Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 23:44
@EPSON
A ty dalej podstawowej rzeczy nie rozróżniasz. Tobie można łopatą w łeb pchać a i tak nie zrozumiesz.
Już kiedyś taka sama sytuacja była, tylko wtedy ty jebnąłeś tekst w stylu tego "Taktyka". Miesiące mijają, a ty dalej nic nie kapujesz.

Co innego napisać, że piłkarz słaby, a co innego napisać post praktycznie znieważający piłkarza, który gra tutaj od tylu lat, pisząc pierdoły typu "obstawianie u buka", za ten brak szacunku powinno się dyscyplinarnie wypierdolić z forum z banem na zawsze. Już nie wspominajać, że typek pisze takie posty w czasie trwania meczu.

Kiedy ty w końcu zrozumiesz, że można napisać o piłkarzu, że jest słaby, bez walenia takich tekstów ?


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3980 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 23:45
Coś czuję, że tego Kitano szybko nam podbierze jakaś Bundesliga. Chłopak ma umiejętności, a poza tym jako Japończyk dla mocnych klubów stanowi wielką wartość marketingową. Najważniejsze to ogarnąć już dzisiaj dobrego środkowego pomocnika. Po sezonie odchodzi Murawski, a nie wydaje mi się żeby można go było od razu zastąpić kimś z obecnej kadry. Stolarczyk ma rok na to żeby znaleźć dobrego zawodnika od zaraz do pierwszego składu, a nie jakąś zagadkę.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3980 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 23:56
A ja przewrotnie powiem, iż mam nadzieję że Frączczak nieprędko zamelduje się w pierwszej jedenastce. Sądzę tak jednak nie dlatego, że moim zdaniem jest słaby (odłóżcie widły!) - wręcz przeciwnie, Adama bardzo lubię i cenię. Trzymam po prostu kciuki, że inni zawodnicy będą grali świetnie i nie oddadzą już mu miejsca w wyjściowym składzie. :) Nie oceniałbym go jednak po tym meczu z Piastem - grał po kontuzji, która jest strasznie upierdliwa, a do tego bankowo miał odruch chronienia wrażliwego miejsca i nie wdawał się w typowe dla niego szarpanki. Jeszcze będzie nam dawał powody do zadowolenia, jestem tego pewien!


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 23:59

  Icar napisał:  

  Taktyk napisał:  
Gramy w 10...Adaś Frączczak...ciekawe ile tym razem u buka zostawił na remis...?



Powinni cię wypierdolić z forum za te teksty.


Zgadzam się.

Dla mnie piłkarz meczu to Delev. Generalnie słabych punktów u nas brak i czepianie się kogokolwiek po takim meczu świadczy o tym, że czepiający nie bardzo potrafi bez tego żyć.
Jak taka gra piłkarzy nie przyciągnie ludzi na trybuny, to chyba już nic nie pomoże.

Wnosząc z repertuaru miejscowych, to chyba jesteśmy dla nich w ścisłej czołówce kos.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 00:43
[cytat=Icar]@EPSON
A ty dalej podstawowej rzeczy nie rozróżniasz. Tobie można łopatą w łeb pchać a i tak nie zrozumiesz.
Już kiedyś taka sama sytuacja była, tylko wtedy ty jebnąłeś tekst w stylu tego "Taktyka". Miesiące mijają, a ty dalej nic nie kapujesz.

Co innego napisać, że piłkarz słaby, a co innego napisać post praktycznie znieważający piłkarza, który gra tutaj od tylu lat, pisząc pierdoły typu "obstawianie u buka", za ten brak szacunku powinno się dyscyplinarnie wypierdolić z forum z banem na zawsze. Już nie wspominajać, że typek pisze takie posty w czasie trwania meczu.

Kiedy ty w końcu zrozumiesz, że można napisać o piłkarzu, że jest słaby, bez walenia takich tekstów ?

Zgadzam się z EPSONEM w 100 %
Frączak to cwaniaczek który kombinował i syf robił w drużynie.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 00:49
@Icar

