Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Euro 2012 klapa czy sukces? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Euro 2012 klapa czy sukces? - 02/07/2007 16:52
o zgrozo zapowiada sie to pierwsze...Na budowę dróg ekspresowych i autostrad zabraknie 35 mld zł - twierdzą eksperci z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa (OIGD). Zdaniem Izby, jeśli nic się nie zmieni, nie wybudujemy dróg przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2012. przypuszczam że stadiony równiez postaną na makietach. bedzie wstyd na skale swiatową,obciach na maxa... wtedy pozostanie sie tylko ewakuować z tego chorego kraju


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 02/07/2007 17:01
Polska Etiopią Europy ;/


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 02/07/2007 21:41

  nowa od nowa napisał:  
Polska Etiopią Europy ;/



Wiesz co koleszko nie pierdol bo nie wiesz jak jest w Etiopi wiec nie porównuj Polski do Etiopi Europy bo tak nie jest sa ubozsze kraje od nas i ludziom sie gorzej zyje w Europie . Nie po to wygralismy ta gonitwe o Euro2012 zeby ja teraz przegrac i ja wierze ze bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik na czas mistrzostw


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni

*




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 02/07/2007 21:56
A jakiegoś dofinansowania na te drogi nie dostaniemy? Czy to dofinansowanie jest za małe?


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 02/07/2007 22:04

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Polska Etiopią Europy ;/



Wiesz co koleszko nie pierdol bo nie wiesz jak jest w Etiopi wiec nie porównuj Polski do Etiopi Europy bo tak nie jest sa ubozsze kraje od nas i ludziom sie gorzej zyje w Europie . Nie po to wygralismy ta gonitwe o Euro2012 zeby ja teraz przegrac i ja wierze ze bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik na czas mistrzostw



spoko,wyluzuj.pisząc w ten sposób obrazuje jak funkcjonuje Polska oczywiście zachowując wszelkie proporcje. i wychodzi na moje bo pokazując poziom życia,biurokracje rozbudowaną,korupcje i nne patologie jesteśmy na szarym końcu w Uni. takie są fakty...a że ty żyjesz nadziejami,a nie rzeczywistościa oczywiście nikt ci tego nie zabroni...a zobaczysz co będzie jak to zakończy sie fiaskiem co wcale nie jest wykluczone-to byłby precedens na skale światową-wtedy ze wstydu faktycznie trzeba będzie emigrować jak najdalej omijając rzec jasna Etiopie szerokim łukiem


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 02/07/2007 22:12

  nowa od nowa napisał:  

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Polska Etiopią Europy ;/



Wiesz co koleszko nie pierdol bo nie wiesz jak jest w Etiopi wiec nie porównuj Polski do Etiopi Europy bo tak nie jest sa ubozsze kraje od nas i ludziom sie gorzej zyje w Europie . Nie po to wygralismy ta gonitwe o Euro2012 zeby ja teraz przegrac i ja wierze ze bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik na czas mistrzostw



spoko,wyluzuj.pisząc w ten sposób obrazuje jak funkcjonuje Polska oczywiście zachowując wszelkie proporcje. i wychodzi na moje bo pokazując poziom życia,biurokracje rozbudowaną,korupcje i nne patologie jesteśmy na szarym końcu w Uni. takie są fakty...a że ty żyjesz nadziejami,a nie rzeczywistościa oczywiście nikt ci tego nie zabroni...a zobaczysz co będzie jak to zakończy sie fiaskiem co wcale nie jest wykluczone-to byłby precedens na skale światową-wtedy ze wstydu faktycznie trzeba będzie emigrować jak najdalej omijając rzec jasna Etiopie szerokim łukiem



a we Włoszech nie ma korupcji czy w innych krajach myslisz , ze tylko Poslka jest skorumpowana? Tak nie jest a w Unii moze i jestesmy na szarym koncu, ale Europa nie konczy sie na UE wiec mysle ze poza unia jest wieksza bieda od nas i w tych krajach jest etiopia europy bo napewno nie u nas mi sie tam dobrze zyje nie moge narzekac bo moglo by byc gorzej :) pozyjemy poczekamy do 2012 z nadzieja :) pozdrawiam


