Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> 5:0 POGROM w biały dzien...... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8957 dni

*




5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 18:56
takie nadzieje kibicow....a taki wynik i taka beznadziejna gra!!! ehhh szkoda gadac....

POGON TO MY!!!!!!


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
MaxyM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8857 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 19:01
Powiem wam ze tego to sie nie spodziewalem - ale czy Pogon jest tak slaba, czy Zaglebie tak mocne - ale to i tak nie tlumaczy 0-5 :( .


"...lata melanży, trzy dekady w branży..."
Faster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8757 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 19:17
Dopiero pierwszy mecz ale opinie pana wernera iz bedziemy grali o eurpejskie puchary sa wg mnie mocno przesadzone gdzyż na stan obecny sukcesem bedzie utrzymanie sie w lidze (i to wielkim sukcesem!).


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8827 dni

**




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 19:19
mam nadzieje ze nie bedziemy czerwona latarnia i jakos sobie poradzimy.wernera powinnismy ukamieniowac za tych gwiazdorow.moze chifon i kosmal cos wniosa,ale jakos nie widze Pogońi na miejscu gwarantujacym utrzymanie (11)


1948
fazowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8574 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 19:39
nie zalamywac sie panowie i panie gorzej byc nie moze


POGON@LEGIA
aRe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8617 dni

**




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 19:42
Z taka gra to oni w 2 lidze sie nieutrzymaja !!!!!!!! A co do piero w pierwszej . hehehe


Pogoń ponad wszystko !!!
J_B
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8582 dni

**




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 19:51
Poprostu bez komentarza :(:(


:ukliam2::2up:J^B:2up::ukliam2:
Misiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8882 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 19:51
myslalem ze bedzie lepiej a moj ukochany klub wyjezdza mi tu z gra na 333-cio ligowym poziomie. miejmy nadzieje ze to byl wypadek przy pracy ( duzy wypadek) i z groclinem bedzie duzo, duzo lepiej!!!


NIC SIE NIE STAŁO, PORTOWCY...........


zakochany w POGONI
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8588 dni

**




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 22:01
Cienko to widze....ale fakt gorzej być nie może!!!


Dziękuję :)
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8957 dni

*




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 22:11
Jedno jest pewne...w druzynie mamy kilka 3-ligowych gwiazd!! A potrzebne nam sa gwiazdy 1-ligowe takie jak Drumlak czy Dymek....! Ale jak sie rezygnuje z ich uslug na rzecz tanich 3-ligowcow...o o czym my tu jeszcze gadamy....Mam skryta nadzieje ze nie skonczy to wszystko sie zle...!! (tylko NIEEE 2 liga)


POGON TO MY, A NIE WY!!! To tez do p. Wer....a sie tyczy...


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
aRe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8617 dni

**




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 22:41
Z Groclinem graja u siebie to publika napewno pomoze.Mysle ze zremisuja 1-1.Marzenia :)


Pogoń ponad wszystko !!!
J_B
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8582 dni

**




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 22:44
Pomarzyć można :):):)


:ukliam2::2up:J^B:2up::ukliam2:
aRe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8617 dni

**




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 22:59
Pomazyc ???? Gdyby sie przylozyli to moze by zremisowal.Grocliin sie przestraszy publiki.Z 15 tys. przyjdzie.


Pogoń ponad wszystko !!!
DPSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8586 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 23:05
wlasnie wrocilem z lubina panowie z taka gra to my w ekstraklasie nie mamy co szukac bez wzmocnien i to mocnych to mozna pomazyc o pierwszej lidze nowi choto mial kilka interwncji ale i tak go obiechali jak chcieli rodrigez krociutko ale nic nie z dzielal glowny blad to brak rozgrywajacego dzwigu cos probowal ale szybko skonczyl kaczor potykal sie o pilke porazka dno lawa cos tam probowal walczyc troch e pawlak a obrona do dupy . moze jutro cos skrobne ide na piwo no mam kilka fotek


http://www.facebook.com/Dąbie-PS-443206229084765
[email protected]
aRe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8617 dni

**




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 03/08/2002 23:17
Ich bylo 5 tys, a nas 300 i bbylo lepiej slychac naszych kibicóww.heh prawdziwa wiocha tam jest


Pogoń ponad wszystko !!!
Gokuś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8573 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 04/08/2002 01:24
Gowno prawda. Chuja was było 300, ale mniejsza z tym. Cos wasz Rodrigues was zawiódł. Juz przed końcem I połowy mordy wam sie zamknęły.
Paprykarze Chuj wam w twarze!!!!!! II liga wita!!!!!!!


