Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4439 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 10/06/2015 22:06
daj nam Boże takiego prezesa jak p.Jałoszyński.prezes Azotów już dawno chciał przejąć pakiet większościowy Pogoni,ale p.Mroczek chciał zrobić interes życia i tu jest problem,a wszyscy wiemy,że jak inwestujesz w piłkę nożna to głównie wtapiasz pieniądze.tylko klilkanaście klubów na świecie zarabia na piłce nożnej,a cała reszta świadomie wtapia pieniądze.wolę bandę najemników typu Robak(szacunek) niż wychowanków np.Matynia.chcemy mieć sukces to musimy mieć dobrych piłkarzy,a to najemnicy,a nie wychowankowie nam tylko mogą nam zagwarantować.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 10/06/2015 22:14

  kibicMKS napisał:  
daj nam Boże takiego prezesa jak p.Jałoszyński.prezes Azotów już dawno chciał przejąć pakiet większościowy Pogoni,ale p.Mroczek chciał zrobić interes życia i tu jest problem,a wszyscy wiemy,że jak inwestujesz w piłkę nożna to głównie wtapiasz pieniądze.tylko klilkanaście klubów na świecie zarabia na piłce nożnej,a cała reszta świadomie wtapia pieniądze.wolę bandę najemników typu Robak(szacunek) niż wychowanków np.Matynia.chcemy mieć sukces to musimy mieć dobrych piłkarzy,a to najemnicy,a nie wychowankowie nam tylko mogą nam zagwarantować.



Chyba że to by był Kamil Grosicki czy nawet do pewnego czasu cweleban.


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 13/07/2015 23:04
Wojciech Parada z twitera cos wspomnial o Wdowczyku ze prawdopodobnie trafi do legii


PS
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 14/07/2015 07:49
Wdowczyk ewidentnie i cierpliwie czeka .....może na Legię ? niewykluczone ,bo krzesełko pod Bergiem coraz bardziej gorące .


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7468 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 14/07/2015 08:20
Tylko co to ma wspólnego z GA SA? Wdowczyk udziałowcem, czy działaczem Pogoni też nie był ;)


INDIOS BRAVOS
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/07/2015 14:33
Moim zdaniem Azoty nie wejdą w Pogoń grubiej, do momentu powstania nowego stadionu w Szczecinie, a tego nie widać na horyzoncie. Nie da się ukryć, że jest to poważna firma w Polsce, ale sami nam obiektu nie zbudują. Bez stadionu cała otoczka, marketing nie pójdą znacznie do przodu. Pewnie będą nas wspierać dalej, ale nie tak jak niektórzy myślą, że wjadą i zbudują giganta. Podkreślę, bo często wybuchają tu kłótnie, że to moje zdanie na ten temat, na podstawie tego co widzę i różnych plotek pojawiających się na ten temat.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3195 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/08/2015 20:29
http://radioszczecin.pl/1,129011,rozmowy-o-przejeciu-pogoni-nadal-trwaja&s=1&si=1&sp=1

[Ambasador: Można utworzyć odnośnik do linku...:)
http://radioszczecin.pl/1,129011,rozmowy-o-przejeciu-pogoni-nadal-trwaja&s=1&si=1&sp=1
]


POGOŃ SZCZECIN
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/08/2015 21:29
No prosze, a ja sadzilem, ze temat juz definitywnie upadl, a tu jednak nadal cos sie dzieje w tej kwestii, ciekawe kiedy jakies ostateczne decyzje? Byc moze faktycznie, czekaja na wynik wyborow na jesien?


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 27/08/2015 06:14
Beda wyniki to i beda Azoty,kibice.. to jest najlepszy marketing ;)


,,Vi är överallt,,- POGON
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5012 dni

*




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/09/2015 16:44
Wojciech Naruć w zarządzie Pogoni !! Coś się zaczyna dziać :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/09/2015 18:26
Przeciez uz. EPSON juz wszystkim objawil, ze Azoty w Pogon nie wejda. Tak samo jak i fakt, ze zadnego Fojuta w Pogoni nigdy nie bedzie :)


M.Wo-lski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3196 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/09/2015 18:30

  mefisto1969 napisał:  
Wojciech Naruć w zarządzie Pogoni !! Coś się zaczyna dziać :)



