Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 21:59

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
gb73 nick od gim baza?Bez obrazy ale wnioski na takim poziomie.

Planowane jest spotkanie kibiców z Moskalem, trzeba go zapytać gdzie był wcześniej Matras?Gdyby grał to pewnie tych punktów byłoby więcej bo Drygas mógł dziś pokazać co pokazał dzięki Matrixowi na placu. Dziś 2/3 czasu to nasza przewaga i dobra gra, jak się Kazik ogarnie może będzie dobrze.
Pan Stolarczyk uprzejmie proszony jest o sięgnięcie na Słowację czy Hiszpanię po napastnika - na ktoś z 2 lub 3 ligi budżetu nam nie rozwali.



Dobry mecz nie ma co gadać. Co do Matrasa na ławce, to wszędzie aż huczało od pytań w tej kwestii, każdy widział że Mateusza brakuje. Nie widziała tego tylko najważniejsza osoba - trener.(słaby, czy dyrektor kazał tak grać?) Co do Pana Stolarczyka, to ja mimo wszystko uprzejmie proszę o ustąpienie z funkcji dyr sportowego. Pozdro!

P. S Panie prezesie, w sprawie stadionu wielokrotnie pokazał Pan że warto walczyć, że warto prowadzić dialog, że trzeba rozmawiać, nawet gdy druga strona jest w kompletnej opozycji . Proszę, żeby w kwestii Radka Janukiewicza pokazał Pan takie same jaja i przywrócił Go do składu. Płaci mu pa pan pieniądze. Niech wejdzie do bramki, bo gorszy od tych dwóch lebieg nie będzie a stawiam dobrą flache że wyjdzie to wszytkim na dobre. Jeśli jednak nie zdobędzie się Pan na ten gest, proszę o wyjaśnienie nam kibicom, powodów tej patowej sytuacji.


No One Like Us....We don't Care...
badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 22:13
podpisuje sie wszystkim co pisze kolega powyzej!
dawac bramkarza wariata ,ambitnego i kochajacego wygrywac i przede wszystkim szczere do bolu w dzisiejszych czasach to skarb


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3957 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 22:18
Janukiewicz przez całą swoją kariere nie odwalił takich klopsów jak Ci dwaj panowie przez te dotychczasowe 4 mecze. Kto może sprawić, że Janukiewicz wróci do pierwszej drużyny? Zarząd czy Moskal ma coś do gadania?


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 22:37
A to na ostatnim spotkaniu z kibicami, prezes nie powiedział że Janukiewicza za darmo odda i nie ma opcji co by Radek zagrał w Pogoni? Po co drążyć temat. Widocznie się panowie nie dogadali i najwyraźniej nie przepadają za Radkiem w klubie.. sam Radek powinien wziąść się w garść, znaleźć klub i przede wszystkim grać, a nie czekać na gwiazdkę z nieba. Chujowo wyszło i tyle, jasna deklaracja padła, nie ma co rozgrzebywac bo nie znamy szczegółów. Dzięki za wszystko i powodzenia...


