Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6509 dni




Odp: Muzyka - 28/12/2009 13:50
To byłaby walka stulecia. Prawie jak "Pudzian" kontra Najman. Filmik na jutubie święciłby z pewnością triumfy. Pozostaje Nam cierpliwie czekać...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni

**




Odp: Muzyka - 28/12/2009 13:56
Tedzik jak przystało na prawdziwego celebryte ma dobre kontakty z włascicielami federacji KSW więc mogłby podbić z prosba o organizacje walki z Ryszardem.Jego ziom z TVN-u Piróg a także Rafał Mroczek i Wałęsówna pewnie chętnie zobaczyliby go w ringu a że Jacenty "pare filmów z Van Damem obejrzał" to nadaje się! Mało brakowało a już skrzyżowałby rękawice z Waldemarem KASTA na 9 KSW:

http://www.youtube.com/watch?v=syKtDa4fPQw

Ostatnio edytowany przez: eM, 28 grudnia 2009, 14:09 [4 raz(y)]


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Muzyka - 28/12/2009 22:06

  ZetPe napisał:  
Dupa czołówka. Słucham większość z tych które przytoczyłeś i warte uwagi są brude serca ew. Zeus ale on chyba legala wypuścił. Ich problem, że grają niszowy rap, którym legalna scena jest syta, chociaż by OSTRy który zmiata każdego z nich.



No jeśli dla Ciebie z tych graczy i składów które wymieniłeś warte uwagi są tylko BRD SRC to nie wiem co myśleć na ten temat ...

Co do tego że OSTRy zjada wszystkich wymienionych przeze mnie to lol , OSTR się skończył na "Tabasko" ... teraz skrzeczy jak wrona .


  L. napisał:  
Nie trzeba słuchać wszystkich kawaków, żeby tak stwierdzić. Jeżeli chcesz już być taki dokładny to daj jakąś parę do oceny



Nie będę wymieniał tutaj kawałków tych wykonawców bo to chyba nie problem sprawdzic po jednym dwóch kawałkach wymienionych wykonawców i samemu sobie ocenić .

Mówię tutaj tylko swoje zdanie na temat polskiej rapowej sceny , i nie wszyscy muszą się z nim zgadzać , tyle .

W końcu ten temat ruszył do przodu i wywiązała się całkiem ciekawa dyskusja nie tylko na temat beefu ale też rap sceny polskiej .


Obrazek gif wstawiony na forum
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni

****




Odp: Muzyka - 29/12/2009 01:32

  nstr. napisał:  

  ZetPe napisał:  
Dupa czołówka. Słucham większość z tych które przytoczyłeś i warte uwagi są brude serca ew. Zeus ale on chyba legala wypuścił. Ich problem, że grają niszowy rap, którym legalna scena jest syta, chociaż by OSTRy który zmiata każdego z nich.



No jeśli dla Ciebie z tych graczy i składów które wymieniłeś warte uwagi są tylko BRD SRC to nie wiem co myśleć na ten temat ...

Co do tego że OSTRy zjada wszystkich wymienionych przeze mnie to lol , OSTR się skończył na "Tabasko" ... teraz skrzeczy jak wrona .




Mam takie samo zdanie co ZetPe,OSTRy jest obecnie w samej czołówce Polskiego rapu i nic tego nie zmieni!To jest człowiek hip-hop od początku do końca i warsztat jakim dysponuje jest na tyle olbrzymi i rozbudowany ,że wątpie by ktokolwiek z podziemia mogł się równać do jego poziomu.Mimo że osobiscie za OSTR nie przepadam bo po prostu nie pasuje mi jego muzyka to potrafie dostrzec jego unikalność w tym co robi.
A co do tego ,że skończył się na Tabasko to kompletnie się nie zgodze...ja nie nazwał bym tego końcem a przejściem na wyższy pułap.Dla Ciebie to ,że przestał nawijać prostym i wpadającym w ucho tekstem jest końcem,dla mnie wprost przeciwnie


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7583 dni

**




Odp: Muzyka - 29/12/2009 02:46

  nstr. napisał:  

  ZetPe napisał:  
Dupa czołówka. Słucham większość z tych które przytoczyłeś i warte uwagi są brude serca ew. Zeus ale on chyba legala wypuścił. Ich problem, że grają niszowy rap, którym legalna scena jest syta, chociaż by OSTRy który zmiata każdego z nich.



