Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni

*




Odp: Muzyka - 15/03/2006 22:00

  RysieK napisał:  
skad moge sciagnsc The junkers-portowcy ???,albo prosze o wyslanie mi na maila ( [email protected] )



www.kibice.net/forum - tam masz w hyde parku piosenki kibicowskie i na jednej z ostatnich stron masz, jak nie znajdziesz podbij na gg, w profilu masz...


Pietras
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6684 dni

*




Odp: Muzyka - 16/03/2006 16:54
a ja słucham Radia Maryja i to jest najlepsza muzyka :):):)


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 16/03/2006 17:45

  sarteip napisał:  
a ja słucham Radia Maryja i to jest najlepsza muzyka :):):)



...


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Muzyka - 16/03/2006 21:10
z forum v.pl :


  Cytat:  
Witam po przerwie.
Od razu walę Z Grubej Rury. Chciałem poinformować, że na meczu z Wisłą, będzie mozna nabyć płytę zespołu 100%EG, z utworem "Ludzie z charakterem" - hiohopowym numerem o kibicach Pogoni, który mozna posłuchać na stronie www.ekipagryfino.pl

Płytę można nabyć też na allegro
TUTAJ



Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7742 dni

*




Odp: Muzyka - 16/03/2006 23:09
Dla tych co szukali takiej muzy jak Honor, Konwista88 znalazłem taki link: http://www.megaupload.com/?d=EIG5LMDN


Babilon Team
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni

*




Odp: Muzyka - 17/03/2006 09:27
The Prodigy w Spodku!! bilety dosyc drogie i kawalek jest do Katowic...trzeba to przemyslec...kiedys to sie tego sluchalo:),teraz tez powracaja w wielkim stylu, jak dla mnie niema lepszego zespolu czy tam jakiegos Dj co robi lepsza muze od nich,nieprawdopodobnie obracaja dzwiekami, polecam najstrasze ich plyty:``Experience``,``Music for the Jilted Generation`` czy ``The Fat of the land`` swietni tancerze!
The Prodigy w Spodku

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 17 marca 2006, 09:34 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni




Odp: Muzyka - 17/03/2006 22:53
Wie ktoś jaki ma tytuł ten jakby remix piosenki co leci ''Daddy Daddy Cool'' ? bo często leci w radiu, a tytułu nie mogę skminić :P


Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: Muzyka - 18/03/2006 18:21

  sarteip napisał:  
a ja słucham Radia Maryja i to jest najlepsza muzyka :):):)



Chciales byc smieszny ??? :|


Obrazek gif wstawiony na forum
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 18/03/2006 18:24

  Randall McMurphy napisał:  
The Prodigy w Spodku!! bilety dosyc drogie i kawalek jest do Katowic...trzeba to przemyslec...kiedys to sie tego sluchalo:),teraz tez powracaja w wielkim stylu, jak dla mnie niema lepszego zespolu czy tam jakiegos Dj co robi lepsza muze od nich,nieprawdopodobnie obracaja dzwiekami, polecam najstrasze ich plyty:``Experience``,``Music for the Jilted Generation`` czy ``The Fat of the land`` swietni tancerze!
The Prodigy w Spodku



To juz wole jechać na Armina Van Buurena do Wrocławia niz na Prodigy. Lecz ze względu na mature niestety w Hali Ludowej nie zawitam :/


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni

*




Odp: Muzyka - 18/03/2006 18:44

  Łysy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
The Prodigy w Spodku!! bilety dosyc drogie i kawalek jest do Katowic...trzeba to przemyslec...kiedys to sie tego sluchalo:),teraz tez powracaja w wielkim stylu, jak dla mnie niema lepszego zespolu czy tam jakiegos Dj co robi lepsza muze od nich,nieprawdopodobnie obracaja dzwiekami, polecam najstrasze ich plyty:``Experience``,``Music for the Jilted Generation`` czy ``The Fat of the land`` swietni tancerze!
The Prodigy w Spodku



To juz wole jechać na Armina Van Buurena do Wrocławia niz na Prodigy. Lecz ze względu na mature niestety w Hali Ludowej nie zawitam :/



Co ty gadasz,the Prodigy to jest Legenda, od kilkunastu lat(z mala przerwa) robia zajebista muze,wogole to nie lubie jakichs tam ravow czy techno,ale the Prodigy to zespol mojej mlodosci majac te 10-13 lat gdzie wszedzie panowala moda na M.Jacksona czy boys bandy to wtedy sie sluchalo The Prodigy stare kawalki rewelacja,juz nie wspomne o pierwszych teledyskach jak tam wymiataja powinni puszczac to w naukach tanca:) zreszta wisi mnie na co ty bys pojechal......

p.s chyba nie widziales zadnego ich koncertu i co oni tam wyprawiaja,Berlin,Glastonbury,Lowland,Fuji rewelacyjne koncerty...

