Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6509 dni




Odp: Muzyka - 08/12/2009 11:55

  TeHaCe napisał:  

  Krzaku napisał:  
A grał ktoś może gościnne kawałki z Łoną? Słyszałem, że Smarki miał się pojawić?




jak zwykle Łoną był rymek przez cały koncert, a podczas jednego kawałka (co to będzie z tymi dziećmi) wsparł go Pako czy tam Paco:P



Byłem na koncercie o 21.33 i powiem tak. Zajebiście, ale chłopaki byli już strasznie dojechani. Za dużo jak na jeden dzień 2 koncerty dla Rymka zwłaszcza. PIMPS zajebiście grali pod Łonę. Szczecrze mówiac to dla nich samych warto było iść. Ogólnie bardzo dobrze wszystko tam wypadło.


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Muzyka - 08/12/2009 13:47
Pezet & Małolat w Szczecinie 19.12.09

PS. TeHaCe dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie

Ostatnio edytowany przez: kuleK, 13 grudnia 2009, 21:31 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

*




Odp: Muzyka - 08/12/2009 16:13

  Radziu napisał:  
Byłem na koncercie o 21.33 i powiem tak. Zajebiście, ale chłopaki byli już strasznie dojechani. Za dużo jak na jeden dzień 2 koncerty dla Rymka zwłaszcza. PIMPS zajebiście grali pod Łonę. Szczecrze mówiac to dla nich samych warto było iść. Ogólnie bardzo dobrze wszystko tam wypadło.



Rymek ledwo zipal juz podczas pierwszego koncertu:) Strasznie goraco bylo i odbilo to sie na wielu ludziach. no ale bylo dobrze:)


100% PD
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6827 dni

****




Odp: Muzyka - 08/12/2009 16:25

  nstr. napisał:  
Pezet & Małolat w Szczecinie 19.12.09

PS. TeHaCe dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie





soras, nie zauważyłem;]
już kiedyś miałem tu małą debatę w tym temacie odnosnie jimmiego (i wcale bym się nie zdziwił gdyby ta debata była właśnie z tobą;]), ale w takim razie odpowiem tobie. nie wiem czy moge o sobie powiedzieć fan VNM'a, ale wg mnie to wlasnie on wygrał beef. jak mówie WEDŁUG MNIE. ale to tylko tak na marginesie.
co do mojego zdania nt. jimmiego. po pierwsze, akurat tak się składa ze mam z nim wspolnego znajomego ze srodowiska hh, który sie podzielił swoimi spostrzezeniami na jego temat. te spostrzezenia były symetryczne z moimi domniemaniami. to po pierwsze.
po drugie, dla mnie jest on zwykłym sredniakiem, wręcz przeciętniakiem a własnie na GWPI pospinał się tropche do różnych ludzi, w tonacji jakby on był niewiadomo kurwa kim (jedze po tedziku - ja tez tedzika pierdole, ale jednak z jimmim to w ogole nie ma porownania i w doswiadczeniu i w tym co dokonał i w ogóle, spinał się tez do sokolika). generalnie robi sie na przekumatego wszechwiedzącego przekota, który jest jedyny z jedynych, a tak na dobra sprawe w dupie był i gówno widział.
zeby nie było, że jadę po opiniach inych, sam z ciekawości przesłuchałem wlasnie GWPI, zebym mógł sam coś powiedzieć, a nie tylko powtarzac innych.
kwintesencją mojej opinii jest jego wers (z tej wychwalanej przez ciebie GWPI) wyrucham cie w dupe jak roman polko. pomijajac juz fakt homoseksualizmu (chuj tam, może to lubi mi nic do tego) ale co to kurwa jest w ogole za stwierdzenie?

mam nadzieję ze jesteś usatysfakcjonowany moją odpowiedzią;].
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Muzyka - 08/12/2009 16:58

  TeHaCe napisał:  
nie wiem czy moge o sobie powiedzieć fan VNM'a, ale wg mnie to wlasnie on wygrał beef.



Tutaj mam inne zdanie , Jims (moim zdaniem) lepiej to rozegrał , poza tym VNM nie odpowiedział na Tru Man Show Jimsona !


  TeHaCe napisał:  
co do mojego zdania nt. jimmiego. po pierwsze, akurat tak się składa ze mam z nim wspolnego znajomego ze srodowiska hh, który sie podzielił swoimi spostrzezeniami na jego temat. te spostrzezenia były symetryczne z moimi domniemaniami.



Jakie są te Twoje domniemania ?


