Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 12:07
Teraz spokojnie i lód na głowę. Podejrzewam, że jednak stadion miał tutaj wpływ. Mądre transfery teraz szczególnie do ofensywy i w końcu spróbować powalczyć o więcej niż top8. Wierzę, że przy mądrym zarządzani przed Nami dobre lata, ale na razie spokojnie bez odlatywania. Wiadomość na pewno cieszy ;)


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 12:09
A co myślicie o Chemiku jako klubie satelitarnym w 1 lidze? pod nosem mogli by młodzi się ogrywać na poważnym poziomie. :D!


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 12:30

  Icar napisał:  
No to dopóki Chemik Police nie wejdzie do 1 ligi, raczej możemy być spokojni, że Azoty nie wyjdą z Pogoni. Różnica może polegać jedynie na tym, że mogą dać mniej lub więcej hajsu. Marzy im się Chemik w Ekstraklasie, trochę to im zajmie, zanim osiągną ten cel.




  Cytat:  
Mateusz Kasprzyk
@mkasprzyk1993
Zgodnie z nowymi przepisami (podmiot jako 3 strona kupuje, oplaca) Azoty nie moga juz kupowac "swoich" zawodnikow.
11:34 - 16.06.2016




Na pewno da sie to poustawiać.Prawnicy cos wymyślą.Gorzej tylko wyglądało by przy wycofaniu sponsora...i dalsze opłacanie kontraktów drogich zawodników.Tu klub musi sie porozumieć i zabezpieczyć.Myśle ze dadzą radę.Chemik to może być tez opcja takiego typu że zawodnicy będą tam transferowani a wypożyczani do Pogoni.Tak sponsor moze obejśc ten przepis również.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 12:37

  Pes2009 napisał:  
A co myślicie o Chemiku jako klubie satelitarnym w 1 lidze? pod nosem mogli by młodzi się ogrywać na poważnym poziomie. :D!



Tym samym Chemiku który jest obecnie na 7 poziomie ligowym ? Który wycofał się z 3 ligi bo azoty poskąpiły im jakieś grosze na dokończenie sezonu ? Na tą chwile to pewnie bedziemy sobie wypozyczac juniorow lepsi do nas/slabsi do Chemika

Cieszy jasno okreslony cel przez naszego sponsora. Liczą sie tylko najwyzsze lokaty. Nie ma premiowania za wejscie do 8 i tam sparingi. Wspaniala wiadomosc. A klub chcac przedluzac umowe z azotami musi chciec awnsowac do pucharów.

Stadion, fajna umowa z azotami. Dobre czasy idą.

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 16 czerwca 2016, 12:44 [1 raz(y)]


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 13:05
Oby przyszedł mistrza czas! :) W końcu skończy się czesiowe kunktatorstwo po wejściu do 8.


Pogoń Szczecin MKS!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 13:33

  Ad napisał:  

  Pes2009 napisał:  
A co myślicie o Chemiku jako klubie satelitarnym w 1 lidze? pod nosem mogli by młodzi się ogrywać na poważnym poziomie. :D!





Cieszy jasno okreslony cel przez naszego sponsora. Liczą sie tylko najwyzsze lokaty. Nie ma premiowania za wejscie do 8 i tam sparingi. Wspaniala wiadomosc. A klub chcac przedluzac umowe z azotami musi chciec awnsowac do pucharów.

Stadion, fajna umowa z azotami. Dobre czasy idą.



Co do tej konferencji to wszystko fajnie i miło.Natomiast jesli budżet Legii to 120-150 mln.,Lecha i Lechii ok40-50 mln. to ciekawe jakie wsparcie z tych 3 mln. od GA teraz ma miejsce skoro takie cele Grupa chce w zamian? Chyba że i oni liczą że zawodnikami pokroju Lewandowski ,Fraczczak czy Nunes to się uda.Innymi słowy na razie możemy mówic o wsparciu tylko co do kwoty bazowej.Kwota premi np. za MP będzie realna jak personalnie ten zespół będzie upoważniał do takich planów.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6207 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 13:35
,, Będziemy też duży nacisk kłaść aby w zespole grali lokalni, młodzi piłkarze. Pokazało to Zagłębie Lubin, że ta droga ma sens - dodał Wojciech Wardacki, Prezes Zakładów Chemicznych Police.