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3996 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 22:47
Wreszcie zagraliśmy dobry mecz. Niestety na dwóch kluczowych pozycjach nie mamy piłkarzy na ekstraklasowym poziomie. Bardzo podobał mi się Delew, szczególnie w defensywie. Skończcie płakanie nad Janukiewiczem, bo po pierwsze on już u nas grać nie będzie, a po drugie nie jest obecnie lepszy od pozostałej dwójki. A pisanie o tym, że Radek nic nigdy nie zawalił jest po prostu śmieszne. Był niezłym bramkarzem, ale bardzo nierównym, teraz po takim czasie bez gry lepszy na pewno nie jest. Okazał się za słaby na drużynę spadkowicza. Tworzycie jakieś legendy i potem nimi żyjecie.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3915 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 22:48
Przecież Radek sam już kilka razy powtarzał, choćby na Twiterze, że nie zamierza stad się ruszać, dostaje bardzo dobry hajs i jest mu dobrze.
Poza tym jego żona na tym spotkaniu tylko spaliła zgliszcza mostu, jeśli nawet takowe pozostały pomiędzy Radkiem a klubem.
Widocznie pasuje mu takie nic nie robienie. Ciekawe tylko kiedy kończy mu się kontrakt, bo zwolniłby trochę gotówki na kogoś innego.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 23:16
Ma święte prawo do pobierania pensji!!!!!!!! Była opcja wypożyczenia, to poszedł grać do Górnika. Widocznie nie ma opcji grania gdzie indziej więc w najnormalniejszy sposób zapewnia byt rodzinie. Jeśli są jakieś niesnaski między klubem a zawodnikiem to prezes, żeby wyjść z twarzą powinien poinformować kibiców o ewentualnej niesubordynacji zawodnika co skutkuje "klubem kokosa". Na tą chwilę wygląda to tak, że Radek wraca z Zabrza gotowy do treningu i grania a oni po raz kolejny wypierdalają kasę w błoto trzymając go w rezerwach. Jakby spojrzeć w przeszłość to znajdziecie masę odejść piłkarzy czy trenerów którzy wypowiadają się w różny sposób o włodarzach i ich decyzjach. W wielu przypadkach to byli ludzie z ważnymi kontraktami, którym klub musi albo musiał płacić. W tej konkretnej sytuacji jestem przekonany, że ta decyzja została podjęta w tzw "komitecie". Bo jeśli zakładać, że decyzje podjął Michniewicz ze sportowego punktu widzenia, to sorry ale jego już kurwa nie ma a chłopina nawet nie dostał szansy treningu i pokazania się nowemu szkoleniowcowi. Widzę że niektórzy z was też pozapominali ile chłop nam wygrał meczów?A co do jego małżonki, to gdyby Radek naskrobał sobie w klubie to raczej by się nie pojawiła. Moim zdaniem. Kudła ze Słowikiem razem wzięci są gorsi niż Janukiewicz bez formy i z nadwagą :)


No One Like Us....We don't Care...
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3453 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 23:44
Po tym co odstawiła żona Janukiewicza na spotkaniu z prezesem nie wydaje mi się, by on ruszył się gdziekolwiek ze Szczecina aż do wygaśnięcia umowy. Prawdopodobnie to ta kobieta nim steruje i nie pozwala mu zmienić miasta, póki koszą dobry hajs. Nie wyobrażam sobie, by przyjął pracę w Łęcznej, czy Chorzowie nawet za podobne pieniądze. O Niecieczy nawet nie wspominam i nie chodzi tu nawet o to, że tam jest Michniewicz. Niby twardy facet, a siedzi pod pantoflem bardziej niż nam się wszystkim wydaje. Ciężko będzie miał po zakończeniu kariery, gdy mniej pieniędzy zacznie wpływać na konto. Ale to nie nasz problem, naszym problemem jest to, że zamiast niego moglibyśmy mieć teraz jakiegoś napastnika, lub bramkarza. Za rok sytuacja się odwróci, on zostanie z problemem, my dostaniemy jakiegoś pełnowartościowego gracza. Ja osobiście mam większy szacunek do Maxa Rogalskiego, cofnął się poziom niżej po to, by zostać kapitanem Wisły P. i wrócić do Ekstraklasy. To jest naprawdę coś fajnego.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3592 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 00:16
Nie wiem o co dokładnie chodzi z tym "odwaleniem" żony Radka, ale nie wycierajmy sobie gęby jego rodzinom. Bo to zaczyna przybierać kształt telenoweli. Jedyny tekst w którym pojawiła się jego partnerka, pamietam wtedy gdy Radek przedłużał kontrakt z Pogonią i była to pozytywna rola bo w tamtej chwilii większość z nas nie wyobrażała sobie w bramce Pogoni nikogo innego. Nie ingerujmy w to dalej, są wartości których się nie tyka. Dla mnie to zarząd odpierdala głupotę, daliby mu zawalczyć o skład do końca kontraktu i wtedy okazałoby się kto ma rację.. pieniądze i tak uciekają, mają w klubie charakterniaka z umiejętnościami i z tego nie korzystają, odpalaja takich ludzi z klubu jak śmieci, by trzymać w klubie osoby typu Kolendowicz, Peskovic czy Edi..a o prawdziwych Pogoniarzach w Szczecinie się nie pamięta, taka jest w Szczecinie wdzięczność. Jak ta Karma kiedyś wróci to nie którym osobom z zarządu się przykro zrobi za takie postępowania..


