Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8959 dni




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 20/09/2002 23:32
z meczu bedzie cos kolo 200 zdjec :D


wski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8942 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 20/09/2002 23:32
najlepszy byl spiker
jak mozna pomylic chifona przeciez on jest czarny:)
bylo ok, wazne sa punkty
widac ze zawodnicy sie WYROBILI:)
pozdro


niewazne z kim sie spi - wazne zeby sie wyspac!!!!
ficiu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8738 dni




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 20/09/2002 23:34
Ale fajnie !!! --- J_B "aż" :)


w żyłach...
kocek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8585 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 20/09/2002 23:41
NARESZCIE!!!!!!!Jednak mozna...Wreszcie przyszedl konkretny szkoleniowiec i odwaznie postawil n nowych zawodnikow....Wreszcie w miare pewnie zagrala defensywa(tylko jeden blad Romaniuka)...Bylo krycie i walka do konca...To co wyprawia Chifon to jest niezla jazda...Walczy tak jakby byl wychowankiem Pogoni i mazyl o grze w tej druzynie od dziecinstwa ;)...Szkoda Pawlaka...I mam tylko jedno pytanie:czy wiisiala flaga "SZACUNEK" bo z mojego miejsca (sektor 10 )nie bylo jej widac...Bedzie dobrze...:D


Jak rozjebiecie juz wszystko to pie*dolnijcie sie w leb...
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8957 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 20/09/2002 23:43
Meczyk cudowny, pilkarze pokazali w koncu klase, Rodriguez zagral dobrze, az mi sie spodobal, Norko- bez komenatrza, czekam tylko az wyzdrowieje Olszewski wtedy bede bardziej spokojny. Chifon i Pawlak-klasa dla samych siebie. Choto zagral bardzo dobrze, jak tak dalej pojdzie to powiem "chuj z Wegrzynem mamy Choto" :) Saranovic, Partyka i Pokladowski doskonale prowadzili akcje skrzydlami, Bilinski na poczatk byl ostatnim i "sprzatal" jak prawdziwy stoper, pozniej wszedl do srodka i jestem z jego wystepu nareszcie zadowolony. Co do kibicow to pokazali klase. Stworzyli wspaniale widowisko, tyle rac i pirotechniki, tylko pogratulowac, oby na nastepnych meczach bylo tak samo. Panie Wyrobek, gratulacje za tak wspaniale poukladanie druzyny, widac, ze jest pan prawdziwym fachowcem. Oby tylko pan to udowodnil w nastepnych meczach !!!!! Brawo Pogon, Brawo Wyrobek, Brawo kiibice !!!!!!!


Hold skladam temu miastu...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8959 dni




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 20/09/2002 23:48
speed byles na meczu ? jaki Rodriequez


pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8809 dni




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 00:17
Hehe Speed co ci jest!?!?!


Stary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8871 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 01:06
Dawno juz nie widzialem tak efektownego zwyciestwa w tak nieefektownym stylu. Pogon wciaz jest bardzo niepoukladana, brak koncepcji w grze i mysli taktycznej. Pilkarsko wcale nie bylo to dobre spotkanie w wykonaniu portocow, wiec nie ma co popadac w euforie. W tym meczu istotniejsze od samej gry bylo zwyciestwo i zostalo osiagniete, styl na razie zostawmy. 3 punkty nie zostaly zdobyte dzieki wyzszosci czysto pilkarskich umiejetnosci, 3 punkty zostaly po prostu wywalczone i wybiegane. Niesamowite jest to ze Wyrobek potrafil w tym zespole w tak krotkim czasie zaszczepic tak wielkiego ducha walki i wiare w zwyciestwo. Ambicje wprost tryskaly chlopakom uszami. To jest godne pochwaly. Ambicja i uporczywa walka do konca to podstawy, fundamenty sukcesu w pilce, same umiejetnosci nie wystarcza. To szczegolnie wazne w polskiej lidze gdzie wlasnie tymi cechami mozna wiele zdzialac nawet nie posiadajac zbyt wielkiego pilkarskiego potencjalu i w tym upatruje naszej szansy.

