Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Muzyka - 13/07/2006 22:12

  Jay-J napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

0.5. Płomień 81 - Co jest

5. Tede - 3 korony

6. Nowator -Przed czasem



Tych nie moge sciagnac. Poki co przesluchuje dissy Tedego i musze powiedziec, ze niezle. Za to ten Nowatora jest rownie beznadziejny jak niegdys Masseya na Mesa, albo i gorszy. Dno.

Przesluchalem juz Plomienia, ale caly czas nie slyszalem "Co jest" i nie wiem od czego sie zaczelo. Plomien niezly, ale Tede lepszy.



Tam jest tylko parę słów o bananowcu : tutaj masz tekst piosenki : http://www.teksty.org/p/plomien81/cojest.php
A samej piosenki poszukaj w sieciach p2p, bo na necie jej nie znajdziesz, bo pochodzi z płyty płomienia.Pozdro

P.S tu masz jeszcze link do 3 koron : klik
P.S 2 A tu do Przed czasem klik


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7697 dni




Odp: Muzyka - 13/07/2006 22:44

  borsuk napisał:  
Normalnie az sie wlacze w dyskusje bo sie zbulwersowalem....Hiphopolo? Czlowieku wiesz co ty piszesz? Ten wybryk zrobili tacy piosenkarze jak mezo czy verba....A rozkminiasz taki rodzaj Rapu jak Bauns?...tak wiec prosze Cie nie pisz mi tutaj ze tede zapoczatkowal hiphopolo czy cos w tym stylu....



Dokladnie Borsuk! A 3 korony to MISTRZOSTWO SWIATA! Diss zrobiony na maksymalnym luzie bez zadnego cisnienia z doskonalym odparciem "trafnych" jakby sie moglo zdawac panczy Plomienia z knebla.. W ogole dla mnie porazka jest Pezet ktory swoje 5 minut w tym beefie powinien poswiecic tylko i wylacznie Staszkowi a nie podbijac do Tedego no ale musial ratowac wojne kumplowi jak tamten nie dawal rady;) Zwlaszcza ze na krazku nie ma tamtego skitu..


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni




Odp: Muzyka - 13/07/2006 23:01

  GRZ napisał:  

  borsuk napisał:  
Normalnie az sie wlacze w dyskusje bo sie zbulwersowalem....Hiphopolo? Czlowieku wiesz co ty piszesz? Ten wybryk zrobili tacy piosenkarze jak mezo czy verba....A rozkminiasz taki rodzaj Rapu jak Bauns?...tak wiec prosze Cie nie pisz mi tutaj ze tede zapoczatkowal hiphopolo czy cos w tym stylu....



Dokladnie Borsuk! A 3 korony to MISTRZOSTWO SWIATA! Diss zrobiony na maksymalnym luzie bez zadnego cisnienia z doskonalym odparciem "trafnych" jakby sie moglo zdawac panczy Plomienia z knebla.. W ogole dla mnie porazka jest Pezet ktory swoje 5 minut w tym beefie powinien poswiecic tylko i wylacznie Staszkowi a nie podbijac do Tedego no ale musial ratowac wojne kumplowi jak tamten nie dawal rady;) Zwlaszcza ze na krazku nie ma tamtego skitu..



3 Korony to mistrzostwo świata? Przepraszam ale nie mogę się z tym zgodzić. Tede poległ (niestety) sam się porwał i się przeliczył. Fakt, że Pezet niby powinien się przyjebać do Staszka ale jakby na to nie patrzeć gdyby ktoś przypierdolił Ci się do przyjaciela to jakbyś zareagował?


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 11:01

  GRZ napisał:  

  borsuk napisał:  
Normalnie az sie wlacze w dyskusje bo sie zbulwersowalem....Hiphopolo? Czlowieku wiesz co ty piszesz? Ten wybryk zrobili tacy piosenkarze jak mezo czy verba....A rozkminiasz taki rodzaj Rapu jak Bauns?...tak wiec prosze Cie nie pisz mi tutaj ze tede zapoczatkowal hiphopolo czy cos w tym stylu....



Dokladnie Borsuk! A 3 korony to MISTRZOSTWO SWIATA! Diss zrobiony na maksymalnym luzie bez zadnego cisnienia z doskonalym odparciem "trafnych" jakby sie moglo zdawac panczy Plomienia z knebla.. W ogole dla mnie porazka jest Pezet ktory swoje 5 minut w tym beefie powinien poswiecic tylko i wylacznie Staszkowi a nie podbijac do Tedego no ale musial ratowac wojne kumplowi jak tamten nie dawal rady;) Zwlaszcza ze na krazku nie ma tamtego skitu..