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3453 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 00:22
Nie tykam rodziny Janukiewicza, ale jeżeli jego żona robi za adwokata i wypowiada się na tematy związane z klubem, to można śmiało jej ruchy komentować, bo poniekąd też staje się osobą publiczną. Mnie osobiście się wydaje, że gdyby nie ona to sprawa Radka poszłaby już dawno w niepamięć. Po prostu znalazłby sobie inny klub, być może w mniejszym mieście, nie tak bardzo lubianym przez jego rodzinę. A to jak zachowuje się zarząd to inna sprawa. Rogal przyjął to na klatę i pewnie jest w jakiś sposób szczęśliwy, a my nie mamy problemu. Dlatego do niego mam większy szacunek, bo nie postąpił jak jakiś Klatt.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3713 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 08:06
Co tam Pani Janukiewicz na tym spotkaniu odwaliła?Pytam bo nie byłem. Z przekazu Daniela Trzepacza na Pogoń.v wynika, że Prezes precyzyjnie określił, że Janukiewicz już u nas nie zagra.Szkoda, że nie wyjaśnił dlaczego."Nie chcę mówić o szczegółach" to słabe wyjaśnienie.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7441 dni

*




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 08:43
Dlaczego uważacie, że taka informacja powinna zostać podana do opinii publicznej? To sprawa między pracodawcą, a pracownikiem i ten pierwszy nie ma obowiązku tłumaczyć się ze swoich decyzji.
Tym niemniej zgadzam się, że coś powinno być poczynione w kierunku zamiany parodystów Kudły i Słowika na kogoś kogo w końcu będzie można nazwać bramkarzem.
Janukiewicz swoje za uszami miał (fatalna gra nogami, przyspawanie do linii bramkowej podczas stałych fragmentów gry, parę puszczonych klopsów np. bramka Golańskiego z 40 metrowego wolnego) tym niemniej bylby na pewno sporo pewniejszy niż obecna dwójka razem wzięta.


Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6667 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 08:51

  Boris napisał:  
Nie tykam rodziny Janukiewicza, ale jeżeli jego żona robi za adwokata i wypowiada się na tematy związane z klubem, to można śmiało jej ruchy komentować, bo poniekąd też staje się osobą publiczną. Mnie osobiście się wydaje, że gdyby nie ona to sprawa Radka poszłaby już dawno w niepamięć. Po prostu znalazłby sobie inny klub, być może w mniejszym mieście, nie tak bardzo lubianym przez jego rodzinę. A to jak zachowuje się zarząd to inna sprawa. Rogal przyjął to na klatę i pewnie jest w jakiś sposób szczęśliwy, a my nie mamy problemu. Dlatego do niego mam większy szacunek, bo nie postąpił jak jakiś Klatt.

Z tego co wiem to wiązali swego czasu przyszłość ze Szczecinem. Rola żony Radka to nie było wykłócanie się jak sugerujesz, odezwała się w momencie jak Mroczek mówił o tym ile dopłacaliśmy do Radka wypożyczenia. Wtedy interweniowała żona Radosława sugerując możliwość pokazania kontraktu i sprostować tę trzecią góralską prawdę. Później rozmowa toczyła się na stronie wśród dwójki zainteresowanych osób. Można odnieść wrażenie, że brak jakiejkolwiek komunikacji pomiędzy zarządem a Radkiem.
Na dzień obecny ma ważny dobry kontrakt, traktowanie klubu zasłużonego gracza jest takie, a nie inne i się nie dziwię, że nie chce zmieniać miasta.


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 09:05
Charakterniak ? Z jakiego powodu? Że potrafił wyrzucić kilkadziesiąt kurew w 2 minutowym wywiadzie? Bo lubi opowiadać że lubił się bić za dzieciaka? Co takiego zrobił Radek że jest charakterniak?stracił już rok a teraz siedzi na dupie i się żali. Spadł z Górnikiem w którym i tak za dużo nie pograł, teraz razem z żoną gadanie że mu się w Szczecinie podoba i się nie rusza... to jest charakterne? Maks w tym samym czasie zbudował sobie zaufanie w innym klubie i awansował. Do tego nie slyszalem/ czytałem żali Maksa w mediach. Charakterem a przede wszystkim inteligencją Maks nagrywa czapką Janukiewicza.

