Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7441 dni

*




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:36
Obrazek jpg wstawiony na forum

Dawno takiego początku nie mieliśmy ...


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:37

  M.K 74 napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Dzwonić już dzisiaj !!!!!



gdzie ten trener do nas. Przecież on odszedł z Piasta bo chciał nowych transferów a zarząd powiedział nie. U nas ustalaniem składu zajmuje się Stolarczyk z Mroczkiem. Trener jest bo musi być, ale wpływu na zespół nie ma żadnego


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3487 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:40

  eF^ napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Dawno takiego początku nie mieliśmy ...


A jakie towarzystwo:(


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:41
Już dawno nie wychodziłem tak w.... (zdenerwowany) z meczu. Tragicznie. tragicznie. Cała drużyna. Co tam się dzieje?

jedyny plus to chyba przy Kitano można postawić. Mały, młody, ale widać że mu się chciało, coś umiał, reszta to.

Zmiany sam chaos, Obst na skrzydło? Tyle trzymać bezproduktywnego Zwolińskiego?

Brak słów.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:48
Jak można przez dwa miesiące wszystko spierdolic. Nie mowie że było jakoś mega idealnie, ale było w miarę. Może na spotkaniu z Mroczkiem, warto zapytać o Janukiewicza? Jak to jest że klasowy bramkarz kopie się w rezerwach a w jego miejsce gra... No właśnie kto? Ja wiem że emocje, ale w moim przekonaniu, Moskal powinien zabrać Stolarczyka ze sobą jak już będzie odchodził. Czemu zawsze tylko trenerzy muszą ponosić konsekwencje słabej gry zespołu? Dyrektor sportowy powinien mieć jaja i podać się do dymisji razem ze swoim koleżką. Ja rozumiem że ziomkowi trzeba pomóc w potrzebie, bo z robotą krucho, ale kurwa, Pogoń to Pogoń a nie jakiś klubik wzajemnej adoracji. Mam nadzieje że prezes po spotkaniu będzie wykręcał koszule.


No One Like Us....We don't Care...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3713 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:54

  eF^ napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Dawno takiego początku nie mieliśmy ...



Najgorszy start od powrotu do e-klasy...

Mnie zastanawia jedno - wszędzie jakieś ruchy transferowe, Termalica bierze szklanego Nowaka, Śląsk mówi o jeszcze kilku wzmocnieniach itp. A u nas nic. Stolarczyk powie - transfery lubią ciszę no ale...

To co teraz gramy o jest taki smutek chuja jak za Sasala.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6983 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:56

  Pyrgol napisał:  
A tak na lekkim marginesie .... czemu na naszym Stadionie gramy w wyjazdówkach ?



Śląsk przyjechał tylko z jednym kompletem, swoich zielonych koszulek


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:57

  Grzesiuk napisał:  

  Pyrgol napisał:  
A tak na lekkim marginesie .... czemu na naszym Stadionie gramy w wyjazdówkach ?



Śląsk przyjechał tylko z jednym kompletem, swoich zielonych koszulek



A co nas, że tak powiem to interesuje??? jesteśmy w Szczecinie to powinniśmy grać w pasiaku.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni

**




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 20:58
Mam wrażenie, że coś się w tej drużynie kompletnie załamało, ale początek tego dramatu nastąpił jeszcze w poprzedniej rundzie. Tylko, że tam jakimś rzutem na taśmę (no i przy wyrównanej stawce) ostatecznie weszliśmy do 8-ki. Ten sezon pokazuje jednak te same braki co w ekipie Michniewicza - rozsypaną obronę, brak taktyki, nienajlepsze przygotowanie (60 minuta, a część już oddycha rękawami). I jak dalej uważam, że do zwolnienia Moskala jest jeszcze daleko tak przydałby się niektórym gwiazdorom solidny opierdol.

Drygas - zupełnie bezbarwny, miota się po boisku szukając pozycji. Dlaczego nie gra Matras?!?!?!?!
Gyurcso - facet jeszcze dobrze nie wszedł w tę ligę a mam wrażenie, że jest już w 100% rozpracowany przez większość obrońców w tej lidze. No i te dośrodkowania na wysokości źdźbła trawy...
Zwoliński - to o czym mówili wszyscy od 2-3 miesięcy ma potwierdzenie w rzeczywistości. Chłopak stał się strasznie ociężały, wolny, nieskuteczny. Ale PO CO pozyskiwać jakiegokolwiek napastnika do konkurencji? Przecież mamy juniorów!
Murawski - jak zwykle daje z siebie wszystko, ale Muraś od początku sezonu nie jest sobą i widzi to każdy kibic.
Delew & Kitano - dobre zmiany, ale ostatecznie i tak przegraliśmy.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5160 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:00

  Ambasador napisał:  

  Grzesiuk napisał:  

  Pyrgol napisał:  
A tak na lekkim marginesie .... czemu na naszym Stadionie gramy w wyjazdówkach ?



Śląsk przyjechał tylko z jednym kompletem, swoich zielonych koszulek



A co nas, że tak powiem to interesuje??? jesteśmy w Szczecinie to powinniśmy grać w pasiaku.




