Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> EURO 2008 bilety << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
medyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: EURO 2008 BILETY - 29/05/2007 21:00
witam,
ja osobiście bym zapłacił, jak nawet anulują to kasę bez łaski zwrócić muszą, a może się uda:)


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni




Odp: EURO 2008 BILETY - 02/06/2007 12:37
Transport

Special tickets will offer transport use during UEFA EURO 2008™

Hosts reveal transport plans

Thursday, 31 May 2007

Aided by a €5m investment from Euro 2008 SA, Austria and Switzerland have unveiled transport policies that will offer fans at UEFA EURO 2008™ use of public transport as part of their match ticket.

Combi-tickets
For the first time in a UEFA European Championship, the host countries are providing Combi-tickets that will act as a nationwide travel pass on public transport for a 36-hour period on the date of the match until noon the next day. In Austria the tickets will be valid on the entire ÖBB train network as well as local services in the host cities, while in Switzerland those with the special passes will enjoy access to ferries, trains and public transport.

Organisational challenge
"A well-functioning transport concept is, alongside stadiums, safety and security, ticketing and accommodation, one of the most important and difficult organisational challenges for UEFA EURO 2008™," said Austrian government co-ordinator Heinz Palme. "It is therefore very gratifying that both host countries agree that the theme of transport should be given particular attention. The fact the Combi-ticket has been developed further since the 2006 FIFA World Cup and now includes long-distance travel, is a real bonus for the fans."

Traffic regulation
Austria expect 1.5 million visitors from abroad next summer and speaking in Vienna at one of two specially organised press conferences, Austrian federal minister Werner Faymann said: "It is important to manage the enormous amount of traffic that will be generated by UEFA EURO 2008™ in the most environmentally-friendly way possible. The aim is that the majority of guests, officials, media representatives and volunteers will use public transport in June 2008."

System benefits
In Switzerland, officials hope that use of public transport during the three weeks of the competition will account for 80 per cent of local traffic and 60 per cent of long-distance traffic. Other benefits of the plans include a reduction in exhaust-fume emissions and noise pollution, while additional measures are as follows:

• More than 1,000 extra ÖBB trains in the Vienna area alone
• Special trains in all host cities after each match
• No daytime roadworks on transfer days on the motorways and expressways
• Extended operating hours for airports
• Special passes for visitors without match tickets, including a UEFA EURO 2008™ travel pass and half-price railcard
• Additional night services on local, regional and long-distance public transport
• Single traffic management system in both countries, in accordance with the 'two countries, one tournament' principle


kadi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: EURO 2008 BILETY - 04/06/2007 11:41
Witam!Przelew poszedł w środę. Dziś sprawdzam konto na UEFA i .... "payment received"!!!!!!!!!!;))))))).
Ale jestem szczęśliwy!! Ajeao...;))).
Pozdro!!


KEDZIOR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni

**




Odp: EURO 2008 BILETY - 10/06/2007 15:03
Powiem wam tak, do Niemiec na Mistrzostwa, nie kupowałem żadnych biletów, nie wypełniałem aplikacji, a byłem na meczach, kupowałem od koni przed stadionem na 5-10 minut przed rozpoczęciem spotkania, sprzedawali po kosztach ;)) np. na Kostarykę kupiłem bilet za 30euro, na poprzednie oczywiście więcej, bo kolejno po 80 i 100 euro.Wiec teraz nawet nie myślę, o tym żeby przelewać pieniądze ani nigdzie nic wypełniać skoro i tak pewnie tak jak przed MŚ w Niemczech bilety wylosowane i opłacone zginą w PZPN ;)

Pozdrawiam,
Kedzior


medyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: EURO 2008 BILETY - 11/06/2007 23:23
wiesz cała sprawa rozbija się o to jakie mecze chcesz zobaczyć, ja np. liczę że w tych moich biletach trafię jakiegoś hita w stylu angole-włosi lub coś podobnego a w przypadku takiego meczu kupienie biletu pod stadionem w rozsądnej cenie jest praktycznie niemożliwe. Nasi niestety do potęg nie należą i o nasze bilety ludzie się nie biją.
pozdro


kadi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: EURO 2008 BILETY - 12/06/2007 07:14
Może i zginą, ale były to bilety kupione za pośrednictwem PZPN...Z tymi bezpośrednio zakupionymi w UEFA problemów nie było. Będzie dobrze i nie ma co już kreślić czarnych scenariuszy;). Pozdro


medyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: EURO 2008 bilety - 23/07/2007 17:28
dostałem dzisiaj ciekawego meila od uefy, że moje zamówienia są sprawdzane czy to nie jakiś wałek. Nieźle, ciekawe jak sie to rozwinie.


Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6775 dni




Odp: EURO 2008 bilety - 08/08/2007 16:59
To jakie walki są robione z tymi biletami tego nikt sie nigdy nie dowie...
A sprzedaż tuż przed meczem u koników zawsze była i będzie...


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6628 dni




Odp: EURO 2008 bilety - 03/01/2008 12:46
Ja mam pytanie czy jak mnie wylosują do biletu trzeba zapłacić ?? czy można się pozbyć biletu , i sobie wybieram o jaki bilet biorę losowanie ??


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7981 dni

***




Odp: EURO 2008 bilety - 03/01/2008 13:24

  lotto napisał:  
Ja mam pytanie czy jak mnie wylosują do biletu trzeba zapłacić ?? czy można się pozbyć biletu , i sobie wybieram o jaki bilet biorę losowanie ??



Nie ma sensu brać udziału w jednym losowaniu najlepiej dużo to większa szansa ;)


Pogoń To My!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6628 dni




Odp: EURO 2008 bilety - 10/01/2008 12:46

  Matek. napisał:  

  lotto napisał:  
Ja mam pytanie czy jak mnie wylosują do biletu trzeba zapłacić ?? czy można się pozbyć biletu , i sobie wybieram o jaki bilet biorę losowanie ??



Nie ma sensu brać udziału w jednym losowaniu najlepiej dużo to większa szansa ;)



No ale mówie że biore losowanie wygrywam i musze zapłcić bo jak nie to jakaś kara dla ,mnie będzie czy nie ????


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005