Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Muzyka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Muzyka - 10/03/2009 18:34

  Cytat:  
U2 w Polsce: zobacz scenę, na jakiej wystąpią

6 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie zagra zespół U2. Trasa nosi nazwę "360°", z uwagi na wyjątkową scenę, na której formacja będzie występować.
Trasa zapowiadana jest jako przełomowa w biznesie koncertowym, przede wszystkim z uwagi na produkcję, ustawienie scen oraz możliwości dla widzów, które niesie ona za sobą. Chodzi głównie o nazwany "360 stopniową konfiguracją" dostęp publiczności do sceny i zespołu. Oznacza to, że scena będzie oparta na planie okręgu, otwarta na widzów z każdej strony, a publiczność będzie tę scenę otaczać. Do tego wyjątkowa scenografia oraz ustawiona na scenie cylindryczna ściana wideo. Projekt, w tym ujęcia pod różnymi kątami, można zobaczyć na specjalnie przygotowanej stronie. Tam też w dziale "dates" znaleźć można plan Stadionu Śląskiego.

Ustawienie sceny tak, by publiczność otaczała ją w 360 stopni może daje możliwość powiększenia przestrzeni dla publiczności o 15 - 20 procent. W Polsce oznacza to możliwość sprzedaży około 70 tysięcy biletów.

Na żywo Irlandczycy promować będą longplay "No Line on the Horizon".

Ceny biletów zostaną podane do wiadomości w ciągu najbliższych paru dni, kiedy zostaną one ostatecznie zatwierdzone. Sprzedaż odbywać będzie się za pośrednictwem Livenation.pl, Eventim.pl oraz Ticketpro.pl.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6827 dni

****




Odp: Muzyka - 10/03/2009 20:09
jeszcze odnosnie muzyki klasycznej...kto mi powie, co to za utwór na samym początku:D?
http://www.youtube.com/watch?v=wuEcLjbUS1E&feature=related
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6299 dni




Odp: Muzyka - 11/03/2009 17:34
Limp Bizkit, Hey, Myslovitz, Happysad, Muchy i Tomek Lipiński – to wykonawcy, którzy prawdopodobnie przyjadą na szczeciński festiwal.
Słabo coś...Prawdopodobnie czyli bez Limp bizkit. Obawiam sie że ta impreza może okazać sie totalnym niewypałem


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Muzyka - 11/03/2009 17:51
I miasto dokłada do tego 1.5 mln zł :o

Narobili smaka na Coldplay, czy Razorlight a tu takie coś... :- /


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

*




Odp: Muzyka - 11/03/2009 18:48
Coś mi sie wierzyc nie chce w ta liste. LB dopiero niedawno oglosili ze moze sie zejda (poza tym ten zespol skonczyl sie na pierwszej plycie:) ), wielkim znawca polskiej muzyki takiej radiowo-telewizyjnej nie jestem ale o muchach i lipinskim nie slyszalem. a z tego co mowili to mieli byc znani wykonawcy. i to 3 zagranicznych (a widze tylko marne LB) i 6 polskich (a jest 5) plus do tego pocisk (nie widac zadnego). ktos plote puscil na net pewnie;) a jesli na nieszczescie ta informacja mialaby sie okazac prawdziwa to bron cie panie boze od dokladania nawet zlotowki do tego pseudofestiwalu. niech sobie eska robi to badziewie w koluszkach a miasto poszuka organizatorow pokroju tych od open'era.


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Muzyka - 11/03/2009 21:25
Dla porównania - władze Gdyni na organizację największego polskiego festiwalu Open'er dają niespełna 850 tys. złotych, przy czym organizatorzy Open'er nie dostają ich do ręki.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6617 dni




Odp: Muzyka - 11/03/2009 21:32

  malcoolm napisał:  
I miasto dokłada do tego 1.5 mln zł :o

Narobili smaka na Coldplay, czy Razorlight a tu takie coś... :- /



a tam jestes optymista wiec będzie dobrze ;) Szczecinski Hey to też wyzwanie hhee...ale poważnie,albo dezinformacja,albo miasto nie ma kasy i podajac w obieg dezinformacje świadomą (tak,tak!) że nikt nie chce przyjechać do Szczecina chcą sie wycofać. I jeżeli to ma tak to wyglądać,to chyba należy już teraz podziękować za taki festiwal. A ja sie wybiore na Woodstock bądź Jarocin reaktywacja.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6001 dni

