Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:19

  EPSON napisał:  

  Taktyk napisał:  
Gramy w 10...Adaś Frączczak...ciekawe ile tym razem u buka zostawił na remis...?



Niestety.Wszedł.Strata /Zabranie rzutu wolnego Goursco.Masakra.Niech ktoś tego gościa w koncu ustawi w sztani albo won z klubu.Zaraz jakis ślepo zakochany będzie go tu bronił.Widac gołym okiem że prócz braku umiejętności facet psuje to co dobrze wygląda.
p.s
Icar-Ty na prawdę jesteś niewidomy co do kwestii Frączczaka ? Przecież to widza juz wszyscy że ten gość może być tylko rezerwowym o ile nie będzie próbować rządzić.

Brawa za taktykę dla Kazia.Zgaraliśmy bardzo mądrze.Adam Goursco okazuje się potrafi grać jeśli trener jest inteligentny.To może też szansa dla Aki że bez zabijającyego wszelkie piłkarskie walory CM711 ,znowu będzie grał jak kiedyś.


Brawo.Oby tak dalej.



Też mi się wydaje, że może i Aka odżyje w nowym systemie gry, do którego wydaje się, że jest stworzony.

Poza tym widać, że potencjał niektórych zawodników był niewłaściwie wykorzystywany. Największy zarzut jaki miałem do Michniewicza, to właśnie "zabijanie" potencjału Gyurcso.


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7885 dni

**




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:21
Ostatnie 3-4 mecze podobały mi się bardziej niż wszystkie razem wzięte za Cześka. 2 nowych zawodników plus całkowicie odmienna taktyka i naprawdę ogląda sie to z przyjemnością.
Adam G. został "zabity" przez taktykę Cześka i dopiero teraz widać ze to świetny grajek. Ja liczę na to, że początek sezonu był po prostu docieraniem sie i wynikał z błędnej taktyki Moskala.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4256 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:23

  pogol napisał:  

  EPSON napisał:  

  Taktyk napisał:  
Gramy w 10...Adaś Frączczak...ciekawe ile tym razem u buka zostawił na remis...?



Niestety.Wszedł.Strata /Zabranie rzutu wolnego Goursco.Masakra.Niech ktoś tego gościa w koncu ustawi w sztani albo won z klubu.Zaraz jakis ślepo zakochany będzie go tu bronił.Widac gołym okiem że prócz braku umiejętności facet psuje to co dobrze wygląda.
p.s
Icar-Ty na prawdę jesteś niewidomy co do kwestii Frączczaka ? Przecież to widza juz wszyscy że ten gość może być tylko rezerwowym o ile nie będzie próbować rządzić.

Brawa za taktykę dla Kazia.Zgaraliśmy bardzo mądrze.Adam Goursco okazuje się potrafi grać jeśli trener jest inteligentny.To może też szansa dla Aki że bez zabijającyego wszelkie piłkarskie walory CM711 ,znowu będzie grał jak kiedyś.


Brawo.Oby tak dalej.



Też mi się wydaje, że może i Aka odżyje w nowym systemie gry, do którego wydaje się, że jest stworzony.

Poza tym widać, że potencjał niektórych zawodników był niewłaściwie wykorzystywany. Największy zarzut jaki miałem do Michniewicza, to właśnie "zabijanie" potencjału Gyurcso.



Tylko za kogo ma grać Aka za Murasia Czy Drygasa? Moim zdaniem nie ma dla niego już miejsca w Pogoni, a na zmiany/kartki/kontuzje jest Korcik.


dann
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4253 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:26
Ależ ten Węgier nam sie rozszalał! Z miłą chęcią mogę odszczekać swoje słowa z przed paru tygodni jakoby umiał grać tylko do tyłu i obijać jaja pierwszego obrońcy. Brawo, widać pewność siebie

PS. Ciekawe gdzie jest to bydło co krzyczało "wypierdalaj" do Moskala?


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6824 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:27
Brawo Pogoń. Wygląda to coraz lepiej. I wreszcie komplet punktów. Plus dla Moskala za trzeźwą ocenę w wypowiedzi po meczu. To cieszy.

W moim odczuciu Adaś Frączczak mógłby pozostać rezerwowym troche dłużej. Ogólnie jest już u nas tak długo, że dla zdrowia drużyny i jego przydała by mu się zmiana.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:30

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Krótko: DUMA i RADOŚĆ!!! Taką Pogoń chce się oglądać.

