Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3942 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 10:52
https://www.youtube.com/watch?v=sq4b_IHziWA
Panowie 29 październik! Ta data chyba będzie dla nas magiczna


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4104 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 11:07
Nakręcać się!!! jutro WOJNA!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=VImEjoTfKoc


Crisp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 11:29
Jutro musi być taki ogień jakiego nie było u nas od dawna! Namawiać znajomych, dzwonić po kumplach!! Razem wszyscy!


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5593 dni

*




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 12:20
Bracia ... WSZYSCY razem ! Zróbmy rozpierdol jakiego dawno nie było ! Przyjdźcie dużo wcześniej i w barwach ! Będzie naprawdę godnie ! Do zobaczenia na GRANATOWO BORDOWYM ŁUKU !


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5145 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 13:20

  TeHaCe napisał:  
było już pisane wcześniej, że to był jakiś błąd.

a Wy bracia zamiast płakać, to sami kupować bilety już i zabierać ze sobą znajomych po nie! no chyba, że chcecie być tylko zwykłymi płaczkami jak Owczarek, który nawet nie raczy nigdy opisać:)



Czterech znajomych namówionych, bilety już kupione NA MŁYN. Masz rację, zamiast narzekać przydało się troche pokory i wypada dać coś od siebie. A nie wiem ile razy do mnie pisałeś, bo codziennie nie przeglądam działów.

Lepiej późno niż wcale.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4258 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 13:53
5300... mało śmieszny żart na ten moment. JAZDA, musi być MINIMUM 2x tyle. Nie czekajcie do ostatniej chwili. Znów serwer się wysypie w dniu meczu i kolejki do kas na 4h. INTERNET, to trwa 2 min!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

****




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 14:11

  Owczarek napisał:  

  TeHaCe napisał:  
było już pisane wcześniej, że to był jakiś błąd.

a Wy bracia zamiast płakać, to sami kupować bilety już i zabierać ze sobą znajomych po nie! no chyba, że chcecie być tylko zwykłymi płaczkami jak Owczarek, który nawet nie raczy nigdy opisać:)



Czterech znajomych namówionych, bilety już kupione NA MŁYN. Masz rację, zamiast narzekać przydało się troche pokory i wypada dać coś od siebie. A nie wiem ile razy do mnie pisałeś, bo codziennie nie przeglądam działów.

Lepiej późno niż wcale.



Brawo Owczarek !!! brawo TeHaCe !!!

Jutro każdy ma dawać maksa - pamiętajcie o wcześniejszym przybyciu !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3942 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 14:12
Oplakatujmy te miejsca które nie są jeszcze oplakatowane. Niech całe miasto żyje tym meczem. Myśle, że to ciekawsze zajęcie od odświeżania strony z biletami

Ostatnio edytowany przez: polanski93, 28 października 2016, 14:21 [1 raz(y)]


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 14:18
tym razem parę miejsc na krytej będzie pustych, miło będzie wrócić po latach na 12 :) pozdro wszyscy , będzie ogień !


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2963 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 15:01
Brawo za decyzje :)


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6775 dni

****




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 15:13

  Owczarek napisał:  

  TeHaCe napisał:  
było już pisane wcześniej, że to był jakiś błąd.

a Wy bracia zamiast płakać, to sami kupować bilety już i zabierać ze sobą znajomych po nie! no chyba, że chcecie być tylko zwykłymi płaczkami jak Owczarek, który nawet nie raczy nigdy opisać:)



Czterech znajomych namówionych, bilety już kupione NA MŁYN. Masz rację, zamiast narzekać przydało się troche pokory i wypada dać coś od siebie. A nie wiem ile razy do mnie pisałeś, bo codziennie nie przeglądam działów.

Lepiej późno niż wcale.




wiele razy pisałem bezpośrednio do Ciebie, ostatnio w tym temacie w sprawie plakatów, ale nigdy nie było odzewu.

ale teraz to nieważne, ważne że wracasz na właściwą stronę trybun i to nie sam! i oby więcej ludzi wzięło przykład!!!



  kryta napisał:  
tym razem parę miejsc na krytej będzie pustych, miło będzie wrócić po latach na 12 :) pozdro wszyscy , będzie ogień !



i takie informacje też bardzo fajnie się czyta, oby było więcej takich pustych miejsce na krytej!



dawać już tą sobotę ku***!!!!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5030 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 15:20

  kryta napisał:  
tym razem parę miejsc na krytej będzie pustych, miło będzie wrócić po latach na 12 :) pozdro wszyscy , będzie ogień !