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 18 marca 2006, 19:01 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 19/03/2006 23:10

  Randall McMurphy napisał:  

  Łysy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
The Prodigy w Spodku!! bilety dosyc drogie i kawalek jest do Katowic...trzeba to przemyslec...kiedys to sie tego sluchalo:),teraz tez powracaja w wielkim stylu, jak dla mnie niema lepszego zespolu czy tam jakiegos Dj co robi lepsza muze od nich,nieprawdopodobnie obracaja dzwiekami, polecam najstrasze ich plyty:``Experience``,``Music for the Jilted Generation`` czy ``The Fat of the land`` swietni tancerze!
The Prodigy w Spodku



To juz wole jechać na Armina Van Buurena do Wrocławia niz na Prodigy. Lecz ze względu na mature niestety w Hali Ludowej nie zawitam :/



Co ty gadasz,the Prodigy to jest Legenda, od kilkunastu lat(z mala przerwa) robia zajebista muze,wogole to nie lubie jakichs tam ravow czy techno,ale the Prodigy to zespol mojej mlodosci majac te 10-13 lat gdzie wszedzie panowala moda na M.Jacksona czy boys bandy to wtedy sie sluchalo The Prodigy stare kawalki rewelacja,juz nie wspomne o pierwszych teledyskach jak tam wymiataja powinni puszczac to w naukach tanca:) zreszta wisi mnie na co ty bys pojechal......

p.s chyba nie widziales zadnego ich koncertu i co oni tam wyprawiaja,Berlin,Glastonbury,Lowland,Fuji rewelacyjne koncerty...



A mi wisi to co suchales w wieku 10-13 lat bo pewnie gowno suchales a pierdolisz zreszta nie moja sprawa lecz uświadamiam cie jaka teraz panuje moda i kogo ludzie słuchaja bardziej a że Prodigy bedzie w tym samym dniu co Armin to nie zdziw sie gdzie wiecej ludzi sie pojawi. Nie twierdze ze Prodigy jest słabe czy cos w tym stylu. Jesli uwazasz ze The Prodigy to najlepszy zespoł obracający dźwiekami to chyba nie słyszałes PvD lub innych artystow Trance ale pierdolisz ze nie ma lepszych. Nie wypowiadaj sie jesli nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. Nie bez powodu ludzie wybrali zamiast Prodigy własnie Paula na jednej z najwiekszych imprez w Polsce a mianowicie Creamfields


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6900 dni

****




Odp: Muzyka - 19/03/2006 23:22

  sarteip napisał:  
a ja słucham Radia Maryja i to jest najlepsza muzyka :):):)



kurwa bez kitu debilem jestes!! po chuj nabijasz bezsensowne posty ??


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8383 dni




Odp: Muzyka - 20/03/2006 15:08
witam szukam piosenki
Bushman - No one else

ma ktos moze ? prosze o link badz przeslanie na e-mail
Pogoń@USUNTOhome.pl

z gory dzieki


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7900 dni




Odp: Muzyka - 20/03/2006 19:19
łysy nie osmieszaj sie. "zobacz jaka panuje mode"
to tyle w tym temacie z mojej strony :D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6941 dni

*




Odp: Muzyka - 20/03/2006 19:37

  JuN napisał:  
witam szukam piosenki
Bushman - No one else

ma ktos moze ? prosze o link badz przeslanie na e-mail
Pogoń@USUNTOhome.pl

z gory dzieki



takie cos znalazlam:
KLIK

tam masz w multimediach

pozdr


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 20/03/2006 20:00

  avelyn napisał:  
łysy nie osmieszaj sie. "zobacz jaka panuje mode"
to tyle w tym temacie z mojej strony :D



Nastepny dobrze poinformowany:D Chodzi mi o mode muzyki trance. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania ;)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 20/03/2006 20:22

  Łysy napisał:  

  avelyn napisał:  
łysy nie osmieszaj sie. "zobacz jaka panuje mode"
to tyle w tym temacie z mojej strony :D



Nastepny dobrze poinformowany:D Chodzi mi o mode muzyki trance. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania ;)



Ale Prodigy to raczej nie Trance ;]


