Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> zwolanie komisji << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8545 dni

**




zwolanie komisji - 24/07/2003 20:18
nie, nie niechodzi o reality show zamieniony w brazylijski tasiemiec, ktory serwuje na tv3. a ktory zwie sie Rywin Gate
Grupa "Od Nowa" ma zamiar zwolac komisje aby zbadac sprawe, jak doszlo do tego ze miasto musi zaplacic odszkodowanie firmie begdasa.
mysle ze mozna jako "zyczliwi" wskazac kilka tropow.
Roberto zdaje sie ze dosc dokladnie znasz kuluary sprawy, trzeba by wyslac im odpowiednie pisemko.
Co o tym sadzicie?


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
brodaONE
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8536 dni

**




Odp: zwolanie komisji - 25/07/2003 06:12
Swietny pomysl z ta komisja, za morde wszystkie te mendy, a typowanie na swiadkoow i oskarzonych to kazdy wskaze chyba bez mrugniecia oka...
pozdro
sprawiedliwosci stanie sie za dosc:) zabiara komu co trzeba temu dzialeczke w bogatej dzielnicy, tamtemu domek letniskowy nad morzem itd..i 18 banieczek znajdzie sie bardzo szybko.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: zwolanie komisji - 25/07/2003 09:20
Jestem za tym pomysłem, trzeba nagłośnić sprawe bo te mendy na stołkach czują się bezkarne!


Pogoń Szczecin MKS!
pils
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8508 dni




Odp: zwolanie komisji - 25/07/2003 09:57
dokladnie tylko ta komisja nie powinna zajmowac sie tylko sprawa "bekdasa" przeciez w kolejce stoja jeszcze dwie firmy a czarny scenariusz przewiduje iz miasto w plecy bedzie ok 70 mln
pozdro


Wszystkie drogi prowadzą na Pogoń
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8955 dni

*




Odp: zwolanie komisji - 25/07/2003 10:46
Dokladnie!!!!!! jak sprawdzi sie czarny scenariusz dla Szczecina to w sumie beda musieli (pewnie to my bedziemy musieli bo napewno zadne urzedasy z wlasniej kieszeni nie zaplaca) ponad 70 milionow zl zaplacic! Ostatnio ogladalem w kronice wywad z jurczykiem i mowil ze on nie jest winien ze to jego poprzednicy bla bla bla jak mnie to wszystko wkur.... myslalem ze rozjebie ten telewizor! jak mozna rzadzic i za nic nie odpowiadac! nienawidze szczecina a wlasciwie urzednikow ze szczecina bo miasto jest ok i klinat dla pilki tez bardzo dobry!!!!! Jednym slowem : krawaciarze ch*** wam w twarze !!!!!!!!!!


POGON TO MY!!!!!!!!!! [Ostatnio edytowane przez BUJU: 2003-07-25 12:48]


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
roberto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8561 dni




Odp: zwolanie komisji - 25/07/2003 12:30
mikołajczak to największy gn..j w tym całym zamieszaniu.teraz należy zbierać dowody i świadków będących przy rozmowach zakulisowych z Bekdasem.
Kłopot w tym że ten gn..j częsie szczecińską palestrą,jest tu szychą i na drodze prokuratorskiej będzie ciężko mu coś zrobić.Co prawda o tylko moje przypuszczenia ale o dawna twierdze iż umowa spółki stworzona przez (gn..ja ze strony UM) i (gn..ja2 Sochańskiego ze strony mat trade) i była tak skonstruowana by wycyckać Bekdasa.
Tylko w tym chorym kraju jest możliwe by człowiek mogący być nie obiektywny(mieszka tam gdzie w planach Sabriego miało stać centrum handolwe) mogł reprezentować UM i decydować wg.własnego widzimisie o kształcie umowy i przebiegu negocjacji!!
2 LATA TEMU W WYWIADZIE NA ANTENIE KRONIKI NA PYTANIE -czy to etycznie normalne by człowiek mieszkając obok stadionu powinien decydować o losach negocjacji odpowiedział że on się sam niepchał tylko miasto go poprosiło i w każdej chwili może zrezygnować-hhhmmm jakoś do dzisiaj nie zrezygnował!!!


tylko Pogoń i nikt inny
 - 1  - 

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: SELECT s.sesja_uzytkownik, s.sesja_zalogowany FROM forum_sesje as s, forum_uzytkownicy as u WHERE 1769019888 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180 AND s.sesja_uzytkownik = u.id AND s.sesja_zalogowany = 'tak' ORDER BY u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36
;

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50
;

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005