Popieram w całej rozciągłości ;). Na początku byłem nastawiony pozytywnie zarówno do TEDE-go jaki i Płomienia, ale już po 68 widać, a właściwie słychać było kto wygra diss. Płomień jest naprawdę niezły ale jak dla mnie za słaby na TEDE-go. O Nowaturze nawet nie wspomnę, bo szkoda miejsca na serwerze.


100% PD
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7697 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 11:59

  mem napisał:  
3 Korony to mistrzostwo świata? Przepraszam ale nie mogę się z tym zgodzić. Tede poległ (niestety) sam się porwał i się przeliczył. Fakt, że Pezet niby powinien się przyjebać do Staszka ale jakby na to nie patrzeć gdyby ktoś przypierdolił Ci się do przyjaciela to jakbyś zareagował?



A Ty zawsze wpierdalasz sie w sprawy przyjaciol? A Onar taki wielki raper ze sam sie nie potrafi lirycznie obronic tylko musi prosic o pomoc Pezeta? Do Tedego tez mogl dolaczyc Wall-e (z ktorym zjezdzil kurorttour) DonGuralesko (chociaz on mial wypadek ostatnio to nie wiadomo jak zdrowie) i pewnie jeszcze paru naprawde dobrych polskich raperow.. A Plomien? "kiedy powiem na osiedlu wszystkim swoim ziomkom to oni pojda za mna i zrobi sie goraco" wybacz ale to smieszne! Jest tak jak powiedzial Eldo przed Plockiem "jedziemy sobie na scenie a nie w zyciu prywatnym"! To tylko hip-hop i nalezy to zrozumiec a jak brakuje argumentow to niektorzy chca to zalatwic przemoca i to jeszcze w wykonaniu kumpli.. jak dla mnie zenada!


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7594 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 12:48
Kurwa logiczne, ze Pezio sie wlaczyl do beefu, bo na Esende Mylfon (czy jak to sie pisze) nazwa Plomienia zostala zamieniona, porownanie do 18L. Sluchalem kawalkow Tedego z dema "WWA" 3H, sluchalem kawalkow z "Nastukafszy" WFD (tak, 3H i WFD to nie jest to samo), i co stwierdzam? Tede poszedl inna droga, ale sie rozwinal. Podobaja mi sie jego kawalki, rapuje szczerze, opisujac swoje zycie. To chyba lepsze niz wycieczki na Majorke i bieda w jednym (z calym szacunkiem do Peji)? Ziele, pierdolisz i tyle.


JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7786 dni

****




Odp: Muzyka - 14/07/2006 13:03
Jebac Tedego i jego muzyke... Tyle ode mnie :)


MW'03
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 13:26

  GRZ napisał:  

  mem napisał:  
3 Korony to mistrzostwo świata? Przepraszam ale nie mogę się z tym zgodzić. Tede poległ (niestety) sam się porwał i się przeliczył. Fakt, że Pezet niby powinien się przyjebać do Staszka ale jakby na to nie patrzeć gdyby ktoś przypierdolił Ci się do przyjaciela to jakbyś zareagował?



A Ty zawsze wpierdalasz sie w sprawy przyjaciol? A Onar taki wielki raper ze sam sie nie potrafi lirycznie obronic tylko musi prosic o pomoc Pezeta? Do Tedego tez mogl dolaczyc Wall-e (z ktorym zjezdzil kurorttour) DonGuralesko (chociaz on mial wypadek ostatnio to nie wiadomo jak zdrowie) i pewnie jeszcze paru naprawde dobrych polskich raperow.. A Plomien? "kiedy powiem na osiedlu wszystkim swoim ziomkom to oni pojda za mna i zrobi sie goraco" wybacz ale to smieszne! Jest tak jak powiedzial Eldo przed Plockiem "jedziemy sobie na scenie a nie w zyciu prywatnym"! To tylko hip-hop i nalezy to zrozumiec a jak brakuje argumentow to niektorzy chca to zalatwic przemoca i to jeszcze w wykonaniu kumpli.. jak dla mnie zenada!