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni

*




Odp: Muzyka - 20/03/2006 21:09

  Łysy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Łysy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
The Prodigy w Spodku!! bilety dosyc drogie i kawalek jest do Katowic...trzeba to przemyslec...kiedys to sie tego sluchalo:),teraz tez powracaja w wielkim stylu, jak dla mnie niema lepszego zespolu czy tam jakiegos Dj co robi lepsza muze od nich,nieprawdopodobnie obracaja dzwiekami, polecam najstrasze ich plyty:``Experience``,``Music for the Jilted Generation`` czy ``The Fat of the land`` swietni tancerze!
The Prodigy w Spodku



To juz wole jechać na Armina Van Buurena do Wrocławia niz na Prodigy. Lecz ze względu na mature niestety w Hali Ludowej nie zawitam :/



Co ty gadasz,the Prodigy to jest Legenda, od kilkunastu lat(z mala przerwa) robia zajebista muze,wogole to nie lubie jakichs tam ravow czy techno,ale the Prodigy to zespol mojej mlodosci majac te 10-13 lat gdzie wszedzie panowala moda na M.Jacksona czy boys bandy to wtedy sie sluchalo The Prodigy stare kawalki rewelacja,juz nie wspomne o pierwszych teledyskach jak tam wymiataja powinni puszczac to w naukach tanca:) zreszta wisi mnie na co ty bys pojechal......

p.s chyba nie widziales zadnego ich koncertu i co oni tam wyprawiaja,Berlin,Glastonbury,Lowland,Fuji rewelacyjne koncerty...



A mi wisi to co suchales w wieku 10-13 lat bo pewnie gowno suchales a pierdolisz zreszta nie moja sprawa lecz uświadamiam cie jaka teraz panuje moda i kogo ludzie słuchaja bardziej a że Prodigy bedzie w tym samym dniu co Armin to nie zdziw sie gdzie wiecej ludzi sie pojawi. Nie twierdze ze Prodigy jest słabe czy cos w tym stylu. Jesli uwazasz ze The Prodigy to najlepszy zespoł obracający dźwiekami to chyba nie słyszałes PvD lub innych artystow Trance ale pierdolisz ze nie ma lepszych. Nie wypowiadaj sie jesli nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. Nie bez powodu ludzie wybrali zamiast Prodigy własnie Paula na jednej z najwiekszych imprez w Polsce a mianowicie Creamfields



Ty masz cos z garem jednak, co mnie obchodzi jaka teraz panuje moda? co mnie obchodzi gdzie pojawi sie wiecej ludzi? co mnie obchodzi ze ludzie wybrali tam jakiegos Paula? wali mnie to chyba napisalem wyraznie ze wogole mnie ta muza nie interesuje, jedynie The Prodigy i jest to DLA MNIE! najlepszy zespol jest chodzi o ta muzyke jaka wykonuja! a ty widze modny koles jestes,jak bedzie moda na JUST 6 tez sie przerzucisz czy jestes tylko super kozakiem co slucha TRANCE. I Niechce slyszec o PvD itp bo ja w tej muzie nie siedze,siedzialem jak mialem nascie lat teraz juz z tego doroslem(niemowie ze techno jest dla malolatow) ale mnie taka muza nie bawi. the Prodigy to jest zespol legenda od grubych kilkunastu lat graja porzadna muze i zajebiscie im to wychodzi a inne badziewie mnie nie interesuje wogole po chuj sie odezwales do mojego postu i piszesz co ty bys wybral kogo to obchodzi?!?! wkleilem tylko link z INFORMACJA ze jest koncert The Prodigy jak tego nie lubisz to po co komentujesz co ty bys wybral? wez ty sie ogarnij wreszcie, na kazdym dziale sie wpierdalasz, nic ci nie pasuje...mniej krytyki wobec innych, wiecej wobec siebie. i te twoje teskty:`` gowno sluchales`` ``teraz panuje moda`` ``Prodigy TRANCE`` zatrzymaj dla siebie, probojesz zablysnac ale ci to nie wychodzi,dla mnie koniec rozmowy ,zreszta co bys nie napisal mam to w dupie.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8383 dni




Odp: Muzyka - 20/03/2006 21:14

  Shee napisał:  

  JuN napisał:  
witam szukam piosenki
Bushman - No one else

ma ktos moze ? prosze o link badz przeslanie na e-mail
Pogoń@USUNTOhome.pl

z gory dzieki



takie cos znalazlam:
KLIK

tam masz w multimediach

pozdr



dzieki bardzo :)


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 20/03/2006 22:00

  Randall McMurphy napisał:  

