Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5041 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 17:32
Mimo wszystko ,za dzisiejszy mecz należą się chłopakom brawa,wlali w moje serce jakąś tam nadzieję na przyszłe mecze,oby to jakoś szło do przodu,ja wierzę w to ,że ta drużyna jeszcze pokaże na co ją stać.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4121 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 17:33
Drygas i nie mam pytań każdy kto pisał aby usiadł na ławce, dzisiejszym występem zdecydowanie najlepszy na boisku. I ta złość po meczu widać że mu zależy. Niestety, ale mamy 3 świetnych DP i potrzebny jest nam OP, szkoda bo jak by był Stilic to by była petarda.

Nie mamy ani bramkaza ani trenera bramkarzy. Pisałem już ostatnio że Kudła zrobił się wolny i do tego wkurwiający.

Jak mamy do wyboru Kudłę i Słowika postawmy na tego drugiego niech gra może wkońcu zaskoczy.

Przegrany mecz przez parodystę z Zabrza.

Świetnie Delev i Gyurcso.

Dobrze Kitano, Zwoliński komentarz "Zwoliński uderza, od bramki rozpocznie Polacek".

Szkoda bo 3 punkty odjechały i nasza pozycja robi się pomału nienajlepsza.

Plus tego że pokazali, że umieją grać i z meczu na mecz powinno być lepiej. Ale Moskal to nie jest trener dla naszej drużyny.

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 7 sierpnia 2016, 17:44 [2 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7673 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 17:35
Kitano zagral ok. Ale kurwa zróbmy zbiórkę w całym Szczecinie na tego klasowego napastnika na którego tak żydza kasy.


Pogoń Szczecin MKS!
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 17:35
Można fajnie zagrać ? Można ...Mecz dobry w wykonaniu Portowców Dżordżi i Drygas postrach lidera ,Matras ok. .....bramkarz nie ok.Dziękuję


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6752 dni

**




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 17:52
Forumowi stratedzy pewnie lekko w szoku, bo okazało się, że można grać tym składem ładną dla oka, ofensywną piłkę i to przeciwko najlepszemu obecnie zespołowi w Polsce. Wystarczy tylko chcieć i walczyć.

Szkoda straconego zwycięstwa, bo ciężko się do kogokolwiek przyczepić. No może oprócz ręcznika w bramce i czasem bezpłciowego Węgra.


gb73
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3221 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 17:54
Nunes - to jakaś porażka, nie powalczył o piłkę w swoim sektorze, daje dośrodkować, błąd Kudły brak wsparcia i tracimy gola. Niby Nunesa nie można obwiniać ale dla mnie to jest zawodnik który kolejny raz przechodzi obok meczu. jedyne dobre zawody grał pod koniec swojego kontraktu - przedłużył i laskę położył po prostu bryndza. My nie możemy pozwalać sobie na takie olewactwo, Był Rudol na ławce on na PO Adam na pomoc Dziurdźio na LP. Tracimy frajersko kolejne punkty, Kaziu niestety nie czuje drużyny - kiedy zmianą pomóc drużynie. Niestety zawodnicy sami nie potrafią się ustawić (jeśli trener nie może to doświadczeni zawodnicy sami ustalają taktykę i ją egzekwują). Kolejny mecz patrząc obiektywnie na remis (szkoda że z Wisłą i Śląskiem nie mieliśmy tyle szczęścia co dzisiaj miało Zagłębie). Niestety ciągle nie gramy płynnie, szarpiemy nie wychodzimy do gry, ilość wygranych pojedynków 1:1 - nikła. Niby remis nie jest zły ale dla mnie załamka - nie mamy drużyny, jest 11 kopaczy ale czasami wygląda jakby się nie znali. Żal niestety duży nie wiem kiedy ta drużyna pokaże "Lwi Pazur" na razie grają jak p....
Mimo wszystko jestem na następnym meczu . Czy wygrywasz czy nie .....


