Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7914 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 12:54
Polityka transferowa :)
KasaMisiu,kasa
jak ktos wyloży z mozniejszych kasę, to żadna polityka nie pomoże. po prostu odejdą.


21:37
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 13:00
http://gryfslupsk.com/zdjecia/pogon-gryf12.jpg
A tu "chłopcy" ze Słupska fotagrafuja się na tle naszego dworca jak gdyby nigdy nic.Po stadionie i wokół też chodzili niepokojeni.Widocznie są tak pewni swego i tego że w Szczecinie nie ma ekipy która jest im w stanie zrobic krzywdy. W sumie patrzac na fotke troche mnie to nie dziwi...


BRX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5016 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 13:24
Polonia Gdańsk 3-0 Pogoń II Szczecin


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 13:59
Młodzi kolejny dobry mecz. Kolejne trafienia Zielińskiego.
Fakt, że była pomoc z seniorów (Donald, Aka, Szałek po 45min, Wiśniewski jakieś 60min). Pierwsza połowa bardzo dobra, stąd też wynik 2-0. Świetna akcja przy pierwszej bramce i asysta kitajca.
W drugiej było widać brak starszych kolegów, ale ambicją nadrabiali. Zagłębie bramkę strzeliło po świetnym strzale z wolnego, a tak poza tym nie mieli żadnych klarownych sytuacji. Grali bardziej na aferę, czym bliżej bramki tym nie mieli pomysłu co zrobić.

Gołubowski fajnie żyje na ławce, dużo podpowiada, motywuje. Zachęca cały czas do gry pressingiem i gry krótkimi podaniami. Dobry też myk z bocznymi obrońcami i pomocnikami. Pierwszą połowę grają na jednej stronie, drugą na drugiej stronie. Niech się uczą :)


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 14:39
Tak na marginesie, Kamil Zieliński jak na razie zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji strzelców. 9 goli w pięciu meczach. Może ktoś więcej napisać o tym piłkarzu?


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 14:56

  Tony Montana napisał:  
Tak na marginesie, Kamil Zieliński jak na razie zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji strzelców. 9 goli w pięciu meczach. Może ktoś więcej napisać o tym piłkarzu?



Wychowanek Sparty Gryfice. Widziałem go w dwóch ostatnich meczach. Dobre warunki fizyczne, dobry drybling (zakłada sporo dziur :]), dużo widzi, szybkość też ok. Czasem za długo holuje piłkę, ale w tym wieku to praktycznie przypadłość każdego. Duży spokój przy kończeniu sytuacji. Na tle reszty kolegów wyraźnie się wyróżnia (dzisiaj np zdecydowanie lepszy od Donalda).


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 15:24

  kiko napisał:  

  Tony Montana napisał:  
Tak na marginesie, Kamil Zieliński jak na razie zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji strzelców. 9 goli w pięciu meczach. Może ktoś więcej napisać o tym piłkarzu?



Wychowanek Sparty Gryfice. Widziałem go w dwóch ostatnich meczach. Dobre warunki fizyczne, dobry drybling (zakłada sporo dziur :]), dużo widzi, szybkość też ok. Czasem za długo holuje piłkę, ale w tym wieku to praktycznie przypadłość każdego. Duży spokój przy kończeniu sytuacji. Na tle reszty kolegów wyraźnie się wyróżnia (dzisiaj np zdecydowanie lepszy od Donalda).



Dałby radę w Ekstraklasie? :)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 15:32

  Jarzębina napisał:  
Dałby radę w Ekstraklasie? :)



Najpierw niech pogra w III lidze :)
Jest rok młodszy od Zwolińskiego, ale wydaje się że z piłką przy nodze lepiej wygląda niż Zwolak.


NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 15:57
kosa1749 prosze o kontakt,gg w profilu


ESTA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 16:29
Rezerwy co odjebały... w pierwsze pół godziny już było po meczu.
Czy jeżeli Pogoń II awansowałaby do załóżmy 1 ligi to mogliby tam grać? lub w Ekstraklasie?