  TeHaCe napisał:  
na GWPI pospinał się tropche do różnych ludzi, w tonacji jakby on był niewiadomo kurwa kim (jedze po tedziku - ja tez tedzika pierdole, ale jednak z jimmim to w ogole nie ma porownania i w doswiadczeniu i w tym co dokonał i w ogóle, spinał się tez do sokolika)



Ja tam widzę zaczepki tylko w stronę VNM (utwór Twarze) , w którym miejscu pojazd po TDFie czy Sokole ? Może chodzi o wers "Dostałeś wpierdol od Orła więc nawijasz z Sokołem" Orzeu - VooDoo ?
Z resztą VNM też zaczepia Jimsona w utworze "Śmiertelna Kombinacja" razem ze Smarkim i W.E.N.A. (fakt że (chyba) już po beefie , ale zaczepia) , oraz na płycie Łysonżiego w utworze "Jadę z tematem"


  TeHaCe napisał:  
generalnie robi sie na przekumatego wszechwiedzącego przekota, który jest jedyny z jedynych, a tak na dobra sprawe w dupie był i gówno widział.



I z gównem nagrywał lol , nie to co VNM

"Moje CD, to coś czego nie masz kurewko , to JuNouDet , Eldo , Kodex , Metro" + Szybki Szmal , Raca/Stona i pare innych .


  TeHaCe napisał:  

zeby nie było, że jadę po opiniach inych, sam z ciekawości przesłuchałem wlasnie GWPI, zebym mógł sam coś powiedzieć, a nie tylko powtarzac innych.
kwintesencją mojej opinii jest jego wers (z tej wychwalanej przez ciebie GWPI) wyrucham cie w dupe jak roman polko. pomijajac juz fakt homoseksualizmu (chuj tam, może to lubi mi nic do tego) ale co to kurwa jest w ogole za stwierdzenie?



"Każdy wie ze zamiast cipki wolisz wkładac chuja w toster" VNM - Jimson król kundli lol
Świetna linijka ...

Pozdro !

Ostatnio edytowany przez: kuleK, 8 grudnia 2009, 17:07 [3 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6827 dni

****




Odp: Muzyka - 08/12/2009 17:29

  nstr. napisał:  

  TeHaCe napisał:  
nie wiem czy moge o sobie powiedzieć fan VNM'a, ale wg mnie to wlasnie on wygrał beef.



Tutaj mam inne zdanie , Jims (moim zdaniem) lepiej to rozegrał , poza tym VNM nie odpowiedział na Tru Man Show Jimsona !


  TeHaCe napisał:  
co do mojego zdania nt. jimmiego. po pierwsze, akurat tak się składa ze mam z nim wspolnego znajomego ze srodowiska hh, który sie podzielił swoimi spostrzezeniami na jego temat. te spostrzezenia były symetryczne z moimi domniemaniami.



Jakie są te Twoje domniemania ?


  TeHaCe napisał:  
na GWPI pospinał się tropche do różnych ludzi, w tonacji jakby on był niewiadomo kurwa kim (jedze po tedziku - ja tez tedzika pierdole, ale jednak z jimmim to w ogole nie ma porownania i w doswiadczeniu i w tym co dokonał i w ogóle, spinał się tez do sokolika)



Ja tam widzę zaczepki tylko w stronę VNM (utwór Twarze) , w którym miejscu pojazd po TDFie czy Sokole ? Może chodzi o wers "Dostałeś wpierdol od Orła więc nawijasz z Sokołem" Orzeu - VooDoo ?
Z resztą VNM też zaczepia Jimsona w utworze "Śmiertelna Kombinacja" razem ze Smarkim i W.E.N.A. (fakt że (chyba) już po beefie , ale zaczepia) , oraz na płycie Łysonżiego w utworze "Jadę z tematem"


  TeHaCe napisał:  
generalnie robi sie na przekumatego wszechwiedzącego przekota, który jest jedyny z jedynych, a tak na dobra sprawe w dupie był i gówno widział.



I z gównem nagrywał lol , nie to co VNM

"Moje CD, to coś czego nie masz kurewko , to JuNouDet , Eldo , Kodex , Metro" + Szybki Szmal , Raca/Stona i pare innych .


  TeHaCe napisał:  

zeby nie było, że jadę po opiniach inych, sam z ciekawości przesłuchałem wlasnie GWPI, zebym mógł sam coś powiedzieć, a nie tylko powtarzac innych.
kwintesencją mojej opinii jest jego wers (z tej wychwalanej przez ciebie GWPI) wyrucham cie w dupe jak roman polko. pomijajac juz fakt homoseksualizmu (chuj tam, może to lubi mi nic do tego) ale co to kurwa jest w ogole za stwierdzenie?