Gyurcso jak ty mnie zaimponowałeś dziś! Gracz meczu, asysta, kluczowe podanie, gaz i luz na skrzydle - brawo! A już wieszczono, że to transferowy niewypał. Nie mówiąc o Drygasie na którym wieszano psy natychmiast a facet ma już 3 gole i mówi po pewnym zwycięstwie, że to nie był dziś najlepszy mecz. Brawo za ambicje dla niego!
No i gdzie ci co zwalniali już trenera. Moskal - dobry trener. Umie przyznać się do błędu , wyciągnąć wnioski, reaguje na to co się dzieje na boisku. Gra Matras, Zwoliński na ławce, Kitano pokazał, że umie strzelać i rozgrywać i warto na niego stawiać, AF9 na ławce, schodzi zmęczony Kitano czy niewidoczny w 2 połowie Delev, wchodzi AF9, który parę razy szarpnął (parę razy też coś spieprzył, jak to on).

Idziemy w górę tabeli, jest trener który fajnie to poukładał (gra skrzydłami), taktycznie, fizycznie i zwyczajnie piłkarsko wyglądamy bardzo dobrze, bo TU jest potencjał (@ESPON...) Zobaczycie to będzie sezon, który da nam wiele radości.

Czesiu co.... ty wiesz co!

Panie @Taktyk - spuść taktycznie powietrze bo ci jakaś żyłka pęknie.Szanuj kolegów kibiców. Deficyty kultury jak widać wykazujesz, to chociaż nie brnij dalej, przeproś i wycofaj się elegancko.



Frączak coś szarpnął po wejściu? Chyba sobie żartujesz ;) Miał z 5 kontaktów z piłką. 3 były stratami, jeden strzał z wolnego w stylu najlepszych kopaczy ale niestety futbolu amerykańskiego plus raz niedokładne podanie, które skończyło się faulem na walczących naszym zawodniku, któremu źle podał. Mam nadzieje, że trener widzi i wyciąga wnioski, że wygrana 5:0 odbyła się gdy Adama nie było. Z Piastem też dobrze szło jak Adam nie grał. Jak dla mnie wystawianie go w składzie Pogoni, to znęcanie się trenera nad kibicami Pogoni :) Ja mam nadzieje, że trener będzie stawiał na zawodników lepszych od Adama i obecna wysoka forma Pogoni zostanie utrzymana.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:31

  eM napisał:  

  EPSON napisał:  

Niestety.Wszedł.Strata /Zabranie rzutu wolnego Goursco.Masakra.Niech ktoś tego gościa w koncu ustawi w sztani albo won z klubu.Zaraz jakis ślepo zakochany będzie go tu bronił.Widac gołym okiem że prócz braku umiejętności facet psuje to co dobrze wygląda.
p.s



Ty jesteś obłąkany. Nie wiem co ten Frączczak, ci zrobił, ale widać, że odcisnął ogromne piętno na twojej kruchej psychice. Pozostaje współczuć.



To sorry albo ja do psychiatry albo Ty do okulisty...:).Nic mi Adam nie zrobił.Sa tu posty gdzie go chwalę...ale parasolu ochronnego za to że całuje herb i jest z pobliskiego Kołobrzegu nie ma.Dla mnie jego zmiana wniosła haos i nic po za tym.Natomiast żenujące jest ze rezerwowy zawodnik zabiera najlepszemu zawodnikowi na boisku rzut wolny i wywala piłkę w trybuny.

@Zygmunt Wasilewski
Jeśli się pomyliłem z tym potencjałem to z przyjemnością odszczekam...:).Zauważ jednak ,ze liczba "drewna" na boisku została przez Moskala zredukowana (Lewandowski,Fraczczak,Zwoliński ).Doszedł techniczny Kitano i Delev.To zmiana jakościowa bardzo widoczna.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:33

  Pes2009 napisał:  


Tylko za kogo ma grać Aka za Murasia Czy Drygasa? Moim zdaniem nie ma dla niego już miejsca w Pogoni, a na zmiany/kartki/kontuzje jest Korcik.



Nie musi grać w pierwszym. Ale jeśli się odnajdzie, to nie warto go jeszcze przekreślać.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:34
Pierwszy mecz bez Zwolińskiego.

Tak patrzę na ilość zdobytych bramek, 3 miejsce. Po odjęciu straconych, także 3 miejsce. Brawo Moskal :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni

**




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:35
Zdecydowanie opcja nr.1.

PS. chaos.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:41

  eM napisał:  
Zdecydowanie opcja nr.1.

PS. chaos.



Pod warunkiem że Ty odwiedzisz okulistę.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:45
Miało być efektownie i do przodu .....i jest .Przyjemnie się to ogląda ,13 strzałów na boisku wicemistrza .Zatrudniając Kazika postawiono mu taki warunek i facet się wywiązuje .Oby tak dalej .Brawo Portowcy . Jedna uwaga : rezerwowy zawodnik nie zabiera rzutu wolnego najlepszemu na placu koledze...Kazik musi zrobić wreszcie porządek w takich czy innych kwestiach.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni

**




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:46
Pierwszy post w którym nie wspomniałeś nic o AF9. Jest progres. Szacunek. Widzę szanse na pozbycie się natręctw.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7105 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:53

  eM napisał:  
PS. Kazmirz- wybacz, że w Ciebie nie wierzyłem! Kazmirz dobry trener! Taką Pogoń chce sie oglądac.