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 16:32

  ESTA napisał:  

Czy jeżeli Pogoń II awansowałaby do załóżmy 1 ligi to mogliby tam grać? lub w Ekstraklasie?



nie - maks II liga zachodnia (chyba)


abstrakcja!
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

**




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 16:55

  Bralin napisał:  

  ESTA napisał:  

Czy jeżeli Pogoń II awansowałaby do załóżmy 1 ligi to mogliby tam grać? lub w Ekstraklasie?



nie - maks II liga zachodnia (chyba)


Między pierwszym zespołem a rezerwami musza być minimum 2 klasy różnicy.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
krysztal80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 17:30
Byłem na meczu MESY i co do Zielińskiego jest to bardzo dobry materiał na piłkarza. Typowy egzekutor, trochę egoistyczny ale to w końcu napastnik a na dodatek bramki strzela w każdym meczu . Co do dzisiejszego spotkania to moją uwagę zwrócili: zawodnik z 7 ( w 1 połowie bodajże na lewej pomocy) oraz zawodnik z nr 2 (skrajny obrońca) no i oczywiście Zieliński :) . Co do pierwszej dwójki nie jestem w stanie wymienić ich z nazwiska ...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 17:33

  krysztal80 napisał:  
Byłem na meczu MESY i co do Zielińskiego jest to bardzo dobry materiał na piłkarza. Typowy egzekutor, trochę egoistyczny ale to w końcu napastnik a na dodatek bramki strzela w każdym meczu . Co do dzisiejszego spotkania to moją uwagę zwrócili: zawodnik z 7 ( w 1 połowie bodajże na lewej pomocy) oraz zawodnik z nr 2 (skrajny obrońca) no i oczywiście Zieliński :) . Co do pierwszej dwójki nie jestem w stanie wymienić ich z nazwiska ...



7 - Szymon Kapelusz
2 - Alan Błajewski


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 21:49

  PoGo napisał:  

  Bralin napisał:  

  ESTA napisał:  

Czy jeżeli Pogoń II awansowałaby do załóżmy 1 ligi to mogliby tam grać? lub w Ekstraklasie?



nie - maks II liga zachodnia (chyba)


Między pierwszym zespołem a rezerwami musza być minimum 2 klasy różnicy.



Żadne z powyższych. Rezerwy nie mogą grać w rozgrywkach ogólnopolskich zarządzanych przez PZPN (czyli II liga także) za wyjątkiem Pucharu Polski.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 08/09/2012 21:51
Prawy obrońca nr 4 również w miarę konkretny, ambitny, pewny w defensywie i często podłączał się do akcji ofensywnych


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 09/09/2012 11:24

  Pszczółek napisał:  

  PoGo napisał:  

  Bralin napisał:  

  ESTA napisał:  

Czy jeżeli Pogoń II awansowałaby do załóżmy 1 ligi to mogliby tam grać? lub w Ekstraklasie?



nie - maks II liga zachodnia (chyba)


Między pierwszym zespołem a rezerwami musza być minimum 2 klasy różnicy.



Żadne z powyższych. Rezerwy nie mogą grać w rozgrywkach ogólnopolskich zarządzanych przez PZPN (czyli II liga także) za wyjątkiem Pucharu Polski.



To jest ogromny błąd. Powinno być tak jak w Hiszpani czy Portugali gdzie na zapleczu Ekstraklasy (La Liga, Liga Sagres) grają drugie drużyny, np. Barca B, Real Castilla wcześniej Villarreal B, drugie drużyny FC Porto czy Benfici. Prosty przykład rezerwy jakiegoś klubu z Ekstralasy, np. Legii awansują do I ligi i grają mecze z Katowicami na wyjeżdzie, Zawisza, Cracovia, itd. w takich meczach dużo łatwiej młodzi nabierają doświadczenia i przedewszystkim haryzmy, a gra w Młodej Ekstraklasie tego nie gwarantuje.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 09/09/2012 11:48
To faworyzowałoby drużyny z ekstraklasy kosztem mniejszych drużyn. Polski futbol nie dzieli się jedynie na drużyny z ekstraklasy, ich rezerwy i ME, są też mniejsze ośrodki które również powinny mieć szansę, nie uważasz?


P. S.
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

**




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 09/09/2012 13:12
Nie, dziś duże kluby zbierają najlepsza młodzież z całego wojwództwa fajnie jak by mogli sie ogrywać gdzieś dalej niż ME czy maks III liga. Dlatego bardzo cieszy mnie ze nasze rezerwy graja, bo jak widać nasz młodsza młodzież daje sobie w ME rade.


Z daleka nie będzie widać.
habalasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 10/09/2012 23:08
Gra jutro młoda o 17 ? Tak słyszałem i nie wiem czy to prawda


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005