Umowa Pogoni z Zakładami Chemicznymi nie będzie miała przełożenia na politykę transferową.

- Nie łączmy polityki transferowej z negocjacjami z naszymi partnerami. Część funduszy zostanie przeznaczona na akademię piłkarską. Nie ropoczeło się jeszcze nawet okienko transferowe. Przypominam także, że żadnej rewolucji kadrowej nie będzie - dodał Jarosław Mroczek ,,



Z tego wynika że Azoty nie będą zaangażowane w transfery i raczej nie ma co liczyć że posmarują za jakiegoś piłkarza , szkoda :(

Trzeba się trzymać tego co mówi Juergen Klopp. Czasami wydaje mi się, że jestem jedyną osobą w tym kraju, który wierzy w trening. Cała reszta wierzy w transfery :)


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 13:50

  tie napisał:  
,, Będziemy też duży nacisk kłaść aby w zespole grali lokalni, młodzi piłkarze. Pokazało to Zagłębie Lubin, że ta droga ma sens - dodał Wojciech Wardacki, Prezes Zakładów Chemicznych Police.

Umowa Pogoni z Zakładami Chemicznymi nie będzie miała przełożenia na politykę transferową.

- Nie łączmy polityki transferowej z negocjacjami z naszymi partnerami. Część funduszy zostanie przeznaczona na akademię piłkarską. Nie ropoczeło się jeszcze nawet okienko transferowe. Przypominam także, że żadnej rewolucji kadrowej nie będzie - dodał Jarosław Mroczek ,,



Z tego wynika że Azoty nie będą zaangażowane w transfery i raczej nie ma co liczyć że posmarują za jakiegoś piłkarza , szkoda :(

Trzeba się trzymać tego co mówi Juergen Klopp. Czasami wydaje mi się, że jestem jedyną osobą w tym kraju, który wierzy w trening. Cała reszta wierzy w transfery :)



Mroczek miał powiedzieć światu "TAK, mamy kasę od Azotów, stać nas na wszystkich!"? Wtedy cena za każdego piłkarza którym się interesujemy idzie w górę. O takich rzeczach publicznie się nie mówi albo mówi, że w kasie pusto.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 14:18

  kiko napisał:  

  tie napisał:  
,, Będziemy też duży nacisk kłaść aby w zespole grali lokalni, młodzi piłkarze. Pokazało to Zagłębie Lubin, że ta droga ma sens - dodał Wojciech Wardacki, Prezes Zakładów Chemicznych Police.

Umowa Pogoni z Zakładami Chemicznymi nie będzie miała przełożenia na politykę transferową.

- Nie łączmy polityki transferowej z negocjacjami z naszymi partnerami. Część funduszy zostanie przeznaczona na akademię piłkarską. Nie ropoczeło się jeszcze nawet okienko transferowe. Przypominam także, że żadnej rewolucji kadrowej nie będzie - dodał Jarosław Mroczek ,,



Z tego wynika że Azoty nie będą zaangażowane w transfery i raczej nie ma co liczyć że posmarują za jakiegoś piłkarza , szkoda :(

Trzeba się trzymać tego co mówi Juergen Klopp. Czasami wydaje mi się, że jestem jedyną osobą w tym kraju, który wierzy w trening. Cała reszta wierzy w transfery :)



Mroczek miał powiedzieć światu "TAK, mamy kasę od Azotów, stać nas na wszystkich!"? Wtedy cena za każdego piłkarza którym się interesujemy idzie w górę. O takich rzeczach publicznie się nie mówi albo mówi, że w kasie pusto.



To jedno.Drugie to to że jak Azoty sfinansuja piłkę mlodziezowa i wiele innych kwestii to klub te śrdodki może przeznaczyc na pierwszy zespół i transfery.Pytanie tylko czy oczekiwania Azotów w stosunku do wkładu finansowego nie sa oderwane od rzeczywistości.Zagłebie
z tego co pamietam zdobyło jedno Mistrzostwo i była to sensacja wówczas.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4094 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 15:58

  EPSON napisał:  

  Ad napisał:  

  Pes2009 napisał:  
A co myślicie o Chemiku jako klubie satelitarnym w 1 lidze? pod nosem mogli by młodzi się ogrywać na poważnym poziomie. :D!





