Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 10/11/2005 15:51
Już w sobote Indepedance :D kurna blaszka... :D rotfl


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Muzyka - 10/11/2005 20:06

  senses napisał:  
Już w sobote Indepedance :D kurna blaszka... :D rotfl



a wiesz moze czy bedzie gdzies relacja LIVE w Poznaniu i WaWie :?:


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 10/11/2005 20:48

  Porto napisał:  

  senses napisał:  
Już w sobote Indepedance :D kurna blaszka... :D rotfl



a wiesz moze czy bedzie gdzies relacja LIVE w Poznaniu i WaWie :?:



nieorientuje sie za bardzo...


Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7767 dni

**




Odp: Muzyka - 11/11/2005 12:03

  senses napisał:  
Już w sobote Indepedance :D kurna blaszka... :D rotfl



Nom bilet dziś nawet zakupiłem. ;) :P Oby tylko tym razem Markus nie wyciął takiego numeru jak w Poznaniu na Malcie...


Llibertat per a Catalunya!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 11/11/2005 12:49

  Hanki napisał:  

  senses napisał:  
Już w sobote Indepedance :D kurna blaszka... :D rotfl



Nom bilet dziś nawet zakupiłem. ;) :P Oby tylko tym razem Markus nie wyciął takiego numeru jak w Poznaniu na Malcie...



To jeszcze są bilety :| dziwne myslałem ze dawno sie rozeszły .
A ja pozostane przy swoim : John Marks - Update ! :D:D:D


P.S Jeśli macie podobne kawałki typu Three Drives - Greece 2000 ( Marcel Woods RMX ) to wrzucajcie :D z góry dzieki

Ostatnio edytowany przez: hPS, 11 listopada 2005, 13:30 [1 raz(y)]


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8233 dni




Odp: Muzyka - 11/11/2005 13:49

  Hanki napisał:  

  senses napisał:  
Już w sobote Indepedance :D kurna blaszka... :D rotfl



Nom bilet dziś nawet zakupiłem. ;) :P Oby tylko tym razem Markus nie wyciął takiego numeru jak w Poznaniu na Malcie...



To zależy od tego jak wysoko umiejscowiona bedzie scena :) Zresztą to zdecydowanie nie była wina Schulza a jego menago bądź MDT.
Impreza w Poznaniu ponoć udana. Były małe problemy z dotarciem (mgła nad Poznaniem i problem z lądowaniem) i chyba dlatego nie zagrał Halliwell. Trzeba mieć nadzieje, że Markus nie będzie miał problemu z przylotem z Kijowa.
pzdr


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 11/11/2005 14:21

  Łysy napisał:  

  Hanki napisał:  

  senses napisał:  
Już w sobote Indepedance :D kurna blaszka... :D rotfl



Nom bilet dziś nawet zakupiłem. ;) :P Oby tylko tym razem Markus nie wyciął takiego numeru jak w Poznaniu na Malcie...



To jeszcze są bilety :| dziwne myslałem ze dawno sie rozeszły .
A ja pozostane przy swoim : John Marks - Update ! :D:D:D


P.S Jeśli macie podobne kawałki typu Three Drives - Greece 2000 ( Marcel Woods RMX ) to wrzucajcie :D z góry dzieki



chodzi Ci o remixy Greece 2000 czy o remixy Woods'a ?? ;P bo z Greece 2000 mam jeszcze remix Tataty i Shog'a


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Muzyka - 11/11/2005 15:58
wrzuce wam opis z wczorajszej imprezy w Poznaniu mojego kolegi:
"do areny przybylem o godzinie 21 30 i na poczatek zdziwienie kolejka tak ze myslalem ze do areny wejde o 3 00 na biletach byly wejscia a b c d a wszystkich pchali do a. No ale jakos sie wepchnelismy.Jakims cudem udalo mi sie powiesic kurtki bo ludzie ktorzy weszli o 22 nie mogli bo nie bylo wieszakow. Ze wzgledu na pogode do Poznania nie przybyl Edie Haliweel i malo brakowalo zeby Marcell i Marco V rowniez sie nie pojawili wyladowali w Warszawie i pociagiem jechali do Poznania ciekwae jak im sie podobalo .
Zdziwilo mnie to ze zapowiedzi Dejotów sa po Polsku tyle ze slabo bylo je slychac
Najwieksza wpadka to zapowiedz Tideya a tu sie pojawia Marco V
Piwo w jednym namiocie i jeszcze wyjsc z nim nie mozna bylo chociaz na chol bo na teren imprezy nie mozna normalnie paranoja.
Namiot house pozostawie bez komentarza bo wygladal jak jeden wielki smietnik.Ktos wyterzyl swoj umysl i pomyslal ze bez koszy bedzie lepiej zeby ludzie mieli rozrywke w omijaniu przeszkod jakimi byly rozbite butelki .
Kibel jak zwykle platny co dla mnie jest zwyklym idiotyzmem
Przejdzmy do pozytwów
Muzyka idealna najlepsze sety Brian Croos Marcell no i Marco V
swietne oswietlenie efekty pirotechniczne a najlepsze te dmuchajace ognie
Film z Sunrise za bardzo go nie pamietam nawet nie wiem o ktorej godzinie leciał ale za fajny to on nie był nawet chyba piatku nie bylo pokazanego
musze obejrzec na spokojnie na kompie."


