Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 19:08
Sędzia najsłabszy na boisku


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 19:46
Kudła wygrał mecz


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 19:51
No i brawo! Choć można było ten mecz dużo szybciej zamknąć. Oddanie piłki słabej Arce spowodowało ich ogromną ilość strat w środkowej strefie. Jednak wyprowadzanie kontr dzisiaj kulało strasznie - jak z Legią wychodziło to świetnie, tak dzisiaj decyzje podejmowane przy kontrach praktycznie zawsze złe. Delev tyle razy dobrze wychodził, wystarczyło dać mu prostopadłą i po sprawie. Cieszą kolejne 3 punkty, dobra gra całej linii defensywnej - czas na puchar :]


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4105 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 19:56
no i piękna sprawa :) Cieszy napastnik ale cieszy też pewny Kudła w bramce :)


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6191 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 19:57
Matras musi zostać!!! Panowie robimy jakąś akcję?


PS 1948
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:00
no to teraz kilku fanów AF9 zje własne kapcie :)


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3699 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:04

  zach-pom napisał:  
Matras musi zostać!!! Panowie robimy jakąś akcję?



Dokładnie. A twittery podają plotki, że kusi go Termalica (wkleję później bo teraz coś się tam zepsuło).

Piękny smak zwycięstwa nad śledziami. Pewnie i spokojnie, chociaż w II połowie za dużo oddaliśmy im pola. Być może chodziło o szanowanie sił przed PP.
Bardzo cieszy, że mamy (wreszcie) napastnika - Adam trzymaj formę! (ciekawi mnie co teraz napisze kolega Epson...) No i bramkarza. Obrona solidnie. Skrzydła tak jak zwykle czyli fajnie, chociaż mogliśmy dziś z tego więcej mieć. Wracamy na swoje miejsce w lidze, widać, że forma jest dobra, stabilna i fizycznie wyglądamy dobrze.
Osobny akapit dla sędziego - to co ten pajac dziś odpierdalał to kryminał. Kupiony był czy co? Kilka fauli gwizdnął ewidentnie nie w tą stronę - może kutas soczewek zapomniał? A te doliczone 5 minut to już całkowity odlot.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4107 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:06
Arka pokonana jest impreza do białego rana!!!!! BRAWO PORTOWCY!!!!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:12

  zach-pom napisał:  
Matras musi zostać!!! Panowie robimy jakąś akcję?



Tak to zrobisz akcje dla Menagera Matrasa.Więc raczej nie podbiijaj ceny...;)

Brawo za agresywna obronę.Troszkę brakowało spokoju w środku pola jak pisze Kiko ale trudno tu marudzić jak wygrywamy pewnie z groźna u siebie Arką.Dla mnie świetne zawody Nunesa.Zaryglowal prawa stronę i jeszcze akcja za akcją .Dzsiaj słabiej Gyursco i Rapa.
Niech ktoś jeszcze raz Frączczaka da na obronę !!!! Facet technicznie jest slaby ale znajdowanie sie tam gdzie trzeba pod bramka niczym sam Emilio Butragueño.Murawski przeciętnie,Drygas również.Obaj jednak pracowali w obronie.Matras świetny.
Teraz z rozpedu "przejść się" po Puszczy i na Ruch wpadnie sporo osób.
Wyróznienia:
++ Nunes,Frączczak.
+Kudła,Rudol,Fojut,Matras.
=Murawski,Delev,Drygas
- Gyursco,Rapa

Dobra zmiana Lewandowskiego.

Zygmunt@
ale co ja mam specjalnego pisać?...Jak gra beznadziejnie to przecież nie będę go chwalil bo pucuje się z tym całowaniem herbu.Dla mnie to nie ma znaczenia.Oceniam gre i to co z niej wynika wiec za mecz z Legia go chwaliłem i dzisiaj również.Jak zagra padaczke to tez napisze.Po to ten temat jest.Dalej twierdze że tylko na pozycji napastnika spełnia normy ze względu na nosa do bramek.W obronie to klasa okręgowa i wiesz to tak samo jak i ja..

i jeszcze zdanie o Frankowskim.To jest taka sama łajza jak Gil.Jak zobaczyłem że nam sędziuje to wiedziałem ze coś będzie sie działo.
Podobieństwo do Borskiego zobowiązuje.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 21 października 2016, 20:23 [3 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5502 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:20
Jak nie jestem fanem talentu Adama, tak uważam ze na szpicy gra jak dotąd rewelacyjnie (zalążek tego był przed powrotem Robaka z Chin). Okazało się że poza Legią, z którą zazwyczaj grał dobrze tak i teraz świetny mecz. Gratulacje Adam. Sędzia to jakiś niewidomy, dotąd myślałem ze Jakubik to wyjątkowy patałach ale ten co odpierdalał to przechodzi ludzkie pojęcie. Jeśli chodzi o Zwolaka to uważam że bardzo dobra zmiana, może w ten właśnie sposób odnajdzie formę? Jeśli Adamowi wychodzą mecze z Legią, to może na Ruch powinien wyjść Aka? Gratulacje dla sztabu, piłkarzy i ekipy wyjazdowej - dzięki!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7197 dni

****




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:27
Piękny wynik...:) Adam pozdrawia wielu forumowiczów :)

