| Autor |
| Wiadomość |  |
|
|
|
|
|
Pogoń: Jezierski trenerem, czekanie na Engela pisze "onet".pl - 03/09/2002 12:57
Albin Mikulski nie jest już trenerem Pogoni Szczecin, ale z klubu nie został zwolniony, gdyż będzie świadczył pracę w innym charakterze. W prowadzeniu drużyny zastąpi go Leszek Jezierski - pisze "Tempo".
"Napoleon", jak popularnie mówi się o Jezierskim, będzie miał za zadanie poukładanie zespołu w ciągu najbliższcyh dwóch tygodni.
Z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo bowiem, że po 15 września do Szczecina może trafić Jerzy Engel, o ile nie podpisze kontraktu z zagranicznym klubem.
|
|
|
|
|
Odp: Pogoń: Jezierski trenerem, czekanie na Engela pisze - 03/09/2002 13:42
Biorąc pod uwaga możliwości finansowe Pogoni mało prawdopodobne. Engel do tanich trenerów nie należy. A może klub znalazł sponsora który bedzie łorzył kase na Engela. W Pogoni potrzebny jest trener, który ma charakter i twardą reke. Typu Kasperczka lub Smuda. Albo autorytet lub szacunek np jak MARIO
|
|
|
|
|
Odp: Pogoń: Jezierski trenerem, czekanie na Engela pisze - 03/09/2002 14:21
poza tym engel by za duzo ryzykowal przychodzac tutaj
uwazam ze trenerem bedzie ktos ze szczecinskiego srodowiska (gieniu r??) dogra takim skladem do konca rundy a ktos znany z wlasna koncepcja trafi tu zima i wtedy znowu bedziemy swiadkami przejazdu tabunu pilkarzy przez nasze miasto
pozdrooo
|
niewazne z kim sie spi - wazne zeby sie wyspac!!!!
|
|
|
|
Odp: Pogoń: Jezierski trenerem, czekanie na Engela pisze - 03/09/2002 15:11
Trenerem bedzie ktos z ukladu Gondora i wszystkich dzialaczy.Jezierski zastapil Mikulskiego i bedzie trenerem tylko 2 tygodnie ? Dlaczego ? Może nie chcial wejsc w uklady naszego zarzadu ? Moze chce duzo piniedzy ? A Engel na pewno nie bedzie u nas.Przeciez moze grac w zagranicznym na pewno lepszym klubie od POGONI i zarabiac 2 razy tyle.
|
Pogoń ponad wszystko !!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- 1
-
|