a ze jutro Independence u nas to kilka Trancowych kawalkow:
Silent Electra - Polarity (Jochen Miller Mix)
Duende - Ilimitado (Original Mix)
Ayu - Unite (Robert Gitelman Mix)
Svenson - Wicked Life (Infectious Mix


apropos Greece 2000 to polecam ten kawalek w nowej odslonie wykonanej przez Lucky 7 ;)


tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Muzyka - 11/11/2005 16:35

  Porto napisał:  
wrzuce wam opis z wczorajszej imprezy w Poznaniu mojego kolegi:
"do areny przybylem o godzinie 21 30 i na poczatek zdziwienie kolejka tak ze myslalem ze do areny wejde o 3 00 na biletach byly wejscia a b c d a wszystkich pchali do a. No ale jakos sie wepchnelismy.Jakims cudem udalo mi sie powiesic kurtki bo ludzie ktorzy weszli o 22 nie mogli bo nie bylo wieszakow. Ze wzgledu na pogode do Poznania nie przybyl Edie Haliweel i malo brakowalo zeby Marcell i Marco V rowniez sie nie pojawili wyladowali w Warszawie i pociagiem jechali do Poznania ciekwae jak im sie podobalo .
Zdziwilo mnie to ze zapowiedzi Dejotów sa po Polsku tyle ze slabo bylo je slychac
Najwieksza wpadka to zapowiedz Tideya a tu sie pojawia Marco V
Piwo w jednym namiocie i jeszcze wyjsc z nim nie mozna bylo chociaz na chol bo na teren imprezy nie mozna normalnie paranoja.
Namiot house pozostawie bez komentarza bo wygladal jak jeden wielki smietnik.Ktos wyterzyl swoj umysl i pomyslal ze bez koszy bedzie lepiej zeby ludzie mieli rozrywke w omijaniu przeszkod jakimi byly rozbite butelki .
Kibel jak zwykle platny co dla mnie jest zwyklym idiotyzmem
Przejdzmy do pozytwów
Muzyka idealna najlepsze sety Brian Croos Marcell no i Marco V
swietne oswietlenie efekty pirotechniczne a najlepsze te dmuchajace ognie
Film z Sunrise za bardzo go nie pamietam nawet nie wiem o ktorej godzinie leciał ale za fajny to on nie był nawet chyba piatku nie bylo pokazanego
musze obejrzec na spokojnie na kompie."


a ze jutro Independence u nas to kilka Trancowych kawalkow:
Silent Electra - Polarity (Jochen Miller Mix)
Duende - Ilimitado (Original Mix)
Ayu - Unite (Robert Gitelman Mix)
Svenson - Wicked Life (Infectious Mix


apropos Greece 2000 to polecam ten kawalek w nowej odslonie wykonanej przez Lucky 7 ;)



'Namiot house pozostawie bez komentarza bo wygladal jak jeden wielki smietnik.Ktos wyterzyl swoj umysl i pomyslal ze bez koszy bedzie lepiej zeby ludzie mieli rozrywke w omijaniu przeszkod jakimi byly rozbite butelki .
Kibel jak zwykle platny co dla mnie jest zwyklym idiotyzmem'
to mi sie podobało hihi
kible :D:D:D hehe... widac ze polska :cfaniak: a moglbys zamiesic Greece na yousendit ?? :]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

**




Odp: Muzyka - 13/11/2005 00:09
Ma ktoś może nową płytke WWO- Witam was w rzeczywistości ??? albo wie skąd zassać ???