Nie, nie zawsze wpierdalam się w sprawy przyjaciół ale poszło o kawałek z płyty Płomienia i jak to już ktoś wcześniej zauważył przekręcona zostałą nazwa... Wall-e i Gural? No co Ty, przecież nikt o nich nigdzie złego słowa nie powiedział... Jeżeli chodzi o Płock to spoko Tede tam rozjebał Obrońców. Pezet pewnie dalej ma uraz (chociaż niby mieli coś razem nagrywać) no i to też skłoniło go do przyłączenia się do beefu. Niektórzy chcą załatwić coś przemocą, hmm mam dziwne wrażenie, że akurat tutaj Tede prędzej to zakończy przemocą... Czepiasz się tekstu "kiedy powiem na osiedlu...", a ze strony Tedego masz "miasto przestępstw" - też troche żenada...


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6667 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 13:50
Co do tego ze Tedzik robi h-hopolo to fakt, przesadzilem ale zostane przy tym ze jego muzyka jest chujowa,takiem mam zdanie możecie sie nie zgodzi,ć a co do beefu to dla mnie P81 wygrał..

Ostatnio edytowany przez: Skajsdelimit, 14 lipca 2006, 14:00 [1 raz(y)]


Skajsdelimit
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6667 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 14:03

  Marcin_ napisał:  
Kurwa logiczne, ze Pezio sie wlaczyl do beefu, bo na Esende Mylfon (czy jak to sie pisze) nazwa Plomienia zostala zamieniona, porownanie do 18L. Sluchalem kawalkow Tedego z dema "WWA" 3H, sluchalem kawalkow z "Nastukafszy" WFD (tak, 3H i WFD to nie jest to samo), i co stwierdzam? Tede poszedl inna droga, ale sie rozwinal. Podobaja mi sie jego kawalki, rapuje szczerze, opisujac swoje zycie. To chyba lepsze niz wycieczki na Majorke i bieda w jednym (z calym szacunkiem do Peji)? Ziele, pierdolisz i tyle.



Moze i pierdole..ale napisalem ze dla mnie sie zeszmacil i napisalem ze jak rymowal z 3H to dla mnie było ok a teraz robi muzyke ktora mi sie poprostu nie podoba.


GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7697 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 14:48

  mem napisał:  
Nie, nie zawsze wpierdalam się w sprawy przyjaciół ale poszło o kawałek z płyty Płomienia i jak to już ktoś wcześniej zauważył przekręcona zostałą nazwa... Wall-e i Gural? No co Ty, przecież nikt o nich nigdzie złego słowa nie powiedział... Jeżeli chodzi o Płock to spoko Tede tam rozjebał Obrońców. Pezet pewnie dalej ma uraz (chociaż niby mieli coś razem nagrywać) no i to też skłoniło go do przyłączenia się do beefu. Niektórzy chcą załatwić coś przemocą, hmm mam dziwne wrażenie, że akurat tutaj Tede prędzej to zakończy przemocą... Czepiasz się tekstu "kiedy powiem na osiedlu...", a ze strony Tedego masz "miasto przestępstw" - też troche żenada...



1) To nie Tede porownal Plomienia do 18L tylko Staszek a Pezet pojechal po jednym i drugim, ponadto na krazku nie ma tego skitu.. Tede o Pezecie tez nie powiedzial zlego slowa smial sie z Onara i Nowatora!
2) Plock przywolalem tylko odnosnie slow Eldoki o scenie i zyciu
3) Jak nazwiesz jeszcze wersy "uwazaj gdzie jezdzisz i na ktory stawiasz parking" z brzdekiem tluczonego szkla w tle a teksty "wuwua miasto rapu miasto przestepstw" jest wszechobecny w polskim hip-hopie i musisz to przyznac..

Proponuje zakonczyc juz ta gadke bo kazdy ma swoj poglad na ta sprawe i jak sadze ani ty mnie nie przekonasz ani odwrotnie;) Jak w kazdym beefie publicznosc byla jest i bedzie podzielona.. Pozdro!


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 15:13

  GRZ napisał:  

  mem napisał:  
Nie, nie zawsze wpierdalam się w sprawy przyjaciół ale poszło o kawałek z płyty Płomienia i jak to już ktoś wcześniej zauważył przekręcona zostałą nazwa... Wall-e i Gural? No co Ty, przecież nikt o nich nigdzie złego słowa nie powiedział... Jeżeli chodzi o Płock to spoko Tede tam rozjebał Obrońców. Pezet pewnie dalej ma uraz (chociaż niby mieli coś razem nagrywać) no i to też skłoniło go do przyłączenia się do beefu. Niektórzy chcą załatwić coś przemocą, hmm mam dziwne wrażenie, że akurat tutaj Tede prędzej to zakończy przemocą... Czepiasz się tekstu "kiedy powiem na osiedlu...", a ze strony Tedego masz "miasto przestępstw" - też troche żenada...



