Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Polacy na MŚ U-20!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 09/07/2007 13:00

  Fidel88 napisał:  
No niestety na Litwie nie zdążył strzelić..:P a tak jak mówiłem cena za Janczyka skoczyła :D :"CSKA Moskwa za napastnika reprezentacji i Legii Dawida Janczyka daje 4 mln euro - podaje "Gazeta Wyborcza".

Do warszawskiego klubu zgłosiło się też trzech agentów ligi angielskiej. Nie chcieli jednak ujawnić, z jakich są klubów." :D ale w Rosji moim zdaniem sie chłopak zmarnuje..:| więc wyspy byłyby lepszym rozwiązaniem pod warunkiem że nie będzie kolejnym do grzania ławy..:|



Na miejscu Legii trzymałbym Janczyka aż do ustalenia odpowiedniej kwoty. Ruscy na byle Brazylijczyka z uśmiechem na twarzy wydają grube miliony ojro. Dla nich to nic, a zawodnicy na taką kasę (i zarobki) wraz z klubami z tych średniaków europejskich lecą. Jestem jak najbardziej za zdecydowanym podniesieniem ceny i wtedy można zacząć gadać! Nie będę mówił jakiej ceny bym oczekiwał, bo to jest na nasze polskie klimaty cena niebotyczna, ale...


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 10/07/2007 16:45
Mnie wydaję się , że Legia powinna poczekać do końca mistrzostw , na pewno nie straci a może zarobić . Póki co Janczyk jeszcze nie jest całkiem ukształtowanym graczem , więc powiedziałbym , że w tym wypadku kierunek wschodni jest 'niefortunny' , mimo pieniędzy powinien wybrać zachód takie Atletico-idealne.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 10/07/2007 17:36
ruska mafia pewnie złożyła "propozycje nie do odrzucenia" Legii hehe;)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 12/07/2007 23:31
Mogła Legia poczekać - teraz już pewnie wyciągnęli by 5 baniek. A mecz się jeszcze nie skończył...


Szkoda tylko, że znów gramy 1-9-0-1 i znów cała gra opiera się na Białkowskim i Janczyku.

Janczyk gra fenomenalnie, Białkowski też - ale oni nie będą we dwójkę wiecznie wygrywać nam meczy.

A tu kolejny mecz w którym nie wychodzimy z własnego pola karnego, a Janczyk sam z przodu dwoi się i troi :( Tak się nie da - ile można mieć tego szczęścia.

Na razie 1-1. Pozostaje nadzieja na kolejny błysk geniuszu Janczyka lub szczęśliwe doczołganie się do karnych. Innej możliwości nie widzę.


Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 12/07/2007 23:41

  Bzyku napisał:  
Mogła Legia poczekać - teraz już pewnie wyciągnęli by 5 baniek. A mecz się jeszcze nie skończył...


Szkoda tylko, że znów gramy 1-9-0-1 i znów cała gra opiera się na Białkowskim i Janczyku.

Janczyk gra fenomenalnie, Białkowski też - ale oni nie będą we dwójkę wiecznie wygrywać nam meczy.

A tu kolejny mecz w którym nie wychodzimy z własnego pola karnego, a Janczyk sam z przodu dwoi się i troi :( Tak się nie da - ile można mieć tego szczęścia.

Na razie 1-1. Pozostaje nadzieja na kolejny błysk geniuszu Janczyka lub szczęśliwe doczołganie się do karnych. Innej możliwości nie widzę.




popieram!
co to za gra skoro Argentyna nas bije na lep,jesli chodzi o kulture gry,sa zdecydowanie szybsi,lepsi technicznie i calosciowo widac mega roznice
Polacy graja zenade,bronia sie w 10ciu wykopuja do Janczyka i jedynie on i Bialkowski cos soba reprezentuja
najgorsze jest to ze nie graja pilka -wybijaja na pale -
posiadanie pilki 70%-30% dla Argentyny
jak by ARG miala wykorzystac wszystkie swoje dobre akcje to bylo by 4-1
Polacy podobnie grali z USA i Brazylia,wybijanie po autach na oslep byle dalej od swojej bramki,taka gra nic nie wrozy
technicznie nic nie reprezentuja graja jak drewniane kolki
takie mecze przypominaja mi cos ala MŚ Niemcy-Polska
gdzie jest mega faworyt cisnie od 1szych minut ale ma pecha ale jednak i tak wygyrwa jakos bo Polska nie wygra wszystkich meczow liczac tylko na szczescie
przewiduje ze w 2giej polowie stracimy 2,3 bramki


