Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Belgia - Polska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Belgia - Polska - 16/11/2006 18:57
http://img483.imageshack.us/img483/5340/kardynalwo0.jpg

z fanem Lechi G....


Fanatycy ze stolicy
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Belgia - Polska - 16/11/2006 22:01

  mks78 napisał:  
http://img483.imageshack.us/img483/5340/kardynalwo0.jpg

z fanem Lechi G....



K. nie afiszuj sie tak :D
co do samego meczu i dopingu dla mnie wygralo "gramy u siebie Polacy gramy u siebie..." nasza liczba miazdzaca...

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 13:57 [1 raz(y)]


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Belgia - Polska - 16/11/2006 22:37

  Pogoniarz73 napisał:  

  mks78 napisał:  
http://img483.imageshack.us/img483/5340/kardynalwo0.jpg

z fanem Lechi G....



K. nie afiszuj sie tak :D
co do samego meczu i dopingu dla mnie wygralo "gramy u siebie Polacy gramy u siebie..." nasza liczba miazdzaca...



"gramy u siebie " to juz prawie norma wyjazdowa:) ...wchodzą nowe hity typu " cały stadion robi fale " ..." tak sie bawią tak sie bawią Polacy ! " :):D


Ko nie pije,ten kapuje
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7096 dni




Odp: Belgia - Polska - 17/11/2006 16:13
Tak z innej beczki. Nie wiem, czy tylko to ja zauważyłem, ale Borucowi się chyba trochę przytyło... ładny ma brzuszek :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Belgia - Polska - 17/11/2006 16:30
Chuj z jego brzuszkiem jeśli nie przeszkadza mu w grze - co pokazał w meczu z Belgią broniąc znakomicie (szczególnie pod koniec)


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7096 dni




Odp: Belgia - Polska - 17/11/2006 16:42

  eF^ napisał:  
Chuj z jego brzuszkiem jeśli nie przeszkadza mu w grze - co pokazał w meczu z Belgią broniąc znakomicie (szczególnie pod koniec)



Jasne, jeśli ma bronić skutecznie to nie ma problemu. Oby tylko później nie było to jego problemem... Artur musi popracować mocno nad wykopami, bo ten element ostatnio mu nie wychodzi i będzie bardzo dobrze. Swoją drogą, mamy bardzo dużą konkurencję na tej pozycji - i to cieszy.


Fidel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6423 dni




Odp: Belgia - Polska - 18/11/2006 23:44
Szkoda że tylko na tej pozycji..:( ale tak juz jest w naszej reprezentacji..:P kiedys był problem bo nadmiar napastników, później pomocników..teraz kolej na bramkarzy..:P ale w naprawde silnej drużynie ten nadmiar dobrych kopaczy powinien być na każdej pozycji jednoczesnie..tego u nas jeszcze brakuje..:(


"..bo nie siła lecz charakter daje nam przewage.."
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Belgia - Polska - 07/09/2007 17:03
1:3...w siatkówke. cos czuje że ktoś dyba na Lozano...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Belgia - Polska - 07/09/2007 18:08
Grali strasznie, nie mają kompletnie formy. Juz w memoriale Wagnera grali słabo, ale dzisiaj osiągneli poziom dna...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Paula19mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Belgia - Polska - 08/09/2007 13:30
faktycznie ..dawno nie widzialam (a oglądam prawie każdy ich mecz) tak koszmarnego widowiska w naszym wykonaniu na to poprostu nie dalo sie patrzec jesli nie zaczna grac lepiej to tak jak koszykarze wroca po 3 meczach do domu...ale w glebi duszy nadal w nich wierze mimo wszystko...


Zawsze w moim sercu tylko Pogoń Szczecinska!
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005