| Autor |
| Wiadomość |  |
|
|
|
|
|
4 Pogoniarzy w Cracovii?????????? - 12/07/2003 21:53
jak informuje strona internetowa cracovii w sparingu przeciwko widzewowi zakonczonym wynikiem 1-1 wystapilo az czterech pilkarzy Pogońi! byli to lszewski, walburg ,kluzek oraz radziwon ! na trenerze stawowym najwieksze wrazenie zrobil walburg ! do cracovii przymierzani sa rowniez radek bilinski i rafal pawlak!
|
Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI
|
|
|
|
|
|
|
Odp: 4 Pogoniarzy w Cracovii?????????? - 12/07/2003 22:18
> hmm radziwon niech se ida z pawlakiem, ale kluzka, olszewskiego no i moze
> walburga to jakosbym w pogni widzial, i przeciez te sama ligi to mogliby
> sentymentalni do pogni wrocic
w sumie to slawek bylo wiadomo ze nie przyjdzie ale na walburghiniego to liczylem bo myslalem ze nie dostanie zadnej konkretnej propozycji z innego klubu na billego tez liczylem ale coz chyba sie jednak przeliczylem!miejmy nadzieje ze moze jeszcze znich zrezygnuja i wtedy wroca do nas bo jak mowi przyslowie wszedzie dobrze ale w domu najlepiej!
|
Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI
|
|
|
|
|
|
|
Odp: 4 Pogoniarzy w Cracovii?????????? - 13/07/2003 10:42
Też uważam, że dobrze by było jakby ci piłkarze zaczeli grać w Pogoni, ale na razie nikt im z naszego klubu nie dał takiej propozycji (chyba bo dokładnie tego nie wiem), więc wolą teraz się gdzieś znaleźć niż zmarnować runde i pieniądze które mogliby zarobić. Założe się, że jak tylko dostaną oferte od Pogoni to z niej skorzystają. No, przynajmniej taką mam nadzieję. [Ostatnio edytowane przez Capo: 2003-07-13 10:47]
|
Życia nie traci się wraz ze śmiercią. Życie traci się minuta po minucie, godzina po godzinie w nieskończonej ilości wyrażeń bez miłości.
|
|
|
|
|
|
|
Odp: 4 Pogoniarzy w Cracovii?????????? - 13/07/2003 18:06
Zwlaszcze teraz bedzie lipa kiedy jest finansowy inwestor.Mi szkoda najbardziej Kluzka i Slawka.Pierwsego dlatego ze wkladal serce w kazdy mecz i fajny z niego gosciu,a Slawka bo to klasa.
|
Wiara i nadzieja trwaja w nas do końca.
Tylko ogień wybacza nam winy
|
|
|
|
|
|
|
Odp: 4 Pogoniarzy w Cracovii?????????? - 14/07/2003 11:38
nie no gdzie jak gdzie ale do cracovi?!?!?! Dymek chonor mial do lecha nie poszedl ale ze walburg jest zwykla szmata to juz wiedzialem od dawna..jednym slowem huj mu na droge i tym innym kluzka i pawlaka ..... Olszewski spoko
|
BJJ IS THE BEST FUCK THE REST
|
|
|
- 1
-
|