  Łysy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Łysy napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
The Prodigy w Spodku!! bilety dosyc drogie i kawalek jest do Katowic...trzeba to przemyslec...kiedys to sie tego sluchalo:),teraz tez powracaja w wielkim stylu, jak dla mnie niema lepszego zespolu czy tam jakiegos Dj co robi lepsza muze od nich,nieprawdopodobnie obracaja dzwiekami, polecam najstrasze ich plyty:``Experience``,``Music for the Jilted Generation`` czy ``The Fat of the land`` swietni tancerze!
The Prodigy w Spodku



To juz wole jechać na Armina Van Buurena do Wrocławia niz na Prodigy. Lecz ze względu na mature niestety w Hali Ludowej nie zawitam :/



Co ty gadasz,the Prodigy to jest Legenda, od kilkunastu lat(z mala przerwa) robia zajebista muze,wogole to nie lubie jakichs tam ravow czy techno,ale the Prodigy to zespol mojej mlodosci majac te 10-13 lat gdzie wszedzie panowala moda na M.Jacksona czy boys bandy to wtedy sie sluchalo The Prodigy stare kawalki rewelacja,juz nie wspomne o pierwszych teledyskach jak tam wymiataja powinni puszczac to w naukach tanca:) zreszta wisi mnie na co ty bys pojechal......

p.s chyba nie widziales zadnego ich koncertu i co oni tam wyprawiaja,Berlin,Glastonbury,Lowland,Fuji rewelacyjne koncerty...



A mi wisi to co suchales w wieku 10-13 lat bo pewnie gowno suchales a pierdolisz zreszta nie moja sprawa lecz uświadamiam cie jaka teraz panuje moda i kogo ludzie słuchaja bardziej a że Prodigy bedzie w tym samym dniu co Armin to nie zdziw sie gdzie wiecej ludzi sie pojawi. Nie twierdze ze Prodigy jest słabe czy cos w tym stylu. Jesli uwazasz ze The Prodigy to najlepszy zespoł obracający dźwiekami to chyba nie słyszałes PvD lub innych artystow Trance ale pierdolisz ze nie ma lepszych. Nie wypowiadaj sie jesli nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. Nie bez powodu ludzie wybrali zamiast Prodigy własnie Paula na jednej z najwiekszych imprez w Polsce a mianowicie Creamfields



Ty masz cos z garem jednak, co mnie obchodzi jaka teraz panuje moda? co mnie obchodzi gdzie pojawi sie wiecej ludzi? co mnie obchodzi ze ludzie wybrali tam jakiegos Paula? wali mnie to chyba napisalem wyraznie ze wogole mnie ta muza nie interesuje, jedynie The Prodigy i jest to DLA MNIE! najlepszy zespol jest chodzi o ta muzyke jaka wykonuja! a ty widze modny koles jestes,jak bedzie moda na JUST 6 tez sie przerzucisz czy jestes tylko super kozakiem co slucha TRANCE. I Niechce slyszec o PvD itp bo ja w tej muzie nie siedze,siedzialem jak mialem nascie lat teraz juz z tego doroslem(niemowie ze techno jest dla malolatow) ale mnie taka muza nie bawi. the Prodigy to jest zespol legenda od grubych kilkunastu lat graja porzadna muze i zajebiscie im to wychodzi a inne badziewie mnie nie interesuje wogole po chuj sie odezwales do mojego postu i piszesz co ty bys wybral kogo to obchodzi?!?! wkleilem tylko link z INFORMACJA ze jest koncert The Prodigy jak tego nie lubisz to po co komentujesz co ty bys wybral? wez ty sie ogarnij wreszcie, na kazdym dziale sie wpierdalasz, nic ci nie pasuje...mniej krytyki wobec innych, wiecej wobec siebie. i te twoje teskty:`` gowno sluchales`` ``teraz panuje moda`` ``Prodigy TRANCE`` zatrzymaj dla siebie, probojesz zablysnac ale ci to nie wychodzi,dla mnie koniec rozmowy ,zreszta co bys nie napisal mam to w dupie.



O kurwa ogarniety cieć sie odezwał jak ich mało. Kurwa gowno wiesz o muzyce jesli uwazasz ze PvD to Ciec bo jest to obecnie najlepszy dj na świecie. Odezwałem sie na twojego posta bo uwazam ze Armin jest lepszy od Prodigy ale Ty nabijacz postow musiałes pierdolnąc cos od siebie i pokazać jaki to jestes wszechwiedzący i ogarniety. To Ty prubojesz zabłysnać w kazdym temacie i chuj mnie boli czy Ci to wychodzi Czy nie ale śmieszy mnie twoja gadka i kumatość jaką tu sugerujesz. PvD Czy Armin to nie techno nabijaczu tylko Trance A Prodigy to powiązanie Trance Techno Rock Psycho Trance to jest po prostu Prodigy. Bez odbioru kozaczku :)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005