Wracam właśnie z meczu w Legnicy.Niestety Miedź słaby mecz ,Pogoń nic nie pokazała ,ale spokojnie wygrała.W całym meczu miała przewage.Drugi gol dla Pogoni prezent od sędziego-karny za rekę ,której nie było.Trzeci gol wspaniała akcja portowców rozklepali nas.Niestety Miedź bez Garucha przez którego przechodzi większość akcji jest bez wyrazu.Pozdrawiam wszystkich kibiców i życze wam udanych,spokojnych Świąt.
Jeszcze musimy pamietac ze mamy jeden mecz mniej od kotwicy czyli gdy wygramy z Zawisza zyskujemy nastepne 3 pkt i zwiekszami przewage
A Kotwica czasem nie ma też jednego zaległego meczu? Bodajże w tej samej kolejce co my pauzowaliśmy mieli grać z Gawinem a wtedy wszystkie mecze Gawina przekładali.
Odp: Występy Pogoni w II lidze. - 11/04/2009 17:10
No i przywieźliśmy trzy punkciki jak dla mnie, z najtrudniejszego wyjazdu z pośród trzech najbliższych jakie nas czekają. Widze że Kluczbork i spółka nie odpuszczają,i dobrze,presja musi być,abyśmy mogli kontrolować sytuacje i nie chcąco sie nie rozluźnić No i ten Gawin,który miał być niby dostarczycielem punktów,na pewno będzie do końca groźny. Komuś chyba zależy aby budować drugą "potęgę" we Wrocławiu...
'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"
Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Error nr 1024;
Opis błędu: 1194:
SELECT
s.sesja_uzytkownik,
s.sesja_zalogowany
FROM
forum_sesje as s,
forum_uzytkownicy as u
WHERE
1768758335 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180
AND
s.sesja_uzytkownik = u.id
AND
s.sesja_zalogowany = 'tak'
ORDER BY
u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired /home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36;
!
Error nr 1024;
Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired /home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50;
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi. Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.