@Taktyk pewnie pisał to pod wpływem emocji i trochę mu się nie dziwię.Jak zobaczyłem jak nierozgrzany Fraczczak biegnie pół boiska i zabiera piłke Węgrowi( nie pierwszy raz zresztą) który wywalczył rzut wolny i ma zdecydowanie lepiej ułożona nogę do takich wolnych to sam krzyczałem do telewizora ...wypierd...AF9!!!.Poczytaj komentarze na innym forum.Tam to jest prawdziwy hejt na Fraczczaka.
Widać nie od dzisiaj że Frączczakowi Węgier wybitnie nie pasuje.W rewanżu Goursco nie wyłożył mu piłki przy dośrodkowaniu.Taka sytuacja w zespole nie jest dobra.To że facet ma tu lata spędzone nie oznaczy że nie nadszedł czas by zmienił otoczenie.Za darmo tu nie gra a do prezentacji nowych kolekcji można znaleźć kogoś innego.Jego miejsce w zespole powinno zależeć tylko od poziomu gry a nie od PR-u jaki świadomie sobie robi by tacy jak Ty kupili to bez masla i patrzyli na niego przez różowe okulary.
Nie popieram bezpodstawnych oskarżeń i wyzywek własnych zawodników ale wielu ludzi ten gość zaczyna drażnic swoim zachowaniem.
Zapytaj Wdowczyka jak Frączczak zachował się w szatni jak dostał "wedtkę" w Białymstoku to może zrozumiesz co nie co.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 21 sierpnia 2016, 00:58 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 04:43

  EPSON napisał:  
@Icar

@Taktyk pewnie pisał to pod wpływem emocji i trochę mu się nie dziwię.Jak zobaczyłem jak nierozgrzany Fraczczak biegnie pół boiska i zabiera piłke Węgrowi( nie pierwszy raz zresztą) który wywalczył rzut wolny i ma zdecydowanie lepiej ułożona nogę do takich wolnych to sam krzyczałem do telewizora ...wypierd...AF9!!!.Poczytaj komentarze na innym forum.Tam to jest prawdziwy hejt na Fraczczaka.
Widać nie od dzisiaj że Frączczakowi Węgier wybitnie nie pasuje.W rewanżu Goursco nie wyłożył mu piłki przy dośrodkowaniu.Taka sytuacja w zespole nie jest dobra.To że facet ma tu lata spędzone nie oznaczy że nie nadszedł czas by zmienił otoczenie.Za darmo tu nie gra a do prezentacji nowych kolekcji można znaleźć kogoś innego.Jego miejsce w zespole powinno zależeć tylko od poziomu gry a nie od PR-u jaki świadomie sobie robi by tacy jak Ty kupili to bez masla i patrzyli na niego przez różowe okulary.
Nie popieram bezpodstawnych oskarżeń i wyzywek własnych zawodników ale wielu ludzi ten gość zaczyna drażnic swoim zachowaniem.
Zapytaj Wdowczyka jak Frączczak zachował się w szatni jak dostał "wedtkę" w Białymstoku to może zrozumiesz co nie co.


Wędka pamiętna.. Która to była minuta? 20? Jak wiesz to pisz o tym zachowaniu.. Wdowczyk i tak nie powie.. :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 09:35
Pewnie macie tu racje z AF9.Gołym okiem widać, że bez niego jak i bez Zwolińskiegi czy Lewandowskiego drużyna działa lepiej.Kazik pokazał, że nie pierdoli się w tańcu i odstawia kogo trzeba.Za zasługi, lata, charakter i niepodawanie ręki Celebanowi się nie gra.
Zwróccie uwagę, że wczoraj Rudol znów bardzo dobrze i pewnie. I w obronie i na skrzydle istnieje życie bez AF9.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3941 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 10:02
Jest szansa, żeby się rozpędzić. Cracovia nie gra niczego nadzwyczajnego w meczach wyjazdowych, potem mamy wyjazd do Lecha który jedyne zwycięstwo odniósł właśnie z Cracovią. Potem wyjazd do beniaminka którego ograła nawet ligowa Legia no i domowy mecz z Łęczną. Trzeba to wykorzystać i się rozpędzić!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7195 dni

****




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 10:34
Statystyki meczowe

Dominacja w strzałach, strzałach celnych, różnych i golach :)

Trzeci mecz licząc PP i mamy bilans 11-0.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 10:47
@EPSON on nie napisał tego w emocjach. Tego typu teksty zdarzają mu się często. Inne fora, pewnie masz na myśli ten ściek kanałowy pod newsami na stronie Trzepacza. To tam są bohaterowie od "wypierda.. Moskal", "Zwoliński ty ku..", "Frączczak ty dziwk..", "*** pewnie znów zagrali u buka", "Mroczek gruba.. świ.." itd.. To, że tam umysłowa pustynia panuje, szambo które Trzepacz toleruje, nie oznacza, że tutaj na to samo można pozwalać. Jednak wypada jakiś poziom trzymać. Jak dla mnie i jak widać wyżej parę osób również poparło, za takie teksty powinno się odpowiednio wynagradzać. Jak ktoś chce sobie znieważać piłkarzy, to strona Trzepacza czeka.


