Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8471 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:25
teraz wybiórcza bedzie znow biadolic o szczecinskim chuliganskim terrorze ;p


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:31

  be. napisał:  
brawo kurwa. nie chciałem się udzielać w dyskusji, ale po tym jak "krasnoludki" odjebały tą akcje nie wytrzymałem. co to ma być? skąd wy macie ludzie taką wrodzoną nienawiść. co to ma być za poziom dyskusji? z czego wy się cieszycie? upokarzacie człowieka publicznie i macie powody do dumy? żałosne. też nie chce,jako wierny kibic Pogoni, żeby pan K. był dyrektorem, ale nie mogę się godzić na takie zachowanie. piszcie sobie na tym forum swoje opinie- po to jest. ale po co mazać ściany na mieście? ja pierdole, dziecinada. jeżeli tak ma wyglądać protest to ja się pod tym nie podpisuję.



Moim zdaniem to nie wrodzona nienawisc, lecz ogromne emocje które towarzyszą całej sytuacji. Pozatym nikt nie prowadzi protestu, ponieważ oficjalnie nadal nie ma informacji kto zostanie dyrektorem- niestety trzeba czekać do poniedziałku do wyjaśnienia się miejmy nadzieje wszystkiego oficjalnie. Oczywiście również nie popieram dewastacji.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 8078 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:36
Również nie popieram dewastacji Do bani

Takim działaniem tylko dacie pożywkę dla mediów, a w klubie wątpię, że się tym przejmą, a raczej utwierdzą się w swoim przekonaniu, że nie warto liczyć się ze zdaniem kibiców... :/


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:38

  malcoolm napisał:  
Również nie popieram dewastacji Do bani



Będziesz mógł się wykazać w czynie społecznym i zamalować mury.

Miasto, społeczność i inni ultraoptymisci będą Ci wdzięczni.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 8078 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:41
Mam nadzieję, że krasnoludki są z dobrej bajki i same po sobie posprzątają.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:45

  malcoolm napisał:  
Mam nadzieję, że krasnoludki są z dobrej bajki i same po sobie posprzątają.



Nie bo to były krasnale ogrodowe ponoć z pobliskich ogródków.


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7671 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:50

  PL napisał:  

  malcoolm napisał:  
Mam nadzieję, że krasnoludki są z dobrej bajki i same po sobie posprzątają.



Nie bo to były krasnale ogrodowe ponoć z pobliskich ogródków.



pewnie z ogródków działkowych wokół stadionu (czyli przeciwnicy budowy stadionu na ich terenach od zawsze ;) )


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6291 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:54
Wszystko zajebiscie. Kasy nie jedno malowanie pamietaja:) ale po co bylo niszczyc stronę z tablica Floriana? Kasy sie zamaluje i pomaluje i niei jedno tam bedzie, ale gdzie jest logika zeby niszczyc odrestaurowane miejsca?


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8954 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:57
i wszystko skonczylo sie sukcesem !!! piwo


  Cytat:  
Oświadczenie Pogoni Szczecin SA

W związku ze złożoną w dniu dzisiejszym rezygnacją Macieja Karczyńskiego z ubiegania się o funkcję Dyrektora Klubu w POGOŃ SZCZECIN S.A., zarząd Spółki oświadcza, iż z żalem zapoznał się ze stanowiskiem Macieja Karczyńskiego.



Tym nie mniej musimy liczyć się przede wszystkim z decyzją samego Macieja Karczyńskiego, którego bardzo szanujemy i którego merytoryczne przygotowanie do funkcji dyrektora Klubu oceniamy bardzo wysoko.W związku z powyższym zarząd POGOŃ SZCZECIN S.A. serdecznie dziękuje Maciejowi Karczyńskiemu, iż podjął się kandydowania na funkcję Dyrektora Klubu.


Życzymy Maciejowi Karczyńskiemu sukcesów w dalszej pracy zawodowej i mamy jednocześnie nadzieję, iż w przyszłości możliwa będzie jego aktywna współpraca z POGOŃ SZCZECIN S.A.


Zarząd Klubu Pogoń Szczecin SA




oraz


  Cytat:  

Maciej Karczyński rezygnuje z ubiegania się o posadę Dyrektora Klubu

Szanowni Państwo!

W odniesieniu do powołania mojej osoby na stanowisko dyrektora klubu podjąłem decyzję, która mam nadzieję będzie dobra dla Pogoni Szczecin. Kierując się zdrowym rozsądkiem oraz dobrem szczecińskiego klubu, który kochałem, kocham i zawsze będę kochał postanowiłem zrezygnować z ubiegania się o funkcję dyrektora klubu.

Kontrowersje jakie zrodziły się wraz z moją kandydaturą dały mi jasny obraz,że objęcie przeze mnie funkcji dyrektora naraża dobre imię Dumy Pomorza widziane oczami niektórych kibiców. Dlatego wybrałem dobro klubu, a nie swoje własne, jak niektórzy sugerowali.

