe zwycięstwo Pogoni w Ekstraklasie od 10 lat.


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 23/10/2016 23:14

  Icar napisał:  
A to się Bartosz Ława popisał. 0:2 dla nas, a on w przerwie wali tekst, że ma nadzieję na remis w tym spotkaniu.



trochę wycinka z kontekstu, bo Ława mówił, że przed meczem miał nadzieję na remis.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3901 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 24/10/2016 02:40
Jesteś pewien ? dwie różne osoby mi to mówiły.


mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5375 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 24/10/2016 03:20

  Icar napisał:  
Jesteś pewien ? dwie różne osoby mi to mówiły.



Tak, była typowo medialna gadka, że jego serce jest podzielone przez czas spędzony w obydwu klubach.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005