Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Polacy na MŚ U-20!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Polacy na MŚ U-20!!! - 30/06/2007 23:15
No i się zaczeło! I to jak! Chyba nikt się nie spodziewał że pokonamy canarinhos:) brawo Poacy i oby tak dalej!!


POGOŃ 100% SZCZECIN
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: POLACY NA MŚ U-20!!! - 01/07/2007 00:17
sędzia jakiś przykry. Jeszcze te 5 minut na koniec.


Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6158 dni




Odp: POLACY NA MŚ U-20!!! - 01/07/2007 00:35
Hehe. ale sie brazyle wypowiadali jak to oni zwycieza Polakow - no i maniana - lol


Obrazek jpg wstawiony na forum
LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 01/07/2007 14:17
JESZCZE TEGO LATA JESZCZE TEGO LATA POLSKA BEDZIE MISTRZEM SWIATA !


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Gawron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7055 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 01/07/2007 15:57
ładnie, ładnie :) tak 3mać...


Pogoń !!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 02/07/2007 10:17
" Blisko trzydzieści tysięcy polskich fanów ściskało kciuki za reprezentacją Michała Globisza - Doping Polonii poniósł nas jak na skrzydłach - powiedział po meczu szkoleniowiec "

No no, 30 tys. :D ładna liczba wyjazdowa ; >


Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6374 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 03/07/2007 10:50
z Polski to tam bylo moze z 30 osob :D reszta to Polonia


HERRING POWER
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 03/07/2007 23:06
Polska prowadzi już na początku meczu z USA 1:0 - zimna krew Janczyka, ładnie strzelił w krótki róg nie spodziewałem się, że wykorzysta tą sytuacje.

Oj wykrakałem, już niestety 1:2.

Ojojoj za bardzo uwierzyli w siebie po wygranej z Brazylią .. tęgie lanie od USA już 1:5

Ostatnio edytowany przez: eF^, 4 lipca 2007, 00:31 [2 raz(y)]


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 03/07/2007 23:47
A nawet 3:1...


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 04/07/2007 00:46
Zmęczenie nie może być wymówką. Na razie nasza postawa na MŚ to ze skrajności w skrajność. Z Koreą trzeba będzie walczyć do upadłego.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 04/07/2007 01:10
własnie Polska domenta -popadanie ze skrajności w skrajność, przegrali,byli słabsi i tyle. a juz niektórzy robili z nich bohaterów i przyszłą reprezentacja-troche pokory. po Korei jeszcze co innego będziecie pisać...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 04/07/2007 13:03
Ale wpierdol był :(


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 07/07/2007 01:58
własnie obejrzałem 10 min z Koreą-nie wiem jak oni wygrali z Brazylią-daje sobie na luz i de spac...bedzie w pizde podobnie jak ze Stanami...mimo że jest 0:0 ale to co grają tzn to co nie grają zwiastuje niezłe baty


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 07/07/2007 03:39

  nowa od nowa napisał:  
własnie obejrzałem 10 min z Koreą-nie wiem jak oni wygrali z Brazylią-daje sobie na luz i de spac...bedzie w pizde podobnie jak ze Stanami...mimo że jest 0:0 ale to co grają tzn to co nie grają zwiastuje niezłe baty



Przestań sie mazac. Jednak dali rade chłopaki.
Gratulacje!
PS.swiatopogląd zezowatego legł w gruzach - Polska wyżej w grupie od canarimhos ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 7 lipca 2007, 03:46 [1 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 07/07/2007 08:48

  eM napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
własnie obejrzałem 10 min z Koreą-nie wiem jak oni wygrali z Brazylią-daje sobie na luz i de spac...bedzie w pizde podobnie jak ze Stanami...mimo że jest 0:0 ale to co grają tzn to co nie grają zwiastuje niezłe baty



Przestań sie mazac. Jednak dali rade chłopaki.
Gratulacje!
PS.swiatopogląd zezowatego legł w gruzach - Polska wyżej w grupie od canarimhos ;)



dobra dobra...;) jakos jednak obejrzałem ten mecz-gratuluje alegra nie była za specjalna...a jak tan Brazylia która dla ptaka jest natchnieniem-wyszła z grupy? :D


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6196 dni

*




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 07/07/2007 11:51

  nowa od nowa napisał:  
dobra dobra...;) jakos jednak obejrzałem ten mecz-gratuluje alegra nie była za specjalna...a jak tan Brazylia która dla ptaka jest natchnieniem-wyszła z grupy? :D



Nie było źle Janczyk sie nieźle wypromuje po tych mistrzostwach i jego cena w Legii pójdzie w góre :) bardzo dobrze bo to młody chłopak i ma poukładane w głowie :) teraz czeka przeprawa z Agrentyną..ale z Brazylią tez nie bylismy faworytem..:P a Brazylia nie wiadomo czy wyjdzie bo to zależy on Zambii i Gambii. Mają jeszcze do rozegrania jeden mecz i jeśli oba zespoły wygrają to one przejdą dalej :) no chyba że coś źle policzyłem..:P

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 7 lipca 2007, 14:56 [2 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 07/07/2007 12:11
Teraz ciężka potyczka z Argentyną, obrońcą tytułu MŚ. Mnie po dzisiejszym meczu martwi przede wszystkim postawa środkowych defensorów, którzy będąc dwa razy wyżsi ;) od Koreańczyków, przegrywają z nimi starcia powietrzne (po jednym z nich tracimy gola). Z "Albicelestes" nie zagra Fojut - jeden z dwójki w/w. Mam nadzieję iż ta komunikacja między stoperami w następnym spotkaniu nie będzie tak szwankowała.


