Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 16/11/2005 21:03
Zna ktos kawałki jakie puszczał na INDEPENDANCe Braian Cros :D?


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 18/11/2005 20:42
czy jest ktoś zainteresowany nową płytką Schillera - Tag und Nacht ??


Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

**




Odp: Muzyka - 19/11/2005 13:57

  Łysy napisał:  
Zna ktos kawałki jakie puszczał na INDEPENDANCe Braian Cros :D?



Armin van Buuren feat. Remy & Roland Klinkenberg - Bounce Back, 8 Wonders - The Morning After (The Thrillseekers Remix), Brain Cross - 4 U, Eye Wall - Bad Deal (Remy & Roland Klinkenberg Remix), Randy Katana - Pleasure Island (Vocal Mix), Randy Katana - PLay It Louder

Ogólnie to był cieniacki set, masa koników w przejściach...


Llibertat per a Catalunya!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

**




Odp: Muzyka - 19/11/2005 14:32

  borsuk napisał:  

  KryS napisał:  

  MKSkibol napisał:  
pilnie potrzebuje--> Małolat & Włodi - Przestępcze myśli !!



Podbij na gg to Ci wyślę....



A moglbys mi wyslac na maila? bylbym bardzo wdzieczny [email protected]



Nie ma sprawy...już wysłałem...pzdr :]


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 19/11/2005 15:36

  Hanki napisał:  

  Łysy napisał:  
Zna ktos kawałki jakie puszczał na INDEPENDANCe Braian Cros :D?



Armin van Buuren feat. Remy & Roland Klinkenberg - Bounce Back, 8 Wonders - The Morning After (The Thrillseekers Remix), Brain Cross - 4 U, Eye Wall - Bad Deal (Remy & Roland Klinkenberg Remix), Randy Katana - Pleasure Island (Vocal Mix), Randy Katana - PLay It Louder

Ogólnie to był cieniacki set, masa koników w przejściach...



No ale nie mow ze Randy Katana nie zrobił na Tobie wrażenia . Przeciez jak to uderzyło to myslałem ze cos wybuchło czy cós . Niesamowite wrażenie :D A co do jego seta to rozkręcił idealnie do wchodzacych poźniej Dj's.Głupotą było dla mnie wpuszczanie Schulza w środek :/ ( dobrze wiemy jaki rodzja muzyki preferuje ten pan )


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 19/11/2005 16:10

  Łysy napisał:  

  Hanki napisał:  

  Łysy napisał:  
Zna ktos kawałki jakie puszczał na INDEPENDANCe Braian Cros :D?



Armin van Buuren feat. Remy & Roland Klinkenberg - Bounce Back, 8 Wonders - The Morning After (The Thrillseekers Remix), Brain Cross - 4 U, Eye Wall - Bad Deal (Remy & Roland Klinkenberg Remix), Randy Katana - Pleasure Island (Vocal Mix), Randy Katana - PLay It Louder

Ogólnie to był cieniacki set, masa koników w przejściach...



No ale nie mow ze Randy Katana nie zrobił na Tobie wrażenia . Przeciez jak to uderzyło to myslałem ze cos wybuchło czy cós . Niesamowite wrażenie :D A co do jego seta to rozkręcił idealnie do wchodzacych poźniej Dj's.Głupotą było dla mnie wpuszczanie Schulza w środek :/ ( dobrze wiemy jaki rodzja muzyki preferuje ten pan )



a kto sie najlepiej zaprezentował??


dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni




Odp: Muzyka - 19/11/2005 20:32
dla mnie Marco V, Marcel Woods i na koncu M.I.K.E. :]


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7742 dni

*




Odp: Muzyka - 19/11/2005 21:27
Jeśli ktos ma jakies utwory Konwisty88 i mógłby mi przesłac na maila to bedę wdzięczny, bo nigdzie nie mogłem znaleść do ściągniecia. Mój mail: [email protected]


Babilon Team
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Muzyka - 20/11/2005 15:43

  senses napisał:  

  Łysy napisał:  

  Hanki napisał:  

  Łysy napisał:  
Zna ktos kawałki jakie puszczał na INDEPENDANCe Braian Cros :D?



Armin van Buuren feat. Remy & Roland Klinkenberg - Bounce Back, 8 Wonders - The Morning After (The Thrillseekers Remix), Brain Cross - 4 U, Eye Wall - Bad Deal (Remy & Roland Klinkenberg Remix), Randy Katana - Pleasure Island (Vocal Mix), Randy Katana - PLay It Louder

Ogólnie to był cieniacki set, masa koników w przejściach...