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 02/07/2007 22:46

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Polska Etiopią Europy ;/



Wiesz co koleszko nie pierdol bo nie wiesz jak jest w Etiopi wiec nie porównuj Polski do Etiopi Europy bo tak nie jest sa ubozsze kraje od nas i ludziom sie gorzej zyje w Europie . Nie po to wygralismy ta gonitwe o Euro2012 zeby ja teraz przegrac i ja wierze ze bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik na czas mistrzostw



spoko,wyluzuj.pisząc w ten sposób obrazuje jak funkcjonuje Polska oczywiście zachowując wszelkie proporcje. i wychodzi na moje bo pokazując poziom życia,biurokracje rozbudowaną,korupcje i nne patologie jesteśmy na szarym końcu w Uni. takie są fakty...a że ty żyjesz nadziejami,a nie rzeczywistościa oczywiście nikt ci tego nie zabroni...a zobaczysz co będzie jak to zakończy sie fiaskiem co wcale nie jest wykluczone-to byłby precedens na skale światową-wtedy ze wstydu faktycznie trzeba będzie emigrować jak najdalej omijając rzec jasna Etiopie szerokim łukiem



a we Włoszech nie ma korupcji czy w innych krajach myslisz , ze tylko Poslka jest skorumpowana? Tak nie jest a w Unii moze i jestesmy na szarym koncu, ale Europa nie konczy sie na UE wiec mysle ze poza unia jest wieksza bieda od nas i w tych krajach jest etiopia europy bo napewno nie u nas mi sie tam dobrze zyje nie moge narzekac bo moglo by byc gorzej :) pozyjemy poczekamy do 2012 z nadzieja :) pozdrawiam



idąc dalej tokiem Twojego rozumowania to taka potęga jak Stany mają problemy z korupcją-jest tylko małe ale- tam ten proceder jest tępiony w zarodku i śladowy...dałeś przykład Włoch? prosze bardzo-Juve w serie B...wyobrażasz sobie aby u nas zrobiono to samo z Legią? nieeee...u nas są świete krowy daje sie na pożarcie "mocarstwa" pokroju Szczakowej Łecznej czy innej pipidówy...pewnie jest jeszcze wiele wątków które można odświerzyć a jest ich tyle że spamietać trudno. a to że porównujesz nas z Białorusią czy Albanią to gratuluje dobrego samopoczucie jeśli w ten sposób podwyższasz swoje morale... Reasumując-Polak nie uczy sie,niwe wyciąga wniosków z historii-a należy na dzień dobry wyzbyć sie typowych cech Polaka-mianowicie buty,przekory zadufania,zawiści i ułańskiej fantazji po której zawsze buidzimy sie z ręką w nocniku to sztandarowe hasło dodatkowo je modyfikując:Polak głupi zarówno przed i po szkodzie nadal będzie aktualne-i jeszcze trzeba skończyć z tym głupim wymądrzaniem sie tylko do dzieła do euro 2012 jest bliżej niz nam sie wydaje a wszystko stoi w miejscu bo oczywiscie czasu mamy sporo-dlatego ja pozostane przy swojej pesymistycznej? realistycznej ? wejsi bo daleko mi do optymizmu bez poparcia. I jeszcze jedno na koniec-jak zaczynamy organizacje od tego kto zaśpiewa hymn czy jaka będzie maskotka to... bez komentarza. równiez pozdrawiam i życze troche pokory i realnego patrzenia na rzeczywistośc


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6389 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 03/07/2007 11:32

  nowa od nowa napisał:  

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Polska Etiopią Europy ;/



Wiesz co koleszko nie pierdol bo nie wiesz jak jest w Etiopi wiec nie porównuj Polski do Etiopi Europy bo tak nie jest sa ubozsze kraje od nas i ludziom sie gorzej zyje w Europie . Nie po to wygralismy ta gonitwe o Euro2012 zeby ja teraz przegrac i ja wierze ze bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik na czas mistrzostw