*




Odp: Muzyka - 11/03/2009 21:45
E tam narzekacie... Osobiście za możliwość pójścia na koncert Limp Bizkit, to byłbym chyba w stanie oddać nerkę! ;P
Co do Hey i Myslovitz, to raczej mało jest lepszych Polskich zespołów...
Reszty nie znam i mnie nie obchodzi... :P

:D


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Muzyka - 11/03/2009 22:48
:) Festiwali nigdy za wiele, lecz bez 1.5 mln zł by się obeszło :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7297 dni

***




Odp: Muzyka - 11/03/2009 22:57

  nowa od nowa napisał:  
Limp Bizkit, Hey, Myslovitz, Happysad, Muchy i Tomek Lipiński – to wykonawcy, którzy prawdopodobnie przyjadą na szczeciński festiwal.
Słabo coś...Prawdopodobnie czyli bez Limp bizkit. Obawiam sie że ta impreza może okazać sie totalnym niewypałem



Z tym, że Limp Bizkit nie jest główną gwiazdą festiwalu, ta ma dopiero zostać podana. Poza tym jest to pierwsza edycja festiwalu. Nadzieje były większe, ale może uda się za drugim razem. Jestem ultraoptymistą czasem i wierzę, że tak będzie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6617 dni




Odp: Muzyka - 11/03/2009 23:52

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Limp Bizkit, Hey, Myslovitz, Happysad, Muchy i Tomek Lipiński – to wykonawcy, którzy prawdopodobnie przyjadą na szczeciński festiwal.
Słabo coś...Prawdopodobnie czyli bez Limp bizkit. Obawiam sie że ta impreza może okazać sie totalnym niewypałem



Z tym, że Limp Bizkit nie jest główną gwiazdą festiwalu, ta ma dopiero zostać podana. Poza tym jest to pierwsza edycja festiwalu. Nadzieje były większe, ale może uda się za drugim razem. Jestem ultraoptymistą czasem i wierzę, że tak będzie.



Plum-nie zgodze sie z Tobą,nastepnym razem moze równac sie czas nieokreślony,podobnie sie podchodziło do meczy na Twrdowskiego jesli chodzi o reprezentacje. Nie sztuka byc minimalistą i łyknąć byle co by tylko miec jakis festiwal. Wcale nie ma pewnosci ze bedziemy miec kolejny raz. Minimalizm nie popłaca. Nie za taka cenę.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Muzyka - 12/03/2009 00:24

  anathema napisał:  

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Limp Bizkit, Hey, Myslovitz, Happysad, Muchy i Tomek Lipiński – to wykonawcy, którzy prawdopodobnie przyjadą na szczeciński festiwal.
Słabo coś...Prawdopodobnie czyli bez Limp bizkit. Obawiam sie że ta impreza może okazać sie totalnym niewypałem



Z tym, że Limp Bizkit nie jest główną gwiazdą festiwalu, ta ma dopiero zostać podana. Poza tym jest to pierwsza edycja festiwalu. Nadzieje były większe, ale może uda się za drugim razem. Jestem ultraoptymistą czasem i wierzę, że tak będzie.



Plum-nie zgodze sie z Tobą,nastepnym razem moze równac sie czas nieokreślony,podobnie sie podchodziło do meczy na Twrdowskiego jesli chodzi o reprezentacje. Nie sztuka byc minimalistą i łyknąć byle co by tylko miec jakis festiwal. Wcale nie ma pewnosci ze bedziemy miec kolejny raz. Minimalizm nie popłaca. Nie za taka cenę.