ZAGŁĘBIE LUBIN MISTRZEM ŚWIAT!! POGOŃ JEBIE ŚLEDZIEM!!
K M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8953 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 04/08/2002 01:28
Jak to bylo???
...Hej com.pl
po chuja jechac na wyjazd
na forum napisze
co w radiu uslysze
w kafecje nie dadza mi ryja!...

Adios! BUJU nie komentuj czegos czego nie widziales (dla zrozumienia gry Pogoni!)


"Czy było warto? Oczywiście kurwa, że było"
K M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8953 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 04/08/2002 01:31
A tak poza tym [...] faktycznie grali beznadziejnie, ale mimo to... JESTESMY Z WAMI!!!

Werner!!! Co??? ty... wiesz co ;) :)!!!!


"Czy było warto? Oczywiście kurwa, że było"
DPSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8586 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien......(dlugie) - 04/08/2002 01:46
dobra jestem jeszcze wstanie zdac relacje z calego wyjazdu
a wiec tak ze Szczecina wyjechalismy dosc pozno poniewaz zatrzymala nas sprawa techniczna ale wyjechalismy po 11 wczasie trasy nic sie nie dzialo jedynie co mozna wspomniec ze (jako jedyne auto ze Szczecina + kilka radrow ok 4 podczas 300 km jazdy) w gorzowie pokazalismy sie z dobrej strony barwy non top spiewy przez cale centrum kilka dopingow na szmole zero reakcji tylko patrzeli sie na nas jak na uciekinierow z slynego wariatkowa nastepnie zielona gora bokiem i kilka wioch. no i sloneczko nas przywitalo (upal jak na jamajce) troche przed 14 kolo aqua parku (zjazd do polkowic chyba dobrze pamietamtam ) gdzie miala sie cala ekipa bawic no i nasze zdziwienie tam jak w Szczecinie spiewy itd dolaczamy do ekipy. psow wiecej niz to warte droga zablokowana dla innnych dwa autokary pełne i w pelno aut spiey non top klaksony. na stadionie bylismy ok godziny przed meczem teraz tylko standardowe spisywanko no i na stadion czesc do baru ( biedna ta pani co obslugiwala bo na druga polowe to nie miala co sprzedawac jedynie co je zostalo to kawa i cherbata) standardowa akcja na ruszt bilety po dyszke dla kazdego pojedi po pili i na sektor a tu 0,5 h przed meczem chlopaki juz sie grzeja atu kiboli lubian ani widu ani slychu no ale jakos chlopaki dotarli na poczatek meczu ale tyle co tam ludzi przychodzi to na 3 lige jest wieksza frekwencja pomijajac to zwile bylo czesc osob co zasiadlo miedzy kibolami z lubini anie w naszymsektorze. w koncu piekielko lubina ok (100-150 osob )sie zapelnilo (moze dlatego ze chlopaki maja za darmo wjazd tak to lipa by byla) my jestesmy glosniejsi i liczniejsi niz miejscowi plastrony itd poszly w ruch po jakism czasie wpada ekipa TC i jest nasz coraz wiecej doping dalej trwa ale wraz z uplywem czasu oraz narastajacym skwarem oraz pogarszajacym wynikiem maleje ;) co trzeba podkreslic ze uczcilismy minuta ciszy chlopakow zmarlych z zaglebia no i skandowannie PAWEL DRUMLAK MARIUSZ KURAS ROBERT DYMKOWSKI oraz po czerwonej DAREK DZWIGALA no i kilka epitetow w strone Werner-a oraz JEBAC ZUZEL JEBAC. w polowie w na stoisku zabraklo napojow chlodzacych SKANDAL ale trzeba sobie radzic :) dalszy przebieg spotkania odaje wynik powrot bez zadnych zaklucen w SZCZECINIE bylismy kilka minut po 22 wyjazd udany aby wiecej takich wyjazdow mimo wyniku !!!!! na zakonczeni chlopaki podziekowali za doping a my im odpowiedzielismy JESTESMY Z WAMI ....

POGON TO MY POGON TO MY...


http://www.facebook.com/Dąbie-PS-443206229084765
[email protected]
Faster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8757 dni




Odp: 5:0 POGROM w biały dzien...... - 04/08/2002 02:36
gOKUŚ CO? TY KUR.O. oDWAL SIE OD POGONI !!!!!!!!


 - 1  - 2  - 3  - 

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: SELECT s.sesja_uzytkownik, s.sesja_zalogowany FROM forum_sesje as s, forum_uzytkownicy as u WHERE 1769194919 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180 AND s.sesja_uzytkownik = u.id AND s.sesja_zalogowany = 'tak' ORDER BY u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36
;

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50
;

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.02 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005