Takie puste miejsca na krytej zajmie np. mój znajomy z pracy, który na mecze nie chodzi ale widząc mobilizacje na mieście i korzystając z dobrego terminu spotkania wybiera się jutro na Twardowskiego ;)

Wszyscy na Pogoń !!


Berliński FC ´09
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 15:21
Bilety zakupione na GRANATOWO-BORDOWY ŁUK, będziemy dobrą liczbą!
Oczy otwarte jutro wszyscy

AVE PS!


[email protected]
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5145 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 15:28

  Ambasador napisał:  

  Owczarek napisał:  

  TeHaCe napisał:  
było już pisane wcześniej, że to był jakiś błąd.

a Wy bracia zamiast płakać, to sami kupować bilety już i zabierać ze sobą znajomych po nie! no chyba, że chcecie być tylko zwykłymi płaczkami jak Owczarek, który nawet nie raczy nigdy opisać:)



Czterech znajomych namówionych, bilety już kupione NA MŁYN. Masz rację, zamiast narzekać przydało się troche pokory i wypada dać coś od siebie. A nie wiem ile razy do mnie pisałeś, bo codziennie nie przeglądam działów.

Lepiej późno niż wcale.



Brawo Owczarek !!! brawo TeHaCe !!!

Jutro każdy ma dawać maksa - pamiętajcie o wcześniejszym przybyciu !!!



Jeżeli brawo Ja i brawo TeHaCe to brawo jeszcze Polanski93, który napisał żeby jeszcze rozplakatować miasto a nie patrzyć na frekwencję.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ja właśnie kończę drukowanie, zaczynam wycinanie i lecę w miasto póki jeszcze trochę czasu zostało namawiać innych do przyjścia na mecz i do młyna :) Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości czy siedzieć i narzekać czy obudzić się z letargu to polecam to drugie. Fajnie poczuć, że warto to robić, także niezdecydowani - NIE MA NA CO CZEKAĆ.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3942 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 15:43
Dokladnie. Chyba juz wszyscy mamy serdecznie dosc wiecznych pytan jaki to mamy mecz. LUDZIE MAJA TO WIEDZIEC I BYC RAZEM Z NAMI !


PF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7827 dni

**




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 16:38
To już jutro! Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać! Ostatni dzwonek, nawawiać znajomych i widzimy się na łuku!

PRZYCHODZIMY WCZEŚNIEJ I DAJEMY Z SIEBIE WSZYSTKO!


POLICCY FANATYCY
harD
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5036 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 16:45
Myślę że warto jeszcze zrobić dużo w serwisach społecznościowych udostępniać na profilowe zdjęcie info o meczu itp!!! JAZDA


..Prawa Strona Miasta..
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4254 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 17:16
Dzisiaj caly dzień licznik biletów z biletynaPogon na drugą strefe pokazuje 23% zapełnienia.. zacięlo sie cos?


Pogoń-Wa(L)cząca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5387 dni




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 17:23

  mlostaaa0 napisał:  
Dzisiaj caly dzień licznik biletów z biletynaPogon na drugą strefe pokazuje 23% zapełnienia.. zacięlo sie cos?



Przestańcie się już tym podniecać. Kupiłeś bilet? Namówiłeś znajomych? To jest najważniejsze a nie to, że się zaciął licznik. Ilu nas będzie to się okaże jutro. Do zobaczenia na MŁYNIE!!!


Tylko Pogoń!


  Cytat:  
Obrazek gif wstawiony na forum
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7372 dni

****




Odp: MOBILIZACJA : Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, 29 października godzina 18:00 - 28/10/2016 17:42

  mlostaaa0 napisał:  
Dzisiaj caly dzień licznik biletów z biletynaPogon na drugą strefe pokazuje 23% zapełnienia.. zacięlo sie cos?



Obecnie 30%. Dziś sprzedaż idzie ładnie. Niech przekroczy dziś 6000, jutro dobije 3-4 koła minimum i będzie godnie


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005