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8383 dni




Odp: Muzyka - 13/11/2005 11:48

  borsuk napisał:  
A ja polecam nowa plyte Mesa - "Alkopoligamia - Zapiski typa"...Bardzo dobra plyta pod wzgledem lirycznym oraz utrzymana w bardzo dobrym klimacie...Polecam:)


wczoraj zakupilem wersje 2cd plyty.
takze polecam, po prostu niektore utwory wymietaja


  KryS napisał:  
Ma ktoś może nową płytke WWO- Witam was w rzeczywistości ??? albo wie skąd zassać ???


premiera 15.11


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Muzyka - 13/11/2005 21:16
dopiero teraz doszedlem do siebie po wczorajszym Evencie oto kilka slow ode mnie:

A wiec glowne minusy imprez, ktore pojawily sie w Waszych opiniach wedlug mnie w wiekszosci zostaly poprawione.
Bylo co zjesc - pizza w kawalkach i chyba jakies hot-dogi.
Toaleta bezplatna, ale porzadek b. sredni lol
Byly tez te slawne juz kosze na smieci jednak - tak jak chyba Karol napisal na FTB - wiele to nie dalo, bo to od ludzi zalezy gdzie wyrzucaja puste butelki,wiec na glownej walalo sie sporo plastikowych butelek sie po ziemi. W sali z house'em i jedzeniem nie bylo zadnego syfu! No... moze poza gumami do zucia przyklejajacymi sie do butow ;)
Sciema z wejsciami A, B czy C zostala podtrzymana ;) Bylo jedno duze wejscie podzielona na dwa mniejsze, a wpuszczanie i skrupulatne trzepanie przebiegalo raczej sprawnie.
Szatnia - 2zl od kurtki - i to chyba lekka przesada, gdy sie placi za bilet 50.. Dziwne bylo, ze chcac powiesic dwie kurtki na jeden numerek - dostawalo sie i tak dwa osobne, co zmniejszalo pojemnosc szatni. Mialem przypal z kurtkami, bo wydali mi inna, ale bez problemu zostalem wpuszczony, zeby znalezc swoja i dostalem po okazaniu dowodu tozsamosci, ktory na szczescie mialem :P
Frekwencja - chyba nie taka zla. Ludzi bylo dosyc sporo biorac pod uwage dwie sale, ale scisku zadnego nie bylo.
Efektow pirotechnicznych brak. Bo te wieksze sztuczne ognie odpalone przy Marco V,to raczej smieszne byly thedevil
W ogole, to juz myslalem, ze nie bedzie laserow.W koncu jednak odpalily jakos grubo po polnocy, ale za to zamiataly mocno do konca. Wg mnie przesadzili z dawka i moca stroboskopow. Byly za mocne :o
Musica - pomijam sety tych, ktorzy sie powtorzyli. Ogolnie bylo naprawde mocno i bez zadnych znanych kawalkow. Niespodzianka okazal sie JayBae (wreszcie doczekalem sie go w Szczecinie!). Na dzien dobry pokazal jakie klimaty tu beda panowac. Mocno, energicznie i z pasja :D Markus Schulz - zagral lzej od wszystkich (co akurat sie przydalo), poza tym mial swietny kontakt z publicznoscia (podobnie jak cala reszta) :D
Kris nie zagral i byl to wg mnie najwiekszy minus imprezy, bo wiele osob na niego czekalo. Oczywiscie zaden timetable nie byl nigdzie wyswietlany. Milym akcentem byl set Tommy'ego (z klubu Trezor), ktory poruszyl ludzi znanymi kawalkami. Impreza zakonczyla sie ok. 6 setem Tiddeya w mocniejszym niz zwykle wydaniu. Szkoda, ze tak pozno, bo gral dla niewielu osob.
To tyle. Troche sie rozpisalem, ale chcialem zdac rzetelna relacje.