No jeśli dla Ciebie z tych graczy i składów które wymieniłeś warte uwagi są tylko BRD SRC to nie wiem co myśleć na ten temat ...

Co do tego że OSTRy zjada wszystkich wymienionych przeze mnie to lol , OSTR się skończył na "Tabasko" ... teraz skrzeczy jak wrona .


  L. napisał:  
Nie trzeba słuchać wszystkich kawaków, żeby tak stwierdzić. Jeżeli chcesz już być taki dokładny to daj jakąś parę do oceny



Nie będę wymieniał tutaj kawałków tych wykonawców bo to chyba nie problem sprawdzic po jednym dwóch kawałkach wymienionych wykonawców i samemu sobie ocenić .

Mówię tutaj tylko swoje zdanie na temat polskiej rapowej sceny , i nie wszyscy muszą się z nim zgadzać , tyle .

W końcu ten temat ruszył do przodu i wywiązała się całkiem ciekawa dyskusja nie tylko na temat beefu ale też rap sceny polskiej .



O gustach się nie dyskutuje, ale jeśli płytachociażby Jazz w wolnych chwilach jest gorsza od twórczości Jimsona czy przerezanego laikike to ja nie wiem co jest z Tobą.

Tabasko to płyta hm bardziej młodzieżowa? Ciężko to nazwać Dziś już ostry o tym nie nawija, bo ten gość dorasta, ma dziecko, żone inne priorytety inaczej patrzy na to wszystko, ale nie można odmówić tego, że ma cały czas zajebiście trzeźwe spojrzenie na życie. Często trudno nam młodym ludzi słuchać jego aktualnego obrazu świat, ale pewnie kiedyś każdy to zrozumie. ;) Nie mniej gość robi kawał dobrej muzy, jest opoką hip hopowej kultury w Polsce a na pewno autentyczny w tym co robi, takie są fakty.


Z daleka nie będzie widać.
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6392 dni




Odp: Muzyka - 29/12/2009 03:16
jak juz mowa o podziemnych rapach to polecam naszego szczecińskiego
RDI bo jesli chodzi o Szczecin to według mnie znacząco sie wybija. Chociaz płyta Roki czy kawałki Bonusa też niczego sobie i warte polecenia


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Muzyka - 29/12/2009 17:30

  M. napisał:  
Mam takie samo zdanie co ZetPe,OSTRy jest obecnie w samej czołówce Polskiego rapu i nic tego nie zmieni!To jest człowiek hip-hop od początku do końca i warsztat jakim dysponuje jest na tyle olbrzymi i rozbudowany ,że wątpie by ktokolwiek z podziemia mogł się równać do jego poziomu.Mimo że osobiscie za OSTR nie przepadam bo po prostu nie pasuje mi jego muzyka to potrafie dostrzec jego unikalność w tym co robi.
A co do tego ,że skończył się na Tabasko to kompletnie się nie zgodze...ja nie nazwał bym tego końcem a przejściem na wyższy pułap.Dla Ciebie to ,że przestał nawijać prostym i wpadającym w ucho tekstem jest końcem,dla mnie wprost przeciwnie



Zgadzam się że Adaś cały czas jest w czołówce polskich raperów jak i z tym że jest unikalny , ale wydaje płytę co roku i (moim zdaniem) nie widać z płyty na płytę postępu tylko , idzie to zupełnie w drugą stronę niestety ...



  ZetPe napisał:  
O gustach się nie dyskutuje, ale jeśli płytachociażby Jazz w wolnych chwilach jest gorsza od twórczości Jimsona czy przerezanego laikike to ja nie wiem co jest z Tobą.



Dlaczego cały czas nawiązujesz do Jimsona ? Popatrz chociażby na panczlajny Ensona , Peerzeta, Reno albo zwrotki Wankeja !
Nie powiedziałem że jest gorsza , poprostu wolę twórczość podziemnych graczy


  ZetPe napisał:  
Nie mniej gość robi kawał dobrej muzy, jest opoką hip hopowej kultury w Polsce a na pewno autentyczny w tym co robi, takie są fakty.