BRAWO POGOŃ !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:27
Brawo Portowcy! Wygrać 0:3 na Arce super sprawa i smakuje bardzo dobrze :) Pięknie!! ostatnie mecze 4:1 i 0:0 z Jagą 3:2 z Legią i dziś piękne zwycięstwo,no fantastycznie poprostu :) stawiałam przed 3 ostatnimi meczami w lidze, że jezeli zdobędziemy 5 punktów to będzie sukces i będe zadowolona a jest 7 :) Oby tak dalej:)


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4256 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:30
Rudol gracz meczu. Bardzo dobrze Matras (nawet gdyby nie strzelił), Nunes i Kudła (chociaż miał dużo szczęścia). Dobrze Delev, Gyurcso, Fojut. Dobra zmiana Zwolaka, co cieszy. Tak odbuduje się, jestem tego pewien. Frączczak ocena neutralna. Był tam gdzie być powinien napastnik. Widać, że piłka go szuka, mimo braku umiejętności ma facet nosa.
W drugiej połowie oddaliśmy pole Arce, która biła głową w mur. Coś tam chcieli, coś jednak nie wychodziło i to było za mało na dobrze zorganizowaną obronę Pogoni. Cieszy "0" z tyłu i trzy punkty. Widać drużynę, która może o coś powalczyć.


Portowcu noś ze sobą barwy...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3699 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:34

  EPSON napisał:  

  zach-pom napisał:  
Matras musi zostać!!! Panowie robimy jakąś akcję?



Tak to zrobisz akcje dla Menagera Matrasa.Więc raczej nie podbiijaj ceny...;)

Brawo za agresywna obronę.Troszkę brakowało spokoju w środku pola jak pisze Kiko ale trudno tu marudzić jak wygrywamy pewnie z groźna u siebie Arką.Dla mnie świetne zawody Nunesa.Zaryglowal prawa stronę i jeszcze akcja za akcją .Dzsiaj słabiej Gyursco i Rapa.
Niech ktoś jeszcze raz Frączczaka da na obronę !!!! Facet technicznie jest slaby ale znajdowanie sie tam gdzie trzeba pod bramka niczym sam Emilio Butragueño.Murawski przeciętnie,Drygas również.Obaj jednak pracowali w obronie.Matras świetny.
Teraz z rozpedu "przejść się" po Puszczy i na Ruch wpadnie sporo osób.
Wyróznienia:
++ Nunes,Frączczak.
+Kudła,Rudol,Fojut,Matras.
=Murawski,Delev,Drygas
- Gyursco,Rapa

Dobra zmiana Lewandowskiego.

Zygmunt@
ale co ja mam specjalnego pisać?...Jak gra beznadziejnie to przecież nie będę go chwalil bo pucuje się z tym całowaniem herbu.Dla mnie to nie ma znaczenia.Oceniam gre i to co z niej wynika wiec za mecz z Legia go chwaliłem i dzisiaj również.Jak zagra padaczke to tez napisze.Po to ten temat jest.Dalej twierdze że tylko na pozycji napastnika spełnia normy ze względu na nosa do bramek.W obronie to klasa okręgowa i wiesz to tak samo jak i ja..

i jeszcze zdanie o Frankowskim.To jest taka sama łajza jak Gil.Jak zobaczyłem że nam sędziuje to wiedziałem ze coś będzie sie działo.
Podobieństwo do Borskiego zobowiązuje.



Nie no spoko. Myślałem tylko, że będziesz marudził, że bramki Adama dziś na farcie, że brzydkie itp. Ale jak ty dajesz Adasiowi dwa ++ to jest ok. Jak pykniemy u siebie za tydzień Ruch, a patrząc na formę nie powinno być problemem, to fajnie wystrzelimy z miejscem w tabeli.
Dobrze Parada to napisał wczoraj - gra Matras są punkty.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6191 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:36
Mam nadzieję , że Rapa jest takim naszym talizmanem , bo od kiedy przyszedł i gra w pierwszym składzie to jeszcze nie przegraliśmy meczu. :) Brawo Panowie Piłkarze !!!


PS 1948
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 20:44
Swoją droga to dzisiaj najlepsi Ci co kończą się im kontrakty.Nunes,Matra,Rudol.Oj bedzie chyba szarpanie pończochy Pani Prezesie...hehe.

Zygmunt@ nigdy nie marudziłem jak grał dobrze.Potrafię docenić zawodnika za dobra pracę i efekty.Tylko drażni mnie że dla niektórych to "świeta krowa" i jak gra katastrofę (a niestety wiele takich meczy było) to go bronią bo im koszulkę pocałował.Dzsiaj zrobił to czego taki Zwoliński nie potrafi zrobić od roku czasu!!


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6826 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 21:27
Super wynik.

Byl taki moment, w ktorym pisalem , ze Adamowi przydalaby sie jakas zmiana. Oczywiscie, ze mialem na mysli zmiane klubu. Teraz zmienili mu pozycje i Adam szaleje. Brawo za skutecznosc i za gre. Oby tak dalej.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3901 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 21:47
"Kazimierz Moskal: 3:0 w Gdyni zawsze jest miłe i przyjemne"

1 miejsce

Ostatnio edytowany przez: Icar, 21 października 2016, 21:59 [1 raz(y)]


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4107 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 22:07
6 strzałów i 6 celnych w tym 3 bramki kurwa naprawdę brawooooo!!!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni




Odp: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin / 21 października 2016 godzina 18:00 - 21/10/2016 22:12

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dokładnie. A twittery podają plotki, że kusi go Termalica (wkleję później bo teraz coś się tam zepsuło).


Już się naprawiło - wklejaj ;)


INDIOS BRAVOS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005