Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Ogladamy-polecamy! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/12/2005 21:08

  Porto napisał:  

  Mateusz napisał:  
Polecam film '' ZA wszelką cenę '' !!!



to leci przeciez w Piatki na Polsacie ogladam od poczatku moim zdaniem wygra Manfredo :)



hehe dobre, tu raczej chodzi o cos innego a mianowicie ``Million dollar Baby`` czyli ``Za wszelka cene`` dziwie sie ze go nieznasz. Najbardziej nagrodzony oscarami film tego roku zdeklasowal miedzy innymi ``Aviator`` Scorsese. I maja racje chłopy w hollywood film jest naprawde swietny wyrezyserowany przez Clinta Eastwooda, ktory takze gra glowna role i cudną Hilary Swank i tak jak ten reality w tv tez jest o boksie.

Obrazek jpg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
szoterol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6765 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 22/12/2005 21:15
Też go polecam...:) film jest dobry ogladalem go 2 razy .


twoja smieszna poprzeczka jest pod moją nogą :)
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 23/12/2005 11:48

  Randall McMurphy napisał:  

  Porto napisał:  

  Mateusz napisał:  
Polecam film '' ZA wszelką cenę '' !!!



to leci przeciez w Piatki na Polsacie ogladam od poczatku moim zdaniem wygra Manfredo :)



hehe dobre, tu raczej chodzi o cos innego a mianowicie ``Million dollar Baby`` czyli ``Za wszelka cene`` dziwie sie ze go nieznasz. Najbardziej nagrodzony oscarami film tego roku zdeklasowal miedzy innymi ``Aviator`` Scorsese. I maja racje chłopy w hollywood film jest naprawde swietny wyrezyserowany przez Clinta Eastwooda, ktory takze gra glowna role i cudną Hilary Swank i tak jak ten reality w tv tez jest o boksie.

Obrazek jpg wstawiony na forum



oops to mega wpadka, ale zmylil mnie tytul :/


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7309 dni




Filmy - 04/01/2006 23:35
W związku z tym ,że sezon ogórkowy w pełni i mamy jeszcze 2 miechy do wznowienia rozgrywek Origano Ekstraklasy ,a w dodatku zbliżają sie 2 tygodniowe ferie wpisujcie tu filmy ,które wg Was są najlepsze i chętnie polecicie je innym forumowiczom ;) .
Mój faworyt to "o dwóch takich co poszli w miasto" film o dwóch chińczykach ,którzy wybrali sie na miasto na szame :D (coś pokroju How High)

[Mq: przeniesiony temat]


Tylko Pogoń!
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 17:08
moje ulubione filmy to:
Chlopaki na Ibizie - niezla komedia :)
Za Szybcy za wsciekli
Shaolin Soccer
A Night At The Roxbury - polecam ta komedie, dotego muza z lat 90 :D
Exorcism of Emily Rose
Gladiator - stare ale film super
Kroniki Riddicka - zabojczy film :o
Madagaskar, Madagaskar 2
The Saw, The Saw II
Wojna światów - War of the Worlds
i jeszcze jeden filmik nie pamietam jak sie nazywal wiem ze gral w nim Nicolas Cage, Angelina Jolie, i inni a chodzilo o to by mieli ukrasc w ciagu doby pewna ilosc samochodow, moze to bylo 48Sekund ???


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 17:40

  Porto napisał:  
Madagaskar 2



Kontynuacja animacji studia DreamWorks "Madagaskar" trafi do kin w 2008 roku;) chyba Ci sie przysnilo ze ogladales:P


100% PD
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 17:49

  trib napisał:  

  Porto napisał:  
Madagaskar 2



Kontynuacja animacji studia DreamWorks "Madagaskar" trafi do kin w 2008 roku;) chyba Ci sie przysnilo ze ogladales:P



chodzi mu chyba o ten 12-minutowy filmik z pingwinami w roli glownej:]


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 18:12
ostatnio oglądałem Green Street Hooligans:)spoko filmik:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 18:24