Tutaj zgadzam się z Twoją opinią w stu procentach


Obrazek gif wstawiony na forum
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5970 dni




Odp: Muzyka - 31/12/2009 13:49

  eM napisał:  
Taa...płyta HG=dno , szczególnie utwór o Powstańcach Kręci oczyma Czy ty w ogole przesluchałeś choć jeden ich kawałek? Nie wiem czy wiesz ale twój idol Tede erudyta , który reprezentuje "elyte intelektualną" stwierdził że:


  Tedzik napisał:  
( ... ) Jak słucham płyty Hemp Gru, to to jest na prawdę świetna, uliczna płyta. Oni od lat robią to samo i są w tym autentyczni. Są natomiast koledzy z tego samego "ulicznego nurtu", którzy już nie byli tacy konsekwentni w swoich poczynaniach ( ... )




Jeden kawalek niczego nie zmienia. Nawet w tworczosci rapera z Poznania znajde cos do czego czasem wracam, podejrzewam, ze i Ty bys znalazl cos takego u rapera z Warszawy. Niestety z idolem nie trafiles. Strzelaj dalej.

Rozumiem, ze Wy cenicie HG za co innego, niech bedzie konsekwencja itd. ja oceniam jako tworcow rapu, a to jest dno, ani teksty do mnie nie trafiaja, ani sama technika. Podobnie rzecz sie ma z Pono, chocby ostatania plyta TPWC, rymy jak u dziecka z podstawowki.

Wracajac jeszcze do beefu. Freestyle Rycha zostal rozszyfrowany:

  Cytat:  
ON chciałby przypierdolić , ale on jest zwykłe góóóóóóóównoo.
KTO?. Tedzik Pedzik
tak tak (ha i pe) ??
robi się na tłumi/y siedząc, tak tak nie?
Mam graffiti tu dużo (ciachu)?
a wy zróbcie dla mnie sporo hałasuuuuuuuu
ej ej ej poznań ,poznam ,to znak rozumiesz to spróbuj
poznań rozumiesz to (paniczu)?
ale on jest nikim pytasz kto (flaki po wigilii)?
jakiej formy? jakie kurwa patenty
on jest kurwa wiesz ziomem przegiętym
on jest pseudo ziomem on jest farmazonem
jego bit nie płonie
on jest skończony
dowiedz się tego
że słuchając tedego
to jak byś kurwa się cofał wstecz zobacz jego
jak to jest pizda totalna
sprawdź jak on to kurwa robi od dawna
ej ej ej ej ej ej
niebieski cwel
nie ma fajnie to bauns kurwo tede
chodź po formie nie widzisz tego
nie ma wojny
to uspokój leszczy i bądź czujny
to jest mój
środkowego palca
to nie salsa
zawsze do Ciebie kurwa jak
(kananabis)? sprawia właśnie tak
ja mam kaca ,sorry
uwierz w to
u mnie to wróg w sezamie hiphopowym
on nie jest nie jest jak
więc o chuj Ci chodzi
on jest jak pro motyw z klocem
ale wiem ,że tłuścioch jest skończony
bo on kurwa ee jest łosiem
bo on kurwa nie wie co ja
wiesz co ? on dawno dał dupy na
(pozostań głuchy)?
że ma na dupie wiesz co?
(oszuści)?? kurwa strupy


To sa jakies kpiny chyba.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni

**




Odp: Muzyka - 31/12/2009 15:47

  Przema napisał:  

Jeden kawalek niczego nie zmienia.



Tych kawałków jest dużo więcej, aby jednak o tym wiedzieć , trzeba choć raz przesłuchać ich płyte.


  Przema napisał:  
Niestety z idolem nie trafiles. Strzelaj dalej.



Ok , strzelam.Hmm...tancerz78 czy Kazio Greń?


  Przema napisał:  
Rozumiem, ze Wy cenicie HG za co innego, niech bedzie konsekwencja itd. ja oceniam jako tworcow rapu, a to jest dno, ani teksty do mnie nie trafiaja, ani sama technika



Rozumiem , że Ty nie preferujesz ulicznego rapu ze względu na swoją wrażliwą i romantyczną nature , wolisz bardziej poetyckie , wyszukane teksty , bron Boże antypolicyjne czy antysystemowe .Nie wnikam . Rób jak uważasz i słuchaj sobie swoich elitarnych, podziemnych "ynteligetnych" wykonawców hip-hopu , po 46 kg żywej wagi , którzy ostro walczą ze soba na rymy podczas bitew "fristajlowych" ublizając swoim matkom , dziewczynom ale proszę Cię ,jeśli nie zapoznałeś się z ostatnią twórczością HG to nie oceniaj gdyż wychodzisz na zwykłego ignoranta.