  Fidel88 napisał:  
Nie było źle Jańczyk sie nieźle wypromuje po tych mistrzostwach



JaNczyk


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 07/07/2007 12:39
No cóż - po wielkiej sensacji w pierwszym meczu z Brazylią trzeba zejść na ziemię i trzeźwo ocenić styl gry naszych młodzików.

I jak na to patrzę to naprawdę nie widzę wielkich szans na przejście Argentyny.


A to dlatego, że nasza gra jest banalnie prosta do rozszyfrowania. Gramy praktycznie systemem 1-9-0-1.

Z tyłu ściana czyli Bartosz Białkowski - broni świetnie, ale ile on może wybronić? 5 sytuacji? 10? W końcu musi skapitulować.

Potem jest 9 zawodników, którzy skupiają się właściwie tylko na defensywie - czasem Tomasz Cywka próbuje wyjść do przodu.

I z przodu znakomity Dawid Janczyk. Gdyby nie on, to chyba byśmy nie oddali nawet strzału na tych mistrzostwach - nie mówiąc o wyjściu z grupy. Janczyk jest pozostawiany sam sobie - ciągle walczy z 2-3 obrońcami. Dosłownie to samo, co miał Edi w Pogoni. Sam sobie musi wywalczyć piłkę, sam sobie musi podać i sam musi strzelać.

W ten sposób to daleko nie zajedziemy - i tak w kategoriach sukcesu trzeba przyjąć ten awans.


Podobnie grała Grecja na ME, tylko są pewne różnice:

- Ani nasi zawodnicy nie są tak dobrzy jak Grecy.
- Ani nie są tak silni fizycznie by wytrzymywać wkładanie 100% sił w każdy mecz co 3 dni. O tym dobitnie przekonał nas mecz z USA.
- Ani młodzi zawodnicy nie są na tyle ukształtowani piłkarsko by cały czas trzymać równą dobrą formę.


Tak jak z Brazylią to gra się raz na 10. Gdy wszystko wychodzi w obronie, a praktycznie jedyny strzał na bramkę daje zwycięstwo. Teraz czas na pozostałych 9. Z Koreą jeszcze mieliśmy mnóstwo szczęścia, ale ile tak można?


Argentyńczycy chyba głupcami nie są i ich trener już wie jaka jest recepta na nasz zespół.
ZATRZYMAĆ JANCZYKA za wszelką cenę. Jak dadzą mu plastra i jeszcze drugiego zawodnika do asekuracji to leżymy i kwiczymy. Bo wszyscy pewnie będą tak skupieni na defensywie, że zanim ktoś tam dobiegnie pomóc Janczykowi, to już będzie po akcji.

O tym, że gramy po prostu źle niech świadczą choćby statystyki posiadania piłki - w każdym meczu jest to około 40%. Tak się po prostu nie da :(


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni

**




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 07/07/2007 14:07

  Bzyku napisał:  
Argentyńczycy chyba głupcami nie są i ich trener już wie jaka jest recepta na nasz zespół.
ZATRZYMAĆ JANCZYKA za wszelką cenę. Jak dadzą mu plastra i jeszcze drugiego zawodnika do asekuracji to leżymy i kwiczymy. Bo wszyscy pewnie będą tak skupieni na defensywie, że zanim ktoś tam dobiegnie pomóc Janczykowi, to już będzie po akcji



Przydałby mu się do pomocy szybki i potrafiący wygrac pojedynek jeden na jeden - Grosicki , cóz nasz gwiazdor jednak wybrał inaczej - oby chociaż na Litwie coś strzelił ;)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6196 dni

*




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 09/07/2007 11:01

  eM napisał:  
Przydałby mu się do pomocy szybki i potrafiący wygrac pojedynek jeden na jeden - Grosicki , cóz nasz gwiazdor jednak wybrał inaczej - oby chociaż na Litwie coś strzelił ;)



No niestety na Litwie nie zdążył strzelić..:P a tak jak mówiłem cena za Janczyka skoczyła :D :"CSKA Moskwa za napastnika reprezentacji i Legii Dawida Janczyka daje 4 mln euro - podaje "Gazeta Wyborcza".

Do warszawskiego klubu zgłosiło się też trzech agentów ligi angielskiej. Nie chcieli jednak ujawnić, z jakich są klubów." :D ale w Rosji moim zdaniem sie chłopak zmarnuje..:| więc wyspy byłyby lepszym rozwiązaniem pod warunkiem że nie będzie kolejnym do grzania ławy..:|


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005