  Ambasador napisał:  
Statystyki meczowe

Dominacja w strzałach, strzałach celnych, różnych i golach :)

Trzeci mecz licząc PP i mamy bilans 11-0.



I najlepsze, że niektórzy twierdzili, że nie mamy piłkarzy do takiej gry, że Czesiu to najlepsze co nas może spotkać :)
Dzisiaj przeglądam prasę i "Pogoń pokonała wicemistrza" "Historyczne zwycięstwo Pogoni" "Pogoń wygrywa na terenie wicemistrza", oby więcej takich tytułów :)

Ostatnio edytowany przez: Icar, 21 sierpnia 2016, 10:54 [1 raz(y)]


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6824 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 11:05
Właśnie dlatego pisałem że Adamowi przydałaby się zmiana otoczenia. Nie byłem w szatni więc nie wezmę to za pewnik co ludzie mówią na jego temat, ale widzę te zachowanie od czasu do czasu na boisku, gdzie Frączczak próbuje rządzić. Obawiam się że to pupil komitetu więc może być nietykalny, a to tylko źle dla drużyny. A no i skoro Icar pozwalasz: Adam Frączczak to słaby piłkarz, tzn. Nie robi żadnego postępu od dawna. Jeżeli po za boiskiem jest ok i nie robi syfu w.drużynie, pasuje jak rezerwowy. Prawda jest że na takich zawodnikach progresu nie zrobisz.Takie moje zdanie nie po ostatnim meczu a po wielu jego występach w Pogoni.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 11:09
Racja. Wiadomo AF9 wczoraj, delikatnie mówiąc, przeciętny występ. Jak pisano - pewnie maska i kontuzja zrobiła swoje. Może dać jednak sporo tej drużynie jako wchodzący rezerwowy. Przecież gdyby Węgier od początku pokazywał to co obecnie to taki los Adama spotkałby już wcześniej. Pewnie jest w nim sportowa złość i może stąd to "zabranie" wolnego wczoraj no ale takie życie.
Jeżeli chodzi o jego wpływ na zespół - mi to zaczyna przypominać nieco sytuację z Ławą. Pamiętamy dlaczego Wdowiec mu podziękował...Moskal tak daleko (chyba) się pewnie nie posunie bo Stolarzowi takiej przykrości by nie zrobił, poza tym skąd teraz wziąć faceta, który może grać na trzech pozycjach przy naszej szczupłej kadrze i oglądaniu każdej złotówki 5 razy.
Co do zmiany otoczenia - to chyba w Wiśle Płock mają już kadrę kompletną, więcej ex-pogoniarzy im nie potrzeba.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 21 sierpnia 2016, 11:17 [2 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6409 dni

*




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 11:43

  Icar napisał:  

I najlepsze, że niektórzy twierdzili, że nie mamy piłkarzy do takiej gry, że Czesiu to najlepsze co nas może spotkać :)



Nie porównuj ułomnego technicznie Zwolińskiego, Lewandowskiego, Frączczaka czy Przybeckiego do Kitano, Delewa, Nunesa czy Drygasa. Jest to duża zmiana pod względem jakościowej gry w piłkę i to widać. A najlepiej widać jak Zwoliński czy Lewandowski zameldują się na boisku i jak mają problemu z przyjęciem przy podaniem na 2m.

Oglądając wczorajszy mecz od początku do końca byłem spokojny o wynik. Grali dobrze i pewnie, Piast w ogóle nie zagrażał. O to chodzi, aby obojętnie z kim grając dyktując swoje warunki. Skład się fajnie wykrystalizował, potrzeba było trochę ran, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Teraz bez pompowania balona niech robią swoje w każdym meczu.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 11:50
Jak dla mnie, moment w którym Adam ma problem z wejściem na boisko od 1 minuty jest bardzo dobry. To oznacza, że w drużynie dobrze się dzieje, że transfery wypaliły, poziom wzrósł. I tak trzymać. Adama też to powinno zmobilizować do większej pracy.
A ci co chcieliby się go pozbyć, bo chwilowo dobrze nam idzie. Sezon jest długi, wypadnie Matras (tfu,tfu,tfu), zaczną nam wypadać kluczowi zawodnicy i znów zaczną się problemy. A czy chcecie czy nie, Adam przez lata był jednym z kluczowych zawodników robiącym nam wyniki i choćby jako rezerwowy zawsze się przyda.

