| Autor |
| Wiadomość |  |
|
|
|
|
|
...Doping... - 29/08/2003 23:06
Chcialbym zwrocic uwage na 1 rzecz, a mianowicie na doping. Kiedy jest ladna pogoda, Pogon atakuje, stwarza bardzo dobre sytuacje caly stadion dopinguje. Dzis na meczu Pogon - Polar kiedy zaczal padac deszcz, Pogon zaczela grac troche slabiej lub tez stracila bramke, kibice (wiekszosc) ucichli, nie ktorzy schowali sie pod parasolami i nawet nie chcialo im sie wstac kiedy nadchodzila "fala". Jak doping to przez caly mecz!!
|
Zawsze Wierny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odp: ...Doping... - 29/08/2003 23:23
z całym szacunkiem zapytam : a gdzie ty byłeś
PS. Dużo jeszcze tematów dzisiaj założysz
|
Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
|
|
|
|
Odp: ...Doping... - 29/08/2003 23:27
Jak gdzie bylem?? Na sektorze nr 9. Przyznaj ze kiedys "pieklo" bylo praktycznie zapchane. A nie moge dawac nowych tematow?? Ja ci zabraniam?
|
Zawsze Wierny
|
|
|
|
|
|
|
Odp: ...Doping... - 29/08/2003 23:35
Przyznaj ze kiedys "pieklo" bylo praktycznie
> zapchane.
i nie wiesz dlaczego tak sie dzieje?
|
Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
|
|
|
|
Odp: ...Doping... - 30/08/2003 04:04
teraz nie ma piekla wogule!!!!!!!!pamietam jak za malolata chodzilem to bylo pieklo az sie milo wspomina.....teraz ?szczerze?? DNO!!!!!!
|
BJJ IS THE BEST FUCK THE REST
|
|
|
|
Odp: ...Doping... - 30/08/2003 14:35
No właśnie chyba nawet niepotzrebnie założyłem temat bo jest podobny. Mam wrażenie, że część wiary siadająć pod dachem załapała piknikowe maniery. Sektory 7- 9 nadzieją
|
|
|
|
|
Odp: ...Doping... - 30/08/2003 15:22
> Jak gdzie bylem?? Na sektorze nr 9. Przyznaj ze kiedys "pieklo" bylo praktycznie
> zapchane. A nie moge dawac nowych tematow?? Ja ci zabraniam?
Sam nie chodzisz to po co pierdolisz? Zacznij chodzic do "piekla" z swoimi kolegami i dopiero wtedy jecz, ze jest malo ludzi...
|
MKS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odp: ...Doping... - 31/08/2003 14:53
Pan Pawlak zajmowal sie kibolami bylo pieklo super obrawa meczu itd. A treaz panu Pawlakowi sie w glowce poprzewracalo i mu jakies glupoty do lba weszly np. mialbyc prezesem Pogońi nowej , teraz spikerka !! Niech wroci baranowski na spikerke albo jakis inny a oprawa meczow zajmie sie Pawlak dzieki niemu mielismy tylko najlepszy doping w polsce a teraz jzu dupa Panie Pawlak zrezygnuj pan ze spikerki i zajmij sie kibolami bo to ci najlepiej wychodzi !!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odp: ...Doping... - 31/08/2003 18:28
bartollo2002 - Pawlak nie bedzie sie zajmowal z innymi ze starej paczki wyjazdami, oprawami itp. jak dawniej do emerytury jak by wiekszosc chciala.
Czas na mlodszych a starzy na pewno im pomoga, zreszta juz pomagaja a efekty beda widoczne juz niedlugo jak tylko ptaki zaczna wreszcie dokladac do spraw kibicowskich.Po prostu starzy pomoga ukladami a mlodzi swoim zaangazowaniem i poswieceniem swojego czasu.Co do spikerki to na dzien dzisiejszy nikogo z licencja nie ma i M.P. robic to musi chociaz napewno wolalby siedziec na trybunach co potwierdzil na meczu Pogoni Nowej w Trzcinsku.
|
Pogoń to więcej niż klub
|
|
|
|
|
|
- 1
- 2
-
|