"Każdy wie ze zamiast cipki wolisz wkładac chuja w toster" VNM - Jimson król kundli lol
Świetna linijka ...

Pozdro !




z pamięci: nie robię z siebie idioty jak bezel, a o twoim osiedlu nawinie jeszcze pezet.
co z ciebie za fan, skoro nie wychwyciłeś tego:>?
co prawda, moze i ma racje, bo dla mnie tede to tez jest pleps, ale zgodnie z dokonaniami na scenie to przy grubym worku jimson wręcz pyłkiem nawet nie jest.
co do wersow na sokoła to nie pamietam i raczej nie przytocze ci ich bo nawet nie chce mi sie przesłuchiwać jimmiego zeby to znaleśc, masz zadanie domowe:)
fakt, vnm nie odpowiedział na ten true cos tam, ale kurwa....odpowiadać na takiego gniota:D? ja tam widzę jeden wielki przerost formy nad treścią.
tylko nie bardzo rozumiem, dlaczemu prawie caly twoj post jest poswiecony vnm'owi skoro dyskusja jest o jimmim:)??


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Muzyka - 08/12/2009 17:39
Dla mnie to nie zaczepka w stronę TDFa to Twoja interpretacja .
Skoro VNM chciał beefu , to dlaczego na Tru Mana nie odpowiedział , a pozniej jedzie po Jimsonie na płycie Łysonżiego ? Powinien odpowiedziec i tyle , a nie zamykac morde i szczekac w gosciach na Jimsa

PS. Wielkim fanem Jimsona nie jestem (choc nie powiem że jego kawałków słuchac nie lubię) , VNM też , zaciekawiło mnie tylko dlaczego tak się odnosisz do Jimsa (że jest leszczem)

Pozdro !


Obrazek gif wstawiony na forum
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni

**




Odp: Muzyka - 09/12/2009 15:55
Metallica, Slayer, Anthrax i Mastodon w Polsce
16 czerwca w Warszawie, na lotnisku Bemowo, odbędzie się Sonisphere Festival - impreza, na której obok siebie wystąpią Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon i Behemoth.

"Polska dołączyła do grona wybranych krajów, do których zawita Sonisphere Festival. Festival zachwycił fanów w wakacje bieżącego roku m.in. w Holandii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zespoły, które w ramach Festivalu zagrają w Polsce, należą do ścisłej czołówki thrash metalu. Ich koncerty cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie" - napisali w informującej o tym wydarzeniu notce organizatorzy.

Bilety na Sonisphere Festival w cenach 198 zł i 400 zł dostępne będą na stronie internetowej od 10 grudnia, od godz. 10.00. W punktach sprzedaży nabyć je będzie można od 19 grudnia 2009 roku.

W ofercie dostępny będzie również pakiet VIP w cenie 880 zł. Szczegóły na LiveNation.pl.
;]


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

*




Odp: Muzyka - 10/12/2009 08:19
Pearl Jam na Open'erze 2010:D:D


100% PD
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni

**




Odp: Muzyka - 10/12/2009 15:29
Nowy projekt Mary(wcześniej Bezimienni):

MDM - Muzyka Dla Miasta


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

*




Odp: Muzyka - 15/12/2009 12:44

  Sir napisał:  
Metallica, Slayer, Anthrax i Mastodon w Polsce
16 czerwca w Warszawie, na lotnisku Bemowo, odbędzie się Sonisphere Festival - impreza, na której obok siebie wystąpią Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon i Behemoth.

"Polska dołączyła do grona wybranych krajów, do których zawita Sonisphere Festival. Festival zachwycił fanów w wakacje bieżącego roku m.in. w Holandii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zespoły, które w ramach Festivalu zagrają w Polsce, należą do ścisłej czołówki thrash metalu. Ich koncerty cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie" - napisali w informującej o tym wydarzeniu notce organizatorzy.
;]


do ekipy dołączył Mustaine z Megadeth - gruby festiwal sie zapowiada:D


100% PD
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6314 dni




Odp: Muzyka - 16/12/2009 18:22

  Cytat:  
Prokuratura Rejonowa w Lesznie (Wielkopolskie) zbada, czy poznański raper Peja w trakcie koncertu nawoływał do zabijania policjantów. Słowa o takiej treści miały się pojawić w jednym z jego utworów.

Zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie złożył szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak. Jego zdaniem raper mógł publicznie nawoływać do popełnienia zbrodni, za co grozi kara do lat 3 więzienia.

Jak poinformował w środę (16 grudnia) szef leszczyńskiej prokuratury Jerzy Maćkowiak, śledczy sprawdzą, czy Peja występował na koncertach w Pile i Lesznie, o których informował Nowak, i czy w trakcie koncertów wykonywał utwór pt. "997" ze słowami lżącymi policjantów.
czytaj dalej


"Prokuratura przyjmie od Ryszarda Nowaka protokół zawiadomienia o przestępstwie w miejscu jego zamieszkania, chcemy, by sprecyzował, jakie dokładnie jego zdaniem zostały popełnione przestępstwa i gdzie do nich miałoby dojść. Wówczas zdecydujemy o kolejnych działaniach" - powiedział Maćkowiak.

W sądzie znajduje się już akt oskarżenia przeciw raperowi w związku z wrześniowym koncertem w Zielonej Górze. Zielonogórska prokuratura przedstawiła raperowi zarzut podżegania do pobicia 15-letniego chłopca. Peja oficjalnie przeprosił za swe zachowanie.



Jeżeli chodzi o akcje z ZG byłem po stronie TDF, który okazuje się prorokiem bo Rycho rzeczywiście okazał się psycho tylko że chodzi o Ryszarda Nowaka.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6827 dni

****




Odp: Muzyka - 20/12/2009 00:17
http://www.youtube.com/watch?v=eroelB7aldI&feature=player_embedded


odpowiedz pedzika???
jak dla mnie lipton w chuj, nie wiem dlaczemu tyle mu to zajęło. chociaż pewnie jeszcze coś się za tym kryje wszystki.
milego odsłuchu, pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7742 dni

*




Odp: Muzyka - 20/12/2009 11:29
Tede jednak nie odpóścił :D zobaczymy co będzie dalej.


Babilon Team
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni

**




Odp: Muzyka - 20/12/2009 12:36
Od początku jestem za Rycho Psycho ale tutaj obiektywnie musze przyznać ze Tedeusz całkiem dobrze nawinał.
Czekam na odpowiedz Ryszarda Solufki! lol

Walka trwa!


dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Muzyka - 20/12/2009 13:02
Najbardziej wyrównany beef w polskim rapie :)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Muzyka - 20/12/2009 13:11
No to beef leci dalej , czekamy na odpowiedź Ryśka

Swoją drogą śmieszna moda na tego Mroza w refrenach najpierw Rysiek Go bierze do kawałka , teraz TDF ...

A tutaj ciekawy kawałek składu z ŁDZ Pierwszy Milion (Zeus i Joteste) Pierwszy Milion - To my jesteśmy tą siłą Polecam Ich płyty

PS. Jakby ktoś szukał sampla z tego kawałka to jest on z tego kawałka


Obrazek gif wstawiony na forum
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6081 dni




Odp: Muzyka - 20/12/2009 14:49
A ode mnie kolejna godna polecenia szczecińska produkcja ;)
Filipo/Ziemak - FiZyka


PS !
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Muzyka - 20/12/2009 18:20

  eM napisał:  
Nowy projekt Mary(wcześniej Bezimienni):

MDM - Muzyka Dla Miasta



Kozacki kawalek, kolejny po Bezimiennych dobry sklad z Gornego Slaska.


www.sectorshop.net
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni

**




Odp: Muzyka - 20/12/2009 18:33
BONUS RPK - ARTYSTA KOMBINATOR (HD)

EDYTA:Rycho się nie poddaje:

Na oficjalnym kanale YT Peji - www.youtube.com/pejaslumsattack ukazała się zapowiedź kolejnego dissu na Tede! Jak mówi sam Peja: "Kawałek napisałem dzisiaj rano (20.12.2009 - przyp.red.) po tym jak zobaczyłem newsa z klipem. Odsłuchałem i napisałem. Mam niestety zapalenie krtani, więc nie wiem czy zdążę z nagraniem na wigilię" - i to nie są śmieszne tłumaczenia. Fani będący na wczorajszym koncercie w Eskulapie doskonale odczuli ile artysta włożył energii w swój występ.

"Jak zwykle Tede zamiast nagrać diss, stoi i się tłumaczy. Oczywiście odpowiedziałem na wszystkie jego zarzuty" - dodaje Peja.

http://www.youtube.com/watch?v=mtF4TLLkETc&feature=player_embedded

Ostatnio edytowany przez: eM, 20 grudnia 2009, 19:30 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005