Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7402 dni




Odp: Muzyka - 08/05/2010 13:39
Podrzuci ktoś kawałek "Sródmiescie południowe" z mixtape'u Prosto najlepiej na sendspace?

Z góry dzieki


Tylko Pogoń!
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7835 dni

*




Odp: Muzyka - 08/05/2010 15:33

  PSMKS napisał:  
Włodi skin hahaha a teraz pieprzony islamista :D
Pener pojechał , pokazał ze nie wstydzi się tego jaki był i jest, w przeciwieństwie do włodka...
Szkoda ze eldoce nie wypomniał kserowanie tekstów narodowych ...
Według mnie starcie chałrias - Peja 1:1 (lecz bramka strzelona na wyjeździe bardziej punktuje )



No Ja się z tym nie zgadzam, według mnie Rysiu zafundował 10 minutowy bełkot. Co do czepiania się przez niego wyglądu Włodka niech zapusci sobie kawałek TDF-Japa chamie, może przypomni mu się jaką on sam ma twarz :). Pozatym przykład Włodka pokazuje że on z wiekiem raczej zmądrzał, w przeciwieństwie do pewnego "artysty" z Poznania :]


Babilon Team
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

****




Odp: Muzyka - 08/05/2010 15:49
Haha wiedziałem ze Orzeł się odezwie :D
Dla mnie diss Penera jest lepszy chodź bit ma gorszy od pedalstawa , trochę wkurwiający . Lecz oprócz szydery ma kilka dobrych argumentów . Pojechał pelsonowi i obiektywnie mówiąc pele swoim pariasowym bełkotem przegrał ... Jedyny poziom w disie trzymał włodek reszta na swoim poziomie - czyli lipa.
Pener dissem pokazał kto gdzie stoi w Warszawie i że mitem jest pojedynek Poznań - Warszawa doszukiwany przez innych...
Pokazał ze pelson zawsze był marnym dodatkiem do Molesty i jego solo płyta tez kupą była...
Parias coś nawinoł ze Tede beefa wygrał , kurwa oni chyba nie słuchali tych disów, no chyba że są fanami TVN TVN TVN TURBO !
Rozumiem ktoś nie lubi Pato SLU Gangu lecz trzeba przyznać że Rychy z TDF pojechał , teraz czas na kolejną lipę rapu pelsona . Włodi i eldo się wtrącili to też dostaną , nawet dobrze że Włodi jest zrobi się ciekawie , sam pelson został by zjedzony odrazu...
Ciekawie będziei :)

Włodek niby mądry się stał ? Za ziomalem poszedł do religii dzikusów i jako jej wyznawca jara blanty :D
Orzeł lepiej mi powiedz czy gramy niedługo w coś na orliku :D


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7835 dni

*




Odp: Muzyka - 08/05/2010 16:35

  PSMKS napisał:  
Haha wiedziałem ze Orzeł się odezwie :D


Włodek niby mądry się stał ? Za ziomalem poszedł do religii dzikusów i jako jej wyznawca jara blanty :D
Orzeł lepiej mi powiedz czy gramy niedługo w coś na orliku :D



No wiadomo że musiałem :D Wynajmij Orlika to zagramy, ty masz do niego bliżej a Ja jestem otwarty na propozycje jakoby co :D


Babilon Team
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

****




Odp: Muzyka - 08/05/2010 20:19
W następną niedziele coś mam na ogarnięciu ;)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Muzyka - 08/05/2010 22:20
Eldo się nie wtrącał, tylko został 'pojechany' w dissie Ryśka na płytce czarny wrzesień za to że MIAŁ CZELNOŚĆ wypowiedzieć się publicznie na temat zajść z Zielonej Góry...
Co do Rysia to nie jestem jego wielkim zwolennikiem - swoim dissem udowodnił jaki jest ograniczony w swoim światopoglądzie
Diss Pariasu był rzeczowy, poruszał sytuacje i mówił o poziomie Ryśka
A Rysiu w swoim stylu pojechał po całości czepiając się takich rzeczy jak uszy Eldoki. Ma swoje argumenty ale to wyolbrzymianie i leczenie kompleksów

