Autor
Wiadomo¶ć
   Reprezentacja -> Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze << pocz±tek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idĽ na dół   
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 20/06/2006 18:22
Ehhh przynajmniej wygrana ale co z tego??? Jedyny pozytywny aspekt tego meczu to dwa gole Bosackiego!Tyle:DŻuraw tragedia no comment.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ry¶ka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Polska - Kostaryka : 2 - 1 - 20/06/2006 19:13
Nawet nie pozytywny bo to oznacza, że nie mamy ataku....


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 20/06/2006 19:48
smolarek, brozek, krzynowek, boruc, bosacki, zewlakow, - tych bym zostawil, reszta w pole do burakow


- Tylko Pogoń -
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 20/06/2006 19:59

  ¶mielaq89 napisał:  
Nawet nie pozytywny bo to oznacza, że nie mamy ataku....



Dokladnie, a pan Janas nie mial koncepcji, bo Bosackiego wcale nie bylo w pierwotnej kadrze i na przygotowaniach (moze to mu pomoglo utrzymac forme?).


Obrazek gif wstawiony na forum
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 20/06/2006 20:25

  Jay-J napisał:  

  ¶mielaq89 napisał:  
Nawet nie pozytywny bo to oznacza, że nie mamy ataku....



Dokladnie, a pan Janas nie mial koncepcji, bo Bosackiego wcale nie bylo w pierwotnej kadrze i na przygotowaniach (moze to mu pomoglo utrzymac forme?).



zapewne tak bo brak swiezosci mozna bylo zobaczyc w meczach twarzyskich z kolumbia jak i Chormacja a takze na samych mistrzostwach... brawo Bosacki. czas odmlodzic kadre...


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7760 dni

**




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 20/06/2006 21:08

  g napisał:  
smolarek, brozek, krzynowek, boruc, bosacki, zewlakow, - tych bym zostawil, reszta w pole do burakow



Brożek?! ¦miech na sali przecież on był dzi¶ najgorszy!
Powoływać go do kadry bo wszedł na 5 minut z Ekwadorem i trafił w słupek?


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7554 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 20/06/2006 23:50

  qbajag napisał:  
Brożek?! ¦miech na sali przecież on był dzi¶ najgorszy!
Powoływać go do kadry bo wszedł na 5 minut z Ekwadorem i trafił w słupek?



Bez przesady ... szukał gry , dużo biegał . Szczerze mówi±c to jestem pozytywnie zaskoczony jego gr± na mundialu. ¦miech na sali to gwiazdy: Krzynówek, Żurwaski, Kosowski czy Szymkowiak.


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 03:22

  pchela napisał:  
Żuraw tragedia no comment.


Mnie osobisce wlasnie Zurawski najbardziej wkur... Gra jak ostatni cienias, a z jego wypowiedzi pomeczowej wynikalo, ze wlasciwie to nic sie nie stalo - on sie swoja slaba forma za bardzo nie przejmuje, odpadnieciem z tej grupy tez nie. Wszystko to wypowiedziane z nieznikajacym glupim usmieszkiem... Dziwie sie, ze z takim podejsciem osiagnal to co osiagnal. Chyba, ze to mistrzostwo Szkocji tak go odmienilo...
Ale to i tak nie przebije faktu, ze na M¦ reprezentowal nas lansowany na sile morderca D. Dudka, co odbieram jako hanbe i powod do duzego wstydu.


Trybik w machinie zwanej Pogoni±.
Boryna
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 07:29
Brak napastnikow, nikomu Kostaryka nie strzelila bramki tylko nam, powtorka z Koreii i Japoni, szkoda gadac


•.¸ (`'•.¸ * ¸.•'´) ¸.•'´) •.
«´•.¸ ¸POGOŃ,..¸ ¸.•`»
(¸.•'´ (¸.•'´
pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7270 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 07:57

  Boryna napisał:  
Brak napastnikow, nikomu Kostaryka nie strzelila bramki tylko nam, powtorka z Koreii i Japoni, szkoda gadac



Kostaryka mój drogi strzeliła jeszcze dwie bramki Niemcom.
A tak do tematu to mogło być gorzej, z Argentyn± dostaliby¶my jak Serbia :D
Dla mnie tylko Boruc, Bosacki, Smolarek, Jeleń i czasami Żewłakow co¶ grali, reszta a szczególnie Baszczyński do dno i b±belki.
Sama zmiana trenera nic nie da, trzeba przewietrzyć PZPN i wypieprz.....ć w końcu Listka, Bońka i innych. Tomaszewski na Prezesa PZPN a na trenera kogo¶ z zagranicy


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni

****




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 08:17

  pm53 napisał:  
Dla mnie tylko Boruc, Bosacki, Smolarek, Jeleń i czasami Żewłakow co¶ grali, reszta a szczególnie Baszczyński do dno i b±belki.