Oto garsc moich spostrzezen z meczu :
- Romaniuk zagral profesorska pierwsza polowe
- w drugiej paleczke przejal od niego Choto (naprawde pozytywne zaskoczenie)
-tak ruchliwego napastnika jak Saranovic w Szczecinie chyba jeszcze nie mielismy, ilez ten czlowiek sie nabiega, szkoda tylko, ze dostaje od partnerow tak malo pilek. Nie rozumiem czemu Wyrobek okreslil jego wystep jako slaby.
-Na jakiej pozycji gral Bielak? Zreszta to nieistotne, chyba za slaby na pierwsza lige
-Partyka musi sie jeszcze wiele uczyc
-Chifon - klasa
-Pokladowski rozgrywajacym??? Nie tedy droga panie trenerze
-SEKTOR 12 - BRAWO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO, odrodzil nam sie mlynek i oby tak dalej, bo lech przyjezdza juz wkrotce
-kolowrotki to na razie wersja demo?? :))
-Werner! Co? Ty wiesz co :)

A na dobranoc -
NIGDY NIE SPADNIE, MKS NIGDY NIE SPADNIE!!!




F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8538 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 01:33
Zajebiscie:) kto by sie spodziewal , co prawda stawialem na Pogon ale zeby az 4:1. !!!! BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST POGON SZCZECIN MKS!


W Jedności Siła...
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8547 dni

*




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 02:09
Nareszcie zwyciestwo 4 bramki i 3 punkty BRAVOOOO POGOŃ...
Natomiast z Pawlakiem jest żle ma poważny problem z Pachwicą i są obawy o najbliższe wystepy w lidze.

Gratulacje dla kiboli za wspaniałą oprawe meczu....

Cała Polska widziała co potrafi tylko 4 tyś osób..


papryk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8707 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 07:16
A ja gniłem w pracy,- kur..!
Więc dzwonię do kingapsa ( dzięki stary ) pytam co i jak...i czuję jak krew napływa mi do skroni, odkładam telefon...
Kumpel z Poznania pyta: i co w dupę? A ja krzyczę,- w dupę kur.. ale Koszo!!! Nie istnieli, rozwaliliśmy ich w pył, w pizzdu, w... kur.. ale zajeb.....!!!


A ostatni pierwszymi będą... Anioł
A Pogoń w sercu mym na zawsze... :red:
papryk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8707 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 07:19
Aha,
A on do mnie: no to kszoki mają dolinę
A ja do niego: noooo mają :D:D:D


A ostatni pierwszymi będą... Anioł
A Pogoń w sercu mym na zawsze... :red:
Małolatos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8546 dni




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 08:27
A nie mówiłem?! Brawo Pogoń!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy z Wami! Hej POGOŃ, jesteśmy z Wami-Legia!!!!!!!!!!

Legia Pogoń- dwa bratanki, i do piłki i do szklanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Obrazek gif wstawiony na forum
kocek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8585 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 10:43
Heh....Ktos mi w koncu odpowie????Wisial "SZACUNEK" czy nie???


Jak rozjebiecie juz wszystko to pie*dolnijcie sie w leb...
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8887 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 11:36
> Heh....Ktos mi w koncu odpowie????Wisial "SZACUNEK" czy nie???

Nie, nie wisiał.


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
kocek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8585 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 11:54
Dzieki RAFek...


Jak rozjebiecie juz wszystko to pie*dolnijcie sie w leb...
aRe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8617 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 13:08
Nie wisial i w koncu zaczelismy wygrywac !!! A TERAZ JEDZIEMY ICH NA KIBOLU !!!!!!!!!!


Pogoń ponad wszystko !!!
aRe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8617 dni

**




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 13:08
www.kibol.com JAZDAAAAAAAAAAAAAAAA......


Pogoń ponad wszystko !!!
cienki20
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8603 dni




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 13:39
Bo najlepsza w Polsce jest oczywiscie MKS!!!!!Wkoncu wspanialy mecz portowcow,walecznoscia i dopingiem naszym(wspaniala publicznosc) kulnelismy KSZO kurwisko oooolllllllleeeeeee


leon00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8544 dni




Odp: POGON-KSZO 4:1!!!!!!!!!!!!!!!! - 21/09/2002 14:30
kim jest ten partyka


 - 1  - 2  - 3  - 

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: SELECT s.sesja_uzytkownik, s.sesja_zalogowany FROM forum_sesje as s, forum_uzytkownicy as u WHERE 1769130621 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180 AND s.sesja_uzytkownik = u.id AND s.sesja_zalogowany = 'tak' ORDER BY u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36
;

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50
;

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005