Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 12/11/2017 21:42

  Icar napisał:  
Ja jednak wolałbym pójść drogą Pyr, postawić na szkolenie jednostek, nie drużyny i zarabiać miliony euro na nich.



Żeby zarabiać miliony(czy to złotych czy to euro) to trzeba być też rozpoznawalnym w Europie - my nie jesteśmy i nawet dobrych juniorów będziemy sprzedawać za jakieś drobne.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 12/11/2017 22:11
Sprzedali choćby Lewego, Rudnevsa czy Teodorczyka i zrobili sobie reklamę. My w tym czasie sprzedaliśmy kogoś kto by nam zrobił reklamę czy pokazaliśmy nasze talenty w pucharach lub reprezentacji ? To chyba tyle na temat tych milionów euro :). Inna sprawa niech w końcu jakiś wychowanek zacznie robić różnicę w naszych barwach bo na dzisiaj jest z tym problem.
Zdaje się, że po ostatnim medalu juniorów ktoś powiedział, że nie mamy gwiazd ale mamy drużynę. Wolałbym żeby było odwrotnie.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 12 listopada 2017, 22:17 [2 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 13/11/2017 00:08

  goral1982 napisał:  
Sprzedali choćby Lewego, Rudnevsa czy Teodorczyka i zrobili sobie reklamę. My w tym czasie sprzedaliśmy kogoś kto by nam zrobił reklamę czy pokazaliśmy nasze talenty w pucharach lub reprezentacji ? To chyba tyle na temat tych milionów euro :). Inna sprawa niech w końcu jakiś wychowanek zacznie robić różnicę w naszych barwach bo na dzisiaj jest z tym problem.
Zdaje się, że po ostatnim medalu juniorów ktoś powiedział, że nie mamy gwiazd ale mamy drużynę. Wolałbym żeby było odwrotnie.


W tym jest cały sens tego szkolenia.Finały,sukcesy etc w CLJ nie maja znaczenia.Liczą się jednostki.Promocja w Europie nie jest aż tak ważna na poziomie juniorów.Wystarczy że taka perełka w wieku 17-18 lat trafi do drużyny i poradzi sobie tak jak Kownacki,Jóżwiak czy inny Bednarek i poważne firmy się zgłoszą.Jak nie to My mamy dobrego gracza swojego który da nam jakość.
Problem w tym ze perełek u nas nie ma a jak się znalazł chłopak ktory ma talent to już scauting Realu go nie dawno zabrał.
Jeśli najlepsi jakich wypuszczamy z akademi sa na poziomie Korta czy Listkowskiego to raczej szybko nam się to szkolenie nie zwróci.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4871 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 13/11/2017 00:26

  Ambasador napisał:  

  Icar napisał:  
Ja jednak wolałbym pójść drogą Pyr, postawić na szkolenie jednostek, nie drużyny i zarabiać miliony euro na nich.



Żeby zarabiać miliony(czy to złotych czy to euro) to trzeba być też rozpoznawalnym w Europie - my nie jesteśmy i nawet dobrych juniorów będziemy sprzedawać za jakieś drobne.



Dla mnie fenomenem jeśli chodzi o transfery gotówkowe jest w ostatnich latach Jagiellonia. Sprawdziłem kogo udało im się wytransferować od sezonu 2010/2011 i tak:
- Kamil Grosicki 900 tyś euro,
- Bruno 250 tyś euro,
- R.Gikiewicz 100 tyś euro,
- Sandomierski 1,90 mln euro.
- Makuszewski 1 mln euro,
- Cionek 400 tyś euro,
- Kupisz 500 tyś euro,
- Quintana 700 tyś euro,
- Dźwigała 250 tyś euro!!!! ( szok)
- Tuszyński 1 mln euro,
- Pazdan 700 tyś euro,
- Gajos 500 tyś euro,
- Dzalamidze 500 tyś euro,
- Drągowski 2,50 mln euro,
- Góralski 1,50 mln euro.