spoko,wyluzuj.pisząc w ten sposób obrazuje jak funkcjonuje Polska oczywiście zachowując wszelkie proporcje. i wychodzi na moje bo pokazując poziom życia,biurokracje rozbudowaną,korupcje i nne patologie jesteśmy na szarym końcu w Uni. takie są fakty...a że ty żyjesz nadziejami,a nie rzeczywistościa oczywiście nikt ci tego nie zabroni...a zobaczysz co będzie jak to zakończy sie fiaskiem co wcale nie jest wykluczone-to byłby precedens na skale światową-wtedy ze wstydu faktycznie trzeba będzie emigrować jak najdalej omijając rzec jasna Etiopie szerokim łukiem



a we Włoszech nie ma korupcji czy w innych krajach myslisz , ze tylko Poslka jest skorumpowana? Tak nie jest a w Unii moze i jestesmy na szarym koncu, ale Europa nie konczy sie na UE wiec mysle ze poza unia jest wieksza bieda od nas i w tych krajach jest etiopia europy bo napewno nie u nas mi sie tam dobrze zyje nie moge narzekac bo moglo by byc gorzej :) pozyjemy poczekamy do 2012 z nadzieja :) pozdrawiam



idąc dalej tokiem Twojego rozumowania to taka potęga jak Stany mają problemy z korupcją-jest tylko małe ale- tam ten proceder jest tępiony w zarodku i śladowy...dałeś przykład Włoch? prosze bardzo-Juve w serie B...wyobrażasz sobie aby u nas zrobiono to samo z Legią? nieeee...u nas są świete krowy daje sie na pożarcie "mocarstwa" pokroju Szczakowej Łecznej czy innej pipidówy...pewnie jest jeszcze wiele wątków które można odświerzyć a jest ich tyle że spamietać trudno. a to że porównujesz nas z Białorusią czy Albanią to gratuluje dobrego samopoczucie jeśli w ten sposób podwyższasz swoje morale... Reasumując-Polak nie uczy sie,niwe wyciąga wniosków z historii-a należy na dzień dobry wyzbyć sie typowych cech Polaka-mianowicie buty,przekory zadufania,zawiści i ułańskiej fantazji po której zawsze buidzimy sie z ręką w nocniku to sztandarowe hasło dodatkowo je modyfikując:Polak głupi zarówno przed i po szkodzie nadal będzie aktualne-i jeszcze trzeba skończyć z tym głupim wymądrzaniem sie tylko do dzieła do euro 2012 jest bliżej niz nam sie wydaje a wszystko stoi w miejscu bo oczywiscie czasu mamy sporo-dlatego ja pozostane przy swojej pesymistycznej? realistycznej ? wejsi bo daleko mi do optymizmu bez poparcia. I jeszcze jedno na koniec-jak zaczynamy organizacje od tego kto zaśpiewa hymn czy jaka będzie maskotka to... bez komentarza. równiez pozdrawiam i życze troche pokory i realnego patrzenia na rzeczywistośc



Podaj mi przykład gdzie ja Polske porownuje z Bialorusia czy Albania? Napisalem ze jestemy na koncu Unii Europejskiej a nie Europy , a twoj pierwszy post swiadczy ze Ty wlasnei nas do takich krajow porownujesz piszac ze jestesmy Etiopia Europy wiec to ja gratuluje dobrego samopoczucia :) .


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 03/07/2007 13:06

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Samo napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Polska Etiopią Europy ;/



Wiesz co koleszko nie pierdol bo nie wiesz jak jest w Etiopi wiec nie porównuj Polski do Etiopi Europy bo tak nie jest sa ubozsze kraje od nas i ludziom sie gorzej zyje w Europie . Nie po to wygralismy ta gonitwe o Euro2012 zeby ja teraz przegrac i ja wierze ze bedzie wszystko dopiete na ostatni guzik na czas mistrzostw



spoko,wyluzuj.pisząc w ten sposób obrazuje jak funkcjonuje Polska oczywiście zachowując wszelkie proporcje. i wychodzi na moje bo pokazując poziom życia,biurokracje rozbudowaną,korupcje i nne patologie jesteśmy na szarym końcu w Uni. takie są fakty...a że ty żyjesz nadziejami,a nie rzeczywistościa oczywiście nikt ci tego nie zabroni...a zobaczysz co będzie jak to zakończy sie fiaskiem co wcale nie jest wykluczone-to byłby precedens na skale światową-wtedy ze wstydu faktycznie trzeba będzie emigrować jak najdalej omijając rzec jasna Etiopie szerokim łukiem