No ale nie mow ze Randy Katana nie zrobił na Tobie wrażenia . Przeciez jak to uderzyło to myslałem ze cos wybuchło czy cós . Niesamowite wrażenie :D A co do jego seta to rozkręcił idealnie do wchodzacych poźniej Dj's.Głupotą było dla mnie wpuszczanie Schulza w środek :/ ( dobrze wiemy jaki rodzja muzyki preferuje ten pan )



a kto sie najlepiej zaprezentował??



swoje przemyslenia na temat setow napisalem w relacji ;)
ale napisze jeszcze raz najlepszy Woods, Marco V pozniej Tomy i na 3 miejscu Schulz :)
aha bym zapomnial o zamocnym secie Micra na House Sali :P


crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni




Odp: Muzyka - 20/11/2005 15:55
do znawcow techno;) :

wie ktos moze, kto na poczatku filmiku 'Sunrise 2004 with ekwador' gra na klawiszach??? to jest na wstepie


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 20/11/2005 16:10

  CRLS napisał:  
do znawcow techno;) :

wie ktos moze, kto na poczatku filmiku 'Sunrise 2004 with ekwador' gra na klawiszach??? to jest na wstepie



niestety nie posiadam owego filmiku... ale moze bys wycial ten kawalek albo jakiegos sampla dał??


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Muzyka - 20/11/2005 16:28

  CRLS napisał:  
do znawcow techno;) :

wie ktos moze, kto na poczatku filmiku 'Sunrise 2004 with ekwador' gra na klawiszach??? to jest na wstepie



jesli chodzi ci o tytyuly muzy z filmu Sunrise With Ekwador 2004 produkcji GuciuFilm to prosze:
01 - The Mystery - Fever
02 - The Roc Project feat. Tina Arena - Never (DJ Tiesto Remix vs. Filterheadz Remix)
03 - Narcotic Thrust - I Like It (Orginal Mix)
04 - Jj Flores & Steve Smooth - Get Naked (Antoine Clamaran Brutal Remix)
05 - The Groove Brother - Work
06 - Laurent Konrad - Rock U
07 - Mischa Daniels - Out Of Control (Antoine Clamaran Remix)
08 - Tko - The Tiger (Perans Hammer Mix)
09 - The Matrix - Protect The Innocent
10 - 4 Strings - High On Life (Promo Mix)
11 - Nenes - Turbulence (Original mix)
12 - Love Fist - Hangin' on a string (E-craig Remix)
13 - Dj Tiesto - Flight 643
14 - Dj Tiesto - Adagio for strings
15 - Dj Matys & Marc Van Linden - Am 2 Pm
16 - Solar factor - Urban shakedown (Original mix)
17 - Randy Katana - One Solid Wave (Sam Sharp mix)
18 - Bas Van Veen - Total Recall (Original Mix)
19 - Dj Tiddey - Feel Destination
20 - Ron Van Den Beuken - Keep On Movin (Orginal Mix)
21 - Airscape - Sosei (F & W Remix)
22 - Paul Van Dyk - Buenaventura
23 - Andain - Beautiful Things (M-Kay remake)
24 - Sucker Djs - It's Gotta Be (Original Mix)
25 - Dj Luccio feat. Sandy Wilhelm - Paradise (Sandy Wilhelm Remix)
26 - Syke n Sugastarr - Ticket 2 Ride


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 20/11/2005 17:46

  Porto napisał:  

  senses napisał:  

  Łysy napisał:  

  Hanki napisał:  

  Łysy napisał:  
Zna ktos kawałki jakie puszczał na INDEPENDANCe Braian Cros :D?



Armin van Buuren feat. Remy & Roland Klinkenberg - Bounce Back, 8 Wonders - The Morning After (The Thrillseekers Remix), Brain Cross - 4 U, Eye Wall - Bad Deal (Remy & Roland Klinkenberg Remix), Randy Katana - Pleasure Island (Vocal Mix), Randy Katana - PLay It Louder

Ogólnie to był cieniacki set, masa koników w przejściach...



No ale nie mow ze Randy Katana nie zrobił na Tobie wrażenia . Przeciez jak to uderzyło to myslałem ze cos wybuchło czy cós . Niesamowite wrażenie :D A co do jego seta to rozkręcił idealnie do wchodzacych poźniej Dj's.Głupotą było dla mnie wpuszczanie Schulza w środek :/ ( dobrze wiemy jaki rodzja muzyki preferuje ten pan )



a kto sie najlepiej zaprezentował??



swoje przemyslenia na temat setow napisalem w relacji ;)
ale napisze jeszcze raz najlepszy Woods, Marco V pozniej Tomy i na 3 miejscu Schulz :)
aha bym zapomnial o zamocnym secie Micra na House Sali :P



Schulz = beznadzieja !


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 20/11/2005 17:50

  Łysy napisał:  

  Porto napisał:  

  senses napisał:  

  Łysy napisał:  

  Hanki napisał:  

  Łysy napisał:  
Zna ktos kawałki jakie puszczał na INDEPENDANCe Braian Cros :D?



Armin van Buuren feat. Remy & Roland Klinkenberg - Bounce Back, 8 Wonders - The Morning After (The Thrillseekers Remix), Brain Cross - 4 U, Eye Wall - Bad Deal (Remy & Roland Klinkenberg Remix), Randy Katana - Pleasure Island (Vocal Mix), Randy Katana - PLay It Louder

Ogólnie to był cieniacki set, masa koników w przejściach...