Ostatnio edytowany przez: eM, 31 grudnia 2009, 15:58 [4 raz(y)]


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7594 dni




Odp: Muzyka - 31/12/2009 17:51

  eM napisał:  
Tedzik jak przystało na prawdziwego celebryte ma dobre kontakty z włascicielami federacji KSW więc mogłby podbić z prosba o organizacje walki z Ryszardem.Jego ziom z TVN-u Piróg a także Rafał Mroczek i Wałęsówna pewnie chętnie zobaczyliby go w ringu a że Jacenty "pare filmów z Van Damem obejrzał" to nadaje się! Mało brakowało a już skrzyżowałby rękawice z Waldemarem KASTA na 9 KSW:

http://www.youtube.com/watch?v=syKtDa4fPQw


Przeciez tak to zostalo jedynie zagrane, Waldek byl prowadzacym, Tede przeciez nie ma nic wspolnego z walka.
Ale serio, Peja pograzyl sie tym ostatnim freestylem, zwyciezca jest Tede.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6900 dni

****




Odp: Muzyka - 31/12/2009 19:34
do Przema: odsylam do plyt bardziej rozwinietych raperow typu mezo albo norbi..piosenki o zyciu a i technika, rymy wszystko rozwiniete na najwyzszym poziomie, nie pasuje ci glos ulicy sluchaj britney i daj ludziom spokoj....mysle ze malo wiesz zeby na luzaku sobie oceniac tworczosc zwlaszcza chlopakow z Wawy-nie uwazam ze to co zrobili to bylo maksimum ich mozliwosci ale sa kawalki nad ktorymi jakbys porozkminial to zalapalbys ocb, a tak chyba nie zrobiles...

moje osobiste zdanie na temat OSTR- kiedys robil zajebiste kawalki, bywalem na koncertach, lubilem, teraz zmienil klimat,przynajmniej mi nie podchodzi, moim zdaniem troche odpadl od czolowki, z plyty Jazzurekcja moze jedna piosenka byla moim zdaniem warta uwagi, ale z czasem nawet ona draznila, tak j.w. wspomniano na Tabasco skonczyla sie jego era...teraz moglby tworzyc z Fisz-em jezeli ktos kojarzy wogole takiego typa...klimaty Jazzu....

po drugie jezeli rozmawiamy o rapie czy hiphopie to chyba te kwestie od zawsze kojarza sie z ulica a nie kurwa z piosenkami w idolu wiec proponuje zastanowic sie czy ktos szuka w rapie popu czy o jaki chuj mu chodzi??


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

**




Odp: Muzyka - 31/12/2009 20:37
Moim zdaniem OSTRy zmienił swój flow tylko i wyłącznie dlatego, że dojrzał - żona, dziecko, inne priorytety i w ogóle. Chociaż wydaje mi się, że jakby nawinął jeszcze coś w swoim starym dobrym stylu to rozjebał by niejednego słuchacza. Dobrze, że chociaż nie robi kawałków w stylu Jędkera lol tylko po prostu zmienił styl na luźniejszy.

>po drugie jezeli rozmawiamy o rapie czy hiphopie to chyba te kwestie od zawsze kojarza sie z ulica a nie kurwa z piosenkami w idolu wiec proponuje zastanowic sie czy ktos szuka w rapie popu czy o jaki chuj mu chodzi??

Dla mnie idealnym przykładem do tego, aby robić zajebisty rap jest Eldo. Chłopak nie obwiesza się jakimiś kajdanami i innym gównem(przynajmniej ja nie widziałem, jeśli się mylę to poprawcie), a jego teksty mają dobry przekaz i od kilku lat trzymają poziom. Do tego można doliczyć HG, które dalej idzie tą samą Drogą;), THS Klikę i może ktoś jeszcze by się znalazł.

Udanego SyLwestra :)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5970 dni




Odp: Muzyka - 01/01/2010 12:12

  eM napisał:  

  Przema napisał:  

Jeden kawalek niczego nie zmienia.



Tych kawałków jest dużo więcej, aby jednak o tym wiedzieć , trzeba choć raz przesłuchać ich płyte.


Myslisz, ze zabieralbym glos gdybym nie przesluchal ich kawalkow? 'Klucz' znam chyba na pamiec, za malolata jaraly mnie takie klimaty, z wiekiem jednak troche przeminelo.


  eM napisał:  

  Przema napisał:  
Niestety z idolem nie trafiles. Strzelaj dalej.



Ok , strzelam.Hmm...tancerz78 czy Kazio Greń?


