Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 01:18

  zach-pom napisał:  
Pany bardzo ważne pytanie czy Pogoni nie należy się walkower? Na boisku w jednym momencie byli Dvali - Gruzja , Morioka - Japonia i Stjepanović (Macedonia , Serbia) redaktorzy Trzepacz , Kasprzyk i inni mogą się jakoś do tego ustosunkować?

Jednak ma niby jakieś obywatelstwo , ale niech Pogoń to sprawdzi moim zdaniem.



Daleko szperać nie trzeba - wg 90minut.pl ma również obywatelstwo bułgarskie:

[KLIK]


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7673 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 01:22

  Icar napisał:  
Cały Adam :)

Obrazek jpg wstawiony na forum



A Lewandowski już się cieszy żeby przywitać kumpla. Brawo Adam za charakter! Dziś też w meczu było całkiem ok. Tylko musisz grać z przodu!


Pogoń Szczecin MKS!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6205 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 01:27

  el_presidente napisał:  

  zach-pom napisał:  
Pany bardzo ważne pytanie czy Pogoni nie należy się walkower? Na boisku w jednym momencie byli Dvali - Gruzja , Morioka - Japonia i Stjepanović (Macedonia , Serbia) redaktorzy Trzepacz , Kasprzyk i inni mogą się jakoś do tego ustosunkować?

Jednak ma niby jakieś obywatelstwo , ale niech Pogoń to sprawdzi moim zdaniem.



Daleko szperać nie trzeba - wg 90minut.pl ma również obywatelstwo bułgarskie:

[KLIK]



Jak to mówią pod latarnią najciemniej. Dzięki za szybkie uświadomienie przed rozpętaniem gównoburzy.


PS 1948
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7673 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 01:32
Mogą przegrywać czasem mecze, ale niech w każdym spotkaniu pokazują walkę i charakter przez 90 minut. Wtedy nawet mimo porażki otrzymają na koniec brawa a trybuny się jeszcze bardziej zapełnią!

P.S. Radek do bramki. Chcę żeby każdemu zawodnikowi który będzie się opieprzał na boisku wykrzyczał w ryj: "Zastanów się czy chcesz grać dla Pogoni Szczecin... a jak nie to wyp..aj!

Ostatnio edytowany przez: ArP, 2 sierpnia 2016, 01:37 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6117 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 01:37
Kaziu fajny facet, ale z góry było wiadomo, że mega fajerwerek nie będzie, z drugiej strony zaangażowanie grajków też pozostawia wiele do życzenia. Jednak w klubie jest taki szkodnik odpowiedzialny za to, co się dzieje włącznie z taką karuzelą na ławce. Jeden jakiś czas temu wyleciał, kolejny widać ładnie sobie bryka a bury i tak zbiera Kaziu.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3996 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 02:01
Stjepanovic został zgłoszony jako gracz z UE. Podobna aferka była po meczu z Lechem. Nie ma tematu. Zresztą to byłoby żałosne jeśli w taki sposób byśmy wygrali.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3713 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 07:26

  eM napisał:  
Jakoś ci sami zawodnicy u Cześka potrafili nie kopać się w czoło, więc albo są zle przygotowani do sezonu albo im się nie chcę.

Za obydwie sprawy odpowiedzialny jest Kazek. Sam fakt, że sadza Matrasa na ławkę, dyskwalifikuje go do pełnienia funkcji trenera.

Chcesz mi powiedzieć, że np. nagle taki Muraś zapomniał jak sie gra w piłkę?



Muraś nie zapomniał.W tamtym sezonie wyglądał tak dobrze bo miał z boku Matrasa i to dobrze funkcjonowało. Nasze problemy to teraz głównie to, że nie mamy środka. Kazik nie ma teraz wyjścia, Matras musi grać bo inaczej skończy z trenowaniem u nas.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 08:44
Jeśli winny trener to i komitet transferowy, który zatrudnił takiego trenera. W Pogoni, kilka osób tworzy tzw. komitet transferowym. Ciekawy jestem czy to są osoby na etacie jak Stolarczyk? Wygląda to na mini beton. Nieważne co i jak robimy, odpowiedzialności nie bierzemy. Zresztą winny zawsze jest trener, który nie pasuje do układanki komitetu, mimo że szukali go aż tydzień. Najwyżej Maciek kolegę straci i gitara. Mroczek ma pozytywne strony, ale gdy słyszę że skończyły się czasy że trener wybiera zawodników do swojej koncepcji, teraz robi to komitet, obawiam się że chłopcy zacierają ręce dając im takie zabawki.