Pogon & Legia
Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6159 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 12/07/2007 23:41
Zgadzam sie na 100% Bzyku, ale ja mysle ze Argentyna sie teraz po nas przejedzie i nici z karnych. Dostaniemy teraz jeszcze ze 2 bramy i jedziemy do domu :(!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 12/07/2007 23:48

  Irriducibili napisał:  

  Bzyku napisał:  
Mogła Legia poczekać - teraz już pewnie wyciągnęli by 5 baniek. A mecz się jeszcze nie skończył...


Szkoda tylko, że znów gramy 1-9-0-1 i znów cała gra opiera się na Białkowskim i Janczyku.

Janczyk gra fenomenalnie, Białkowski też - ale oni nie będą we dwójkę wiecznie wygrywać nam meczy.

A tu kolejny mecz w którym nie wychodzimy z własnego pola karnego, a Janczyk sam z przodu dwoi się i troi :( Tak się nie da - ile można mieć tego szczęścia.

Na razie 1-1. Pozostaje nadzieja na kolejny błysk geniuszu Janczyka lub szczęśliwe doczołganie się do karnych. Innej możliwości nie widzę.




popieram!
co to za gra skoro Argentyna nas bije na lep,jesli chodzi o kulture gry,sa zdecydowanie szybsi,lepsi technicznie i calosciowo widac mega roznice
Polacy graja zenade,bronia sie w 10ciu wykopuja do Janczyka i jedynie on i Bialkowski cos soba reprezentuja
najgorsze jest to ze nie graja pilka -wybijaja na pale -
posiadanie pilki 70%-30% dla Argentyny
jak by ARG miala wykorzystac wszystkie swoje dobre akcje to bylo by 4-1
Polacy podobnie grali z USA i Brazylia,wybijanie po autach na oslep byle dalej od swojej bramki,taka gra nic nie wrozy
technicznie nic nie reprezentuja graja jak drewniane kolki
takie mecze przypominaja mi cos ala MŚ Niemcy-Polska
gdzie jest mega faworyt cisnie od 1szych minut ale ma pecha ale jednak i tak wygyrwa jakos bo Polska nie wygra wszystkich meczow liczac tylko na szczescie
przewiduje ze w 2giej polowie stracimy 2,3 bramki



Juz wiemy ze jestes pesymistycznie nastawiony do Polskich druzyn reprezentujacych nas na arenie mierdzynarodowej.

Najlepiej byloby zagrac 3-4-3 i nie schodzic z pola karnego rywala, ale trzeba pamietac ze to sa mistrzowie swiata, taki Aguero jest snajperem Atletico Madryt.. - nie wiem czy gra ale pewnie gra. Gdybysmy sie odslonili to Argentyna by nas zniszczyla..

ps No nie mam pytan .. slaba bramka ... szok

zobaczymy co teraz pokaze Polska


Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 12/07/2007 23:49
22sekunda haha porazka
a ten Aguero dobry - nie dziwie sie ze przeszedl za taki hajs
a co jest najlepsze to to nie jest nominalny napastnik -w Atletico gra za napastnikami a mimo to tyle strzela;)
musimy zmienic ustawienie na ofensywne,1-8-0-2


Pogon & Legia
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 12/07/2007 23:58
Juz wiemy ze jestes pesymistycznie nastawiony do Polskich druzyn reprezentujacych nas na arenie mierdzynarodowej.

