Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Kuras nie pojdzie do lecha !!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bełchatów
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8164 dni




Kuras nie pojdzie do lecha !!! - 15/09/2003 12:42
jestem z belchatowa i wiem ze nasz prezes nie pusci takiego trenera do jakiegos lecha. to jest na 100% pewne w belchatowie wszyscy sie smieja z pomyslu majchrzaka czy jak mu tam (prezesa lecha) to parodia. a wezmy jeszcze ten fakt iz kuras jest rodowitym portowcem wiec bardzo watpliwe ze pojdzie do znienawidzonego przez was klubu.
p.s.
mozno mnie wkurwiles shawn666 co ty pieprzysz ze w belchatowie nie ma warunkow do sukcesow ? to na chuj nam aktualnie najnowoczesniejszy stadion w polsce spelniajacy wszyskie wymogi uefa ? o maly wlos nie awansowalimsy rok temu do 1 ligi. a z reszta gks przywyczail nas ze ma slaby poczatek sezonu (rok temu po pierwszych 9 kolejkach mielismy 4 pkt. a pozniej co ?) powiedziales tak bo myslisz z e w Pogońi sa warunki ? otoz nie ma wcale bo w ktorej lidze ? w 4 czy tam 5 ?w drugiej lidze to nie jest Pogoń to pitrcovia Szczecin ale mimo wszystko zycze wam awansu bo nie wyobrazam sobie 1 ligi bez szczecina !!!


...
M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8212 dni




Odp: Kuras nie pojdzie do lecha !!! - 15/09/2003 14:34
> mozno mnie wkurwiles shawn666 co ty
> pieprzysz ze w belchatowie nie ma warunkow do sukcesow ? to na chuj nam
> aktualnie najnowoczesniejszy stadion w polsce spelniajacy wszyskie wymogi uefa ?
> ma wcale bo w ktorej lidze ? w 4 czy tam 5 ?w drugiej lidze to nie jest Pogoń to
> pitrcovia szczecin
Ja pierdole co ty za głupoty wypisujesz !! Co w Bełchatowie są warunki do wielkiej piłki ?? Z taką ogromną widownią ?? Taki świetny stadion ?? To powiedz mi kiedy grała u was kadra ostatnio ??
Leje na ten wasz GKS :Ink_Pee:


God, I'm glad I'm not me.
 - 1  - 

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: SELECT s.sesja_uzytkownik, s.sesja_zalogowany FROM forum_sesje as s, forum_uzytkownicy as u WHERE 1768989669 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180 AND s.sesja_uzytkownik = u.id AND s.sesja_zalogowany = 'tak' ORDER BY u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36
;

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50
;

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.02 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005