@kiko - tutaj bystrzaki pisały już tak w tym sezonie po paru meczach już z nowymi wymiennymi przez ciebie zawodnikami, na chwilę przed tym jak w końcu się zaczęło układać wszystko.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 21 sierpnia 2016, 11:57 [2 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 12:02

  M.K 74 napisał:  

  EPSON napisał:  
@Icar

@Taktyk pewnie pisał to pod wpływem emocji i trochę mu się nie dziwię.Jak zobaczyłem jak nierozgrzany Fraczczak biegnie pół boiska i zabiera piłke Węgrowi( nie pierwszy raz zresztą) który wywalczył rzut wolny i ma zdecydowanie lepiej ułożona nogę do takich wolnych to sam krzyczałem do telewizora ...wypierd...AF9!!!.Poczytaj komentarze na innym forum.Tam to jest prawdziwy hejt na Fraczczaka.
Widać nie od dzisiaj że Frączczakowi Węgier wybitnie nie pasuje.W rewanżu Goursco nie wyłożył mu piłki przy dośrodkowaniu.Taka sytuacja w zespole nie jest dobra.To że facet ma tu lata spędzone nie oznaczy że nie nadszedł czas by zmienił otoczenie.Za darmo tu nie gra a do prezentacji nowych kolekcji można znaleźć kogoś innego.Jego miejsce w zespole powinno zależeć tylko od poziomu gry a nie od PR-u jaki świadomie sobie robi by tacy jak Ty kupili to bez masla i patrzyli na niego przez różowe okulary.
Nie popieram bezpodstawnych oskarżeń i wyzywek własnych zawodników ale wielu ludzi ten gość zaczyna drażnic swoim zachowaniem.
Zapytaj Wdowczyka jak Frączczak zachował się w szatni jak dostał "wedtkę" w Białymstoku to może zrozumiesz co nie co.


Wędka pamiętna.. Która to była minuta? 20? Jak wiesz to pisz o tym zachowaniu.. Wdowczyk i tak nie powie.. :)



Plota zasłyszana od piłkarza.Wtedy nie zwróciłem na to uwagi bo dostaliśmy lanie ( 5-0 ) i Wdowczyk poleciał.Niestety z czasem zachowania "przywódcze" Adasia były mocno widoczne.Może tak robić ktoś kto zbudował autorytet umiejętnościami i grą (np.Murawski) ale nie gracz który po za przebłyskami gra bardzo słabo i to...nie tylko na obronie.Natomiast zgadzam się ze jesli ogarnie się w kwestiach dyscypliny to jako uniwersalny zmiennik może nam jeszcze pomóc bo doświadczenia i haryzmy nikt mu nie odmawia.Postępu piłkarskiego raczej nie zrobi bo techniki w tym wieku się nie nauczy ale w tej lidze takich jak on nie brakuje.
Co do meczu oglądanego z perspektywy fotela to widać ze Kosowski chyba nie za bardzo za nami przepada.Dobrze że nie jest sędzia bo pewnie konczylibyśmy w "9-tkę".Dla niego mecz był bardzo wyrownany..hehe.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 21 sierpnia 2016, 12:08 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7351 dni

****




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 12:23
Nikt nie znalazł przypadkiem czerwonego plecaka Hi-Tech w pociagu ?


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 12:35
Cieszy też to, że zespół wie co ma grać i nabrał pewności siebie a Moskal nie gada tylko robi.Patrząc na nas i rywali 3 kolejne zwycięstwa są jak najbardziej realne.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni

*




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 12:59

  szpadel* napisał:  
Za tydzień pasiaki będą czy mają jakiś zakaz?


Na wyjazdach grają w białych, ostatnio z Niecieczą grali w pasiakach - dziwne pytanie.


  Cytat:  
Ostatnie 3-4 mecze podobały mi się bardziej niż wszystkie razem wzięte za Cześka.


Idealne podsumowanie jak zmienił się nas styl gry po przejęciu sterów przez Moskala.
Z tego miejsca bije się w pierś bo w Moskala nie wierzyłem od początku i po pierwszych kolejkach uważałem ten transfer za strzał w stopę.

Zaczyna nam się powoli krystalizować skład, który wygląda bardzo dobrze, a że bez Lewandowskiego, Zwolińskiego, Frączczaka (poza ostatnim) to oni już sobie sami winni, że z ławki takie zwycięstwa oglądają (będą oglądać).

Oby to był dobry prognostyk też jeśli chodzi o frekwencję na najbliższych meczach w Szczecinie :)


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6456 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 21/08/2016 13:07
Proponuję otworzenie specjalnego tematu pt. 'Adam Frączczak - opinie, wyzwiska, bezpodstwne przepierdalanie się, ubliżanie.'

Ile można? 😁


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.33 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005