Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 20:28
do wszystkich wielkich znawców taktyk pilkarskich:
teraz to każdy narzeka, że grał piłkarz X, a na łwace był Y, a Z wogole nie pojechal. Wszystko źle.Zero gwarancji, że jakby był inny sklad/trener to bylby sukces. Dla mnie sukcesem jest że mimo wszystko polska pilka sie odradza- 2 razy z rzedu na mistrzostwach świata to jest dużo- wynik na nich nie byl oszamiajacy, ale wstydu na pewno nie bylo. Ja moge tylko podziekowac za to że moglem uczestniczyc w jednych z meczow i na pewno fajne to jest uczucie być na mistrzostwach świata- taki przerywnik w szarej, ale ciekawej, ligowej rzeczywistości). Dumny jestem, że jestem Polakiem i mistrzostwa pokazały, że polscy kibice jak chcą to są najlepsi.
A Dudek jest frajerem za swoje glupie wypowiedzi. CHuja grał, a na mistrzostwa za zaslugi sie nie jedzie, tylko za aktualna forme- nie gra w klubie to niech go zmieni, a nie trzaska tylko tamn kase. Postawil na reklame i tyle. Szkoda Frankowskiego, ale Janas mial taka a nie inna taktyke i tyle. Ogolnie to wkurwia mnie juz ciagle najezdzanie na Rasaiaka- stal sie posmiewiskiem, obojetnie w jakiej jest formie. Nie powinno byc tak, bo to on nas reprezentuje i jest Polakiem


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 21/06/2006 23:07

  pchela napisał:  

  Kuba, Biały Bór napisał:  

  pchela napisał:  
Żuraw tragedia no comment.


Mnie osobisce wlasnie Zurawski najbardziej wkur... Gra jak ostatni cienias, a z jego wypowiedzi pomeczowej wynikalo, ze wlasciwie to nic sie nie stalo - on sie swoja slaba forma za bardzo nie przejmuje, odpadnieciem z tej grupy tez nie. Wszystko to wypowiedziane z nieznikajacym glupim usmieszkiem... Dziwie sie, ze z takim podejsciem osiagnal to co osiagnal. Chyba, ze to mistrzostwo Szkocji tak go odmienilo...
Ale to i tak nie przebije faktu, ze na MŚ reprezentowal nas lansowany na sile morderca D. Dudka, co odbieram jako hanbe i powod do duzego wstydu.



Zgadzam sie do Żurawskiego , CIOTA mistrzostw.Zgwiazdorzył się palant jeden.Myślał , że jak sobie pokiwal w szkocji młodych drewniaków na obronie i pare goli strzelil to juz jest bogiem futbolu.Menda jedna jeszce sie smieje w wywiadach!!!No i Dudka też , wyprute na niego i na ta cala reprezentacjie!!!



I tak najbardziej rozbawiła mnie ta reklama M.Żurawski - Ile bramek strzele na mundialu


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6486 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 17/07/2006 11:46
mecz cieniutki,ale atmosfera była

a co do reklamy Żurawia to Szymek ma lepsza jak łapie na kark, pochyli sie do ziemi i łapie na proste karczycho :D


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni




Odp: Polska - Kostaryka 2:1 - komentarze - 17/07/2006 18:10

  robso napisał:  
mecz cieniutki,ale atmosfera była

a co do reklamy Żurawia to Szymek ma lepsza jak łapie na kark, pochyli sie do ziemi i łapie na proste karczycho :D



Pewnie z sto razy probowal hehe i raz wyszlo :D.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005