POGOŃ POGOŃ FAJOWA JAZDA
ZJEDNOCZONA KIBICÓW BRAĆ
GRANATOWO BORDOWY POWIEWA SZTANDAR
CZUJESZ BLUESA - NA PEWNO TAK !!!!
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7975 dni

**




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:01
Wszyscy się zastanawiali czy najbardziej nam potrzeba napastnika czy skrzydłowego ale widać, że w trybie pilnym potrzebujemy bramkarza, bo mamy 4 kolejkę, a popisów mieliśmy już tyle, że na cały sezon powinno wystarczyć.


Dziękuję :)
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:02
Remis bardzo boli, bo zagraliśmy bardzo dobry mecz. Może lepiej, żeby zamiast napastnika najpierw bramkarza skołować (Radka pewnie nie ściągną z rezerw). Bo który kurwa nie wejdzie, to zjebie bramkę... Szkoda, bo zespół ciężko pracował dzisiaj. Mam nadzieje, że dzisiejszym meczem nasi "zatrybią"


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:05

  gb73 napisał:  
Nunes - to jakaś porażka, nie powalczył o piłkę w swoim sektorze, daje dośrodkować, błąd Kudły brak wsparcia i tracimy gola. Niby Nunesa nie można obwiniać ale dla mnie to jest zawodnik który kolejny raz przechodzi obok meczu. jedyne dobre zawody grał pod koniec swojego kontraktu - przedłużył i laskę położył po prostu bryndza. My nie możemy pozwalać sobie na takie olewactwo, Był Rudol na ławce on na PO Adam na pomoc Dziurdźio na LP. Tracimy frajersko kolejne punkty, Kaziu niestety nie czuje drużyny - kiedy zmianą pomóc drużynie. Niestety zawodnicy sami nie potrafią się ustawić (jeśli trener nie może to doświadczeni zawodnicy sami ustalają taktykę i ją egzekwują). Kolejny mecz patrząc obiektywnie na remis (szkoda że z Wisłą i Śląskiem nie mieliśmy tyle szczęścia co dzisiaj miało Zagłębie). Niestety ciągle nie gramy płynnie, szarpiemy nie wychodzimy do gry, ilość wygranych pojedynków 1:1 - nikła. Niby remis nie jest zły ale dla mnie załamka - nie mamy drużyny, jest 11 kopaczy ale czasami wygląda jakby się nie znali. Żal niestety duży nie wiem kiedy ta drużyna pokaże "Lwi Pazur" na razie grają jak p....
Mimo wszystko jestem na następnym meczu . Czy wygrywasz czy nie .....



Inny mecz oglądałeś chyba.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3915 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:05
Mateusz Kasprzyk
@mkasprzyk1993
Adam Frączczak ma rozcięty nos. To nic poważnego.

Informacja od Moskala.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:13
No Drygas zaskoczył w drugiej połowie. Pierw groźny strzał, potem brama i znów mocne zagrożenie z rożnego(gdyby, nie Polacek to dowieźli by te 2:0).

Szkoda, bo dzisiaj dobrze się oglądało ich grę - przede wszystkim widać było zaangażowanie.
Najlepszy mecz Węgra chyba u nas, Delev spoko. Więcej gry z Kitano i powinno być lepiej.

Cel teraz to utrzeć nosa Czesiowi i zwiększyć skuteczność - 40 strzałów w dwóch meczach, z czego mamy 1 bramkę.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:16

  pogol napisał:  

  gb73 napisał:  
Nunes - to jakaś porażka, nie powalczył o piłkę w swoim sektorze, daje dośrodkować, błąd Kudły brak wsparcia i tracimy gola. Niby Nunesa nie można obwiniać ale dla mnie to jest zawodnik który kolejny raz przechodzi obok meczu. jedyne dobre zawody grał pod koniec swojego kontraktu - przedłużył i laskę położył po prostu bryndza. My nie możemy pozwalać sobie na takie olewactwo, Był Rudol na ławce on na PO Adam na pomoc Dziurdźio na LP. Tracimy frajersko kolejne punkty, Kaziu niestety nie czuje drużyny - kiedy zmianą pomóc drużynie. Niestety zawodnicy sami nie potrafią się ustawić (jeśli trener nie może to doświadczeni zawodnicy sami ustalają taktykę i ją egzekwują). Kolejny mecz patrząc obiektywnie na remis (szkoda że z Wisłą i Śląskiem nie mieliśmy tyle szczęścia co dzisiaj miało Zagłębie). Niestety ciągle nie gramy płynnie, szarpiemy nie wychodzimy do gry, ilość wygranych pojedynków 1:1 - nikła. Niby remis nie jest zły ale dla mnie załamka - nie mamy drużyny, jest 11 kopaczy ale czasami wygląda jakby się nie znali. Żal niestety duży nie wiem kiedy ta drużyna pokaże "Lwi Pazur" na razie grają jak p....
Mimo wszystko jestem na następnym meczu . Czy wygrywasz czy nie .....