No ale nie mow ze Randy Katana nie zrobił na Tobie wrażenia . Przeciez jak to uderzyło to myslałem ze cos wybuchło czy cós . Niesamowite wrażenie :D A co do jego seta to rozkręcił idealnie do wchodzacych poźniej Dj's.Głupotą było dla mnie wpuszczanie Schulza w środek :/ ( dobrze wiemy jaki rodzja muzyki preferuje ten pan )



a kto sie najlepiej zaprezentował??



swoje przemyslenia na temat setow napisalem w relacji ;)
ale napisze jeszcze raz najlepszy Woods, Marco V pozniej Tomy i na 3 miejscu Schulz :)
aha bym zapomnial o zamocnym secie Micra na House Sali :P



Schulz = beznadzieja !



hm... a Schulzem wszyscy byli zajarani... ;P


Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8318 dni




Odp: Muzyka - 20/11/2005 21:51
i jak tam wrażenia po Wrocławiu ? ja do tej pory się nie mogę otrząsnąć. znakomite efekty świetlne,pirotechniczne oraz wizualizacyjne na 6 telebimach i 28 mniejszych ekranach:D podczas gry Tiesto.set tego pana też rewelacyjny.atomosfera podczas grania love comes again,flight 643,traffic a przede wszystkim silence nie do opisania.
rewelka. na bardzo dużą pochwałę zasługuje również angelo mike,który rozgrzał publikę przed główną gwiazdą wieczoru.niezapomniane przeżycia.


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 20/11/2005 21:57

  Freezer napisał:  
i jak tam wrażenia po Wrocławiu ? ja do tej pory się nie mogę otrząsnąć. znakomite efekty świetlne,pirotechniczne oraz wizualizacyjne na 6 telebimach i 28 mniejszych ekranach:D podczas gry Tiesto.set tego pana też rewelacyjny.atomosfera podczas grania love comes again,flight 643,traffic a przede wszystkim silence nie do opisania.
rewelka. na bardzo dużą pochwałę zasługuje również angelo mike,który rozgrzał publikę przed główną gwiazdą wieczoru.niezapomniane przeżycia.



Czemu tam mnie zabrakłoooooooo :((((

P.S złowiłeś jakies szale WKS-u ?? hehehe


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8318 dni




Odp: Muzyka - 20/11/2005 22:01

  Łysy napisał:  

  Freezer napisał:  
i jak tam wrażenia po Wrocławiu ? ja do tej pory się nie mogę otrząsnąć. znakomite efekty świetlne,pirotechniczne oraz wizualizacyjne na 6 telebimach i 28 mniejszych ekranach:D podczas gry Tiesto.set tego pana też rewelacyjny.atomosfera podczas grania love comes again,flight 643,traffic a przede wszystkim silence nie do opisania.
rewelka. na bardzo dużą pochwałę zasługuje również angelo mike,który rozgrzał publikę przed główną gwiazdą wieczoru.niezapomniane przeżycia.



Czemu tam mnie zabrakłoooooooo :((((

P.S złowiłeś jakies szale WKS-u ?? hehehe




2 godziny po mieście jeżdziłem żywej duszy wokoło nie było ;p


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8285 dni




Odp: Muzyka - 20/11/2005 22:57

  Łysy napisał:  


Schulz = beznadzieja !



Co ty mowisz wogole , Schulz zagral jednego z najlepszycg setow na tej imprezie , nie liczac Marco V i Marcela


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 20/11/2005 23:33

  olo84 napisał:  

  Łysy napisał:  


Schulz = beznadzieja !



Co ty mowisz wogole , Schulz zagral jednego z najlepszycg setow na tej imprezie , nie liczac Marco V i Marcela



Moze dlatego dla mnie zagrał słabo bo wstawili go w środek . A ze gra wolna muze to mi to nie przeszkadza tyle ze strasnzie zwolnił tempo do tego stopnia ze spać mi sie zachciało ;P Takich jak on powinno sie na początek wstawiać moze wtedy inaczej bym podchodizł do tego pana ;P Pozzostnae przy swoim i stwierze ze i tak zagrał beznadziejnie ;P BRIAN CROS :D:D:D:D:D Rulezzz

Ostatnio edytowany przez: hPS, 21 listopada 2005, 21:46 [1 raz(y)]


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 20/11/2005 23:34

  Freezer napisał:  

  Łysy napisał:  

  Freezer napisał:  
i jak tam wrażenia po Wrocławiu ? ja do tej pory się nie mogę otrząsnąć. znakomite efekty świetlne,pirotechniczne oraz wizualizacyjne na 6 telebimach i 28 mniejszych ekranach:D podczas gry Tiesto.set tego pana też rewelacyjny.atomosfera podczas grania love comes again,flight 643,traffic a przede wszystkim silence nie do opisania.
rewelka. na bardzo dużą pochwałę zasługuje również angelo mike,który rozgrzał publikę przed główną gwiazdą wieczoru.niezapomniane przeżycia.



Czemu tam mnie zabrakłoooooooo :((((

P.S złowiłeś jakies szale WKS-u ?? hehehe




2 godziny po mieście jeżdziłem żywej duszy wokoło nie było ;p



Źle szukałes ;P a moze po prostu nie widiząłes ich bo miałes Tiesto na oczach ;P hehhe pozdro


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005