a we Włoszech nie ma korupcji czy w innych krajach myslisz , ze tylko Poslka jest skorumpowana? Tak nie jest a w Unii moze i jestesmy na szarym koncu, ale Europa nie konczy sie na UE wiec mysle ze poza unia jest wieksza bieda od nas i w tych krajach jest etiopia europy bo napewno nie u nas mi sie tam dobrze zyje nie moge narzekac bo moglo by byc gorzej :) pozyjemy poczekamy do 2012 z nadzieja :) pozdrawiam



idąc dalej tokiem Twojego rozumowania to taka potęga jak Stany mają problemy z korupcją-jest tylko małe ale- tam ten proceder jest tępiony w zarodku i śladowy...dałeś przykład Włoch? prosze bardzo-Juve w serie B...wyobrażasz sobie aby u nas zrobiono to samo z Legią? nieeee...u nas są świete krowy daje sie na pożarcie "mocarstwa" pokroju Szczakowej Łecznej czy innej pipidówy...pewnie jest jeszcze wiele wątków które można odświerzyć a jest ich tyle że spamietać trudno. a to że porównujesz nas z Białorusią czy Albanią to gratuluje dobrego samopoczucie jeśli w ten sposób podwyższasz swoje morale... Reasumując-Polak nie uczy sie,niwe wyciąga wniosków z historii-a należy na dzień dobry wyzbyć sie typowych cech Polaka-mianowicie buty,przekory zadufania,zawiści i ułańskiej fantazji po której zawsze buidzimy sie z ręką w nocniku to sztandarowe hasło dodatkowo je modyfikując:Polak głupi zarówno przed i po szkodzie nadal będzie aktualne-i jeszcze trzeba skończyć z tym głupim wymądrzaniem sie tylko do dzieła do euro 2012 jest bliżej niz nam sie wydaje a wszystko stoi w miejscu bo oczywiscie czasu mamy sporo-dlatego ja pozostane przy swojej pesymistycznej? realistycznej ? wejsi bo daleko mi do optymizmu bez poparcia. I jeszcze jedno na koniec-jak zaczynamy organizacje od tego kto zaśpiewa hymn czy jaka będzie maskotka to... bez komentarza. równiez pozdrawiam i życze troche pokory i realnego patrzenia na rzeczywistośc



Podaj mi przykład gdzie ja Polske porownuje z Bialorusia czy Albania? Napisalem ze jestemy na koncu Unii Europejskiej a nie Europy , a twoj pierwszy post swiadczy ze Ty wlasnei nas do takich krajow porownujesz piszac ze jestesmy Etiopia Europy wiec to ja gratuluje dobrego samopoczucia :) .


...bo bliżej nam do nich pod względem społeczno-gosporarczym niż co nie bedzie żadnym odkryciem Niemiec,Francji,Włoch,Hiszpani,Wlk Brytani,Holandii,Belgii..etc. nawet wiecej jestśmy za takimi krajami z którymi startowaliśmy z rownego pułapu jak Czechy,Węgry o Słoweni nawet nie wspominam...nawet kraje które dopiero co uzyskały akces rozwijają sie prężniej niz my-mowa o Rumuni czy Bułgarii...dlatego nawiązałem do Albani czy Białorusi,bo nawet Ukraina wcale o wiele gorzej nie stoi...wiec tu widze analogie z Etiopią. jesteśmy na szarym końcu a że ty to widzisz inaczej to juz twoja sprawa


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 05/07/2007 19:30
wszystko zależy od Ukrainy czy klapa....