Niestety, dalej pudlo. Strzelaj dalej, moze zaimponujesz kolejnym osobom na forum.


  eM napisał:  

  Przema napisał:  
Rozumiem, ze Wy cenicie HG za co innego, niech bedzie konsekwencja itd. ja oceniam jako tworcow rapu, a to jest dno, ani teksty do mnie nie trafiaja, ani sama technika



Rozumiem , że Ty nie preferujesz ulicznego rapu ze względu na swoją wrażliwą i romantyczną nature , wolisz bardziej poetyckie , wyszukane teksty , bron Boże antypolicyjne czy antysystemowe .Nie wnikam . Rób jak uważasz i słuchaj sobie swoich elitarnych, podziemnych "ynteligetnych" wykonawców hip-hopu , po 46 kg żywej wagi , którzy ostro walczą ze soba na rymy podczas bitew "fristajlowych" ublizając swoim matkom , dziewczynom ale proszę Cię ,jeśli nie zapoznałeś się z ostatnią twórczością HG to nie oceniaj gdyż wychodzisz na zwykłego ignoranta.



Widze, ze nie masz zbyt wysokich wymagan co do raperow, jednak kierujac takimi kryteriami to moze powiniens sie przerzucic na jakies kreacje mody i podziwiac odpowiednich modeli? Sadzilem, ze w muzyce ceni sie cos innego niz wyglad, wage, ale widocznie tak jak twierdizsz jestem ignorantem.:(

@Prawa Strona Miasta - czy wedlug Ciebie jest albo rap uliczny albo komercja w wykonaniu Mezo i innych patalachow? Sa inni wykonawcy, ktorzy swoim flow i tekstami potrafia wbic w ziemie cala tworczosc HG.

Co do rapu, podepre sie definicja:

  Cytat:  
Rap lub rapowanie - rodzaj ekspresji wokalnej polegający na rytmicznym wypowiadaniu słów i ich rymowaniu. Element kultury hip-hopowej. Rap często zamiennie z wyrażeniem hip-hop określany jest jako odrębny gatunek muzyczny powstały we wczesnych latach 70. XX wieku w Stanach Zjednoczonych[1].



  Cytat:  
Hip-hop – ruch kulturowy i gatunek muzyczny powstały w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych we wczesnych latach 70. XX wieku, zainicjowany przez Afroamerykanów i Latynosów[1][2]. Od momentu powstania w nowojorskiej dzielnicy Bronx hip-hop rozprzestrzenił się na całym świecie[3].

Cztery główne elementy hip-hopu to rapowanie, graffiti, taniec breakdance i DJing[4]. Pozostałe elementy to moda i slang hip-hopowy oraz beatbox.


Nigdy nie wychodzilem z zalozenia, ze to jest tylko przekaz dla ludzi ulicy. Zalezy kto czego oczekuje od takiej muzyki? Ja nie lubie sie katowac tego typu tekstami, bo skoro przeslanie HG Wam sie podoba to pewnie i u Waszki G jakies pozytywy sie znajdzie:) Chociaz oczywiscie nie stawiam ich na jednej polce. I znowu piszesz, ze albo ulica albo Idol. Moze czasem warto otworzyc sie na cos nowego?


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6542 dni




Odp: Muzyka - 01/01/2010 12:48

  Prawa Strona Miasta napisał:  


po drugie jezeli rozmawiamy o rapie czy hiphopie to chyba te kwestie od zawsze kojarza sie z ulica a nie kurwa z piosenkami w idolu wiec proponuje zastanowic sie czy ktos szuka w rapie popu czy o jaki chuj mu chodzi??



a co , rap to tylko ulica ? bez przesady , ta muzyka jest różnorodna i ma wiele odłamów zresztą jak każda inna . Nie ma co tu się rozwodzić , jeden uzna HG za skład prymitywny z przekazem dla patologii i gimbusów a drugi doceni ich za życiowe teksty i trwałość w tym co robią . Napewno jednak nie da się ukryć że HG odgrywa ważną rolę na polskiej scenie ale pod względem techniki sporo składów czy wykonawców bije ich na głowę .

Co do słynnego ostatnio beefu , peja strzelił sobie samobója na którego tede raczej nie odpowie ( skoro peja sam się zdissował to cóż zrobić :D ) więc sprawe można raczej uznać za zakończoną


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni

**




Odp: Muzyka - 01/01/2010 13:13

  Przema napisał:  
Myslisz, ze zabieralbym glos gdybym nie przesluchal ich kawalkow? 'Klucz' znam chyba na pamiec, za malolata jaraly mnie takie klimaty, z wiekiem jednak troche przeminelo.