Zaznaczam, że swoją decyzję podjąłem nie z obawy przed kibicami ale przede wszystkim z obawy narażenia klubu na niepotrzebne konflikty wywołane wokół mojej osoby.

Nie ukrywam, że cieszę się, że mimo braku akceptacji pewnego środowiska kibiców spotkałem się z wyrazami poparcia, szacunku wielu naprawdę wielu osób. Wśród nich byli także kibice Pogoni Szczecin, rodzina, moi przyjaciele, koledzy, koleżanki, znajomi, osoby ze świata polityki, świata biznesu, środowiska dziennikarskiego, sportowego oraz ze strony zawodowej. Tym wszystkim, którzy dali temu wyraz chciałbym bardzo serdecznie podziękować i zapewnić, że zawsze mogą liczyć na moją pomoc i szacunek.

Kibiców, którzy nie akceptują mojej osoby chciałbym zapewnić, że tak samo jak Wam tak i mi zależy na chwale Pogoni Szczecin. Nigdy nie zamierzałem i nie zamierzam z Wami walczyć. Chciałem wspólnie pomóc w funkcjonowanie klubu, który kocham tak samo jak Wy. Nie dostałem od Was szansy, na którą według nie tylko prezesów klubu zasługiwałem.

Na koniec chciałbym serdecznie podziękować Arturowi Kałużnemu i Grzegorzowi Smolnemu za obdarzenie mojej osoby zaufaniem. Wiem, że kierowaliście się merytorycznymi powodami składając mi propozycję. Zaangażowanie jakie pokazujecie jest gwarantem rozwoju szczecińskiego futbolu na najwyższym poziomie, czego z całego serca Panom życzę! Dziękuję także wszystkim tym, którzy są w Pogoni i okazali mi swoją akceptację oraz poparcie.

Mam nadzieję, że moja decyzja zakończy niepotrzebny spór i kontrowersje. Liczę, że Pogoń awansuje w tym sezonie do ekstraklasy, bo na pewno na to zasługuje. Od tego momentu wszyscy powinniśmy zająć się dopingiem dla drużyny, a nie protestami.

Z poważaniem:
Maciej Karczyński



malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 8078 dni




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:58
No i super :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7360 dni

**




Odp: Karczyński dyrektorem Pogoni ?! WTF ?! - 10/10/2009 15:58
Kurwa pięknie!

Alleluja!!! :D

BRAWA DLA KRASNOLUDKÓW , BRAWA DLA WSZYSTKICH KIBICÓW KTÓRZY W TEJ SPRAWIE MÓWILI JEDNYM GŁOSEM!

POGON TO MY!!!


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:01
Udało się :) Mam nadzieję że kolejna kandydatura będzie już dokładnie przemyślana ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni

*




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:07
No i git :] brawo za szybką i stanowczą akcję, która na pewno w dużym stopniu się do tego przyczyniła. piwo


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6733 dni




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:11
Elegancko ! W jedności siła ;)

Brawo dla krasnoludków, bo to dzięki nim zrobiło się głośno na mieście o akcji anty Karczyński.

Nawet już nazwa tematu zmieniona ;]


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6882 dni




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:12
Złota laga zrozumial ze z nami niema zartow. :D
brawa za JEDNOŚĆ.
Prezesi nie robcie wiecej takich numerow !


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7823 dni

*




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:16

  Cytat:  
Od tego momentu wszyscy powinniśmy zająć się dopingiem dla drużyny, a nie protestami.
Z poważaniem:
Maciej Karczyński



...o to ty się chłopie nie musisz martwić ;)
świetna wiadomosć no i mam nadzieję iż są to jego ostateczne słowa; w poniedziałek świętujemy na całego :)

Śpiewamy kurwa!!!


Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7880 dni




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:16
szampan


Tylko Pogoń!
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:18
Dziękujemy Panu Karczyńskiemu za podjęcie słusznej decyzji.

Życze wszystkim, aby Pan Rzecznik kierował się w sojej pracy i życiu osobistym prawdą, prawdą i jeszcze raz prawdą

Ostatnio edytowany przez: energ, 10 października 2009, 16:24 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8154 dni

**




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:19
Hehe zaskoczony jestem, pies okazał sie w miare normalny.

Dobrze sie stało.


Z daleka nie będzie widać.
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7654 dni

**




Odp: Karczyński NIE będzie dyrektorem Pogoni - oficjalna informacja - 10/10/2009 16:19
fala
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...biegnę po piwo !


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: SELECT s.sesja_uzytkownik, s.sesja_zalogowany FROM forum_sesje as s, forum_uzytkownicy as u WHERE 1768754095 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180 AND s.sesja_uzytkownik = u.id AND s.sesja_zalogowany = 'tak' ORDER BY u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36
;

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50
;

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005