Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Polska vs. Irlandia Północna << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Polska vs. Irlandia Północna - 31/08/2009 22:04
jak typujecie ten mecz w nadchodzaca sobote ?


oprócz tego znalazlem takie cos:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6986597,Irlandzka_gazeta__Polscy_kibole_beda_zabijac_naszych.html


abstrakcja!
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5976 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 31/08/2009 22:59
Co forum, to te idiotyzmy. Ludzie, ogarnijcie się, proszę nie róbmy śmietnika chociaż z tego forum...


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 01/09/2009 15:19
przeswietlenie wasilewskiego nogi !!

http://m.onet.pl/_m/5b142e40c8e91d789f09aed84eb5ed23,14,1.jpg


abstrakcja!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 03/09/2009 21:48
ja jako szczecinianin pełną gębą bojkotuje ten mecz. zasadniczo.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
sagi2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 05/09/2009 13:00
Polska biało-czerwoni !

Mój typ 2-1 dla Polski.


Semper fidelis !

http://pogonlwow.blog.onet.pl/
independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 05/09/2009 13:18
Jestem nadzieja ze w koncu ruszymy jak trzeba iwygramy jak nalezy..
Zapewne na meczu nieraz beda pozdrowienia dla Wasilewskiego no i pZPN :D


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 05/09/2009 21:03
nie ma gdzieś innej transmisji, nie chce mi sie słuchac Szpaka;)


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 05/09/2009 22:28
zajebiście :| i po awansie


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 05/09/2009 22:29
jakby zagrali u nas to by wygrali :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 05/09/2009 22:33
Mecz w wykonaniu Polaków tragiczny, poza 2-3 akcjami w ostatnich 15-20 minutach meczu nie pokazali naprawdę nic.
Obrona cienka - dobrze, że strzelec bramki dla Irlandczyków został zdjęty bo stanowił duże zagrożenie, a tak cofnięci w drugiej połowie przeciwnicy nie kwapili się z akcjami ofensywnymi i było ich jak na lekarstwo - Boruc bezrobotny. Krzynówek tragiczny, według mnie bramka obciąża jego konto - do tego ta setka z 91 minuty, ja rozumiem że może mieć problemy z prawą nogą bo jest lewonożnym zawodnikiem ale do cholery gra X lat zawodowo w piłkę i nie potrafi z 11 metrów nieatakowany trafić w światło bramki?! coś nieprawdopodobnego.
Błaszczykowski - dno, jedna dobra ofensywna akcja w przeciągu całego meczu - jego gra wyglądała tak jakby Kuba sprzedał mecz, jeszcze nigdy nie widziałem go grającego tak tragicznie (nieporadnie).

Na plus Obraniak, szkoda że zszedł po pierwszej połowie - podejrzewam, że miał na to wpływ brzydki faul z pierwszej połowy (nakładka).
Roger w pierwszej połowie fatalnie, grał jak panienka przewracał się po każdym kontakcie z przeciwnikiem, w drugiej połowie lepiej parę udanych akcji i jeden kapitalny strzał, który nie wiem do teraz jak został wybroniony.

Na plus wejście Smolarka i młodego Lewandowskiego rozkręcili widocznie przód.

Nie rozumiem do cholery dlaczego tak ważny mecz grany u siebie, przy wspaniałej publiczności gramy taktyką z jednym wysuniętym napastnikiem?! Coś niemożliwego, taką taktyką gra się na wyjazdach kiedy kontruje się przeciwnika wtedy się puszcza jednego szybkiego napastnika w bój do przodu, a u nas Brożek ani to specjalnie szybki, ani specjalnie przepchnąć się nie potrafi - akcja od początku skazana na porażkę. Według mnie powinni zacząć z przodu Saganowski - Brożek po bokach Smolarek - Obraniak, dam sobie rękę uciąć że byśmy pokusili się o przynajmniej 1 bramkę więcej.

Może to i dobrze, że nie jedziemy na MŚ znów byłby wstyd przegrywając z jakąś mierną Kolumbią, Koreą czy innymi ogórami.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 5 września 2009, 23:15 [1 raz(y)]


sagi2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 05/09/2009 23:32

  eF^ napisał:  
Może to i dobrze, że nie jedziemy na MŚ znów byłby wstyd przegrywając z jakąś mierną Kolumbią, Koreą czy innymi ogórami.



O wyjazd trzeba jeszcze powalczyć, może po barażu z drugiego miejsca w grupie? Oczywiście nie z taką grą.


Semper fidelis !

http://pogonlwow.blog.onet.pl/
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 05/09/2009 23:43
jestem dumnym szczecinianinem że to naciągane marketingoe badziewie nie zostało rozegrane u nas. i dobrze ze odpadlismy ciesze sie ogromnie.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7103 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 06/09/2009 02:24
Nasi piłkarze w dzisiejszym meczu zostali zaskoczeni grą z kontry przeciwnika od początku spotkania...

Zagrali dno i na tym można uciąć temat.
ef^ trafnie napisał o spotkaniu.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Polska vs. Irlandia Północna - 06/09/2009 10:28
Szanse na drugie miejsce w grupie są jeszcze całkiem duże, tylko nasi muszą zacząć wygrywać. Końcówka wczorajszego meczu niezła, szkoda że wcześniej nasi nie byli w stanie tak "przygnieść" rywala. A gola to chyba Irlandczycy sami sobie w końcu strzelili, a nie Lewandowski. Ogólnie to nasi chyba nie bardzo byli w stanie gola strzelić, poza wjazdem do bramki rywala. Przy 1:1 były sytuacje główka Lewego minimalnie niecalna i strzał dziaduszka Krzynia z niedużej odległości niestety w jego stylu wysoko, wysoko, panu Bogu w okno. Ogólnie za końcówkę duży plus dla naszych, szkoda że jednak nie wygrali...


 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005