Boruc niemily strzal dostal i sie nie wykazal. Baszczynski? Pilka z rotacja sprawia mu problemy, no nie przesadzajmy ;)


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7458 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 09:34
No Żurawski to sie niezly gwiazdor zrobil, po meczu z Chorwacja na konferencji prasowej dziennikarz z faktu zapytal sie czy nie martwi go jego forma to ze nie oddal np. zadnego strzalu na bramke. To on na to ze nie ma podstaw zeby sie martwic i jeszcze tego manego zjechal-a tu prosze bardzo minely trzy mecze a gwiazdor byl jednym z najgorszych w tej druzynie. Najbardziej mnie wczoraj rozbawil Kołtoń jak komentowal mecz z Borkiem-praktycznie sie nie odzywal, a jak sie odezwal to tylko zeby skrytykowac


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8139 dni

*




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 11:18
takie mialem wrazenie jak by od strony kibicowskiej sporo tam zdzialala Pogon...


MKS
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 11:25
a wlasnie mi sie przypomnialo. mi sie zdawalo czy na trybunach wczoraj mozna bylo bodaj ze 2 razy uslyszec: "PZPN, PZPN..."??


100% PD
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6953 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 11:35

  trib napisał:  
a wlasnie mi sie przypomnialo. mi sie zdawalo czy na trybunach wczoraj mozna bylo bodaj ze 2 razy uslyszec: "PZPN, PZPN..."??



Dobrze Ci się zdawało ;)


pieczywo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6526 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 12:05
Ta piękna pie¶ń będzie niedługo znana na całym ¶wiecie w Korei też można było j± usłyszeć


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 12:45

  qbajag napisał:  

  g napisał:  
smolarek, brozek, krzynowek, boruc, bosacki, zewlakow, - tych bym zostawil, reszta w pole do burakow



Brożek?! ¦miech na sali przecież on był dzi¶ najgorszy!
Powoływać go do kadry bo wszedł na 5 minut z Ekwadorem i trafił w słupek?



ale przynajmniej widac u niego chec do gry i potencjal, nie jak jelen, ktory zebral pare pochwal za dwa poprzednie mecze i juz mysli ze jest super gwiazda i czeka az mu pilka laskawie pod noge wpadnie. O calej reszcie to juz szkoda gadac. Tak wogole to Rasiak mnie milo rozczarował :)


- Tylko Pogoń -
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni

*




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 12:47
Mecz może nie był zbytnio zachwycaj±cy ale atmosfera na nim była mega zajebista
Komentarze spikera co do odpalania rac były powalaj±ce

Szkoda tylko ze przed M¦ były osoby które za taki mecz wołały kolosalnych sum, przed meczykiem kilka godzin bilet można było nabyc na sektor zielony czyli chyba najlepszy za 100 Euro.

Pozdrawiam

P.S-Ma ktos może urywek z wczorajszych faktów co mówi± o meczu Polski z Kostaryka? Mógłby kto go wrzucic na serwer jakis?

Ostatnio edytowany przez: Krzysiek_89, 21 czerwca 2006, 12:54 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 18:28

  g napisał:  
smolarek, brozek, krzynowek, boruc, bosacki, zewlakow, - tych bym zostawil, reszta w pole do burakow



Ja bym wywalil smolarka- co on grał?Tylko walczyl ale on mial grac a nie walczyc!!!i to w jakim dobrym klubie gra a nic moim zdaniem wielkiego nie pokazal ja na jego mozliwosci!!!
Krzynowka-Ekwador , Niemcy i moim zdaniem tragedia!Jedynie w meczu o pietruszke cos pokazal ale o pietruszke!!!

A gdzie masz Irka JElenia!!1To JEgo powinnismy zostawic i oszczedzic od krytki i jeszcze Bosackiego i moim zdaniem ewentualnie Boruca dwa mecze super no ten ostatni ale o pietruszke!
A co do Żewłakowa - fatalny mecz z Ekwadorem , bardzo dobry z Niemcami , choc malo sie wlaczal w akcjie ofensywne.No jego mozna tez wyroznic.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ry¶ka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 18:31

  Kuba, Biały Bór napisał:  

  pchela napisał:  
Żuraw tragedia no comment.


Mnie osobisce wlasnie Zurawski najbardziej wkur... Gra jak ostatni cienias, a z jego wypowiedzi pomeczowej wynikalo, ze wlasciwie to nic sie nie stalo - on sie swoja slaba forma za bardzo nie przejmuje, odpadnieciem z tej grupy tez nie. Wszystko to wypowiedziane z nieznikajacym glupim usmieszkiem... Dziwie sie, ze z takim podejsciem osiagnal to co osiagnal. Chyba, ze to mistrzostwo Szkocji tak go odmienilo...
Ale to i tak nie przebije faktu, ze na M¦ reprezentowal nas lansowany na sile morderca D. Dudka, co odbieram jako hanbe i powod do duzego wstydu.



Zgadzam sie do Żurawskiego , CIOTA mistrzostw.Zgwiazdorzył się palant jeden.My¶lał , że jak sobie pokiwal w szkocji młodych drewniaków na obronie i pare goli strzelil to juz jest bogiem futbolu.Menda jedna jeszce sie smieje w wywiadach!!!No i Dudka też , wyprute na niego i na ta cala reprezentacjie!!!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ry¶ka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 

idĽ do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jeste¶ zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomo¶ć lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzaj±cych, którzy s± w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005