To dobra wiadomość, pod kątem przejrzystości dla GA sytuacji wewnątrz Pogoni. Natomiast zastanawia mnie :] ... wiceprezes ZA Police i członek zarządu Pogoni Szczecin SA, a gdzie czas na dom rodzinę itp. Rozumiem jakby wszedł do rady nadzorczej, wtedy to są rzadsze spotkania. Myślę, że to będzie tylko figurant, żeby móc mieć wgląd w decyzję góry, ewentualnie forsowania pomysłów Azotów w Pogoni, czynnego udziału w pracy to bym się nie spodziewał :]


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/09/2015 19:03
Nie sądzę, żeby taki podmiot jak GA (ogromny i profesjonalny) dawał kogoś do zarządu tylko po to żeby "figurował". Wgląd do spraw spółki to mają już od dawna, bo są mniejszościowym udziałowcem. W dodatku przecież ten koleś wchodzi na miejsce innego człowieka Azotów.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4228 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/09/2015 20:05

  Przema napisał:  
Przeciez uz. EPSON juz wszystkim objawil, ze Azoty w Pogon nie wejda. Tak samo jak i fakt, ze zadnego Fojuta w Pogoni nigdy nie bedzie :)



a Azoty weszły? bo może coś mi umknęło Przema.To że przedstawiciel sponsora jest członkiem Zarządu może świadczyć dobrze, ale niczego na razie nie oznacza.Tak samo to że Michniewicz uważa że Adam jest najlepszym polskim bocznym obrońcą.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5012 dni

*




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/09/2015 20:49

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  
Przeciez uz. EPSON juz wszystkim objawil, ze Azoty w Pogon nie wejda. Tak samo jak i fakt, ze zadnego Fojuta w Pogoni nigdy nie bedzie :)



a Azoty weszły? bo może coś mi umknęło Przema.To że przedstawiciel sponsora jest członkiem Zarządu może świadczyć dobrze, ale niczego na razie nie oznacza.Tak samo to że Michniewicz uważa że Adam jest najlepszym polskim bocznym obrońcą.



Sorki ale z Ciebie pesymista a Adaś jest "prawie " najlepszym obrońcą w Polsce :)wg mnie jest w końcu większe światełko w tunelu prawie jak w tym w którym jest "złoty pociąg" :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4228 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 17/09/2015 20:58

  mefisto1969 napisał:  

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  
Przeciez uz. EPSON juz wszystkim objawil, ze Azoty w Pogon nie wejda. Tak samo jak i fakt, ze zadnego Fojuta w Pogoni nigdy nie bedzie :)



a Azoty weszły? bo może coś mi umknęło Przema.To że przedstawiciel sponsora jest członkiem Zarządu może świadczyć dobrze, ale niczego na razie nie oznacza.Tak samo to że Michniewicz uważa że Adam jest najlepszym polskim bocznym obrońcą.



Sorki ale z Ciebie pesymista a Adaś jest "prawie " najlepszym obrońcą w Polsce :)wg mnie jest w końcu większe światełko w tunelu prawie jak w tym w którym jest "złoty pociąg" :)



hehe...i tego się trzymajmy..;)


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 18/09/2015 07:45
Czy przypadkiem Waldemar Duży nie jest ciągle wiceprezesem? To też jest przedstawiciel Azotów w Pogoni.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 18/09/2015 11:20

  Bonio napisał:  
Czy przypadkiem Waldemar Duży nie jest ciągle wiceprezesem? To też jest przedstawiciel Azotów w Pogoni.



Nie. Już od ponad roku nie ma go w zarządzie.


StolicaPomorza
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/09/2015 22:30
Z GW:


  Cytat:  
Środowy mecz "Jagi" w pucharze był zresztą świetną okazją, aby jeszcze dokładniej rozpracować rywala. - Nikt na żywo w Białymstoku nie oglądał tego meczu, ale mamy swoje metody. Wszystkie spotkania nagrywamy i mamy do tego specjalne programy tutaj na miejscu. To zdecydowanie bardziej ekonomiczny sposób, a efekty są mniej więcej takie same. - To daleka wyprawa, a na razie jeszcze nie dorobiliśmy się helikoptera, żebyśmy mogli tak sobie latać - śmieje się Michniewicz. - Wiem, że siatkarki Chemika Police nawet do Gdańska latały samolotem, więc liczę, że wkrótce też się czegoś takiego doczekamy. My w znacznie odleglejszym Mielcu byliśmy autokarem, także jeszcze wszystko przed nami - zakończył trener granatowo-bordowych.


;)


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3195 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 29/11/2015 21:37
SKPS na fb coś pisze


POGOŃ SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005