Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> ME w TV << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




ME w TV - 11/02/2008 20:54
Polsat, który kupił prawa do Euro za 15 mln euro, chciał odsprzedać TVP za 9 mln euro sublicencję na 16 z 31 spotkań, w tym wszystkie mecze Polaków, otwarcie imprezy oraz finał. Telewizja publiczna zaakceptowała te warunki, ale kiedy przyszło do podpisania umowy w obecności notariusza, obniżyła ofertę o 25 proc.

Polsat zerwał rozmowy i nie ma zamiaru do nich wracać. - Powtarzam: ich czas minął. Kibice nie powinni mieć pretensji do nas, tylko do TVP, która nie ma zamiaru uczestniczyć w takiej imprezie jak Euro - mówi właściciel Polsatu Zygmunt Solorz-Żak.

Ja mam ambwiwalentne odczucia wszak z jednaj strony mozliwy jest mały rewanż odnosnie dogadania sie canalu z tvp co do spraw transmisji z naszej ligi ale niewykluczone że i tu 100%-owa decyzja może zapaść tuz przed samym euro.Solorz sprzeda prawa do transmisji kilku meczy z udziałem Polaków + mecze finałowe za mniej niz dziś chce czyli 9mln co opłaci sie i polsatowi i typ. dlaczego? ano dlatego ludzie myśląc, że ME będą mogli zobaczyć tylko w Polsacie Cyfrowym biegiem polecą po dekodery, sponsorzy reklamowi ustawią się w kolejce,a i tvp sie opłaci bo wiadomo że 60% olbo i wiecej w których ma wszystkie mecze Polaków, otwarcie i finał. Czyli w sumie jedyne mecze jakie statystyczny Kowalski obejrzy.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6675 dni




Odp: ME w TV - 11/02/2008 21:40
zgadzam sie z Toba! jest to jakaś forma rewanżu a także zagrywka marketungowa...ludzie wiecznie narzekają na sport w TVP,a raczej jego brak...Nie kupią teraz praw..będą musieli to zrobić później pod naporem telewidzów za większą cenę!
Może nasza Telewizja Polska zadowoliła się "Magazynem Ligowym " i prawami do 4 meczów w Ekstraklasie ?? :) :) :)


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni




Odp: ME w TV - 12/02/2008 09:06
Zdaniem prawników Zygmunta Solorza-Żaka szefowie z Woronicza mają do wyboru tylko dwa warianty: wydać 10 milionów euro i wykorzystać prawa do piętnastu spotkań Euro 2008, albo... po prostu wyrzucić 10 milionów w błoto.
"W świetle prawa porozumienie między Polsatem a TVP zostało zawarte. Przedstawiciele Telewizji Publicznej dodatkowo chcieli parafować umowę w obecności notariusza, ale nie stawili się.


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7834 dni




Odp: ME w TV - 13/02/2008 22:40
Jakie to znaczenie w której stacji będą mecze pokazywali? Reprezentację Polski, finał, może coś tam jeszcze Polsat i tak musi pokazać w kanale otwartym, z mocy ustawy. Resztę to pewnie w polsacie sport albo polsacie sport extra pokaże, zresztą TVP też mogłaby mecze puszczać w swoim kanale sportowym i co wtedy? Dla mnie temat bezsensu.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

*




Odp: ME w TV - 16/02/2008 12:21
Problem będzie dla posiadaczy dekodera cyfry + bo tam nie ma Polsatu w ofercie więc z meczów lipa ale ja na to zlewam i sam pojadę na mistrzostwa z biletem czy bez liczy się sam wyjazd a dalej się zobaczy.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005