To teraz podaj mi konkretne przykłady z płyty „Droga” w których HG prezentuje poziom – dno.


  Przema napisał:  
Niestety, dalej pudlo. Strzelaj dalej, moze zaimponujesz kolejnym osobom na forum.



Nie bądz zazdrosny, to nie wypada , Panie dojrzały emocjonalnie , "antykibolski" reformatorze PZPN tudzież fanie " wielkiej piłki" . Dalej strzelać nie będe , poddaje się.


  Przema napisał:  
Widze, ze nie masz zbyt wysokich wymagan co do raperow, jednak kierujac takimi kryteriami to moze powiniens sie przerzucic na jakies kreacje mody i podziwiac odpowiednich modeli?



Posiadam wysokie wymagania dlatego nie słucham tych leszczy jeżdzących po Polsce , walczących na rymy , ubliżających swoim matkom, dziewczynom , wrzucających sobie od pedałów czy frajerów . Mam tu na myśli Twoich idoli z podziemia rzekomo prezentujących wysoki poziom intelektualny. Oczywiście nie kieruje się kryteriami wyglądu ,widzę że nie zrozumiałeś aluzji. Po prostu śmieje się z tych „ostrych” w gębie gamoni którymi Ty się jarasz. lol


  Marcin_ napisał:  
Przeciez tak to zostalo jedynie zagrane, Waldek byl prowadzacym, Tede przeciez nie ma nic wspolnego z walka.



Poważnie?!eek? Pać Pan , no kto by pomyslał...Drapie się


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

**




Odp: Muzyka - 01/01/2010 15:33
>Widze, ze nie masz zbyt wysokich wymagan co do raperow

No to może my się dowiemy jakie Ty masz wymagania co do raperów ?


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6162 dni




Odp: Muzyka - 02/01/2010 00:30
Całkiem przypadkiem trafiłem na to:

http://www.myspace.com/neologszczecin

Neolog - Wybór [prod. Kari]

Neolog - Inny Niż Sądzisz


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

**




Odp: Muzyka - 02/01/2010 02:38

  DeeMeN. napisał:  



Więcej będzie mógł powiedzieć kolega z forum ;) Powodzenia życzę krzaku


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6900 dni

****




Odp: Muzyka - 02/01/2010 09:51
do Przema: różne rzeczy przychodzą z wiekiem...zmieniaja sie gusta, poglady, czlowiek sie starzeje...ale nie oznacza ze kazda zmiana jest ok, jesli chodzi o kwestie rapu widocznie mamy troche inne gusta (de gustibus non disputandum- chyba tak sie pisalo), ale tez nie zwrocilem uwagi lub tez nie napisales kto wg Ciebie wgniata HG w ziemie..ogolnie nie chce tez zeby ktos myslal ze jestem niewiadomo jakim fanatykiem HG i wogole( bazujemy na tym przykladzie)...,,klucz" byl kotem moze wg czyjejs oceny ,,droga" taka nie jest,a jezeli kolejna plyta HG wyjdzie i bedzie miala troche inny klimat, podchodzacy pod Twoj to pewnie stwierdzisz ze sa ok i wymiataja...co do waszki g. ogólnie chyba troche przeginasz wrzucajac do dyskujsi temat tego idioty...tak jak kaes stwierdzil fakt Eldo jest przykladem ze mozna cos innego robic i robic to dobrze, chociaz niektore bity sa moim zdaniem za ciezkie na relaks...jezeli za malolat jaral Cie ,,klucz" a teraz nie..hmmm mysle ze za malolata mozna bylo podchodzic do tego zbyt emocjonalnie...z czasem z wiekiem mozna bardziej dojrzale rozkminic temat...przesluchaj Dixon 37,Lukasyno,THS Klika,Bezimienni i wypowiedz sie na temat tych tekstow....napisz kto wg Ciebie jest teraz ok w rapie...zawsze mozna ocenic..



cieszy rzecz, ze w Szczecinie ostatnio cos tam sie rusza z nagrywkami i dosyc fajnie to wychodzi..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6827 dni

****




Odp: Muzyka - 06/01/2010 17:38


nowatuuur jedzie:)
ja nic nie mowie, tylko udostępniam;]

http://w58.wrzuta.pl/audio/3tfB88I1E92/nowator-_pif_paf


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005