Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Grzegorz Lato << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Grzegorz Lato - 14/02/2009 11:28

  Cytat:  
Grzegorz Lato, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, przyznał na łamach "Przeglądu Sportowego", że nie zezwolił Leo Beenhakkerowi na podjęcie pracy w Feyenoordzie Rotterdam.
- Na nic mu nie pozwoliłem. Powiedziałem mu tylko, że nie obchodzi mnie to, co będzie robił w wolnym czasie i byłem przekonany, że sprawa jest zamknięta - powiedział Lato.

- W pierwszej kolejności muszę sobie dokładnie wyjaśnić całą sprawę z selekcjonerem. Przede wszystkim wyślę jednak oficjalny list do Feyenoordu z pytaniem, w jakim charakterze korzysta on pomocy z pana Beenhakkera. Dopiero po uzyskaniu odpowiedzi z Rotterdamu i rozmowie z panem Beenhakkerem będę mógł zająć stanowisko w tej sprawie - dodał.

źródło onet.pl
Sam nie wiem co myśleć o tym człowieku głupi, niedorozwinęty, ograniczony. Inne kategorie jakoś nie przychodzą mi do głowy.Wieśniak oderwany granatem od pługa. Jedyny jego atut, to że 25 lat temu dobrze biegał za piłką, ale to za mało. Z takim prezesem to w tym cyrku nic się nie zmieni. Może się on okazać słabszy niż Listkiewicz.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Grzegorz Lato - 14/02/2009 19:40
Niestety ale chyba masz rację listek chociaż miał jakąś klasę a lato to przeciętny burak nie posiada zdolności menadżerskich, intuicji politycznej, znajomości dyplomacji a jedyną jego zaletą przy wyborze był fakt że choć debil to jednak SWÓJ CHŁOP.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Grzegorz Lato - 15/02/2009 13:15
Nie ma się co oszukiwać, to zły człowiek na złym miejscu. Kto jak kto ale prezes PZPN powinien być medialny, a co z tym się wiąże powinien umieć wysławiać się płynnie, zrozumiale, nie popełniając błędów czy gaf. W przypadku Laty już 2 poważne gafy się zdarzyły (o ile nie więcej, nie śledzę na bieżąco jego wszystkich wypowiedzi), ktoś powinien zwrócić mu na to uwagę.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Grzegorz Lato - 18/02/2009 16:00
swój chłop jak powiadacie, i można nim kręcić jak sie chce. ech,a mówili że zatęsknimy za listkiem. myśle że jak ten organ nie ulegnie gruntownej restrukturyzacji,nikt kto sie szanuje nawet nie będzie kandydował na prezesa. a sądze że to nie nastąpi zbyt szybko,bo o ile nic gwałtownego nie stanie sie,to do euro będziemy musili sie jeszcze z nimi pomęczyć. i na koniec taka refleksja-pomysleć że takie coś jak lato zasiadało w ławach senatu. to jest jeden z kluczowych powodów że ta instytucja jest niepotrzebna i idą tam w większości emerytowani politycy,albo ludzie pokroju właśnie lato czy gwiazdy filmu i muzyki jak Cugowski...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Grzegorz Lato - 21/10/2009 13:18
Obrazek jpeg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005