  MksPogoń1948 napisał:  
ostatnio oglądałem Green Street Hooligans:)spoko filmik:)



ja sie ostatnio dziwilem czemu to dopiero u nas do kin wchodzi jak na necie chyba jakos na poczatku grudnia juz dvdrip byl:P


100% PD
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7247 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 18:33

  MksPogoń1948 napisał:  
ostatnio oglądałem Green Street Hooligans:)spoko filmik:)



ja sie troche zniesmaczylem jak zobaczylem ze gra tam ... Frodo... ale filmik nawet niezly


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8011 dni

**




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 19:33
ostatnio ogladalem rosyjski film o wojnie w Afganistanie z pesrpektywy zwyklych szwejow pt. "9 kompania" - film mega KURWA ZAJEBISTY !!!


Szlugi, wóda, gołe baby !
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 19:44

  trib napisał:  

  Porto napisał:  
Madagaskar 2



Kontynuacja animacji studia DreamWorks "Madagaskar" trafi do kin w 2008 roku;) chyba Ci sie przysnilo ze ogladales:P



oj myslalem podczas pisanie o Shreku a napisalem Madagaskar od razu wielkie haloooo hhhe :)


Radoslavik77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6933 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 21:08
Moim zdaniem godny polecenia film to "Miasto Boga"- jest to opowieść o przedmieściach Rio de Janeiro. Z filmów warto zobaczyć jeszcze "Kontrolerów"(drugiego takiego filmu nie oglądałem, opowieść o kanarach z bułgarskiego metra), "Amelie" (nie wiem co w tym filmie jest ale ma magię:D).


www.iskierka.info
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6836 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 21:28

  MksPogoń1948 napisał:  
ostatnio oglądałem Green Street Hooligans:)spoko filmik:)



Jak dla mnie zaj****ty film. Lubie oglądać filmy o takiej tematyce!! :D


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7566 dni

*




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 22:31
Polecam polska komedie ,,Wesele,, ,jest za mocna:)


,,Vi är överallt,,- POGON
ratamahata
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 22:55
[cytat=Radoslavik77]Z filmów warto zobaczyć jeszcze "Kontrolerów"(drugiego takiego filmu nie oglądałem, opowieść o kanarach z bułgarskiego metra)

nie bulgarskiego tylko węgierskiego a dokładniej z Budapesztu :]
Film dobry, ja polecam od siebie koreański film wojenny "Brotherhood of war" - moim zdaniem o wiele lepszy od szeregowca ryana bo lepiej pokazuje co wojna robi z człowiekiem, jak juz jestem przy korei to oczywiscie jeszcze "Oldboy"


Pogoń to my!!!
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6956 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 23:05

  Radoslavik77 napisał:  
Moim zdaniem godny polecenia film to "Miasto Boga"- jest to opowieść o przedmieściach Rio de Janeiro. Z filmów warto zobaczyć jeszcze "Kontrolerów"(drugiego takiego filmu nie oglądałem, opowieść o kanarach z bułgarskiego metra), "Amelie" (nie wiem co w tym filmie jest ale ma magię:D).



Mam bardzo podobny gust do Twojego.
Ostatnio ogladalem w Pionierze b. dobry szwedzki film "Jak w niebie" - jak komus sie podobala "Amelia" to ten tez sie spodoba.
A z filmow bardziej komercyjnych to "Człowiek w ogniu" podobal mi sie.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 23:13
Dzis obejrzalem ,,Miasto gniewu" i naprawde polecam, film za mocny. Przedstawia historie kilkunastu mieszkancow Los Angeles, ktorych losy krzyzuja sie pewnego dnia.

Z polskiego kina polecam ,,Symetrie" i ,,Pitbulla" odpowiednio o losach nieslusznie osadzonego w wiezieniu mezczyzny i przemiany w jego zyciu oraz o polskiej policji:]


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7548 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 05/01/2006 23:30
Obejrzałem Piłe 2 i powiem że "jedynka" była dużo lepsza.. ale mimo to warto pójść do kina :D


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: Ogladamy-polecamy! - 07/01/2006 10:33
Polecam ''Czas surferów '' mozna nielze się posmiac z tego filmu :)
''Green street hooligans'' POLECAM !!!!


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005