Mała uwaga do moda: po co ci co tydzień temat meczowy, jak sam czytasz że sporo jest na temat występów Pogoni generalnie?miałeś wszystko w jednym miejscu...


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5453 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 10:25
Kudła i Słowik kolejnymi występami potwierdzają, że ich maksimum to 2 bramkarz. Najlepszy mecz Pogoni w tym sezonie zjebany przez Dawida lotnika.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Maddix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2843 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 10:27
Po tym meczu widać ile Matras daje w środku pola, zupełnie inna gra. Teraz Moskal musi zaczynać ustalanie składu od niego, bo inaczej to będzie jawny sabotaż. Dobry mecz Portowców, w II połowie to gra wyglądała momentami jakby grali u siebie. Szkoda że cały wysiłek został roztrwoniony przez kalekę na bramce, takiej amatorki to dawno nie mieliśmy między słupkami. Na innych pozycjach ciężko się do kogoś przyczepić. Z Termalicą bezwzględnie 3 pkt, jest nadzieja po tym co pokazali na tle lidera.


Oby nadszedł mistrza czas!
gb73
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3221 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 10:33

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
gb73 nick od gim baza?Bez obrazy ale wnioski na takim poziomie.



Ty uważasz że zagraliśmy wybitny mecz - pogratulować mistrzu . Ilość celnych strzałów - 2, % celnych podań - 60% ( info.statystyki meczowe). Daruj sobie wycieczki osobiste.


POGOŃ POGOŃ FAJOWA JAZDA
ZJEDNOCZONA KIBICÓW BRAĆ
GRANATOWO BORDOWY POWIEWA SZTANDAR
CZUJESZ BLUESA - NA PEWNO TAK !!!!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4258 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 10:56
Trzeba to wypośrodkować.My najlepszy mecz w sezonie ,oni najsłabszy.Zagłebie trochę rotuje składem.Jest postęp natomist widać braki (bramka,boki obrony ,napastnik).Nie wiem czy czasem w tej sytuacji kadrwej nie lepiej grać bez napastnika cofając lekko Kitano.
Po obejrzeniu dzisiejszej powtórki fajne zawody zagrali Matras,Drygas,Delev i Fojut.Przyzwoicie Goursco,Lewandowski.Słabiej Muraś (niecelne podania),Fraczczak (jak wyżej) .Kudła słynący z solidności i braku refleksu teraz stracił solidność wiec z bramkarza ekstra klasowego nie ma już nic.
Ciekawie może byc w sobotę.W końcu Michniewicz zna nasze słabe strony.Zapowiadają się szachy.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4273 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 11:09
Heh, podniety jaki to dobry mecz zagraliśmy, a to po prostu Zagłębie było cienkie jak te słynne żyletki. Co się dziwić skoro w 1 składzie nie zagrał chyba ani jeden obrońca, który grał w dotychczasowych meczach o stawkę i było widać, że ich defensywa jest dziurawa jak ser szwajcarski. Bez 6 podstawowych zawodników, a my nawet nie potrafiliśmy tego wykorzystać wystawiając aktualnie najmocniejszy możliwy skład. Ok, my zagraliśmy lepiej niż niż w poprzednich 3 meczach, ale nawet nie wykorzystaliśmy takiego prezentu jaki sprezentował nam trener Lubinian.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3915 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 08/08/2016 11:22

  cfan napisał:  


Mała uwaga do moda: po co ci co tydzień temat meczowy, jak sam czytasz że sporo jest na temat występów Pogoni generalnie?miałeś wszystko w jednym miejscu...



Ale jak czegoś szukasz konkretnego z danego meczu, to w ten sposób szybciej znajdziesz informacje. Wystarczy w "szukaj" wpisać tytuł mecz z datą i masz :) Nie musisz przewalać ileś tam stron, aby odnaleźć jedną rzecz. Wygodniej, szybciej i prościej. Więc dobrze, że tą zmianę wprowadzili. Na innych forach to się sprawdza.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005