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6386 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 07/07/2007 23:05
klapa czy sukces to możemy ocenic dopiero po mistrzostwach. jesli sie odbedą. A raczej sie odbedą. stadiony napewno wybudują bo teoretycznie to jest najwazniejsze. A jak dróg nie bedzie to przyjedzie poprostu mniej kibiców.i tyle. jak bysmy nie dali rady zorganizowac mistrzostw. to podejzewam że bysmy sie na to wogle nie pisali. przy takim czyms poprostu nie mozna dać ciała i spierdolic robote. stadiony muszą byc. przeciez juz sie ogarneli z tym wiec o co chodzi. stadion 10 lecia juz dla handlarzy z czego co słyszałem zamkniety... w gdansku wykupiona działka pod stadion,poznan budowa w toku. wszystko jest na jak najlepszej drodze.moze troche pomału idzie ale jest na to czas przeciez dopiero co nas wytypowali. nie mineło nawet pół roku.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 09/07/2007 13:48
stadiony to pol biedy,wybuduja je miasto albo prywatni inwestorzy
hotele to samo
ale gorzej z autostradami i koleja bo to musi byc
np przyjedzie jakis francuz na mistrzostwa i bedzie chcial jechac pkp z gdanska do doniecka to co bedzie jechal 20h?;]z predkoscia 120km/h?
jak u siebie duzo,duzo szybciej i w o wiele lepszych warunkach podrozuje
kolejna sprawa to komunikacja miejska -pewnie w ciagu 5 lat znacznie sie poprawi ale napewno nie wymienia 100% autbousow czy tramwajow
i przyjedzie jakis turystyka-kibic co zwiedzil pol swiata wsiadze to obskurnego tramwaju z zarowkami (np ot taka nasza 11tka);)
i sobie pomysl;i ze w Polsce to XIX wiek jest
inna sprawa blaha bo blaha ale rzuca sie w oczy
w hiszpanii jezdza przewaznie czarne taxowki seaty,w niemczech to wiadomo buissnes class meredesy w jednolitym kolorze
a u nas co
kazdy taryfiarz jezdzi byle czym
przewaznie kilkunastoletnie auta w roznych kolorach z pelna iloscia reklam -jednym slowem zenujacy widok
cos jak w bangladeszu:)
jest jeszcze mnostwo innych spraw ale to nie cchce juz wymieniac bo zaraz ktos napisze ze jestem pesymista;)
a euro albo nam zabiora jak przjedzie delegacja w 2009
albo nie zabiora i polska zorganizuje ale bedzie klapa
i duzo rzeczy bedzie pozostawialo wiele do zyczenia

Ostatnio edytowany przez: Irriducibili, 9 lipca 2007, 18:24 [1 raz(y)]


Pogon & Legia
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 09/07/2007 21:01

  Irriducibili napisał:  
stadiony to pol biedy,wybuduja je miasto albo prywatni inwestorzy
hotele to samo
ale gorzej z autostradami i koleja bo to musi byc
np przyjedzie jakis francuz na mistrzostwa i bedzie chcial jechac pkp z gdanska do doniecka to co bedzie jechal 20h?;]z predkoscia 120km/h?
jak u siebie duzo,duzo szybciej i w o wiele lepszych warunkach podrozuje
kolejna sprawa to komunikacja miejska -pewnie w ciagu 5 lat znacznie sie poprawi ale napewno nie wymienia 100% autbousow czy tramwajow
i przyjedzie jakis turystyka-kibic co zwiedzil pol swiata wsiadze to obskurnego tramwaju z zarowkami (np ot taka nasza 11tka);)
i sobie pomysl;i ze w Polsce to XIX wiek jest
inna sprawa blaha bo blaha ale rzuca sie w oczy
w hiszpanii jezdza przewaznie czarne taxowki seaty,w niemczech to wiadomo buissnes class meredesy w jednolitym kolorze
a u nas co
kazdy taryfiarz jezdzi byle czym
przewaznie kilkunastoletnie auta w roznych kolorach z pelna iloscia reklam -jednym slowem zenujacy widok
cos jak w bangladeszu:)
jest jeszcze mnostwo innych spraw ale to nie cchce juz wymieniac bo zaraz ktos napisze ze jestem pesymista;)
a euro albo nam zabiora jak przjedzie delegacja w 2009
albo nie zabiora i polska zorganizuje ale bedzie klapa
i duzo rzeczy bedzie pozostawialo wiele do zyczenia



z tymi tramwajmi to masz troche racji ale widziales kiedys środki kominikacju w berlinie??
niby wszystko pieknie nowoczesne ale poniszczone duuuuuoza bardziej niz u nas (i oni tez sie tym nie przejmuja ) ;), a mysle ze przez 5 lat napewno wymienia chociaz te stare tramwaje