Najlepiej byloby zagrac 3-4-3 i nie schodzic z pola karnego rywala, ale trzeba pamietac ze to sa mistrzowie swiata, taki Aguero jest snajperem Atletico Madryt.. - nie wiem czy gra ale pewnie gra. Gdybysmy sie odslonili to Argentyna by nas zniszczyla..

ps No nie mam pytan .. slaba bramka ... szok

zobaczymy co teraz pokaze Polska[/cytat]


nie jestem pesymistycznie nastawiony ale oceniam realistycznie to co widze ,skoro ogladalem ich wszytkie mecze to na podstawie tego potrafie ocenic obiektywnie to co widze
a co mam pisac ze zajebisci sa-dla mnie nie sa
nie robie z zespolu po 2 wygranych gwiazd-trzeba dazyc do najelpszych a nie glupie tlumaczenie bo to jest Argentyna to trzeba sie bronic w 10ciu

odpadna z MŚ z kretesem i napewno pochwala im sie nie nalezy za co za to ze traca bramke w 20 sek czy za to ze przegrywaja 6-1 na imprezie mistrzowskiej:)
zobaczymy za 5 lat gdzie beda obecne gwiazdeczki

PS.Czechy jakos potrafia szkolic mlodziez i nie musza sie ich wystepow wstydzic;d


Pogon & Legia
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 13/07/2007 00:43
Moze gralismy zbyt defensywnie ale inaczej sie nie dalo. Trzeba pamietac , ze Grosicki mial grac w podstawowym , Korzym chyba lawka. I dzisiaj wyszedl ich brak w skladzie. Nie bylo kogo wpuscic do przodu . Mielismy w zasadzie z napastnikow tylko Janczyka i Maleckiego .


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 13/07/2007 00:45
podsumowując mistrzostwa z naszej strony, to powiem ze ogolnie to cienizna straszna. Wogóle nie ma środka pomocy, w obronie troche 'drewniacko" i ciągle grają "na raz". Ogolnie nieciekawe rokowania na przyszłość.

Na plus napewno Białkowski i Janczyk, reszta raczej "średnia krajowa";)

P.S.: Aguero jest znakomity. Atletico zrobiło wielki biznes ściągając go do siebie.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 13/07/2007 00:57
No i koniec mistrzostw.

Koniec końców odpadliśmy zasłużenie i pretensji o ten mecz do chłopaków mieć nie można. Walczyli, dali z siebie ile mogli. Ale nie oszukujmy się - Argentyńczycy są zdecydowanie od nas lepsi.

I tak można pochwalić naszych zawodników za ten turniej (mimo porażki z USA), bo tak naprawdę jesteśmy w tej kategorii wiekowej bardzo średnią drużyną. I 1/8 finału mistrzostw świata trzeba uznać za bardzo dobry wynik.

W naszej drużynie wielu przeciętnych piłkarzy, którzy zapewne skończą jako przeciętni ligowi kopacze.
Zwłaszcza taki Strugarek, który w każdym meczu popełniał wiele błędów - także w tym podarował rywalom trzecią bramkę.

Mieliśmy dwie gwiazdy - Dawida Janczyka i Bartosza Białkowskiego. I to im, oraz szczęściu zawdzięczamy to, że nie skończyło się to totalną kompromitacją. Bo rywali mieliśmy bardzo trudnych i każdy z nich był od nas lepszy.

Poza 2 wymienionymi zawodnikami myślę, że pewne nadzieje rokują: Krzysztof Król czy Ben Starosta (obaj mają wpojony nowoczesny styl gry - ofensywni obrońcy - może z umiejętnościami nieco gorzej). No i Tomasz Cywka, który wyróżniał się umiejętnościami technicznymi, ale raczej tylko tym.

Reszta obawiam się, że w końcu popadnie w przeciętność. Choć życie bywa przewrotne i może okazać się, że to zawodnicy, którzy dziś się nie wyróżniali będą grali w reprezentacji seniorskiej, a Ci teoretycznie dziś najlepsi niekoniecznie.


Największe jednak pretensje mam do stylu gry, jaki prezentowali nasi zawodnicy jako drużyna. Chodzi mianowicie o to cofanie się do głębokiej defensywy niejako na własne życzenie.
Owszem graliśmy z silniejszymi, ale nawet nie widać było w tych czterech meczach jakiejkolwiek próby pogrania piłką, utrzymania się przy niej itp.
W każdym meczu rywale mieli ponad 60% posiadania piłki.