W tym samym czasie uwzględniając sezony poza ekstraklasą Pogoń sprzedała:
- Mysiak 75 tyś euro,
- Akahoshi 600 tyś euro,
- Lewandowski 80 tyś euro (płatne wypożyczenie)
- Robak 100 tyś euro,
- Czerwiński 500 tyś euro,

Czy Jagiellonia jest rozpoznawalna w Europie? Na pewno bardziej niż Pogoń, ale porażki z pastuchami raczej nie przyczyniły się do promocji zawodników. Jeśli chodzi o wychowanków Jagielloni, z tej grupy zaliczyć do nich możemy jedynie Drągowskiego, Sandomierskiego i na siłę Dźwigałę. Tak więc w przypadku tego akurat klubu kluczem do sukcesu jest mądry scouting, skuteczne wyławianie perspektywicznych zawodników, umiejętne ich szkolenie i promocja poprzez danie szansy gry w ekstraklasie.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 13/11/2017 09:56

  Cytat:  
Jeśli chodzi o wychowanków Jagielloni, z tej grupy zaliczyć do nich możemy jedynie Drągowskiego, Sandomierskiego i na siłę Dźwigałę.



To i tak o trzech wiecej niż u nas...;)
Z cała reszta argumentów tez należy się zgodzić.Obawiam się tez że zarówno nas beznadziejny scauting (jesli takowy w ogóle istnieje i nie polega na oglądaniu filmów na Youtube) jak i Akademia długo nic fajnego nie wypuszczą ze stajni bo to co stało się w Lechu teraz z Jóżwiakiem poddaje pod wątpliwosc inwestowania w takie perełki gdzie za chwile menago urobi gracza i rodziców a chłopak za frytki wyjedzie na zachód.Muszą coś w UEFA na to zaradzic bo przestanie sie opłacać szkolić dzieciaki.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4865 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 13/11/2017 21:38
U nas nie szkolenie jest najważniejsze ale, to żeby kumple prezesa i (pseudo)dyrektora sportowego mieli fuchy... Dlatego tak długo jak nie przyjdą ludzie kompetentni, tak długo tutaj nic nie będzie... Już wielokrotnie nasi "skauci" się popisywali i mając fajnych chłopaków pod nosem nagle lądowali oni np. w Ruchu i tam odpalali. Medale chuje muje i inne dyrdymały, przechodzą do seniorów i giną, nie ma ich i to świadczy o tym, że to szkolenie jest złe bo przez cały ten czas nie ma NIKOGO, kto robiłby różnicę wchodząc do I zespołu. Można odnieść wrażenie, że klub ich psuje, mają słabo ułożone w głowie i w pewnym momencie jest soda, nikt nad tym nie panuje i gościu przepada (ale co się dziwić mamy przykład Zwolaka...) Swoją drogą jak dobre mamy szkolenie pokazuje obecna sytuacja wypożyczonych, w ostatniej kolejce jeśli się nie mylę, zagrał jeden (na poziomie 3 ligi) a reszta trybuny...
Gdybym miał wybierać, to zdecydowanie wolałbym, żeby dany rocznik wydawał 1-2 piłkarzy, którzy wchodzą do 1 zespołu i są wartością dodatnią aniżeli mieć niby zespół, który walczy o mistrza ale dla klubu jako tako nic z tego nie wynika a i zawodnicy przepadają bez śladu...


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 14/11/2017 11:22

  kubełek napisał:  
U nas nie szkolenie jest najważniejsze ale, to żeby kumple prezesa i (pseudo)dyrektora sportowego mieli fuchy... Dlatego tak długo jak nie przyjdą ludzie kompetentni, tak długo tutaj nic nie będzie... Już wielokrotnie nasi "skauci" się popisywali i mając fajnych chłopaków pod nosem nagle lądowali oni np. w Ruchu i tam odpalali.



Tylko wtedy była inna sytuacja - my w IV lidze, a Ruch w Ekstraklasie i to w mojej ocenie miało znaczący wpływ.
Co do reszty - pełna zgoda.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 15/11/2017 14:32
trzeci mecz z rzędu w czapę...