Po tym co Kazimierz nam zaprezentował każdy się zastanawia nie czy będzie zmiana trenera w tym roku, ale kiedy? Moim zdaniem nie dotrwa miesiąca. Tylko kto tu będzie chcieć trenować ?


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5304 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 08:53
Zacznę od Zwolińskiego. Wszyscy tu po nim jadą, a ja się pytam z czego do cholery on ma strzelać bramki, jak nie dostaje podań? A jak schodzi do boku i dorzuca to też nie ma kto wykończyć.

Kolejna sprawa - bramkarze. Naprawdę skończcie już z tym, że go nie mamy. Wbijcie sobie do głowy, że my nie mamy TRENERA BRAMKARZY! Odkąd jest Peskovic, to jest równia pochyła i to jego wina, a nie Kudły czy Słowika. Jak był Długosz, to pamiętacie, żeby był problem z bramkarzami?

Kolejna sprawa to gra. Wszyscy tu płaczą jak jest źle. Jest źle i raczej nikt tego nie poważy, ale wychwalanie Michniewicza? No żesz ku**a. Szybko zapomnieliście jak się nie dało oglądać tego antyfutbolu. Nie wspominając jaki z niego bufon i do tego celebryta. Oj krótka pamięć. A już porównywanie do Sasala, to totalna kpina.

Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens zmiany trenera po 3 meczach? A jak już się tego podejmie, to niech napisze na jakiego i co to da (pomijając "efekt nowej miotły", który jest mitem). Zatrudnimy kolejnego i będzie to samo co zawsze.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6933 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 08:55
Was też tak wkurwia Lewandowski? Ja nie wiem co w nim widzą kolejni trenerzy, zero zalet, nie potrafi dorzucić. Jest tak słaby, że aż oczy bolą.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 10:06

  ArP napisał:  

  Icar napisał:  
Cały Adam :)

Obrazek jpg wstawiony na forum



A Lewandowski już się cieszy żeby przywitać kumpla. Brawo Adam za charakter! Dziś też w meczu było całkiem ok. Tylko musisz grać z przodu!



Adam prawdziwy Portowiec z frajerami nie chce mieć nic do czynienia ,natomiast Lewandowski to cipa ......z wyglądu też .


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5453 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 10:25
Emocje nieco opadły, więc kilka słów na temat tego co się dzieje ode mnie. Po pierwsze zastanawia mnie czy Drygas ma w kontrakcie zapisane, że musi grać? Poziom jego, a Matrasa to różnica co najmniej klasy, więc w Lubinie Matras od 1 minuty to obowiązek. Zmiana Korta jak dla mnie zupełnie niezrozumiała, podobnie jak wpuszczenie Obsta, którego obecny poziom to maksymalnie III liga. Zwoliński z jednej strony goli brak, ale tak szczerze ile miał sytuacji? Obecnie nasz zespół wygląda jakby pan na W-F rzucił piłkę i grajcie, a każdy kto ją ma gra sam. Wczoraj co najmniej 2-3 kontry, gdzie wystarczyło szybciej zagrać czy po prostu podać do wybiegającego kolegi, ale nie oni muszą holować i zastanawiać się co zrobić 10 minut. Na plus zmiana w bramce, choć dalej uważam, że Kudła i Słowik to jedynie zmiennicy, a nie bramkarze. Wyglądamy fatalnie od początku sezonu, źle ustawieni, bez żadnego pomysłu. Owszem niby to dopiero 3 kolejka, jednak dalej tak być nie może, bo zaraz zrobi się gorąco. Michniewicz był jaki był, ale uważam, że zostawił niezły fundament, z kolei Kaziu chyba próbuje wszystko budować od nowa, co w mojej opinii jest kompletną głupotą.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4272 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 11:27

  weteran58 napisał:  

  ArP napisał:  

  Icar napisał:  
Cały Adam :)

Obrazek jpg wstawiony na forum



A Lewandowski już się cieszy żeby przywitać kumpla. Brawo Adam za charakter! Dziś też w meczu było całkiem ok. Tylko musisz grać z przodu!