Cieszy jasno okreslony cel przez naszego sponsora. Liczą sie tylko najwyzsze lokaty. Nie ma premiowania za wejscie do 8 i tam sparingi. Wspaniala wiadomosc. A klub chcac przedluzac umowe z azotami musi chciec awnsowac do pucharów.

Stadion, fajna umowa z azotami. Dobre czasy idą.



Co do tej konferencji to wszystko fajnie i miło.Natomiast jesli budżet Legii to 120-150 mln.,Lecha i Lechii ok40-50 mln. to ciekawe jakie wsparcie z tych 3 mln. od GA teraz ma miejsce skoro takie cele Grupa chce w zamian? Chyba że i oni liczą że zawodnikami pokroju Lewandowski ,Fraczczak czy Nunes to się uda.Innymi słowy na razie możemy mówic o wsparciu tylko co do kwoty bazowej.Kwota premi np. za MP będzie realna jak personalnie ten zespół będzie upoważniał do takich planów.



piast gliwice - 16 mln ;)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 16:43

  EPSON napisał:  
Pytanie tylko czy oczekiwania Azotów w stosunku do wkładu finansowego nie sa oderwane od rzeczywistości



Przez większość konferencji, jak w kółko powtarzali, że Mistrza Polski oczekują, to się zastanawiałem z jakiej choinki się urwali.
W kółko o tym zdobyciu Mistrza gadali, ale jeśli prawdą jest, że sypnęli te 2-3 mln więcej, to nie wiem w jakim oni świecie żyją :P
Do tego potrzeba szerokiej kadry a my takiej nie mamy i duużo nam brakuje do niej. A taki sezon jak miał Piast, to jednorazowy wyskok.
Oczywiście może być tak, że sypnęli hajsu naprawdę sporo, ale patrząc na dotychczasowe przygody z nimi, szczerze wątpię.
Po transferach poznamy, na czym stoimy.

Plus konferencji jest taki, że tym razem w klubie nie zobaczymy już Czesiopodobnych stworków z ich "pocałunkami śmierci", o czym zresztą już parę osób wspomniało.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4094 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 16:48

  Icar napisał:  

  EPSON napisał:  
Pytanie tylko czy oczekiwania Azotów w stosunku do wkładu finansowego nie sa oderwane od rzeczywistości



Przez większość konferencji, jak w kółko powtarzali, że Mistrza Polski oczekują, to się zastanawiałem z jakiej choinki się urwali.
W kółko o tym zdobyciu Mistrza gadali, ale jeśli prawdą jest, że sypnęli te 2-3 mln więcej, to nie wiem w jakim oni świecie żyją :P
Do tego potrzeba szerokiej kadry a my takiej nie mamy i duużo nam brakuje do niej. A taki sezon jak miał Piast, to jednorazowy wyskok.
Oczywiście może być tak, że sypnęli hajsu naprawdę sporo, ale patrząc na dotychczasowe przygody z nimi, szczerze wątpię.
Po transferach poznamy, na czym stoimy.

Plus konferencji jest taki, że tym razem w klubie nie zobaczymy już Czesiopodobnych stworków z ich "pocałunkami śmierci", o czym zresztą już parę osób wspomniało.



past gra chyba drugi raz w pucharach w przeciągu 4 lat, był też w nich Ruch, Jagiellonia czy teraz cracovia,Zagłębie które wyższych budżetów od Nas nie mają. Nie wspominam osuchowa Bydgoszcz które wygrało PP.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3890 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 16:49
Tzn. jeśli chodzi o Puchary to wiadomo, że jesteśmy w stanie powalczyć. To nawet nie podlega dyskusji :)


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3701 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 18:34

  EPSON napisał:  

Co do tej konferencji to wszystko fajnie i miło.Natomiast jesli budżet Legii to 120-150 mln.,



nie chce mi się wierzyć w taki budżet. Skąd niby mieliby mieć tyle kasy? Z takim budżetem byliby pewnie w górnej połówce Bundesligi pod względem finansów...