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 19/12/2017 00:50
Skończył się sezon, zawodnicy wypożczeni praktycznie nie grali, jedynie Obst troche pokopał na zapleczu. O takim grajku jak Kitano to juz chyba wszyscy zapomnieli.

Kitano - 4 występy w I lidze, (156 minut) ostatnio grał we wrześniu - ani jednej bramki, jedna żółta kartka
Jaroch - 1 występ w I lidze, (1 minuta), 8 występów w III lidze w rezerwach Miedzi (630 minut) - ani jednej bramki
Kuśmierek - 1 występ w I lidze (4 minuty)
Waleński - 0 występów w Chrobrym Głogów
Obst - 14 występów w I lidze, (835 minut), jedna bramka, do tego jeden występ w PP


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4453 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 19/12/2017 03:36
Stolarczyk jest strasznie tepy wypozyczajac zawodnikow z III ligowych rezerw do I ligi zamiast do II. To bylo do przewidzenia ze bede siedziec na lawce. Wypozyczenie powinno zostac skrocone i powinni zostac wyslani do II ligi.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 19/12/2017 10:08

  Ground napisał:  
Skończył się sezon, zawodnicy wypożczeni praktycznie nie grali, jedynie Obst troche pokopał na zapleczu. O takim grajku jak Kitano to juz chyba wszyscy zapomnieli.

Kitano - 4 występy w I lidze, (156 minut) ostatnio grał we wrześniu - ani jednej bramki, jedna żółta kartka
Jaroch - 1 występ w I lidze, (1 minuta), 8 występów w III lidze w rezerwach Miedzi (630 minut) - ani jednej bramki
Kuśmierek - 1 występ w I lidze (4 minuty)
Waleński - 0 występów w Chrobrym Głogów
Obst - 14 występów w I lidze, (835 minut), jedna bramka, do tego jeden występ w PP



Kitano na początku grał, a później kontuzja. Szkoda Jarocha.

Jeśli oni nie radzą sobie na zapleczu Ekstraklasy w wieku 20 lat (gdzie jest wymagana gra młodzieżowcami), to znaczy, że nic z nich nie będzie.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 19/12/2017 11:20
Zwłaszcza brak występów Jarocha dziwi bo jest to zawodnik, który był już w kadrze pierwszego zespołu. Wydawało się, że wypożyczenie do niższej ligi to coś naturalnego i w ciągu roku zrobi jakiś postęp. A tu dupa. Dobrze, że chociaż Obst się ogrywał.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 29/04/2018 14:41
Tymczasem w CLJ Lech - Pogoń 1:2! Brawo!


POGOŃ 100% SZCZECIN
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 29/04/2018 15:12
Leszki Pogonione:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 29/04/2018 18:11

  Ambasador napisał:  
Leszki Pogonione:)



fajnie...tylko komu to potrzebne ?
Niech się skupią na wyławianie perełek ze wsi i na szkoleniu indywidualnym. Te wyniki CLJ nie mają przełożenia u nas na przychody z transferów i wzmocnienia drużyny.Jeśli z Akademii maja wychodzić tak nie doszkoleni ludzie jak Zwoliński,Rudol to niczemu to szkolenie nie sluży.Dzisiaj wyniki drużyn juniorskich nie mają znaczenia.
Oglądałem mecz Cracovi z Nieczeczą i tam w 70 min. wszedł małolat z rocznika 2000.Tak mieszał że szok.Zaliczył dwie asysty i miał duży udział w tym że My sie utrzymaliśmy praktycznie na 100%.
Ja się pytam gdzie u nas są tacy juniorzy jak w Górniku,Lechu ,Crackowi czy innym Lubinie?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 29/04/2018 18:24

  EPSON napisał:  

  Ambasador napisał:  
Leszki Pogonione:)



fajnie...tylko komu to potrzebne ?
Niech się skupią na wyławianie perełek ze wsi i na szkoleniu indywidualnym. Te wyniki CLJ nie mają przełożenia u nas na przychody z transferów i wzmocnienia drużyny.Jeśli z Akademii maja wychodzić tak nie doszkoleni ludzie jak Zwoliński,Rudol to niczemu to szkolenie nie sluży.Dzisiaj wyniki drużyn juniorskich nie mają znaczenia.
Oglądałem mecz Cracovi z Nieczeczą i tam w 70 min. wszedł małolat z rocznika 2000.Tak mieszał że szok.Zaliczył dwie asysty i miał duży udział w tym że My sie utrzymaliśmy praktycznie na 100%.
Ja się pytam gdzie u nas są tacy juniorzy jak w Górniku,Lechu ,Crackowi czy innym Lubinie?