Mnie też aż ciężko w to uwierzyć co widzę, ale z czystą przyjemnością- brawo panie Kazek hehe!
Świetny przykład jak prawdziwie wyciągać wnioski, a nie tylko czcze gadanie na pomeczowych konferencjach i oklepane regułki. Widać mądrość w konstruowaniu, momentami dobra gra z klepy, rozciąganie akcji z prawej na drugą prawą - no naprawdę ładnie to wygląda.

Kamil Drygas - super ambicja, zawsze trzeźwa ocena spotkania na gorąco- brawo chłopaku! Widać, że idzie to wszystko w dobrym kierunku - trzymamy ten kurs!


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 20:55

  eM napisał:  
Pierwszy post w którym nie wspomniałeś nic o AF9. Jest progres. Szacunek. Widzę szanse na pozbycie się natręctw.



Ja też czekam az Ty napiszesz jakiś merytoryczny post w tym temacie. Bez wycieczek osobistych i ubliżania innym forumowiczom.
Jestem optymistą.Dasz rade.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7195 dni

****




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 21:10

  Ambasador napisał:  
Iść za ciosem i rozjechać Piasta!!! Tylko 3 punkty dzisiaj!!!



BRAWO POGOŃ !!!

Zobaczyć miny gliwickiej publiczności po drugiej bramie - bardzo przyjemne uczucie... :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 22:26

  EPSON napisał:  

  eM napisał:  

  EPSON napisał:  

Niestety.Wszedł.Strata /Zabranie rzutu wolnego Goursco.Masakra.Niech ktoś tego gościa w koncu ustawi w sztani albo won z klubu.Zaraz jakis ślepo zakochany będzie go tu bronił.Widac gołym okiem że prócz braku umiejętności facet psuje to co dobrze wygląda.
p.s



Ty jesteś obłąkany. Nie wiem co ten Frączczak, ci zrobił, ale widać, że odcisnął ogromne piętno na twojej kruchej psychice. Pozostaje współczuć.



To sorry albo ja do psychiatry albo Ty do okulisty...:).Nic mi Adam nie zrobił.Sa tu posty gdzie go chwalę...ale parasolu ochronnego za to że całuje herb i jest z pobliskiego Kołobrzegu nie ma.Dla mnie jego zmiana wniosła haos i nic po za tym.Natomiast żenujące jest ze rezerwowy zawodnik zabiera najlepszemu zawodnikowi na boisku rzut wolny i wywala piłkę w trybuny.

@Zygmunt Wasilewski
Jeśli się pomyliłem z tym potencjałem to z przyjemnością odszczekam...:).Zauważ jednak ,ze liczba "drewna" na boisku została przez Moskala zredukowana (Lewandowski,Fraczczak,Zwoliński ).Doszedł techniczny Kitano i Delev.To zmiana jakościowa bardzo widoczna.



Tak jest. No ale już pisałem, że Kazik umie wyciągnąć wnioski ze swoich błędów. I robi to co miał zrobić - wydobywa niewątpliwy potencjał z tych co go mają. Dziwi nas to tu wszystkich,że robi to tak szybko, skutecznie i konsekwentnie. Niewiele mówi, kiepsko może wypada w TV ale robi dobrą robotę. Kazimierz zastał Pogoń bułczaną (pomichniewiczowską) a zostawi .... no zobaczymy jaką. Dawno, oj dawno nie było takiej radości z oglądania drużyny. Przypomina się wczesny Wdowczyk i czas kiedy mało było drużyn, które umiały nas pokonać.
Mając na uwadze naszą i nożowników obecną dyspozycję osobiście liczę za tydzień na wynik zbliżony do rezultatu z Niecieczą.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 20 sierpnia 2016, 22:32 [1 raz(y)]


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5500 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 22:33
Jeśli chodzi o ten mecz... wydawało mi się że dominację Pogoni w meczu wyjazdowym widziałem z Ruchem (zdaje się dwie bramy Aki)... Nie wiem jak określić ten mecz - MIAZGA? Niesamowita dominacja na boisku (nie znam statystyk ale Piast choć raz celnie strzelał?). Gratulacje dla Pana Trenera i Panów Piłkarzy, coś pięknego! Ekipa wyjazdowa, jak zwykle, na poziomie (luźna propozycja, może warto wrzucać tutaj foty z wyjazdów?).

[Ambasador: jest temat kibicowski, gdzie podawana jest liczba i sa foty]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 22:43
Wicemistrz Polski dziś z nami:
Strzały celne: 0
Strzały niecelne: 1


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5924 dni




Odp: Piast - POGOŃ 20/08/2016 - godz. 18:00 - 20/08/2016 23:27
napisalbym że wreszcie, po latach, mamy skrzydła.
Ale nie chcę zapeszac


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005