Kto zakłada dzieciom zimowe czapki na wiosnę :D


StargardBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5825 dni




Odp: Muzyka - 08/05/2010 23:34
PSMKS nie zgodzę się z tobą . nie trzeba być fanem tvnu żeby powiedzieć że TDF wygrał beef . Pener się spiął niesamowicie po mixtape Tedego , jakieś bezsensowne freestyle a Czarny wrzesień nic nie pokazał bo tam są same bluzgi ( nie mówię że to naganne czy coś takiego ale na Tedzika to za mało ) . Tede swoją płytę zrobił z polotem , na luzie , wyśmiewajać i punktując gangstera . Pisze tak i nie jestem fanem tvnu .
Co do wiary to każdy ma prawo wyboru i to jest jego sprawa. Peja vs. Parias 1:1
Parias przedstawił swoje poglądy , pener odpowiedział i dał swoje , ale ruch po stronie Warszawiaków :D
aa no właśnie Peja zaczepił jeszcze Sokoła więc może być ciekawie :D


dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Muzyka - 09/05/2010 00:31
Według mnie minutowa zwrotka Włodiego bądz Eldo ciekawsza niż cały utwór Peji. Kilka argumentów Ryśka trafnych lecz w kilku przypadkach sam się gubi. Myśli że jest niezniszczalny, że każdy jest pod nim. Brak mu dystansu do tego wszystkiego. Nie ma szacunku do nikogo rok temu propsował Włodiego mówiąc że jego teksty do niego trafiają i go urzekają, a teraz uważa cały Parias za beztalencia. Według mnie beefy w Polsce mają na celu zarobienie hajsu, durne wydawanie płyt z dissami, niedługo zamiast singla raperzy będą wydawać diss zapowiadający nową produkcję. Ryśkowi zwróciło się za Zieloną Górę z nawiązką i obkręca to wszystko tak że on jest dobry i walczy o prawdę i przy okazji zarobi na Czarnym Wrześniu. Szuka głupich zaczepek mówiąc że się okazało kto jest z nim a kto nie. Eldo nigdy z Peją nie trzymał więc nie powinien mieć pretensji o wypowiedzi Eldoki. Pelson wyłapał za głupie popisy na koncercie według mnie akurat słusznie. Rychu chce poczuć się jak w Stanach, pobawić się w Tupaca, być osobą która nikogo się nie boi, a wychodzi to śmiesznie. Osobiście jestem po stronie Parias w tej bitwie chodż uważam iż owy diss był nagrany tylko dlatego by przypomnieć że pracują nad płytą. Osobiście nie wydaje mi się czy by Eldo bądz Pelson odpowiedział gdyby Parias nie istniał:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7803 dni




Odp: Muzyka - 09/05/2010 04:22

  PSMKS napisał:  
Haha wiedziałem ze Orzeł się odezwie :D
Dla mnie diss Penera jest lepszy chodź bit ma gorszy od pedalstawa



Pedalstwem to możesz nazwać ale swojego Rysia z Poznania, pieprzoną pyrę, takiemu Eldo do pięt nie dorasta


Pogoń Szczecin MKS!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

****




Odp: Muzyka - 09/05/2010 12:54

  Arturo napisał:  

  PSMKS napisał:  
Haha wiedziałem ze Orzeł się odezwie :D
Dla mnie diss Penera jest lepszy chodź bit ma gorszy od pedalstawa



Pedalstwem to możesz nazwać ale swojego Rysia z Poznania, pieprzoną pyrę, takiemu Eldo do pięt nie dorasta



Uuu tylko nie bij proszę ...
Parias będzie dla mnie pedalstwem, szanowałem z nich włodka , eldusa kserusa mam w dupie , pelson zawsze był zawodnikiem na doczepke . Rychu jest penerem i bierze odpowiedzialność za to co w życiu zrobił nie kryje tego , w przeciwieństwie do niektórych :)
Zachaczył sokoła będzie ciekawie , sokół potrafi pocisnąć i to w dużo lepszy sposób niż ten pelsonowy bełkot...
Czekać teraz na 2 disa pedalstwa i kolejne ksero eldus ...
Siegh hail Włodek ! :D


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7835 dni

*




Odp: Muzyka - 09/05/2010 13:01
Sokoła zachaczył już nie 1 raz, a Sokół kieruje się raczej zasadą "Im bardziej chcesz mnie wkurwić tym bardziej Cię olewam" i raczej niespodziewam się aby cokolwiek mu odpowiedział.