Bo Szczecin to takie bogate miasto,gdzie ludzie kąpią się w kasie


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6617 dni




Odp: Muzyka - 12/03/2009 00:38

  szpadel85 napisał:  

  anathema napisał:  

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Limp Bizkit, Hey, Myslovitz, Happysad, Muchy i Tomek Lipiński – to wykonawcy, którzy prawdopodobnie przyjadą na szczeciński festiwal.
Słabo coś...Prawdopodobnie czyli bez Limp bizkit. Obawiam sie że ta impreza może okazać sie totalnym niewypałem



Z tym, że Limp Bizkit nie jest główną gwiazdą festiwalu, ta ma dopiero zostać podana. Poza tym jest to pierwsza edycja festiwalu. Nadzieje były większe, ale może uda się za drugim razem. Jestem ultraoptymistą czasem i wierzę, że tak będzie.



Plum-nie zgodze sie z Tobą,nastepnym razem moze równac sie czas nieokreślony,podobnie sie podchodziło do meczy na Twrdowskiego jesli chodzi o reprezentacje. Nie sztuka byc minimalistą i łyknąć byle co by tylko miec jakis festiwal. Wcale nie ma pewnosci ze bedziemy miec kolejny raz. Minimalizm nie popłaca. Nie za taka cenę.



Bo Szczecin to takie bogate miasto,gdzie ludzie kąpią się w kasie



nie ironizuj! poczytaj ile inne miasta wydaja na podobne kwestie a potem szpiluj. czytaj wczesniejsze wypowiedzi ile na podobny festiwal daje Gdynia,a jakie mgwiazdy mają byc. chcesz ogladac hej? prosze bardzo. ale nie za 1,5 mln zlotych
ps.wcale nie dziwie sie ze jeszcze zbiórka NA SEDINA STOI W MIEJSCU. TZN KASA JUZ JEST,TYLKO NIEKTÓRZY ZA NIA SIE BAWIĄ I TO DOBRZE. TO DO TYCH CO INTERESUJA SIE HISTORIĄ. MEMENTO JEST TAKIE.ŻADNYCH ZBÓREK BO SKONCZY SIE JAK Z HALĄ. PRZYKRE BO LICZYŁEM NA TEN POMNIK.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Muzyka - 12/03/2009 00:48

  anathema napisał:  

  szpadel85 napisał:  

  anathema napisał:  

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Limp Bizkit, Hey, Myslovitz, Happysad, Muchy i Tomek Lipiński – to wykonawcy, którzy prawdopodobnie przyjadą na szczeciński festiwal.
Słabo coś...Prawdopodobnie czyli bez Limp bizkit. Obawiam sie że ta impreza może okazać sie totalnym niewypałem



Z tym, że Limp Bizkit nie jest główną gwiazdą festiwalu, ta ma dopiero zostać podana. Poza tym jest to pierwsza edycja festiwalu. Nadzieje były większe, ale może uda się za drugim razem. Jestem ultraoptymistą czasem i wierzę, że tak będzie.



Plum-nie zgodze sie z Tobą,nastepnym razem moze równac sie czas nieokreślony,podobnie sie podchodziło do meczy na Twrdowskiego jesli chodzi o reprezentacje. Nie sztuka byc minimalistą i łyknąć byle co by tylko miec jakis festiwal. Wcale nie ma pewnosci ze bedziemy miec kolejny raz. Minimalizm nie popłaca. Nie za taka cenę.



Bo Szczecin to takie bogate miasto,gdzie ludzie kąpią się w kasie



nie ironizuj! poczytaj ile inne miasta wydaja na podobne kwestie a potem szpiluj. czytaj wczesniejsze wypowiedzi ile na podobny festiwal daje Gdynia,a jakie mgwiazdy mają byc. chcesz ogladac hej? prosze bardzo. ale nie za 1,5 mln zlotych
ps.wcale nie dziwie sie ze jeszcze zbiórka NA SEDINA STOI W MIEJSCU. TZN KASA JUZ JEST,TYLKO NIEKTÓRZY ZA NIA SIE BAWIĄ I TO DOBRZE. TO DO TYCH CO INTERESUJA SIE HISTORIĄ. MEMENTO JEST TAKIE.ŻADNYCH ZBÓREK BO SKONCZY SIE JAK Z HALĄ. PRZYKRE BO LICZYŁEM NA TEN POMNIK.