Inny mecz oglądałeś chyba.


Hej znafco pobudka !! Na pewno oglądałeś ten mecz na temat którego się wypowiadasz ?


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4897 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:25
Dwie rzeczy smuca w dzisiejszym spotkaniu. pechowy remis, i to, ze tracimy bramke z Zaglebiem w 84 minucie. Z zespolem, grajacym ostatni mecz w czwartek, w ktorym od 60/70 minucie oddychal rekawami.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

**




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:30

  ArP napisał:  
Kitano zagral ok. Ale kurwa zróbmy zbiórkę w całym Szczecinie na tego klasowego napastnika na którego tak żydza kasy.



Jedyna sensowna zbiórką jest wysoka frekwencja na stadionie. Dobra ku temu okazja jest za tydzień - sobota, 20:30, powrót CM :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3592 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:32
Dawno nie widziałem tak ładnie grającej Pogoni, chciałoby się powiedzieć, tak dalej bo to idzie w dobrym kierunku. W mojej opinii, klub powinienen się przeprosić z Radkiem bo on jest zwyczajnie lepszy od Dawida i Kuby. Natomiast co do napastnika to każdy widzi jak jest. Bramkarz, Napastnik, oraz czas to są czynniki który potrzebuje Kazimierz Moskal żeby stworzyć w Szczecinie zespół grający ofensywnie i efektywnie u siebie i na wyjeździe. Jeżeli nie dostanie tych wartości od zarządu, to zwolnienie go za brak wyników na koniec trwania sezonu, czy też w jego trakcie będzie dla ludzi o zdrowym rozsądku tylko wodą na młyn by zmieszać z błotem decyzje zarządu i komitetu transferowego.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:36
Przychylam się do opinii, że nie mamy... trenera bramkarzy.


INDIOS BRAVOS
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3592 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:40

  Icar napisał:  
Mateusz Kasprzyk
@mkasprzyk1993
Adam Frączczak ma rozcięty nos. To nic poważnego.

Informacja od Moskala.


Jak się okazuje to jednak chyba coś bardziej poważnego. Adam obecnie jest w szpitalu, info zaczerpnięte z twittera..


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4119 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:40
Coś czuję, że wygramy Puchar Polski. Dzisiaj dobry mecz.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3713 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 18:46
gb73 nick od gim baza?Bez obrazy ale wnioski na takim poziomie.

Planowane jest spotkanie kibiców z Moskalem, trzeba go zapytać gdzie był wcześniej Matras?Gdyby grał to pewnie tych punktów byłoby więcej bo Drygas mógł dziś pokazać co pokazał dzięki Matrixowi na placu. Dziś 2/3 czasu to nasza przewaga i dobra gra, jak się Kazik ogarnie może będzie dobrze.
Pan Stolarczyk uprzejmie proszony jest o sięgnięcie na Słowację czy Hiszpanię po napastnika - na ktoś z 2 lub 3 ligi budżetu nam nie rozwali.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4272 dni




Odp: Zagłębie - POGOŃ 07/08/2016 - godz. 15:30 - 07/08/2016 19:01
Matras musi grać na DP a Drygas/Kort walczyć o miejsce nad Murasiem i Matrasem. Bo inaczej to wiadomo jak wyglądało :D
Bramkarz,Napastnik,Trener i zajechać możemy daleko ( o lewym obrońcy nie wspominam, ale tu się chyba nigdy nie doczekamy przynajmniej kogoś solidnego )


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
paula22szczecinpogoniara

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005