Adam prawdziwy Portowiec z frajerami nie chce mieć nic do czynienia ,natomiast Lewandowski to cipa ......z wyglądu też .



Czy wygrywasz,czy nie.To i tak Lewandowski cieszy się.


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3579 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 11:35

  cfan napisał:  
Jeśli winny trener to i komitet transferowy, który zatrudnił takiego trenera. W Pogoni, kilka osób tworzy tzw. komitet transferowym. Ciekawy jestem czy to są osoby na etacie jak Stolarczyk? Wygląda to na mini beton. Nieważne co i jak robimy, odpowiedzialności nie bierzemy. Zresztą winny zawsze jest trener, który nie pasuje do układanki komitetu, mimo że szukali go aż tydzień. Najwyżej Maciek kolegę straci i gitara. Mroczek ma pozytywne strony, ale gdy słyszę że skończyły się czasy że trener wybiera zawodników do swojej koncepcji, teraz robi to komitet, obawiam się że chłopcy zacierają ręce dając im takie zabawki.

Po tym co Kazimierz nam zaprezentował każdy się zastanawia nie czy będzie zmiana trenera w tym roku, ale kiedy? Moim zdaniem nie dotrwa miesiąca. Tylko kto tu będzie chcieć trenować ?


No właśnie zatrudnienie trenera który tak naprawdę nigdzie się nie sprawdził w sensie "sukces" było błedem.Rozumiem walczymy o utrzymanie ,mamy nie najlepszy zespoł nie stać nas na innego lepszego , jest trener który jest moim kolegą i nie ma pracy bierzemy go, a może się sprawdzi .No to jeszcze można zrozumieć , ale kurwa my mamy inne aspiracje ,mamy niezłą kadre od której trzeba wymagać !a co my tu widzimy zespoł zle przygotowany , nie ma lidera , niezrozumiałe ruchy kadrowe (olewanie Matrasa bo mamy Drygasa;/)
Co do tych komitetów to może były dobre ,ale za komuny.I właśnie w tym komitetcie powinny stołki się posypać w pierwszej kolejności.xd


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6790 dni

****




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 12:07

  szymonek007 napisał:  

  Chrumson123 napisał:  

  Owczarek napisał:  
Doping też słaby, coś nie widać było tej starszyzny



Moim zdaniem doping stał na bardzo wysokim poziomie.



Mam takie samo zdanie, doping na bardzo wysokim poziomie. W końcu na młyn chodzą normalni ludzie, którzy zdzierają gardła przez cały mecz.



Owczarek jak zwykle beczy, a ja kolejny raz pytam, gdzie siedziałeś? ruszyłeś w końcu to marudne dupsko na piekło, czy dalej jesteś tylko bocznym oglądaczem? i czekam niecierpliwie na twoją odpowiedź!

co do Piekła, to jest jeszcze cała masa pracy do zrobienia, ale jakieś pozytywy na pewno zaczynają się pojawiać. dawno, dawno na meczu, na dole, nie było tylko znajomych twarzy. czy wam też się to podobało? na następnym meczu musi być nas tam jeszcze więcej! i widać było, że strategia SKPS przyniosła pierwszy efekt, na piekle pojawili się wyjazdowicze, którym wydawało by się, że dupy już przyrosły na stałe pod krytą, ale jednak potrafili się dostosować, zrozumieli działanie SKPSu i z tego co wiedziałem po ryjach, to nawet się podobało;]!

szkoda trochę ultrasów, bo mieli coś ciekawego do zaprezentowania, ale było za mało ludzi przed pierwszym gwizdkiem. trzeba wyrobić nawyk przychodzenia przed meczem, nawet i godzinę, żeby podobne sytuacje się nie powtarzały.

pięknie prezentuje się też nowa flaga na kija, mam nadzieję, że to nie ostatnia i że wejdzie to w stały repertuar naszego Piekiełka:

Obrazek JPG wstawiony na forum

a reszta niech dalej płacze w necie, wychodzi z krytej przed końcem meczu, a ci co zostają niech nie tylko Moskala od kurew wyzywają, ale i piłkarzy, czemu niei? kiedy na Pogoń bluzgać zaczniecie?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6752 dni

**




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 12:07
Stolar słaby dyrektor! Cool


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4263 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 12:27

  eM napisał:  
Stolar słaby dyrektor! Cool



+ cały ten śmieszny "komitet transferowy" który parę dni temu pozytywnie zarekomendował zawieszanego przez rok szklanego Dawida Nowaka. Rozumiem że to miała być ta "okazja" na którą poluje Pogoń ? Niech Mroczek w końcu przejrzy na oczy bo zdaje się że jest chyba zaślepiony panem dyrektorem i jego kółkiem wzajemnej adoracji.
Szkoda tylko że uprawiając swój prywatny folwark marnotrawią przy tym klubowe pieniądze na graczy typu Gyursco. Chłop miał niby zamiatać ligą a tymczasem w przeciągu meczu ma kilka razy więcej wrzutek nieudanych bądź bardzo słabych niż tych dobrze wykonanych, o umiejętnościach defensywnych czy wykańczaniu akcji już nie wspominając. Jak widać niepowołanie na Euro nie było przypadkowe.
Jeszcze dodajmy zatrudnienie kumpla z gry w Wiśle jako trenera który dotychczas w żadnym prowadzonym klubie nie zrobił dobrej roboty.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3996 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 12:54

  Maxvell napisał:  
Po pierwsze zastanawia mnie czy Drygas ma w kontrakcie zapisane, że musi grać? Poziom jego, a Matrasa to różnica co najmniej klasy


Podejrzewam, iż tak jak wspominali inni jest to zawodnik bardziej ofensywny, a domyślnie piłką mieliśmy więcej pograć. Ja tam bym całkiem inaczej to spróbował skubnąć: skoro mamy problem z rozgrywającym, to na defensywnych pomocnikach niech grają Matras z Drygasem, a przed nimi niech pracuje Murawski.


  Maxvell napisał:  
Zmiana Korta jak dla mnie zupełnie niezrozumiała


Mnie w ogóle nie zdziwiła - kompletnie zagubiony w środku pola, a gdy już dostawał piłkę to nie wiedział co z nią zrobić. Dobrym przykładem sytuacja, w której mógł spokojnie rozegrać dobrą kontrę na obie strony, a zamiast tego źle przyjął i z nieprzygotowanej pozycji na siłę próbował strzelać. To nie był jego dzień, dobrze że trener zareagował.


  Maxvell napisał:  
Zwoliński z jednej strony goli brak, ale tak szczerze ile miał sytuacji?


Też tak go do tej pory broniłem dopóki nie zagraliśmy wczoraj z podwieszonym Delewem - Bułgar robił to, co powinien właśnie robić Zwoliński: szukał non stop pozycji, wychodził do podań, próbował wypracować strzały, nie był pasywny, wszędzie go było pełno. Mimo braku gola powinniśmy zagrać ze Spasem na szpicy, a Łukasz niech obejrzy to z perspektywy ławki rezerwowych.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5045 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 13:00

  Ostry napisał:  
Was też tak wkurwia Lewandowski? Ja nie wiem co w nim widzą kolejni trenerzy, zero zalet, nie potrafi dorzucić. Jest tak słaby, że aż oczy bolą.



Oprócz tego że jest słaby, to chyba śmieje nam się w twarz...dosłownie

Wczoraj, w okolicach 84 minuty chwilowy zastój w dopingu wykorzystał jeden z kibiców z 3 sektora. Akurat była przerwa w grze, a kibic krzyknął "Lewandowski jutro zwrócisz mi za karnet!!!" co zrobił nasz piłkarz ? Spojrzał w stronę trybun i wyśmiał kibica...wiem, że wyzywanie ich itd. po 3 kolejce jest nie na miejscu (dobra postawa młyna po meczu, myślałem, że polecą gwizdy a było wsparcie) ale takie zachowanie piłkarza w stosunku do kibica no nie powinno mieć miejsca... już nie mówiąc o tym, że powinien być skupiony na czym innym (szczególnie przy stanie 0-2 w 84 minucie) niż okrzyki z trybun ? Moskal, Czerwiński i inni też "oberwali", jeden najebus nawet groził wpierdolem, ale nikt nie zareagował tak jak Lewandowski, którego powinno się zesłać do Tanowi Tanowo