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 09/07/2007 21:11
Dzisiejszy dzien umocnil mnie tylko w przekonaniu , ze Euro bedzie niewypalem.o ile sie u nas odbedzie. Dymisja Leppera powoduje duze zamieszanie w polityce.Dochodzi dymisja Lipca , ktory odpowiadal za sport. Brak wiekszosci w sejmie , skonczy sie wyborami za jakies 3 czy 4 miesiace . Do tego czasu bedzie trwalo przyklejanie do stolkow kolesi . Zacznie sie kampania wyborcza. I kto bedzie mial czas zajmowac sie smiesznym Euro .Walka bedzie szla o wygrane wybory , nie liczac sie z kosztami. Po wyborach trzeba bedzie wymienic cala kadre i tak stracimy kupe czasu.A przygotowania beda staly w miejscu. Chyba niky nie wierzy w to , ze opozycja pozwoli przeglosowac jakies wazne ustawy np. o infrastrukturze.Euro mialo byc sukcesem a bedzie porazka .


Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 10/07/2007 09:50
z tymi tramwajmi to masz troche racji ale widziales kiedys środki kominikacju w berlinie??
niby wszystko pieknie nowoczesne ale poniszczone duuuuuoza bardziej niz u nas (i oni tez sie tym nie przejmuja ) ;), a mysle ze przez 5 lat napewno wymienia chociaz te stare tramwaje[/cytat]


widzialem srodki komunikacji wberlinie,i co do faktu,ze sa one zniszczone czy pomazane to sie zgodze
ale zauwaz,ze Szczecin kupil iles tam tramajow z berlina te tatry t-6 czy t-3 juz sam nie wiem ktore jezdzily tam w latach 90-tych
a oni sami maja duzo duzo nowsze,jeszcze nie wszystkie sa nowoczesne ale duza wiekszosc ma nie wiecej niz 5-7lat a u nas odwrotnie duza wiekszosc tramwajow ma wiecej niz 5-7lat
a jesli chodzi o tramwaje to takie jakie jezdza w szwajcarji,monachium czy chocby w glupim hanoverze to to jest mistrzostwo swiatwa
ciekawe za ile dziesiecioleci u nas beda super nowoczesne
bo narazie to jak sa to uzywane z zachodu


Pogon & Legia
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 14/07/2007 15:50
A JA WIEM!! EURO 20012 ODBĘDZIE SIĘ W POLSCE

O CZYM ŚWIADCZY BUDOWA NOWYCH DRÓG I STADIONÓW!


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 15/07/2007 15:06
grunt zeby nie bylo tramwajow z zarowkami z XIX wieku no i autobusow typu ikarus;)


Pogon & Legia
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7124 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 20/07/2007 22:26
Poznaliśmy już oficjalną maskotkę EURO 2012 :P

Obrazek jpg wstawiony na forum


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 26/07/2007 12:44
- Być może, żeby zdążyć ze stadionem na 2011 rok, trzeba będzie zrezygnować z rozbiórki Stadionu Dziesięciolecia, a nowy stadion postawić obok – zapowiada Michał Borowski, który właśnie zaczął pracę w Ministerstwie Sportu nad przygotowaniami do Euro 2012.
Borowski przygląda się konkursowi architektonicznemu na Stadion Narodowy, który – według założeń – ma powstać na miejscu Stadionu Dziesięciolecia.
k...a jakie konkusy to jest biznes nie przedszkole ludzie nigdzie w innych krajach nie robi się konkursów tylko szuka się wykonawcy które spełni nasze oczekiwania. Czy jak ja będę chciał zbudować dom. I będę miał ku temu określone wymagania to będę organizował konkurs na jego wykonanie bo jeden z wykonawców powie że zrobi go taniej. Jeśli tak powie to znaczy że gdzieś czai się podstęp bo jeśli ja będę chciał użyć określonych materiałów określonych technologi wykonania to ceny są prawie identyczne, a tu chodzi nie o koszt tylko o fachowość i rzetelność wykonawcy. Ludzie nie bierzcie się za rzeczy o których pojęcia nie macie. Jak tak dalej będzie to ten kraj nigdy nie posunie się do przodu. Co za porażka.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7124 dni




Odp: Euro 2012 klapa czy sukces? - 29/07/2007 08:40
Wyjdzie na to że tylko na Ukrainie i w Poznaniu bedą stały stadiony...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005