Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Kogo widzicie w kadrze ?? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 24/05/2008 21:43
no no widze ze nawet kaczynski chce zagrac na euro ;]
Obrazek jpg wstawiony na forum


A tak na powaznie to :
,,Międzynarodowe Stowarzyszenie Historyków i Statystyków Futbolu opublikowało ranking najlepszych selekcjonerów reprezentacji na świecie. Wśród czołowej "20" znalazł się Leo Beenhakker, który od niespełna dwóch lat prowadzi polską kadrę.''


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 25/05/2008 00:47
po ostatnim sparingu kadry to ja nikogo w niej nie widze hehe...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 27/05/2008 11:22

  nowa od nowa napisał:  
po ostatnim sparingu kadry to ja nikogo w niej nie widze hehe...



Dublerzy sie w sparingu z Macedonia sie nie popisali,ciekaw jestem jak wypadnie dzisiejszy sparring z Albania


POGOŃ & LEGIA
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 27/05/2008 15:28

  Marynarzyk napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
po ostatnim sparingu kadry to ja nikogo w niej nie widze hehe...



Dublerzy sie w sparingu z Macedonia sie nie popisali,ciekaw jestem jak wypadnie dzisiejszy sparring z Albania



hmm dla mnie pewniakiem jest Golański :) i bardzo bym chcial aby Majewski pojechal:) widać ze chłopak kuma gre i technika bardzo dobra.Tylko szkoda troszke ze nie gral na swojej prawdziwej pozycji srodkwoego pomocnika tylko tak lekko na prawej stronmie;/.Ale jak dla mnie potencjal to on ma duzy:).A i tez popeiram Rogera bo naprawde on w stylu gry ma to ,,cos'':) Jest błyskotliwy i zawsze ma pomysł na rozegranie akcji:) Powodzenia dzisiaj w meczu z Albania juz tym raczej podstawowym skladem.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 27/05/2008 16:11
A według mnie Golański strasznie niedokładnie grał i przez większość wczorajszego meczu jakby zagubiony biegał niczym jeździec bez głowy.
Co do Majewskiego zgadzam się, że technikę ma naprawdę dobrą (te jego ' no look passy ') ale w reprezentacji na razie nie dane mu jest pokazać się z dobrej strony bo środek pola mamy obstawiony, a dla mało doświadczonego gracza raczej miejsca tam nie ma.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 27/05/2008 20:48
Dzisiaj na meczu tez flaga Szczecin dobrze ulokowana:D


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 28/05/2008 11:33
no i Majewski, Bronowicki i Matusiak nie jadą .. mnie dziwi decyzja co do Majewskiego :D moim zdaniem powinien jechać Majewski a do domu wracać Pazdan :D ale cóż .. ufam Benhhakerowi :P


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 28/05/2008 13:59

  Mi$iek napisał:  
no i Majewski, Bronowicki i Matusiak nie jadą .. mnie dziwi decyzja co do Majewskiego :D moim zdaniem powinien jechać Majewski a do domu wracać Pazdan :D ale cóż .. ufam Benhhakerowi :P



a teraz przemyslalem to i nie dziwie sie bo ten Pazdan to w koncu ,,wynalazek'' Beenhakera i glupio by bylo z niego zrezygnowac:P Ale trudno kadra jaka jest taka jest powodzenia!!!:D SZkoda bardzo Majewskiego ale no coz:(


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 28/05/2008 14:29
Dla mnie Leo dobrze wybral :) Najbardziej wkurwia mnie za przeproszeniem te gadanie "ekspertow" takich jak szanowny pan Tomaszewski. Rozumiem....moze w pilce cos osiagnal ale po co wpieprzac sie butami do skladu Benhakkera. Krew mnie zalewa kiedy slysze te wszystkie "madrosci" naszych polskich ekspertow. To Benhakker ustala sklad a szanowni panowie moga jedynie pobawic sie w Footbal Manager lub cos podobnego.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 28/05/2008 14:31

  ostry napisał:  
Dla mnie Leo dobrze wybral :) Najbardziej wkurwia mnie za przeproszeniem te gadanie "ekspertow" takich jak szanowny pan Tomaszewski. Rozumiem....moze w pilce cos osiagnal ale po co wpieprzac sie butami do skladu Benhakkera. Krew mnie zalewa kiedy slysze te wszystkie "madrosci" naszych polskich ekspertow. To Benhakker ustala sklad a szanowni panowie moga jedynie pobawic sie w Footbal Manager lub cos podobnego.



No wlasnie:) mozna oczywiscie podywagowac tak jak my tutaj czy ten lepszy czy tamten ale to jest jego decyzja i po mistrzostwach zobaczymy czy sie nie pomylil:)


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 05/06/2008 21:09
wiemy już kogo nie widzimy-Błaszczykowskiemu odnowiła sie kontuzja i za niego ma być powołany Piszczek.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 05/06/2008 21:28

  anathema napisał:  
wiemy już kogo nie widzimy-Błaszczykowskiemu odnowiła sie kontuzja i za niego ma być powołany Piszczek.



Najgorzej ... Z Błaszczykowskim wiązałem duże nadzieje.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6054 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 06/06/2008 20:29

  DeeMeN. napisał:  

  anathema napisał:  
wiemy już kogo nie widzimy-Błaszczykowskiemu odnowiła sie kontuzja i za niego ma być powołany Piszczek.



Najgorzej ... Z Błaszczykowskim wiązałem duże nadzieje.


Dwa lata temu za Gorawskiego Bosacki był powołany i został bohaterem zespołu,
także kto wie, kto wie..Szkoda Kuby


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 06/06/2008 21:55
Kolejna fatalna wiadomość napłynęła z obozu reprezentacji Polski przygotowującej się do finałów piłkarskich mistrzostw Europy. Z powodu kontuzji na Euro 2008 nie wystąpi Tomasz Kuszczak - poinformowała TVN24.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6054 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 06/06/2008 22:19

  Endrjus napisał:  
Kolejna fatalna wiadomość napłynęła z obozu reprezentacji Polski przygotowującej się do finałów piłkarskich mistrzostw Europy. Z powodu kontuzji na Euro 2008 nie wystąpi Tomasz Kuszczak - poinformowała TVN24.


Ma być zastąpiony Kowalewskim


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5939 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 06/06/2008 23:47
W ostatniej chwili skład zaczyna się sypać...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6054 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 06/06/2008 23:49

  Tasior napisał:  
W ostatniej chwili skład zaczyna się sypać...


starczy, odpukać... Może czas na przeciwników ;)


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 08/06/2008 18:48
Leo Beenhakker desygnuje do gry następującą "jedenastkę":
Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Paweł Golański - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski - Euzebiusz Smolarek.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 19/06/2008 16:05
Ludovic Obraniak

Ciekawe, zobaczymy co z tego wyjdzie.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Kogo widzicie w kadrze ?? - 19/06/2008 17:17

  eF^ napisał:  
Ludovic Obraniak

Ciekawe, zobaczymy co z tego wyjdzie.



jak dostanie paszport to od razu go powolac i tym samym zablokowac mozliwosc grania dla innych;) bedzie dobry - bedzie gral, bedzie do dupy - jego problem;) chociaz mysle ze na tle grajkow z euro, grajac we francji, dobrze wypadnie.


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005