Oddajcie mi moj stary login...
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3971 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 18:46

  Gradus_new napisał:  

  EPSON napisał:  

Co do tej konferencji to wszystko fajnie i miło.Natomiast jesli budżet Legii to 120-150 mln.,



nie chce mi się wierzyć w taki budżet. Skąd niby mieliby mieć tyle kasy? Z takim budżetem byliby pewnie w górnej połówce Bundesligi pod względem finansów...



Leśnodorski w jakimś wywiadzie mówił, że mają budżet ponad 100 mln, ale to jest kasa na funkcjonowanie całego klubu. Na pierwszą drużynę jest ok. 50%.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 18:47

  Gradus_new napisał:  

  EPSON napisał:  

Co do tej konferencji to wszystko fajnie i miło.Natomiast jesli budżet Legii to 120-150 mln.,



nie chce mi się wierzyć w taki budżet. Skąd niby mieliby mieć tyle kasy? Z takim budżetem byliby pewnie w górnej połówce Bundesligi pod względem finansów...



Tu nie ma co nie wierzyć. W sezonie 2015/2016 mieli 120 mln złotych.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/06/2016 23:43

  Ambasador napisał:  

  Gradus_new napisał:  

  EPSON napisał:  

Co do tej konferencji to wszystko fajnie i miło.Natomiast jesli budżet Legii to 120-150 mln.,



nie chce mi się wierzyć w taki budżet. Skąd niby mieliby mieć tyle kasy? Z takim budżetem byliby pewnie w górnej połówce Bundesligi pod względem finansów...



Tu nie ma co nie wierzyć. W sezonie 2015/2016 mieli 120 mln złotych.



W tym budżet pierwszej drużyny 50 mln.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3701 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/06/2016 00:00

  Ambasador napisał:  

Tu nie ma co nie wierzyć. W sezonie 2015/2016 mieli 120 mln złotych.



bo tak powiedzieli? Skąd niby te pieniądze? Od sponsorów? Nie sądzę, żeby główny sponsor dawał dużo więcej niż Azoty Pogoni. Z biletów? Z praw telewizyjnych? Od właścicieli? To się nie trzyma kupy ;) W 70-80, nawet w 100 mln bym jeszcze uwierzył. Ale nie w 120...
No chyba, że z transferów sporo wyciągnęli...


Oddajcie mi moj stary login...
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/06/2016 00:13

  Gradus_new napisał:  

  Ambasador napisał:  

Tu nie ma co nie wierzyć. W sezonie 2015/2016 mieli 120 mln złotych.



bo tak powiedzieli? Skąd niby te pieniądze? Od sponsorów? Nie sądzę, żeby główny sponsor dawał dużo więcej niż Azoty Pogoni. Z biletów? Z praw telewizyjnych? Od właścicieli? To się nie trzyma kupy ;) W 70-80, nawet w 100 mln bym jeszcze uwierzył. Ale nie w 120...
No chyba, że z transferów sporo wyciągnęli...



premie za gre w pucharach europejskich

Bate po paru startach w LM mimo ze tam nie brylowalo zbudowalo nowy stadion za kase z pucharów. Legia ma duzy budzet z powodu gry w Le, poza tym bielika do arsenalu wypchneli za 2,5 miliona funtów itd.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3701 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/06/2016 00:31
Nie ma co chyba porównywać LM i LE pod względem kasy.

Niech będzie, że z biletów mieli 30 mln, załóżmy, że za Bielika dostali całą kasę z transferu czyli jakieś 13 mln, za mistrzostwo 4 mln z praw TV, od sponsorów powiedzmy 20 mln, załóżmy nawet 20 mln za LE co jest pewnie ogromną przesadą. Dopiero zbliżamy się do 90 mln a kalkulacje są raczej sporo na wyrost. Nie widzę już żadnych większych milionowych pozycji w budżecie a właściciele to żadni miliardowi krezusi - raczej coś w rodzaju gastronomików w znacznie większej skali. Koralik to już w ogóle podejrzany typ ;)

W sumie nie zdziwię się jak to wszystko się posypie jeśli nie załapią się wreszcie do LM.


Oddajcie mi moj stary login...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005