Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> SPrawa Skrzypka << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Brak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8935 dni




SPrawa Skrzypka - 16/09/2001 11:08
Mam takie jedno malutkie pytanie co do naszego Pawla Skrzypka.Czy wiadomo co z jego kontuzja i leczeniem?Kiedy wroci na boisko po zabiegu??


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8961 dni




Odp: SPrawa Skrzypka - 16/09/2001 12:07
Diagnoza na poczataku mowila o 6 m-c, wiec jeszcze troche czasu bedziemy czekali az wroci na boisko


Ali
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8960 dni




Odp: SPrawa Skrzypka - 16/09/2001 15:22
Skrzypa jest po operacji i juz dosc dobrze chodzi i moze jezdzic samochodem,ale na boisko wroci na wiosne jesli nie bedzie komplikacji.A Mosor podobno chce za 3 tygodnie wznowic treningi wiec moze jeszcze na jesien wroci...Oby bo niechce wiecej ogladac tego dziada Bednarza,ktory zawala takie bramki jak wczoraj.


 - 1  - 

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: SELECT s.sesja_uzytkownik, s.sesja_zalogowany FROM forum_sesje as s, forum_uzytkownicy as u WHERE 1769340704 - UNIX_TIMESTAMP(sesja_czas) < 180 AND s.sesja_uzytkownik = u.id AND s.sesja_zalogowany = 'tak' ORDER BY u.nick ASC
Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/36
;

!
   Error nr 1024;    Opis błędu: 1194: Table 'forum_sesje' is marked as crashed and should be repaired
/home/sites/forum.pogononline.pl/include/class.baza.php/50
;

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.01 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005