  Cytat:  
pięknie prezentuje się też nowa flaga na kija, mam nadzieję, że to nie ostatnia i że wejdzie to w stały repertuar naszego Piekiełka:



Brakowało mi machajek, ale nie w sensie do opraw, ale właśnie 1-2 machajki przez cały mecz zawsze powinny być ! UNS kiedyś miał swoją, mam nadzieje, że ta z wczorajszego spotkania zagości na dłużej ;)

Doping w 1 połowie świetny, naprawdę. Jak na taką liczbę i wynik to było słychać jakość a nie piszczenie. W drugiej połowie gorzej, szczególnie dziwne było trenowanie 2 przyśpiewek przez 10 minut w okolicach 70-80 minuty (będzie na to okazja na meczu z termalica...) Transparent bardzo estetyczny, szkoda, że tylko tyle udało się zaprezentować. Plus za oprawę na rodzinnym ;)

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 2 sierpnia 2016, 13:07 [1 raz(y)]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7071 dni

**




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 02/08/2016 13:02
Tak na chłodno.
Moim zdaniem głównym problemem w Pogoni nie są piłkarze czy trenerzy (o tym później), a bardzo słabe zarządzanie klubem. Nie trzeba być Einsteinem żeby to dostrzec skoro kolejny (sic!) dyrektor sportowy u nas bawi się w trenerkę, a nie TRENER.

Moskal jest słabym trenerem i nie ma co do tego wątpliwości skoro ze słabiutką Koroną i przebudowywanym Śląskiem u siebie ugrywamy aż 1 pkt. Miał to być gość od ofensywy, a jedyne co my gramy to albo laga albo piłka na skrzydło i dośrodkowanie. Nie wiem co musiał Stolarczyk Mroczkowi za bajeczki puszczać o Moskalu ale z tym gościem to my Europy nie podbijemy. Z żadnym trenerem tego nie zrobimy jeśli do kurwa nędzy ktoś będzie się wpierdalał w jego pracę notorycznie (bo jak inaczej logicznie wytłumaczyć, że gra gość bez formy, a drugi, który zaliczył zajebisty progres grzeje ławę i nawet na ogon nie zostaje wpuszczony?).

"Piłkarzy" mamy jakich mamy i czego się spodziewaliście przed sezonem? Że Drygasem i Delevem to my nagle rozpierdolimy ligę ? Czy może po cichu liczyliście, że Zwoliński zacznie nagle strzelać jak na zawołanie ?

Piłkarzy to my mamy może ze 3 na tą chwilę albo 4, reszta to takie skórokopki albo się uda albo nie:
- Murawski - pan piłkarz pełną gębą, szkoda, że u schyłku kariery ale to on bez wątpienia ciągnie drużynę do przodu,
- Matras - pan piłkarz, który może być zajebistym defensywnym jeśli będzie grał, a nie będzie traktowany tak jak teraz,
- Czerwiński - jeszcze nie pan piłkarz ale to może być konkretny stoper, który będzie kierował naszą defensywą
i.... (tu pewnie forumowi eksperci będą kazali mi puknąć się w czoło)
- Frączczak - bo jako jedyny braki techniczne w każdym meczu nadrabia zapierdalaniem na boisku i oddawaniem serca ku chwale Pogoni, wiadomo nie zawsze to wyjdzie, ale wyobrażacie sobie, że taki Lewandowski będzie dawał 200% siebie skoro doskonale wie, że nie ma techniki i innych badziewi rzemiosła piłkarskiego ? Ja nie. Zresztą w każdym klubie jest taki AF9, no bo chyba nie myślicie, że nawet kluby zachodu mają w składzie 11 Messich czy innych Zlatanów.

Moja prośba, darujcie sobie jakieś wycieczki w moją stronę, to tylko moje zdanie i nie każdy z nim sie musi zgadzać ale w mojej ocenie tak to wygląda. Dyrektor sportowy > trener > prezes. W końcu Moskal i Stolarczyk to ziomki z boiska.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
paula22szczecinpogoniara

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005