1) To nie Tede porownal Plomienia do 18L tylko Staszek a Pezet pojechal po jednym i drugim, ponadto na krazku nie ma tego skitu.. Tede o Pezecie tez nie powiedzial zlego slowa smial sie z Onara i Nowatora!
2) Plock przywolalem tylko odnosnie slow Eldoki o scenie i zyciu
3) Jak nazwiesz jeszcze wersy "uwazaj gdzie jezdzisz i na ktory stawiasz parking" z brzdekiem tluczonego szkla w tle a teksty "wuwua miasto rapu miasto przestepstw" jest wszechobecny w polskim hip-hopie i musisz to przyznac..

Proponuje zakonczyc juz ta gadke bo kazdy ma swoj poglad na ta sprawe i jak sadze ani ty mnie nie przekonasz ani odwrotnie;) Jak w kazdym beefie publicznosc byla jest i bedzie podzielona.. Pozdro!



No i chyba masz racje, że najlepiej będzie te dyskusje zakończyć ;) Dodam tylko, że jeżeli chodzi o ten beef to publika jest podzielona z tego co się orientuje dokładnie 50/50... Pozdrawiam ;]


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Muzyka - 14/07/2006 15:45
Starcie na korzysc P81, ale nie az tak zdecydowanie jak by sie moglo wydawac.Nie przepadam za Tede, ale trzeba przyznac ze kilka razy udalo mu sie odgryzc.Trafne okreslenie na Tede to bananowy chlopak.


www.sectorshop.net
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7594 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 16:10
Czarny, moglbys powiedziec czym bylo Essa Sound?


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni

*




Odp: Muzyka - 14/07/2006 16:15
ee tam nie znacie sie:] Tymon Tymanski i Kury i tak sa nr.1:D

Jedna z jego piosenek: Sciagac!!:D

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 14 lipca 2006, 16:52 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Muzyka - 14/07/2006 16:49

  Kevin_007 napisał:  

  Jay-J napisał:  

  Kevin_007 napisał:  

0.5. Płomień 81 - Co jest

5. Tede - 3 korony

6. Nowator -Przed czasem



Tych nie moge sciagnac. Poki co przesluchuje dissy Tedego i musze powiedziec, ze niezle. Za to ten Nowatora jest rownie beznadziejny jak niegdys Masseya na Mesa, albo i gorszy. Dno.

Przesluchalem juz Plomienia, ale caly czas nie slyszalem "Co jest" i nie wiem od czego sie zaczelo. Plomien niezly, ale Tede lepszy.



Tam jest tylko parę słów o bananowcu : tutaj masz tekst piosenki : http://www.teksty.org/p/plomien81/cojest.php
A samej piosenki poszukaj w sieciach p2p, bo na necie jej nie znajdziesz, bo pochodzi z płyty płomienia.Pozdro

P.S tu masz jeszcze link do 3 koron : klik
P.S 2 A tu do Przed czasem klik



No ' 3 korony' bomba, Tede zmiotl Onara. Zreszta nie bylo trudne zdissowanie kogos kto nagral w zyciu 3 dobre piosenki...


Obrazek gif wstawiony na forum
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8011 dni

**




Odp: Muzyka - 14/07/2006 19:59

  Marcin** napisał:  


wpisujcie tu fajne zespoły ale raczej takie nie wchodzące w metal bo tego niedarady sluchać :)



Iron Maiden - i chociaz metalowe to bardzo da rade sluchac


Szlugi, wóda, gołe baby !
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Muzyka - 14/07/2006 22:53

  Marcin_ napisał:  
Czarny, moglbys powiedziec czym bylo Essa Sound?



Essa Sound -wytwornia


www.sectorshop.net
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Muzyka - 15/07/2006 18:17
Zna ktoś może tytuł piosenki, leci ostatnio częst w radiu... w Refrenie jest takie coś : ......... for the moooooootion, eveyday of my life, i need you. Z góry dzieki


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Muzyka - 16/07/2006 16:56

  Kevin_007 napisał:  
Zna ktoś może tytuł piosenki, leci ostatnio częst w radiu... w Refrenie jest takie coś : ......... for the moooooootion, eveyday of my life, i need you. Z góry dzieki



Ponawiam


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005