Dlatego pisze,że kolejny raz w wała jesteśmy robieni.Za 1.5 mln można naprawde było coś ekstra zrobić,a wychodzi znów tak samo.Ciekawe czy ktoś kontroluje w ogóle na co tak naprawde idzie budżet miasta.Inwestycji brak,pół miasta rozkopane( grzybek,kaskada,krzywoustego)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7900 dni




Odp: Muzyka - 12/03/2009 01:33

  tribu napisał:  
), wielkim znawca polskiej muzyki takiej radiowo-telewizyjnej nie jestem ale o muchach i lipinskim nie slyszalem.


:| to sie doucz, bo nie znac tiltu i brygady kryzys to wstyd :)

kurde, szkoda, ze nie chodzi o tomka lipnickiego(lipali, illusion) , fajniej byloby :)
moim zdaniem miasto powinno bardziej dotowac boogie brain, po pierwsze, byla juz jedna edycja i organizatorzy sa madrzejsi o doswiadczenia, po drugie festiwali rockowych, czy okolorockowych jest naprawdę sporo i tu cięzko jednak się wbić :) po trzecie elektronicznych festiwali jest malo :P (nie licze tu jakis sanrajsow itp), no i po czwarte, jednak BB mogloby isc bardziej w komerche (na to potrzeba srodkow) i zaprosic, aphex twin, auteche, unkle czy, a moze zwlaszcza PENDULUM :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni

**




Odp: Muzyka - 12/03/2009 01:44
Przeciez to jest jakis zart albo prowokacja. Nikt normalny nie przyjedzie do szczecina na koncert hey czy myslowitz. A co do nas samych to przeciez mamy takie koncerty w ciagu roku, juz nie mowiac ze np koncertu hey (ktore lubie) mozna bylo wysluchac za darmo np na walach, czy na licznych koncertach za smieszne pieniadze rzedu 10zl. Co do limbizkit to przyciagneliby oni tylko najwierniejszych fanow i to raczej o konkretnym "guscie" muzycznym. Czego nie mozna np powiedziec o coldplayu czy davidzie B.

Nie no, czytajac jeszcze raz ten lineup to po odjeciu limbizkit to przypomina mi to jakies zestawienie na dni morza conajwyzej. To musi byc zart. (sry za literowke - ledwo widze)


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

**




Odp: Muzyka - 12/03/2009 01:51

  Sir napisał:  
Nikt normalny nie przyjedzie do szczecina na koncert myslowitz.



a jednak jak grali w policach to ludzie przyjechali : o


Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni

**




Odp: Muzyka - 12/03/2009 01:56
Ale chyba mowisz o tym bezplatnym koncercie? Twierdzac "nikt normalny" mialem namysli ludzi z dalszych rejonow Polski.


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Muzyka - 12/03/2009 08:26
Sorry, ale to są gwiazdy pokroju jakie przyjeżdzają na Dni Gryfina :o
Zobaczymy jak będzie w piątek podczas oficjalnej konfy o tym festiwalu :)

Btw. co do dokładania przez władze Gdyni na Open'er

  Cytat:  
850 tys na zapewnienie przede wszytskim tarnsportu miejskiego - kasa ta tarfia do spolki miejskiej ktora ten transport zapewnia - czyli ulatwia organizatorom Openera troche zycie ale nie daje im tej kasy do reki.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

*




Odp: Muzyka - 12/03/2009 12:16

  avelyn napisał:  

  tribu napisał:  
), wielkim znawca polskiej muzyki takiej radiowo-telewizyjnej nie jestem ale o muchach i lipinskim nie slyszalem.


:| to sie doucz, bo nie znac tiltu i brygady kryzys to wstyd :)


te zespoly akurat znam ale jakos nigdy sie nie zaglebialem w sklad ich;) ktos wyzej napisal dobrze: takie ekipy to moga na dni Gryfina przyjechac i sciagnac ludzi z okolic a nie fanow z calej Polski (tak jak to mialo byc: zaprosimy takie gwiazdy ze ludzie z calego kraju przyjada do nas). co do limp bizkit to ten zespol juz dawno nie jest jakas mega gwiazda i najlepsze dni ma juz za soba. okolo 2000-2001 roku pewnie bym sie jaral tym ze przyjada (a pewnie do tego nie dojdzie w ogole), teraz juz nie bardzo....


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005