Nie znam się generalnie, ale akurat te nazwiska to nie czasem pochodna czasów od Begdasa do Ptaka i chwilę dalej gdzie nastąpiła całkowita degrengolada systemu szkolenia. Jeśli mówimy o pełnoprawnych owocach szkolenia to przy najmniej dla mnie zaczyna się od Benedyczaka, Żurawskiego czy Turskiego.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 29/04/2018 19:05

  szpadel* napisał:  

  EPSON napisał:  

  Ambasador napisał:  
Leszki Pogonione:)



fajnie...tylko komu to potrzebne ?
Niech się skupią na wyławianie perełek ze wsi i na szkoleniu indywidualnym. Te wyniki CLJ nie mają przełożenia u nas na przychody z transferów i wzmocnienia drużyny.Jeśli z Akademii maja wychodzić tak nie doszkoleni ludzie jak Zwoliński,Rudol to niczemu to szkolenie nie sluży.Dzisiaj wyniki drużyn juniorskich nie mają znaczenia.
Oglądałem mecz Cracovi z Nieczeczą i tam w 70 min. wszedł małolat z rocznika 2000.Tak mieszał że szok.Zaliczył dwie asysty i miał duży udział w tym że My sie utrzymaliśmy praktycznie na 100%.
Ja się pytam gdzie u nas są tacy juniorzy jak w Górniku,Lechu ,Crackowi czy innym Lubinie?



Nie znam się generalnie, ale akurat te nazwiska to nie czasem pochodna czasów od Begdasa do Ptaka i chwilę dalej gdzie nastąpiła całkowita degrengolada systemu szkolenia. Jeśli mówimy o pełnoprawnych owocach szkolenia to przy najmniej dla mnie zaczyna się od Benedyczaka, Żurawskiego czy Turskiego.



Tak daleko wstecz to nie.Natomiast jesteśmy od dwóch lat finalista CLJ i nic to nie oznacza generalnie bo z tych drużyny nikt nie gra na co dzien w ekstraklasie nie mówiąc już o transferach za konkretne pieniądze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 29/04/2018 21:23

  EPSON napisał:  

  szpadel* napisał:  

  EPSON napisał:  

  Ambasador napisał:  
Leszki Pogonione:)



fajnie...tylko komu to potrzebne ?
Niech się skupią na wyławianie perełek ze wsi i na szkoleniu indywidualnym. Te wyniki CLJ nie mają przełożenia u nas na przychody z transferów i wzmocnienia drużyny.Jeśli z Akademii maja wychodzić tak nie doszkoleni ludzie jak Zwoliński,Rudol to niczemu to szkolenie nie sluży.Dzisiaj wyniki drużyn juniorskich nie mają znaczenia.
Oglądałem mecz Cracovi z Nieczeczą i tam w 70 min. wszedł małolat z rocznika 2000.Tak mieszał że szok.Zaliczył dwie asysty i miał duży udział w tym że My sie utrzymaliśmy praktycznie na 100%.
Ja się pytam gdzie u nas są tacy juniorzy jak w Górniku,Lechu ,Crackowi czy innym Lubinie?



Nie znam się generalnie, ale akurat te nazwiska to nie czasem pochodna czasów od Begdasa do Ptaka i chwilę dalej gdzie nastąpiła całkowita degrengolada systemu szkolenia. Jeśli mówimy o pełnoprawnych owocach szkolenia to przy najmniej dla mnie zaczyna się od Benedyczaka, Żurawskiego czy Turskiego.