No przepraszam, ale tak się w piłkę nie gra. Tak nikt na świecie nie gra.

Dlatego myślę, że mieliśmy dużo szczęścia, że skończyło się tak jak się skończyło, bo na dobrą sprawę przy tej taktyce to powinniśmy w każdym meczu zebrać taki łomot jak od amerykanów.


Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6159 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 13/07/2007 09:35

  Bzyku napisał:  
No i koniec mistrzostw.

Koniec końców odpadliśmy zasłużenie i pretensji o ten mecz do chłopaków mieć nie można. Walczyli, dali z siebie ile mogli. Ale nie oszukujmy się - Argentyńczycy są zdecydowanie od nas lepsi.

I tak można pochwalić naszych zawodników za ten turniej (mimo porażki z USA), bo tak naprawdę jesteśmy w tej kategorii wiekowej bardzo średnią drużyną. I 1/8 finału mistrzostw świata trzeba uznać za bardzo dobry wynik.

W naszej drużynie wielu przeciętnych piłkarzy, którzy zapewne skończą jako przeciętni ligowi kopacze.
Zwłaszcza taki Strugarek, który w każdym meczu popełniał wiele błędów - także w tym podarował rywalom trzecią bramkę.
Mieliśmy dwie gwiazdy - Dawida Janczyka i Bartosza Białkowskiego. I to im, oraz szczęściu zawdzięczamy to, że nie skończyło się to totalną kompromitacją. Bo rywali mieliśmy bardzo trudnych i każdy z nich był od nas lepszy.

Poza 2 wymienionymi zawodnikami myślę, że pewne nadzieje rokują: Krzysztof Król czy Ben Starosta (obaj mają wpojony nowoczesny styl gry - ofensywni obrońcy - może z umiejętnościami nieco gorzej). No i Tomasz Cywka, który wyróżniał się umiejętnościami technicznymi, ale raczej tylko tym.
Reszta obawiam się, że w końcu popadnie w przeciętność. Choć życie bywa przewrotne i może okazać się, że to zawodnicy, którzy dziś się nie wyróżniali będą grali w reprezentacji seniorskiej, a Ci teoretycznie dziś najlepsi niekoniecznie.


Największe jednak pretensje mam do stylu gry, jaki prezentowali nasi zawodnicy jako drużyna. Chodzi mianowicie o to cofanie się do głębokiej defensywy niejako na własne życzenie.
Owszem graliśmy z silniejszymi, ale nawet nie widać było w tych czterech meczach jakiejkolwiek próby pogrania piłką, utrzymania się przy niej itp.
W każdym meczu rywale mieli ponad 60% posiadania piłki.

No przepraszam, ale tak się w piłkę nie gra. Tak nikt na świecie nie gra.

Dlatego myślę, że mieliśmy dużo szczęścia, że skończyło się tak jak się skończyło, bo na dobrą sprawę przy tej taktyce to powinniśmy w każdym meczu zebrać taki łomot jak od amerykanów.




Zgadzam sie, nic dodac nic odjac!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7103 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 13/07/2007 15:14

  Cytat:  

  Irriducibili napisał:  
Juz wiemy ze jestes pesymistycznie nastawiony do Polskich druzyn reprezentujacych nas na arenie mierdzynarodowej.

Najlepiej byloby zagrac 3-4-3 i nie schodzic z pola karnego rywala, ale trzeba pamietac ze to sa mistrzowie swiata, taki Aguero jest snajperem Atletico Madryt.. - nie wiem czy gra ale pewnie gra. Gdybysmy sie odslonili to Argentyna by nas zniszczyla..

ps No nie mam pytan .. slaba bramka ... szok

zobaczymy co teraz pokaze Polska




nie jestem pesymistycznie nastawiony ale oceniam realistycznie to co widze ,skoro ogladalem ich wszytkie mecze to na podstawie tego potrafie ocenic obiektywnie to co widze
a co mam pisac ze zajebisci sa-dla mnie nie sa
nie robie z zespolu po 2 wygranych gwiazd-trzeba dazyc do najelpszych a nie glupie tlumaczenie bo to jest Argentyna to trzeba sie bronic w 10ciu

odpadna z MŚ z kretesem i napewno pochwala im sie nie nalezy za co za to ze traca bramke w 20 sek czy za to ze przegrywaja 6-1 na imprezie mistrzowskiej:)
zobaczymy za 5 lat gdzie beda obecne gwiazdeczki