Fotki i krotkie filmy :arrow: http://www.trezor-gallery.z.pl


dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni




Odp: Muzyka - 13/11/2005 21:36
ja dodam od siebie ze rycie mozgow siegnelo zenitu :] i czekam z utesknieniem na nastepna taka impreze :D

Devil is a Dj...
Diabeł fajadiscoDiabeł faja


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8233 dni




Odp: Muzyka - 13/11/2005 22:38
Jak dla mnie było w miare OK. Ludzi mniej niż rok temu. Ścisku żadnego, pod scene można było się spokojnie dostać. Szkoda, że np. Brian Cross (choć gral nieźle) zagrał 90minut a M.I.K.E tylko 45min. Ale cóż widocznie tak miało być bo jakiś Tommy (o zgrozo...ewidentnie pojechał pod publiczke) musiał zagrać na głównej scenie. Co do występu DJów. Najlepiej chyba jednak Schulz. Grał niby szybko ale i progowo czyli tak jak lubie :). Marco V i Marcel Woods bardzo mocno ale równiez sympatycznie. M.I.K.E także na poziomie. Minusy imprezy to hmm: szatnie (trzeba bylo stać dobre 20min), fatalne nagłośnienie (kick tak napieprzal, że w jakis melodyjnach kawalkach tej melodii praktycznie słychać nie było), gwizdki (kilku typów mnie rozwaliło swoją pomysłowością np. gosc w rekawiczkach, okularach i świecącymi lampkami na nich). Sporo wiary na tabsach, niektórzy tak powykręcani, że szkoda gadac.


dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni




Odp: Muzyka - 13/11/2005 23:02

  pablo_mks napisał:  
Sporo wiary na tabsach



nie wiesz co tracisz :] zreszta to chyba normalne ze sporo wiary na tabsach ? czy nie ? :]


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Rzeznik
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni




Odp: Muzyka - 13/11/2005 23:19
sciągajcie nową płytke ''System of a down'' hYPNOTIC jest zajebista


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni

****




Odp: Muzyka - 13/11/2005 23:49

  pablo_mks napisał:  
Jak dla mnie było w miare OK. Ludzi mniej niż rok temu. Ścisku żadnego, pod scene można było się spokojnie dostać. Szkoda, że np. Brian Cross (choć gral nieźle) zagrał 90minut a M.I.K.E tylko 45min. Ale cóż widocznie tak miało być bo jakiś Tommy (o zgrozo...ewidentnie pojechał pod publiczke) musiał zagrać na głównej scenie. Co do występu DJów. Najlepiej chyba jednak Schulz. Grał niby szybko ale i progowo czyli tak jak lubie :). Marco V i Marcel Woods bardzo mocno ale równiez sympatycznie. M.I.K.E także na poziomie. Minusy imprezy to hmm: szatnie (trzeba bylo stać dobre 20min), fatalne nagłośnienie (kick tak napieprzal, że w jakis melodyjnach kawalkach tej melodii praktycznie słychać nie było), gwizdki (kilku typów mnie rozwaliło swoją pomysłowością np. gosc w rekawiczkach, okularach i świecącymi lampkami na nich). Sporo wiary na tabsach, niektórzy tak powykręcani, że szkoda gadac.



Przeszkadza Ci ze byli powykręcani :> bo mi nie ! wole takiepowykracanego anizeli zajebanego w 3 dupy z ktrym nie idize sie pobawc . A Ty Porto bys juz tak nienarzekał . Sztachnął byś sieraz to wszystko byłoby dla Ciebie gitara ! Najelpiej zagrał Cros mocno i szybko . A co do Schulza to zawiodłem sie na nim na całej linii szkoda gadac :/ Szkoda ze skończyło sie o 6 :((( bo miałem jeszcze nergii do 12 przynajmniej . pozdro


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: Muzyka - 13/11/2005 23:52

  DzeM napisał:  

  pablo_mks napisał:  
Sporo wiary na tabsach



nie wiesz co tracisz :] zreszta to chyba normalne ze sporo wiary na tabsach ? czy nie ? :]



Haha niezle "powiedziane" :) No i impreza mnie ominela :( nie mialam juz kiedy zachorowac normalnie.. No to czekamy na nastepne eventy :)


olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8285 dni




Odp: Muzyka - 14/11/2005 00:04
Co do Independance , to bylo dobrze. Nie wiem czemu Łysy narzekaz na Markusa , dla mnie zagral najlepiej , potem byl Marcel zagral rownez konkretnie, i Jay Bae mimo ze zaczol jako pierwszy to naprawde zrobil na mnie chlopak wrazenie.


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Muzyka - 14/11/2005 08:51
Polecam Plomien 81-plytka jest za mocna:) link do sciagniecia:http://republika.pl/gromekk/mp3.htm#


www.sectorshop.net
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005