Tak daleko wstecz to nie.Natomiast jesteśmy od dwóch lat finalista CLJ i nic to nie oznacza generalnie bo z tych drużyny nikt nie gra na co dzien w ekstraklasie nie mówiąc już o transferach za konkretne pieniądze.



Choćby i mnie:)
Sam pisałem wcześniej o transferach itp, jednak to jest w perspektywie długoterminowej. W bardzo krótko terminowej, fajnie, że pokonali Lecha.

Co do transferów - gdybyśmy grali kilka lat w Pucharach, nasza pozycja negocjacyjna byłaby inna, o czym wspomniał Mroczek i dobrze, że są tego świadomi.

Dodatkowo nasza akademia zaczęła później niż Lecha.

Cierpliwości tu trzeba.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 29/04/2018 22:02

  Ambasador napisał:  

  EPSON napisał:  

  szpadel* napisał:  

  EPSON napisał:  

  Ambasador napisał:  
Leszki Pogonione:)



fajnie...tylko komu to potrzebne ?
Niech się skupią na wyławianie perełek ze wsi i na szkoleniu indywidualnym. Te wyniki CLJ nie mają przełożenia u nas na przychody z transferów i wzmocnienia drużyny.Jeśli z Akademii maja wychodzić tak nie doszkoleni ludzie jak Zwoliński,Rudol to niczemu to szkolenie nie sluży.Dzisiaj wyniki drużyn juniorskich nie mają znaczenia.
Oglądałem mecz Cracovi z Nieczeczą i tam w 70 min. wszedł małolat z rocznika 2000.Tak mieszał że szok.Zaliczył dwie asysty i miał duży udział w tym że My sie utrzymaliśmy praktycznie na 100%.
Ja się pytam gdzie u nas są tacy juniorzy jak w Górniku,Lechu ,Crackowi czy innym Lubinie?



Nie znam się generalnie, ale akurat te nazwiska to nie czasem pochodna czasów od Begdasa do Ptaka i chwilę dalej gdzie nastąpiła całkowita degrengolada systemu szkolenia. Jeśli mówimy o pełnoprawnych owocach szkolenia to przy najmniej dla mnie zaczyna się od Benedyczaka, Żurawskiego czy Turskiego.



Tak daleko wstecz to nie.Natomiast jesteśmy od dwóch lat finalista CLJ i nic to nie oznacza generalnie bo z tych drużyny nikt nie gra na co dzien w ekstraklasie nie mówiąc już o transferach za konkretne pieniądze.



Choćby i mnie:)
Sam pisałem wcześniej o transferach itp, jednak to jest w perspektywie długoterminowej. W bardzo krótko terminowej, fajnie, że pokonali Lecha.

Co do transferów - gdybyśmy grali kilka lat w Pucharach, nasza pozycja negocjacyjna byłaby inna, o czym wspomniał Mroczek i dobrze, że są tego świadomi.

Dodatkowo nasza akademia zaczęła później niż Lecha.

Cierpliwości tu trzeba.



Ambasador uprzedziłeś mnie😀. Za bardzo się nie rozpisując, jest masa osób które regularnie chodzą na mecze juniorów, nie tylko tych najstarszych i zwyczajnie emocjonuje się tymi rozgrywkami. Ja oczywiście też należę do tej grupy😀


POGOŃ 100% SZCZECIN
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe - 14/05/2018 09:28
W CLJ Warta Gorzów Wlkp. - Pogoń 0:7😀

Zostały 3 kolejki do końca ligi i właściwie tylko 3 zespoły już tylko walczą o awans do finałów, Śląsk(60pkt.), Pogoń(60pkt.) i Lech(58pkt.). Pogoni zostały mecze z Arką (d), Śląskiem(w) i Zagłębiem(d), a więc ścisłą czołówką. W ostatniej kolejce Lech gra ze Śląskiem. Będzie ciekawie na finiszu. Warto wspomóc chłopaków choćby obecnością na meczach😀


POGOŃ 100% SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005