Babilon Team
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

****




Odp: Muzyka - 09/05/2010 13:03

  Orło napisał:  
Sokoła zachaczył już nie 1 raz, a Sokół kieruje się raczej zasadą "Im bardziej chcesz mnie wkurwić tym bardziej Cię olewam" i raczej niespodziewam się aby cokolwiek mu odpowiedział.



W sumie masz racje :) chodź ciekawie by było gdyby Sokół coś nawinął o Peji .


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8474 dni

*




Odp: Muzyka - 09/05/2010 13:41
wydaje mi sie ze Sokoł moze nie koniecznie odpowie ale przy nastepnej jakiejs produkcji nawinie cos o nakokszonych pajacach... oby nie znizyl sie do poziomu pyrasa. "kto zaklada dzieciom zimowe czapki na wiosne" ;)


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8206 dni

****




Odp: Muzyka - 10/05/2010 14:00
odpierdol sie od pyrasa,który zniszczyl tych trzech polnych groszków :D pojechal kurwiszonów po maxie ;)

ps. śp pelson i eldupa ;) :D


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8206 dni

****




Odp: Muzyka - 10/05/2010 14:08

  Orło napisał:  

  PSMKS napisał:  
Włodi skin hahaha a teraz pieprzony islamista :D
Pener pojechał , pokazał ze nie wstydzi się tego jaki był i jest, w przeciwieństwie do włodka...
Szkoda ze eldoce nie wypomniał kserowanie tekstów narodowych ...
Według mnie starcie chałrias - Peja 1:1 (lecz bramka strzelona na wyjeździe bardziej punktuje )



No Ja się z tym nie zgadzam, według mnie Rysiu zafundował 10 minutowy bełkot. Co do czepiania się przez niego wyglądu Włodka niech zapusci sobie kawałek TDF-Japa chamie, może przypomni mu się jaką on sam ma twarz :). Pozatym przykład Włodka pokazuje że on z wiekiem raczej zmądrzał, w przeciwieństwie do pewnego "artysty" z Poznania :]



hehehe jak rysiek daje bełkot to tych trzech pajacyków co daje??:D albo kondon jacek.g??:) akurat Ci co mogli by dorównać Ryskowi, zyja z nim w zgodzie:)


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6063 dni




Odp: Muzyka - 10/05/2010 16:44

  W F H napisał:  

  Orło napisał:  

  PSMKS napisał:  
Włodi skin hahaha a teraz pieprzony islamista :D
Pener pojechał , pokazał ze nie wstydzi się tego jaki był i jest, w przeciwieństwie do włodka...
Szkoda ze eldoce nie wypomniał kserowanie tekstów narodowych ...
Według mnie starcie chałrias - Peja 1:1 (lecz bramka strzelona na wyjeździe bardziej punktuje )



No Ja się z tym nie zgadzam, według mnie Rysiu zafundował 10 minutowy bełkot. Co do czepiania się przez niego wyglądu Włodka niech zapusci sobie kawałek TDF-Japa chamie, może przypomni mu się jaką on sam ma twarz :). Pozatym przykład Włodka pokazuje że on z wiekiem raczej zmądrzał, w przeciwieństwie do pewnego "artysty" z Poznania :]



hehehe jak rysiek daje bełkot to tych trzech pajacyków co daje??:D albo kondon jacek.g??:) akurat Ci co mogli by dorównać Ryskowi, zyja z nim w zgodzie:)

Fakt, bo sa na tym samym marnym poziomie...


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7835 dni

*




Odp: Muzyka - 10/05/2010 17:17
Poziomie Pitbuli i smarowania oliwką :D


Babilon Team
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6882 dni

**




Odp: Muzyka - 10/05/2010 23:10
Wy tu sobie gadu gadu a dziś premiera projektu Pokój z Widokiem Na Wojne! Cool

Pokój Z Widokiem Na Wojnę - Młody Polak


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Muzyka - 11/05/2010 11:26
Ciekawe, Normalsi pare miesięcy temu wydali płytke również "Pokój z widokiem na wojne" :)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7456 dni

*




Odp: Muzyka - 11/05/2010 15:11
Jak Rysiek sie tak bardzo ze wszystkimi nie lubi i sie jedzie z Tedzikiem ciagle to niech sie spotkaja na kolejnej KSW - idealnie sie wpasuja w stado celebrytowlol
dla lubiacych inne klimaty muzyczne: ostatnio ukazal sie swietny nowy album Deftones - Diamond Eyes. a po sieci juz od dluzszego czasu krazy nowy Soulfly "Omen"


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005