Mogli na golasa zapierdalać :)


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5160 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:07
Poda ktoś tekst przyśpiewki pod melodię o Ułanach? Mecz tragiczny, ale czy oni zapomnieli jak się gra w piłkę? Doping też słaby, coś nie widać było tej starszyzny


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6983 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:07

  Ambasador napisał:  
A co nas, że tak powiem to interesuje??? jesteśmy w Szczecinie to powinniśmy grać w pasiaku.



Ja tylko odpowiadam na pytanie kolegi


Chrumson123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3579 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:14

  Owczarek napisał:  
Doping też słaby, coś nie widać było tej starszyzny



Moim zdaniem doping stał na bardzo wysokim poziomie.


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3713 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:17
Wstyd i brak szacunku dla kibiców. Pytam się kolejny raz, co ten Moskal robił razem z kopaczami w okresie przygotowawczym? Zero pomysłu na grę, zawodnicy słabo przygotowani kondycyjnie. Dalej niektórzy uważają, że trenerowi należy dać czas i szansę ? Kaziu niech wypierdala razem z pseudo-dyrektorem Stolarczykiem i połową zawodników. Czekacie na transfery ? Moim skromnym zdaniem nie będzie żadnych transferów, bo klubowa kasa jesy pusta. Jakieś wioski kupują zawodników, a my zbieramy odpady typu Delev. Zaeządzanie klubem zaczyna przypominać jakąś parodię. Mamy jako dyr. sportowego totalnego ignoranta. Po takim meczu jak ze Śląskiem powinni oddać ludziom pieniądze, bo to jest jawne walenie w chuja i złodziejstwo.


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3579 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:18
Już wcześniej pisałem , że z Kaziem to my nic ne osięgniemy , to mnie nie jaki znawca Icar chyba pojechał albo inny zresztą nie ważne gamoń i wyszło i tak na moim ,scenariusz sie sprawdził. Teraz to trzeba Macieja z klubu wyprowadzic. Niech się pan Mroczek inną instytucją obsadzi bo Macka Stolarczyka koncepcji nie widze ( okularów nie nosze xd).

Ostatnio edytowany przez: Frenzy48, 2 sierpnia 2016, 10:48 [3 raz(y)]


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:21

  Grzesiuk napisał:  

  Ambasador napisał:  
A co nas, że tak powiem to interesuje??? jesteśmy w Szczecinie to powinniśmy grać w pasiaku.



Ja tylko odpowiadam na pytanie kolegi



Wiem, wiem - do Ciebie żadnych pretensji nie roszczę.

Mówię o nas jako Pogoni - nie zapewnili odpowiednich kompletów - ich problem.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7995 dni

***




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:25
Praktycznie nie mamy żadnej pewnej formacji.
Obrona mega niepewna. Przez gapiostwo tracimy frajerską bramkę.
Środek pola nie istnieje. Gdzie jest Matras??? Pewnie zaraz wiele osób na mnie wjedzie, ale Murawski gra totalną padakę w tej rundzie. Przede wszystkim jest wolny, przez co powoduje spowalnianie akcji. Do tego brak precyzji, z czego słynął w poprzednim sezonie. Każda nasza akcja i tak finalnie trafia na boki, gdyż istnieje wielka dziura pomiędzy Zwolińskim i linią pomocy.
O ataku nie ma co wspominać, bo go nie mamy...
90% składu jest z poprzedniego sezonu, w którym mogliśmy wygrać z każdym, zatem odpowiedzialność ponosi trener, który nie ma pomysłu jak wykorzystać to co ma do dyspozycji.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6983 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:35
Materiał ludzki jakim dysponuje Kazimierz jest kiepski. Wiele już tuz zostało powiedziane na temat poszczególnych graczy, ale dodam coś od siebie:
Słowik&Kudła - dla mnie nie ma między nimi różnicy, żaden z nich nie stanowi pewnego punktu w bramce, ale jeśli miałbym wybierać to wolę Słowika, tylko niech wyleczy się z zabaw z piłką w polu karnym
Nie mamy ani prawego, ani lewego obrońcy z prawdziwego zdarzenia. Nunes jest sympatycznym gościem ale co on wniósł podczas swojego pobytu w Szczecinie? ile zanotował goli i asyst?
Na Lewandowskiego nie mogę patrzeć od początku jego pobytu w Szczecinie. ZERO postępu, czekam aż w końcu stąd wyleci.
Drygas, Matras, Obst - trzech gości o podobnych parametrach, a gra najsłabszy z nich czyli Drygas.
Sytuacja z Matrasem przypomina mi casus Dąbrowskiego. Oby się tak nie skończyło.
Na skrzydłach dramat. Powoli można oceniać Gyurcso jako duży zawód...
Zwolak jest pod formą, niewiem gdzie leży przyczyna ale nie ma żadnego konkurenta z prawdziwego zdarzenia, a gwizdy na niego są jeszcze słabsze niż jego gra.
Chyba tylko w Szczecinie panuje takie buractwo jak pośród niektórych kibiców z krytej, że się buczy na wychowanka lub trenera.
Krzyczenie "wypierdalaj" i gwizdanie na Moskala to kolejny pokaz wieśniactwa. Każdy chyba widział że jest to typ człowieka "miękkiego" a jego osiągnięcia są jakie są, ale to nie powód to takiego buractwa. Mimo to czuję że mecz z Termalicą będzie jego meczem o posadę, bo w Lubinie nie wróżę wygranej, remis będzie sukcesem. Oby nie skompromitować się w Pucharze za tydzień w Kaliszu


boskiantonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6591 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:37

  chrisxx napisał:  
Praktycznie nie mamy żadnej pewnej formacji.
Obrona mega niepewna. Przez gapiostwo tracimy frajerską bramkę.
Środek pola nie istnieje. Gdzie jest Matras??? Pewnie zaraz wiele osób na mnie wjedzie, ale Murawski gra totalną padakę w tej rundzie. Przede wszystkim jest wolny, przez co powoduje spowalnianie akcji. Do tego brak precyzji, z czego słynął w poprzednim sezonie. Każda nasza akcja i tak finalnie trafia na boki, gdyż istnieje wielka dziura pomiędzy Zwolińskim i linią pomocy.
O ataku nie ma co wspominać, bo go nie mamy...
90% składu jest z poprzedniego sezonu, w którym mogliśmy wygrać z każdym, zatem odpowiedzialność ponosi trener, który nie ma pomysłu jak wykorzystać to co ma do dyspozycji.



Gdzie Matras? Wejdzie za Fojuta jak już się wykartkuje. Matras jest typowym przecinakiem a nie rozgrywającym. Pod tą taktykę wg trenera bardziej pasuje Drygas. Matras wiecej bedzie pilke holowal.

U nas od poprzedniego sezonu bylo tylko lagowanie i poleganie na szybkosci skrzydlowych. Teraz ma byc inaczej. Szybka gra dobre przyjecie odegranie i zaskakiwanie przeciwnikow niekonwencjonalnymi zagraniami. Problem w tym ze nasi kopacze tego nie potrafia. Na 5 metrow podac do nogi nie umieja a co dopiero jakies szybkie zagranie w luke miedzy obroncami. Zwolinski to by sie do Legii nadawal. Tam pelno modnisiow dziubkow i innych selfie. Stal sie gwiazdeczka i od podpisania nowego kontraktu przestal grac.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4258 dni




Odp: POGOŃ - Śląsk 01/08/2016 - godz. 18:00 - 01/08/2016 21:50
"Z gówna bata nie ukręcisz".Nie którzy kupują śpiewki że co runde sie wzmacniamy.Jakis przypadkowy Azotowy władca coś odważnie o MP
plecie.Puchary etc? Popatrzcie tylko jaka jest kolejka po nasyzch najlepszych graczy?.Może się okazać że tylko Matras ma konkretną ofertę i dlatego już nie gra.W Poznaniu też im balon napompowano a wystarczy żę nie gra Pawłowski i okazują się mocno przeciętni.A My?
Sorry....ale finansowo i organizacyjnie jesteśmy za Pyrami daleko daleko...a niektórym się zdaje że z tym potencjałem to powinniśmy spokojnie 1-4 w lidze mieć.Mam wrażenie że i Mroczek ze Stolarczykiem w to uwierzyli zapatrzeni w Zagłebie któremu sami oddaliśmy za grosze świetnego zawodnika.Co zmieniamy trenera? To kto teraz z tymi gwiazdami spełni nasze marzenia?
Przyszedł Moskal bo Mroczka zabolały słowa o "pocałunku smierci".Ktoś w klubie ciągle wierzy że mamy świetnych graczy tylko trenera brak.Wyglada na to że Michniewicz wiedział co robi grając antyfutbol.
Oceny już były wiec ja ocenie wg. swojego zdania potencjał
Słowik-potencjał na rezerwowego w przecietnym zespole EX.
Kudła-bramkarz poziomu dołu I ligi.
Lewandowski-I Liga
Fojut-średniak ekstraklasa
Czerwiński-średniak z szansa na stopera dobrego zespołu ex.
Rudol-solidny gracz poziomu dołu ex
Fraczczak-jak wyżej
Matras-czołówka EX ze wzgledu na szybki rozwój.
Aka-dół ekstraklasy...bułgarskiej.
Kort-czołówka I ligi z szansą na przecietnego rozgrywacza w EX. w przyszłości.
Murawski-czołowy zawodnik EX...ale bez perspektyw.
Gyursco-skrzydłowy poziomu słabego teamu EX
Drygas-czołowy gracz slabego ekstraklasowicza lub zmiennik w lepszym zespole.
Zwoliński-I liga srodek tabeli.
Kitano,Delev ,Obs,Listkowski-trudno ich ocenić ale drugiego Kapustki wśród nich raczej nie ma.

Ten potencjał to max środek tabeli przy taktyce ala Michniewicz i dolna połówka przy otwartej grze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005