PS.Czechy jakos potrafia szkolic mlodziez i nie musza sie ich wystepow wstydzic;d



Popieram twoje zdanie tak w połowie:) , masz racje ,że nie można sie cały mecz bronić i liczyć na Janczyka i na fenomenalnego Białkowskiego.To za mało.Fakt taką taktyka wygralismy z Brazylia , chwala im za to , lecz niestety prawda jest taka że na 10 takich meczy brazylia wygralaby mniej wiecej z 8,9,gdyby Polska grała taką taktyka.A Janczyk fakt bardzo dobry gracz lecz nie jest to gracz choćby klasy Aguero(24mln uero , Janczyk 4).A i nie podobało mi sie wogole zachowanie Janczyka jak dostal czerwona kartke i gdy schodzil z boiska to bil brawo i myslał , że jest zaprzeproszeniem huj wie kim!Mogl się troche lepiej pozegnac z tymi mistrzostwami chociaz trzeba uczciwie przyznac ,że bedą z niego ludzie w przyszlosci na pewno:) A i to że stracili bramke tak szybko w 2 polowie , mowiac szczerze zdarza sie i najlepszym( choćby mecz w Lidze Mistrzow Realu Madryt z Bayernem gdzie Makayy w 20 sekundzie strzelil bramke), wiec tu bym sie nie zgodzil.A mecz z Usa no wynik mówi wszystko.Ale z Korea zremisowali chociaż też powiedzmy sobie szcerze w kiepskim stylu.Głownie dzieki Białkowskiemu nie odpadlismy wczesniej.Może paru z tych Polskich graczy się wyzej wybije całkiem mozliwe ale tylko niewielu.Ale tak czy siak trzeba im złożyc gratulacje , wyszli z grupy pokonali Brazylie i to sie liczy :)
ps: Ale wczoraj mi bardzo zaimponowal ten malutki majacy zaledwie 160cm wzrostu argentynczyk Maximiliano Moralez!Co on zrobil z Polakami przy golu na 1 - 1 w środku pola a potem jak odrazu asystowal:) Brawo:D Mega kozak!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 13/07/2007 15:55
Wynikiem na tych Mistrzostwach jestem zadowolony - wyjście z najtrudniejszej grupy: 3 najlepsze zespoły swoich kontynentów, pod tym względem mieliśmy wielkiego pecha. Inne grupy śmieszne: Zambia, Jordania, Kongo, Gambia itp.

Poza tym (choć nie może to wszystkiego tłumaczyć) graliśmy bez młodych gniewnych, a taki Grosicki przynajmniej byłby pomocą dla osamotnionego Janczyka, na zmianę Korzym i być może by to jakoś lepiej wyglądało.

Styl gry rozpaczliwy, ale skuteczny - coś a'la catennacio. Mimo bojaźliwej taktyki sytuacje w meczach były (szczególnie wczoraj/dzisiaj z Argentyną).

Kilka obiecujących nazwisk się pojawiło, które powinny wkrótce zasilić kadrę seniorskiej reprezentacji.

Gwiazdy u nas to bez wątpienia Janczyk i Białkowski. O tym pierwszym się już wypowiadałem - Legia za taką kasę w żadnym wypadku nie powinna puszczać go do CSKA. Niech Ruscy pokażą na co ich stać ;)

To w zasadzie tyle. Słabych punktów nie brakowało, ale widać, że chłopakom zależało i za to brawa. W sumie warto było zarwać kilka nocek :)


Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Polacy na MŚ U-20!!! - 15/07/2007 09:28
Czesi w finale,kraj czterokrotnie mniejszy z liczba ludnosci nie przekraczajaca 10mln...szkoda ze nasi sasiedzi potrafia,a my nie..

Ostatnio edytowany przez: Irriducibili, 19 lipca 2007, 23:03 [1 raz(y)]


Pogon & Legia
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005